Kliknij, a przejdziesz na angielską werskję witryny   Kliknij, a przejdziesz na niemiecką werskję witryny   Kliknij, a przejdziesz na  francuską wersję witryny   Kliknij, a przejdziesz na rosyjską werskję witryny   Kliknij, a przejdziesz na  BIP

dodaj do ulubionych   ustaw tę strone jako startowš   napisz do nas!   

 Gimnazjum   |  forum   |  absolwenci   |  historia   |  kadra   |  sukcesy   |  chór szkolny   |  nasze miasto  

  Aktualności
  Wydarzenia 2011/2012
  Wydarzenia 2010/2011
  Patron I LO
  Statut ZSO nr 1
  WSO
  Kalendarz szkolny
  Spotkania z rodzicami
  Plan lekcji
  Serwis nauczycielski
  Ad Operam!
  Pomoc stypendialna
  Dla kandydatów
  Matura 2012
  Sport w I LO
  Pausenradio
  Przemoc w szkole
  Samorząd Uczniowski
  interklasa 2007/08
  bezpieczna sieć
  spacerem po szkole
  lekcje multimedialne
  DELF
  ECDL
  DSD C1
  j. ang
  klasy bilingualne
  eTwinning
  sokrates-comenius
  młodzież debatuje
  Agenda 21
  COST 725
  IZOP
  francusko-polska
  niemiecko-polska
  węgiersko-polska
  euroszkoła w Internecie
  europa w szkole
  Europeistyka w I LO
  społeczeństwo informat.
  historia Unii Europejskiej
  instytucje i organy
  symbole
  młodzież w Unii
  Unia a Polska
  eurolinki
  poznaj Hiszpanie
  Ciekawe linki
  Bezpieczny Komputer
  Zrozum Boryska
  Diversity 2003
  ISO
  Wydarzenia 2002/2003
  Wydarzenia 2003/2004
  Wydarzenia 2004/2005
  Wydarzenia 2005/2006
  Wydarzenia 2006/2007
  Wydarzenia 2007/2008
  Wydarzenia 2008/2009
  Wydarzenia 2009/2010
  Zespół redakcyjny
  Panel

Dołącz do polskiej akcji Pajacyk - Zafunduj dziecku obiad!



Malwina Matuszkiewicz
Na liceum ogólnokształcące

Absolwenci ze ścian na nas spoglądają,
szczęśliwi, że sami tu już nie bywają.



Do końca roku szkolnego 2010/2011 mury I Liceum Ogólnokształcącego w Raciborzu opuściło 6734 absolwentów.

1947 1948 1949 1950 1951
1952 1953 1954 1955 1956
1957 1958 1959 1960 1961
1962 1963 1964 1965 1966
1967 1968 1969 1970 1971
1972 1973 1974 1975 1976
1977 1978 1979 1980 1981
1982 1983 1984 1985 1986
1987 1988 1989 1990 1991
1992 1993 1994 1995 1996
1997 1998 1999 2000 2001
2002 2003 2004 2005 2006
2007 2008 2009 2010 2011



Matura 1947
wychowawca Franciszek Zontek
  1. Kapaun Irena
  2. Lelonek Godzisław
  3. Nitefor Mieczysław
  4. Ochota Stanisław
  5. Szypowski Andrzej
  6. Szypowski Roman
  7. Szypowski Wiesław
  8. Warzenica Zofia
  9. Buchman Zygmunt
Więcej o absolwentach
Matura 1948
wychowawca Franciszek Zontek

  1. Bieńkowski Józef
  2. Bułajewski Edward
  3. Charzewska Irena
  4. Ciołek Czesław
  5. Gałoński Stanisław
  6. Godoj Jerzy
  7. Layh Ewa
  8. Layh Zbigniew
  9. Piasecki Ryszard
  10. Popiel Elżbieta
  11. Sąsiadek Eugeniusz
  12. Siupik Irena
  13. Stroka Anna
  14. Struk Stanisław
  15. Szczotka Franciszek
  16. Tomczyk Godzisław
  17. Zaucha Leon
  18. Zgoll Bernard
  19. Żuk Krystyna
Więcej o absolwentach
Matura 1949
wychowawca mgr Stanisław Mleczko

  1. Bajer Józef
  2. Dyrszląg Alfons
  3. Filius Brygida
  4. Gajewicz Zdzisław
  5. Gawełczyk Eryk
  6. Glenc Franciszek
  7. Grabowski Roman
  8. Janas Zygmunt
  9. Jednerał Halina
  10. Juraszczyk Józef
  11. Kozub Konrad
  12. Krzywoń-Szczurkowski Józef
  13. Kulig Bernard
  14. Kupczyńska Eugenia
  15. Pawłowski Zdzisław
  16. Pietrzyk Roman
  17. Sauter Lucylla
  18. Sitek Alojzy
  19. Siupik Halina
  20. Smulski Zbigniew
  21. Szewczak Teresa
  22. Zając Roman
  23. Zaucha Ryszard
  24. Żymełka Hubert
  25. Nowak Czesław
Więcej o absolwentach
Matura 1950

Spotkanie po 55 latach

wychowawca Anna Wróbel
  1. Bielańska Zofia
  2. Chroboczek Eryk
  3. Hermach Edward
  4. Hermach Franciszek
  5. Kaczorowska Domicella
  6. Klima Alojzy
  7. Kłosoń Antonina
  8. Kosiński Jerzy
  9. Kowol Marian
  10. Kucza Gerard
  11. Kuczera Ernest
  12. Lipiński Wiesław
  13. Łozińska Leokadia
  14. Mańczyk Wawrzyniec
  15. Musioł Antoni
  16. Musioł Czesław
  17. Osiowski Sławomir
  18. Ożóg Leokadia
  19. Pawłowska Konstancja
  20. Prochasek Alfred
  21. Skop Krystyna
  22. Smólska Halina
  23. śnitko Wanda
  24. Sochocki Adam
  25. Szczecińska Maria
  26. Szybiński Zbigniew
  27. Szymczak Mieczysław
  28. świercz Joanna
  29. Tatuś Walter
  30. Thym Jan
  31. Urbańczyk Maria
  32. Wajner-Weiner Rudolf
  33. Zając Hubert
  34. Zgaślik Józef
  35. Baron Antoni
wychowawca Franciszek Zontek
  1. Budziński Lesław
  2. Busse Jadwiga
  3. Charkow Stanisław
  4. Dernes Janusz
  5. Francus Leon
  6. Franciszek Alfred
  7. Godzik Adam
  8. Gorywoda Longin
  9. Janeczek Władysław
  10. Srokosz-Jurlewicz Halina
  11. Srokosz-Jurlewicz Wiesław
  12. Koczan Mieczysław
  13. Kołodziejczak Marian
  14. Kostka Krzysztof
  15. Kuhn Leopold
  16. Kuś Stanisław
  17. Lachowicz Alfred
  18. Majnusz Erwin
  19. Manderla Tadeusz
  20. Mayer Marcela
  21. Misiaszek Jan
  22. Nowak Irena
  23. Ossowski Antoni
  24. Piecha Dorota
  25. Piecha Krystyna
  26. Piotrowska Anna
  27. Przywara Tadeusz
  28. Rożek Krystyna
  29. Solich Rajmund
  30. Staniek Hubert
  31. Szczotka Hubert
  32. Żaczyńska Zofia
  33. Zając Kazimierz
  34. Zapłata Zbigniew
  35. Zawadzki Stanisław
  36. Zeman Domnik
  37. Zontek Franciszek
  38. Żaczek Maria
Więcej o absolwentach
Matura 1951
wychowawca Franciszek Zontek
  1. Chmielarz Ernest
  2. Chroboczek Ernest
  3. Ciszek Bogdan
  4. Dunin Piotr
  5. Gritzmann Alfred
  6. Halewski Jerzy
  7. Jezusek Józef
  8. Jęczmionka Arkadiusz
  9. Kalemba Józef
  10. Kasza Edward
  11. Kazek Franciszek
  12. Kozioł Emanuel
  13. Krasek Henryk
  14. Kudla Józef
  15. Leśniewski Zygmunt
  16. Łatka Jan
  17. Meca Stefan
  18. Mucha Zygfryd
  19. Niemiec Ryszard
  20. Nowak Jerzy
  21. Pajdała Tadeusz
  22. Ploch Karol
  23. Rozmus Edward
  24. Rusek Janusz
  25. Sypek Jerzy
  26. Wilisz Jerzy
  27. Zmuda Gerard
wychowawca Jerzy Gadomski
  1. Bauerek Bolesław
  2. Buczkowski Władysław
  3. Durczok Józef
  4. Frysztacki Eugeniusz
  5. Hosticzko Władysław
  6. Jurkiewicz Bolesław
  7. Kania Jan
  8. Kurczyński Marian
  9. Łabno Włodzimierz
  10. Maciejek Leon
  11. Maderski Krzysztof
  12. Manderla Tadeusz
  13. Newerla Paweł
  14. Niedworok Jan
  15. Pałys Lech
  16. Paściak Ludwik
  17. Preis Jan
  18. Procek Jan
  19. Romaniuk Mirosław
  20. Sander Zygfryd
  21. Smoliński Tadeusz
  22. Snitko Lech
  23. Swoboda Jan
  24. Tapper Michał
  25. Waleczek Jan
  26. Wróbel Eugeniusz
wychowawca Franciszek Zontek
  1. Bogacz Ewa
  2. Hanzlik Urszula
  3. Habuda Mieczysław
  4. Jeleń Tadeusz
  5. Karnowski Zygmunt
  6. Kasztelaniec Janina
  7. Kołek Aleksandra
  8. Król Janina
  9. Kuhn Czesław
  10. Koczwara Bolesław
  11. Krasek Alojzy
  12. Matuszek Emilia
  13. Niebylski Karol
  14. Niedziałek Maria
  15. Pajkert Rudolf
  16. Paniczyk Leokadia
  17. Parma Elżbieta
  18. Potysz Tadeusz
  19. Wrońska Jadwiga
  20. Wycisk Jerzy
  21. Skórski Zygmunt
  22. Cofalik Alfred
Więcej o absolwentach
Matura 1952
wychowawca Alojzy Nowara
  1. Behr Walter
  2. Birk Feliks
  3. Blij Marian
  4. Cieślik Ireneusz
  5. Czapla Franciszek
  6. DraĄny Marian
  7. Głowacz Zbigniew
  8. Halewski Bogusław
  9. Janeczek Tadeusz
  10. Jendrysek Herbert
  11. Kaluża Gerard
  12. Kałuża Józef
  13. Kamiński Wincenty
  14. Koczy Rudolf
  15. Król Zygmunt
  16. Kupka Antoni
  17. Rogala-Lewicki Andrzej
  18. Ligacz Henryk
  19. Malcher Józef
  20. Machowski Jan
  21. Niedzballa Henryk
  22. Peszek Jerzy
  23. Pająk Jerzy
  24. Ploch Anna
  25. Rduch Marian
  26. Tkocz Jan
  27. Tomas Jerzy
wychowawca ???
  1. Brzyśko Adam
  2. Chawarski Jan
  3. Ciach Danuta
  4. Gajdeczko Inga
  5. Galdia Wojciech
  6. Ganczarski Tadeusz
  7. Hawrot Józefa
  8. Janocha Zdzisław
  9. Kolanko Kazimierz
  10. Lewandowska Wiesława
  11. Marciniec Eugeniusz
  12. Międzik Jan
  13. Nowak Maria
  14. Osika Jerzy
  15. Słocki Zbigniew
  16. Smaga Eugeniusz
  17. Szarf Reinhold
  18. Wlizło Klemens
  19. Kotelba Mirosława
Więcej o absolwentach
Matura 1953
wychowawca Jadwiga Kapuścik

  1. Bratek Janusz
  2. Burdzik Hubert
  3. Długosz Alfons
  4. Fros Gerard
  5. Hütter Mikołaj
  6. Jacek Franciszek
  7. Janas Reinhold
  8. Kacprzykowski Jerzy
  9. Kudla Stanisław
  10. Kudla Wojciech
  11. Łabno Ryszard
  12. Łysakowski Marian
  13. Olszówka Szczepan
  14. Pawlinorz Joachim
  15. Pieła Paweł
  16. Pilarek Henryk
  17. Piłat Jan
  18. Rączka Mikołaj
  19. Regucki Zbigniew
  20. Różański Henryk
  21. Schikora Michael
  22. śliwa Antoni
  23. Szandar Ludwik
  24. Schmidt Antoni
  25. Szydłowski Lesław
  26. Tkocz Stanisław
  27. Slotty Georg
  28. Depta Jan
  29. Galiński Henryk
  30. Krakowczyk Oskar
wychowawca mgr Alojzy Babilas
  1. Adamiec Paweł
  2. Bandura Czesław
  3. Basaraba Michał
  4. Bartosik Władysław
  5. Broda Eugeniusz
  6. Buczek Elżbieta
  7. Demel Anna
  8. Gelny Paweł
  9. Hajss Maria
  10. Heide Ryszard
  11. Jędrzejewski Romuald
  12. Kalus Józef
  13. Kowalski Tadeusz
  14. Krokosz Rozalia
  15. Lazar Alojzy
  16. Łapczyński Bolesław
  17. Marcol Jan
  18. Marbach Gertruda
  19. Matusiewicz Edward
  20. Mazur Czesław
  21. Mińkowicz Andrzej
  22. Maszczyńska Halina
  23. Mozol Adolf
  24. Owsiańska Halina
  25. Sawicki Wacław
  26. Schreiber Józef
  27. Szpak Michał
  28. Szumańska Janina
  29. Szyroka Wanda
  30. Toporowski Karol
  31. Wąsowicz Zdzisław
  32. Wittek Karol
  33. Brüll Augustyn
Więcej o absolwentach
Matura 1954
wychowawca mgr Kornelia Górzyńska

  1. Barabasz Józef
  2. Bartków Franciszek
  3. Buczek Reinhold
  4. Bulenda Franciszek
  5. Charzewski Edward
  6. Gierliński Wojciech
  7. Grabis Tadeusz
  8. Kaletka Alfred
  9. Kocjan Franciszek
  10. Kocjan Antoni
  11. Koczy Franciszek
  12. Krasek Rudolf
  13. Lebecki Kazimierz
  14. Manderla Jerzy
  15. Matuszewski Gustaw
  16. Pawlik Andrzej
  17. Potyka Eryk
  18. Rut Jerzy
  19. Rycman Stefan
  20. Rzodeczko Tadeusz
  21. Sowa Aleksander
  22. Sywak Andrzej
  23. świerczek Eugeniusz
  24. Żurek Kazimierz
wychowawca Franciszek Zontek

  1. Balarin Eugeniusz
  2. Celner Artur
  3. Czogała Henryk
  4. Deńca Aleksander
  5. Doliński Ryszard
  6. Franica Ryszard
  7. Grochowalski Jacek
  8. Grzesik Edmund
  9. Hanslik Otton
  10. Koczor Ryszard
  11. Kostka Hubert
  12. Kupka Franciszek
  13. Machowski Henryk
  14. Mikołajec Hubert
  15. Muskała Hubert
  16. Piątkowski Tadeusz
  17. Piotrowski Witold
  18. Porwoł Jan
  19. Potrz Wilhelm
  20. Rusek Jerzy
  21. Smandek Jerzy
  22. Wilsz Wacław
  23. Witek Karol
  24. Wroński Tadeusz
wychowawca Franciszek Godzik

  1. Cabaj Irena
  2. Dębicka Maria
  3. Ekiert Romualda
  4. Furman Maria
  5. Hołda Helena
  6. Jara Katarzyna
  7. Jośków Józefa
  8. Kozera Henryk
  9. Widziak Józef
  10. Herman Władysława
  11. Gacek Marcela
  12. Komar Anna
  13. Litwin Zbigniew
  14. Tobias Eryka
  15. Gołąbek Dorota
  16. Rybak Maria
  17. Pronobis Stanisława
  18. Łupicki Henryk
  19. Drapalski Jerzy
Więcej o absolwentach
Matura 1955
wychowawca Kazimiera Grabowska
  1. Antonowicz Jerzy
  2. Małek Maciej
  3. Barancewicz Andrzej
  4. Baron Franciszek
  5. Ciesielski Wiesław
  6. Friedel Henryk
  7. Gawlina Bernard
  8. Golla Hubert
  9. Gonschior Josef
  10. Kieś Werner
  11. Urbanowicz Andrzej
  12. Kosmol Piotr
  13. Krakowczyk Jan
  14. Kuchta Stefan
  15. Moik Ginter
  16. Nowak Jacek
  17. Porombka Henryk
  18. Prośba Adam
  19. Rudnicki Andrzej
  20. Tlon Eugeniusz
  21. Weihs Werner
  22. Smolak Józef
  23. Wieczorek Karol
wychowawca dr Anna Wróbel

  1. Adamczyk Jan
  2. Bronisław Kazimierz
  3. Czapla Andrzej
  4. Golla Gerhard
  5. Konarzewski Andrzej
  6. Konieczny Joachim
  7. Krufczyk Józef
  8. Libera Hubert
  9. Mach Andrzej
  10. Miensopust Walter
  11. Opalla Henryk
  12. Ott Ditmar
  13. Radke Adam
  14. Rudek Józef
  15. Siwoń Henryk
  16. Sczyrba Henryk
  17. Zajdel Henryk
wychowawca Andrzej Charzewski

  1. Chilarski Jan
  2. Czajka Jan
  3. Gawron Zdzisław
  4. Ilków Barbara
  5. Ilków Maria
  6. Jakiel Czesława
  7. Kaim Stanisława
  8. Kamecki Roman
  9. Kierat Krystyna
  10. Pytlik Henryk
  11. Sikora Barbara
  12. Stania Edeltraud
  13. Wójcik Józefa
  14. Zdobylak Maria
  15. Reszka Henryk
  16. Gawrys Jarosława
Więcej o absolwentach
Matura 1956
wychowawca Jadwiga Kapuścik
  1. Bajer Maksymilian
  2. Chmiel Tadeusz
  3. Faliński Rajmund
  4. Fichna Gotfryd
  5. Gacka Lotar
  6. Kaczmar Bronisław
  7. Kapuścik Edward
  8. Kolarczyk Werner
  9. Kudla Alfred
  10. Kost Stanisław
  11. Musioł Bernard
  12. Nowotyński Bugusław
  13. Ott Witus
  14. Płaczek Sylwester
  15. Przybylski Marek
  16. Ptok Józef
  17. Rożnawski Roman
  18. Tumulka Benedykt
  19. Walaszek Andrzej
  20. Wencel Joachim
  21. Węgrzyn Stanisław
  22. Wincierz Paweł
  23. Wróbel Bernard
  24. Zacherczyk Józef
  25. Szymczewski Jerzy
wychowawca Zenon Radoła

  1. Ajdukiewicz Piotr
  2. Baja Henryk
  3. Błaszczok Józef
  4. Centner Stanisław
  5. Czernik Alfred
  6. Dzijak Janusz
  7. Grabań Zygmunt
  8. Kilar Julian
  9. Konopacki Antoni
  10. Kordas Franciszek
  11. Manterys Ryszard
  12. Mertuszka Andrzej
  13. Musioł Józef
  14. Nowak Wacław
  15. Ploch Walter
  16. Wyrobek Manfred
  17. Walach Werner
  18. Zamojski Michał
Więcej o absolwentach
Matura 1957
wychowawca Kazimiera Grabowska
  1. Bednarczuk Ryszard
  2. Bies Jerzy
  3. Byczyk Jan
  4. Jamiński Janusz
  5. Kaczmarczyk Paweł
  6. Krętosz Emil
  7. Krupa Józef
  8. Kubok Adam
  9. Ligacz Zygmunt
  10. Lodzik Antoni
  11. Mokrosz Kazimier
  12. Mróz Jan
  13. Polak Henryk
  14. Porwoł Marian
  15. Pośpiech Krzysztof
  16. Salomon Maciej
  17. Słanina Alojzy
  18. Sobeczko Helmut
  19. Solich Jan
  20. Stuchły Jerzy
  21. Szota Andrzej
  22. Weiner Bernard
  23. Zdebel Janusz
  24. Nowak Czesław
  25. Szubert Alfons
wychowawca Bolesław Śnigurski

  1. Arndt Wolfgang
  2. Derech Stefan
  3. Dudek Konrad
  4. Gacka Józef
  5. Gorywoda Engelbert
  6. Graca Bernard
  7. Kubiczek Franciszek
  8. Kusz Gerard
  9. Mikoś Jacek
  10. Nowak Robert
  11. Ostrowski Wojciech
  12. Otlik Gerard
  13. Selański Andrzej
  14. Smoczyński Krzysztof
  15. świerczek Roman
  16. Thomas Werner
  17. Weleda Rudolf
  18. Widziak Józef
Więcej o absolwentach
Matura 1958
wychowawca mgr Kornelia Górzyńska
  1. Antończyk Maria
  2. Franciszkiewicz Teresa
  3. Gawron Gerard
  4. Haronska Werner
  5. Helmich Dorota
  6. Kapuścik Maria
  7. Kostka Hubert
  8. Kubala Józef
  9. Kufta Stanisława
  10. Maj Jerzy
  11. Mitręga Władysław
  12. Otlik Werner
  13. Pieła Augustyna
  14. Pientka Antonina
  15. Rudzka Maria
  16. Serafin Halina
  17. Szczur Stanisław
  18. Wernikowska Agnieszka
wychowawca mgr Maria Lipa

  1. Bartoń Karol
  2. Ciszek Zbigniew
  3. Gawron Ryszard
  4. Huptas Reinhold
  5. Hnida Józef
  6. Kierdal Stanisław
  7. Kłoda Janusz
  8. Kominek Józef
  9. Krzykała Herbert
  10. Pawlak Arnold
  11. Ploch Bruno
  12. Ratuś Albin
  13. Slenczka Klaudiusz
  14. Strzeduła Gerhard
  15. Wierzbicki Szczepan
  16. Witek Henryk
  17. Zemella Ginter
Więcej o absolwentach
Matura 1959
wychowawca mgr Kornelia Górzyńska
  1. Białdyga Alfred
  2. Błaszczok Ryszard
  3. Brzóska Renata
  4. Czub Wincenty
  5. Dąbkowski Józef
  6. Fajfer Rafał
  7. Głąb Ireneusz
  8. Hawranek Piotr
  9. Kampik Zygmunt
  10. Kozłowski Henryk
  11. Mordzioł Franciszek
  12. Pasterna Justyna
  13. Raczek Monika
  14. Raich Janina
  15. Reźny Barbara
  16. Ryszka Elżbieta
  17. Sławik Karol
  18. Szołtys Stanisław
  19. Szpilka Gerard
  20. Górzyński Jan
  21. Knura Eugeniusz
wychowawca dr Anna Wróbel

  1. Borek Monika
  2. Brodziak Andrzej
  3. Bugla Hildegarda
  4. Bulenda Gerard
  5. Czogała Ernestyn
  6. Duda Jan
  7. Judzewicz Maria
  8. Królikowski Andrzej
  9. Krybus Karol
  10. Matyja Wojciech
  11. Pająk Jerzy
  12. Przybysławska Ewa
  13. Roszuk Juliusz
  14. Stuchły Arnold
  15. Szymczak Marek
  16. Tkocz Diter
  17. Witkoś Maria
  18. Żurek Irena
Więcej o absolwentach
Matura 1960
wychowawca mgr Jadwiga Kapuścik
  1. Boczkowska Małgorzata
  2. Bugla Henryk
  3. Fiediuk Janina
  4. Gołąbek Piotr
  5. Hoffmann Tadeusz
  6. Klimanek Zygmunt
  7. Kosmol Leonard
  8. Kuźma Józef
  9. Mikułka Lidia
  10. Musioł Leon
  11. Myśliwiec Stefan
  12. Ostrowska Urszula
  13. Palej Franciszek
  14. Zaic Piotr
  15. Pudzich Ingrid
  16. Szpilka Zygfryd
  17. Tarnawska Irena
  18. Zielezny Piotr
  19. Pałucha Jerzy
  20. Wolski Jan
wychowawca Kazimiera Grabowska

  1. Bagińska Arnalda
  2. Ballarin Jan
  3. Górzyński Roman
  4. Grabowski Maciej
  5. Hankowska Renata
  6. Janiszewski Andrzej
  7. Kaczkowski Andrzej
  8. Kalwala Wilhelmina
  9. Kost Anna
  10. Markowski Andrzej
  11. Moskwa Jan
  12. Pietruszka Gizela
  13. Zapotocka Barbara
  14. Zinterstein Joanna
  15. Grzeszek Andrzej
  16. Widenka Paweł
Więcej o absolwentach
Matura 1961
wychowawca Irena Ścibor-Rylska
  1. Arndt Barbara
  2. Bagińska Malwina
  3. Bogacka Jadwiga
  4. Charko Stefan
  5. Brandt Andrzej
  6. Dworczak Joanna
  7. Ejsymont Jolanta
  8. Hryniewicz Eugeniusz
  9. Kaczmarek Izabela
  10. Kascha Dorota
  11. Kembłowski Ryszard
  12. Kotzian Józef
  13. Łukoszek Reinhold
  14. Kryk Krzysztof
  15. Mańka Tomasz
  16. Kolenda Łucjan
  17. Kurek Adelajda
  18. Layh Elżbieta
  19. Jaworska Krystyna
  20. Machowska Maria
  21. Matusik Tadeusz
  22. Nowak Zygfryd
  23. Melnyczuk Teresa
  24. Nawrath Rudolf
  25. Mielniczuk Zbigniew
  26. Płaczek Rudolf
  27. Trompeta Renata
  28. Paleta Dieter
  29. Pander Waltraud
  30. Prassek Helga
  31. Selański Roman
  32. Skorka Helga
  33. Smolana Barbara
  34. Schubert Lothar
  35. Schutter Krystyna
  36. Trzaskalik Jerzy
  37. Tyblewska Lucyna
  38. Wójtowicz Józef
  39. Wrazidło Erwin
Więcej o absolwentach
Matura 1962
wychowawca mgr Jerzy Pająk
  1. Balarin Jadwiga
  2. Bratek Barbara
  3. Czech Halina
  4. Czogalla Gabriela
  5. Fedorowicz Krystyna
  6. Hydzik Maria
  7. Kopel Eugeniusz
  8. Kozakiewicz Marzena
  9. Międzik Leszek
  10. Pasternak Adam
  11. Piszczan Edward
  12. Płaczek Jadwiga
  13. Posmyk Maria
  14. Przybysławska Krystyna
  15. Richtarski Gerard
  16. Solich Karol
  17. Stawarska Elżbieta
  18. Stojak Krystyna
  19. Stotko Ditmar
  20. Stuchly Jan
  21. Szymszel Barbara
  22. Weiser Krystyna
  23. Walaszek Maria
  24. Wenglorz Ingrida
  25. Wiktor Gizela
  26. Winkler Wojciech
  27. Zdybska Maria
  28. Koczwara Agnieszka
wychowawca mgr Marian Lipa

  1. Czerniejewski Romuald
  2. Dzik Maria
  3. Fajfer Halina
  4. Gąsiorowska Krystyna
  5. Grabowska Alicja
  6. Goniewicz Jerzy
  7. Huk Eligiusz
  8. Kaczkowska Zofia
  9. Klusek Barbara
  10. Kolos Romuald
  11. Kołodziej Rudolf
  12. Krziżok Konrad
  13. Lembas Ewa
  14. Manterys Krystyna
  15. ;Morawiec Krzysztof
  16. Orłowska Maria
  17. Pietruszewska Urszula
  18. Rudziński Zbigniew
  19. Skałacki Stanisław
  20. Szczyrko Jacek
  21. Szlachta Lidia
  22. Sikora Roman
  23. Schutter Teresa
  24. Wojaczek Barbara
  25. świerkot Leon
Więcej o absolwentach
Matura 1963
wychowawca mgr Kornelia Górzyńska
  1. Bartoszewicz Maria
  2. Bartoszewicz Zofia
  3. Buzek Jan
  4. Charzewska Lucyna
  5. Czech Krystyna
  6. Duda Aleksandra
  7. Fajngold Larysa
  8. Gawliczek Gerard
  9. Kaczmarek Andrzej
  10. Łagosz Janina
  11. Mitręga Janina
  12. Moryson Barbara
  13. Ostrowska Krystyna
  14. Poznańska Danuta
  15. Radecki Eugeniusz
  16. Roman Jan
  17. Rusiecki Józef
  18. Siwczyński Maciej
  19. Rynkiewicz Helena
  20. Sobek Halina
  21. Wilczek Wojciech
  22. Wesołowski Jerzy
  23. Żymełka Karina
wychowawca mgr Teresa Krzemińska

  1. Bęski Krzysztof
  2. Brodziak Marcin
  3. Brzyśko Teresa
  4. Demciuch Krzysztof
  5. Grabowska Ewa
  6. Jarzębińska Danuta
  7. Jurczyk Rozalia
  8. Klon Marian
  9. Kolenda Maria
  10. Kozłowski Zbigniew
  11. Łotocka Alicja
  12. Marcinek Antoni
  13. Nowara Barbara
  14. Przybyła Józef
  15. Siatkowska Maria
  16. Skroch Zuzanna
  17. Stal Stanisław
  18. Suchocki Bogusław
  19. Szłapka Czesław
  20. Szuba Janina
  21. Zinterstein Alicja
Więcej o absolwentach
Matura 1964
wychowawca mgr Józef Koloska
  1. Danik Elżbieta
  2. Duda Zdzisław
  3. Dyjakon Danuta
  4. Gospoś Jerzy
  5. Kaczkowski Marian
  6. Kiełkowska Renata
  7. Klimsza Halina
  8. Krzykawski Janusz
  9. Lesiak Jadwiga
  10. Lose Janina
  11. Lose Wanda
  12. Łobos Jadwiga
  13. Malcher Przemysław
  14. Mercik Andrzej
  15. Mróz Jan
  16. Nowosielski Witold
  17. Pawlik Felicja
  18. Raich Stanisław
  19. Roth Marion
  20. Rusek Aleksander
  21. Sokołowski Andrzej
  22. Strzałka Kazimierz
  23. Walaszek Jacek
  24. Wawrzyczny Piiotr
  25. Wilk Tadeusz
  26. Wolna Janina
  27. Wójtowicz Maria
  28. Żłobicka Helena
wychowawca mgr Anna Szczęsna

  1. Baron Janina
  2. Bednarski Andrzej
  3. Bielecki Jerzy
  4. Bujak Jolanta
  5. Hollauer Roman
  6. Jasny Henryk
  7. Kardyka Mirosław
  8. Kasprzyk Witold
  9. Klon Wenancjusz
  10. Knauer Janusz
  11. Klecka Urszula
  12. Kostecki Kazimierz
  13. Kosińska Elżbieta
  14. Krupka Krystyna
  15. Krzykała Maria
  16. Marszałek Jerzy
  17. Osetek Anna
  18. Piątkowski Marek
  19. Porwoł Cecylia
  20. Smyrska Krystyna
  21. Szewczyk Urszula
  22. Schutter Anna
  23. Wcisło Zofia
  24. Woźniczek Jadwiga
  25. Zygmunt Urszula
  26. Gawdzik Waldemar
Więcej o absolwentach
Matura 1965
wychowawca mgr Elżbieta Majewska
  1. Bajer Irena
  2. Bigosiński Bogusław
  3. Burak Janina
  4. Cichowski Andrzej
  5. Czech Jan
  6. Czech Stanisław
  7. Czech Zbigniew
  8. Dąbrowska Barbara
  9. Fleger Józef
  10. Fiołka Alojzy
  11. Grycman Antoni
  12. Iskra Karol
  13. Junikiewicz Wacław
  14. Kapuścik Janina
  15. Kmoch Gertruda
  16. Kozioł Zofia
  17. Łysik Janina
  18. Makulińska Irena
  19. Mludek Dorota
  20. Morawski Zdzisław
  21. Rubin Regina
  22. Rusek Antoni Karol
  23. Sławik Brygida
  24. Solich Rozalia
  25. Sordyl Janina
  26. Stolarski Jerzy
  27. Szaparewicz Maria
  28. Szłapka Maria
  29. Szota Bożena
  30. Wojciechowski Stanisław
  31. Załuczkowski Kazimierz
  32. Żak Katarzyna
wychowawca mgr Krystyna Wojdała

  1. Bagińska Albina
  2. Berka Tadeusz
  3. Bortlik Irena
  4. Buchta Paweł
  5. Cybulski Jarosław
  6. Cyfka Izydor
  7. Czogała Agnieszka
  8. Gembalczyk Stanisław
  9. Gołąb Jolanta
  10. Florkiewicz Ewa
  11. Jaszczykowska Halina
  12. Jurkowska Sonia
  13. Kamiński Antoni
  14. Kania Helena
  15. Klon Helena
  16. Koczwara Stanisław
  17. Kramarczyk Jerzy
  18. Machura Jerzy
  19. Miczko Hubert
  20. Mikieta Krzysztof
  21. Myśliwiec Stanisław
  22. Lembas Jadwiga
  23. Potrz Adelajda
  24. Pudo Marian
  25. Rumpel Józef
  26. Selańska Krystyna
  27. Siara Franciszek
  28. Studniczek Maria
  29. Sujdak Alicja
  30. Waniek Franciszek
  31. Woźniczek Józef
  32. Żamejć Eugeniusz
wychowawca mgr Maria Woźniak

  1. Awsiuk Teresa
  2. Bogucka Lidia
  3. Braksator Krystyna
  4. Brodziak Ewa
  5. Ciężkowska Helena
  6. Ciuberek Irena
  7. Czuj Barbara
  8. Danielska Alicja
  9. Giemza Henryka
  10. Glatman Maciej
  11. Goniewicz Wanda
  12. Granieczny Eugenia
  13. Grzeszek Aleksander
  14. Kalecińska Danuta
  15. Keller Józef
  16. Krętosz Władysław
  17. Leśko Józef
  18. Malcherek Irena
  19. Pietrzykowski Krystian
  20. Piśmienny Jerzy
  21. Płonka Władysław
  22. Rudek Krystyna
  23. Stobierski Janusz
  24. Suchocki Bronisław
  25. Surowiecki Zbigniew
  26. Szuba Tadeusz
  27. Szuman Marek
  28. Szydłowska Irena
  29. Twaróg Jan
  30. Wierzbicki Leon
  31. Wójtowicz Andrzej
Więcej o absolwentach
Matura 1966
wychowawca mgr Marian Lipa

  1. Adamczyk Krystyna
  2. Błaszczok Krystyna
  3. Bubik Renata
  4. Bugiel Krystyna
  5. Czerniejewska Kinga
  6. Czerwenka Grzegorz
  7. Ganc Weronika
  8. Gawlik Józef
  9. Godoj Danuta
  10. Grochol Dorota
  11. Iksal Halina
  12. Komander Barbara
  13. Krzemińska Elżbieta
  14. Kwiecień Małgorzata
  15. Lazar Józef
  16. Lembas Stanisław
  17. Łopacz Henryk
  18. Mitura Jadwiga
  19. Młynek Danuta
  20. Piechula Maria
  21. Piątkowska Barbara
  22. Przybyła Katarzyna
  23. Raida Jerzy
  24. Sirek Grzegorz
  25. Siwek Irena
  26. Staisz Helena
  27. Stehler Franciszek
  28. Szuman Dorota
  29. Wesołowska Danuta
  30. Wróblewski Henryk
  31. Ziarnik Andrzej
wychowawca Irena Ścibor-Rylska

  1. Beracz Irena
  2. Boczoń Renata
  3. Cieślik Janina
  4. Czogała Irena
  5. Dedek Eugeniusz
  6. Fajngold Ludmiła
  7. Giemza Zygmunt
  8. Grabowski Piotr
  9. Jęglet Jacek
  10. Koczy Krystyna
  11. Kogut Zbigniew
  12. Komorowski Krzysztof
  13. Konopnicki Andrzej
  14. Krufczyk Anna
  15. Libera Leszek
  16. Loske Emilia
  17. Łachoda Krystyna
  18. Mielnik Jadwiga
  19. Natkaniec Wiesław
  20. Opiela Bogusława
  21. Pawliczek Urszula
  22. Pińkowski Andrzej
  23. Pluta Teresa
  24. Prasek Piotr
  25. Ros Edward
  26. Serwińska Bożena
  27. Staroń Irena
  28. Szymaniec Irena
  29. Wincer Jolanta
  30. Kitzinger Ewa
wychowawca mgr Jerzy Pająk

Strona klasowa, utworzona z okazji 40 lecia matury

  1. Bagińska Zofia
  2. Banaszek Stanisław
  3. Błędowska Janina
  4. Czech Urszula
  5. Dowhań Antonina
  6. Golonka Jerzy
  7. Hiltawska Aniela
  8. Hoffmann Jerzy
  9. Jurytko Antoni
  10. Kaczmarek Ireneusz
  11. Kampka Lucjan
  12. Kapuścik Józef
  13. Kolenda Anna
  14. Kondziołka Zofia
  15. Krajewski Jerzy
  16. Krzystek Janina
  17. Malcher Marek
  18. Mazurowski Marek
  19. Moskwa Kornelia
  20. Myszor Gabriela
  21. Osiecki Andrzej
  22. Panek Eugeniusz
  23. Paniczek Danuta
  24. Pelan Henryka
  25. Petryszak Jan
  26. Praszelik Jan
  27. Pyzel Ewa
  28. Rozen Adam
  29. Sowa Wiesław-Włodzimierz
  30. Schutter Małgorzata
  31. Tapper Krystyna
  32. Traugut Wanda
  33. Wajzer Łucjan
  34. Wiącek Barbara
  35. Wramba Henryk
  36. Motyka Stanisław
Więcej o absolwentach
Matura 1967
wychowawca mgr Irena Janicka-Żuk

  1. Bratek Maria
  2. Brzostowska Aniela
  3. Ćwik Alfons
  4. Eilmes Barbara
  5. Gembalczyk Rafał
  6. Hejsak Bogumiła
  7. Kędzior Zofia
  8. Klomba Ewa
  9. Kowalska Barbara
  10. Krętosz Marian
  11. Krótka Gabriela
  12. Kucznierz Antoni
  13. Kurpanek Michał
  14. Kwaśnica Joachim
  15. Liszka Jan
  16. Miszkurka Janusz
  17. Paprotny Leon
  18. Petryszak Bogusłw
  19. Pientka Maria
  20. Połoczańska Krystyna
  21. Radziecki Andrzej
  22. Selański Bogdan
  23. Siwek Danuta
  24. Smyczek Bożena
  25. Solich Franciszek
  26. Surowiecka Irena
  27. Wyszkoń Józef
  28. Ziemnicka Teresa
  29. Golonka Barbara
wychowawca mgr Jadwiga Bogucka

  1. Borecki Zygmunt
  2. Ciuberek Danuta
  3. Czerwenka Franciszek
  4. Gałeczka Agnieszka
  5. Gruszka Maria
  6. Kemuś Danuta
  7. Klima Jerzy
  8. Kusz Bernard
  9. Leśnik Janusz
  10. Marek Maria
  11. Martynuska Antoni
  12. Mrzygłód Bogusław
  13. Otręba Lesław
  14. Pasternak Marek
  15. Pełechaty Danuta
  16. Piątek Maria
  17. Pieran Grażyna
  18. Pierunek Józef
  19. Rudnik Bronisław
  20. Skop Bogdan
  21. Sławik Monika
  22. Smuda Krystyna
  23. Stachurski Edward
  24. Szafran Ewa
  25. Wałach Stefan
  26. Wąsowicz Edward
  27. Widok Maria
  28. Zadora Magdalena
wychowawca mgr Kornelia Górzyńska

  1. Anioł Zdzisława
  2. Apostel Urszula
  3. Baranowska Anna
  4. Bijak Elżbieta
  5. Bobicz Teresa
  6. Czapla Urszula
  7. Czarny Alicja
  8. Fiołka Leon
  9. Grochowski Wiesław
  10. Januszewska Krystyna
  11. Joniec Cecylia
  12. Kolorz Halina
  13. Kopka Gabriela
  14. Krzepczak Irena
  15. Krzykała Weronika
  16. Kucia Ewa
  17. Kumek Ilona
  18. Ludwig Krystyna
  19. Łopacz Stefania
  20. Nitka Maria
  21. Orawska Maria
  22. Orłowska Małgorzata
  23. Osadnik Dorota
  24. Piegza Norbert
  25. Pientka Hubert
  26. Radecki Jacek
  27. Rupik Maria
  28. Sławik Franciszek
  29. Staroń Henryk
  30. Stromska Krystyna
  31. Szuła Teresa
  32. Szurdak Krystyna
Więcej o absolwentach
Matura 1968
wychowawca mgr Irena Ciszek

  1. Badura Henryk
  2. Bielecki Andrzej
  3. Błaszczok Anna
  4. Buła Irena
  5. Gadzicka Czesława
  6. Gorywoda Anna
  7. Grzybek Mirosława
  8. Hajny Jerzy
  9. Harnasz Krystyna
  10. Jabłońska Teresa
  11. Kopel Henryk
  12. Kupka Edward
  13. Lamla Franciszek
  14. Marzec Stanisław
  15. Mikołajec Józef
  16. Mrozek Małgorzata
  17. Pasternak Elżbieta
  18. Pordzik Aleksander
  19. Procek Henryk
  20. Przybyła Hubert
  21. Psota Janusz
  22. Sąsiadek Barbara
  23. Skatuła Tadeusz
  24. Staisz Maria
  25. Staniczek Franciszek
  26. Stiebler Piotr
  27. Szkoc Elżbieta
  28. Tobiasz Henryk
  29. Wawrzinek Katarzyna
  30. Wilpert Urszula
  31. Władarz Urszula
  32. Wycisk Brygida
wychowawca mgr Anna Szczęsna

  1. Babula Ewa
  2. Bagiński Ludwik
  3. Bortel Barbara
  4. Gackiewicz Aleksander
  5. Jegliczka Anna
  6. Jurytko Adelajda
  7. Kalenik Jerzy
  8. Kałuża Krystyna
  9. Kampka Lidia
  10. Kapinos Urszula
  11. Kiełtyka Wiesław
  12. Klon Jolanta
  13. Końca Lidia
  14. Kornel Alicja
  15. Kostka Henryk
  16. Krupka Janina
  17. Kukułka Ryszard
  18. Kułażyński Marek
  19. Leśko Krzysztof
  20. Madeja Anna
  21. Markiewicz Michał
  22. Paleta Joanna
  23. Radziecki Roman
  24. Rakowski Zbigniew
  25. Roik Józef
  26. Rudzińska Krystyna
  27. Rumpel Jan
  28. Skoczkowska Renata
  29. Smykała Tadeusz
  30. Sowa Ewa
  31. Stanek Ewa
  32. Szajca Danuta
  33. Szymik Weronika
  34. Traugut Grażyna
  35. Tytko Krystyna
  36. Tytko Leszek
  37. Winnicka Irena
  38. Wojewoda Marek
  39. Wyszkoń Urszula
  40. Żuk Elżbieta
wychowawca mgr Józef Koloska

  1. Braksator Barbara
  2. Calabek Maria
  3. Dąbrowska Maria
  4. Jurczyk Krystyna
  5. Kamińska Janina
  6. Kamińska Irena
  7. Kłosek Joachim
  8. Konieczny Bernard
  9. Kroczek Małgorzata
  10. Krzanowicz Jadwiga
  11. Kudla Krystyna
  12. Loske Krystyna
  13. Mandera Roman
  14. Myśliwiec Józef
  15. Noga Weronika
  16. Praszelik Urszula
  17. Przegendza Danuta
  18. Psota Krystyna
  19. Rąpała Marianna
  20. Stępień Krystyna
  21. Stroka Piotr
  22. Szołtys Janusz
  23. świerad Janina
  24. Trytko Irena
  25. Twaróg Barbara
  26. Winczek Maria
Więcej o absolwentach
Matura 1969
wychowawca mgr Elżbieta Majewska

  1. Białdyga Elżbieta
  2. Bogdanik Gabriela
  3. Czech Gerard
  4. Czyż Zdzisław
  5. Drobny Małgorzata
  6. Drygalska Teresa
  7. Dzimiera Maria
  8. Foryś Andrzej
  9. Jaskulska Maria
  10. Jaworska Małgorzata
  11. Junikiewicz Grażyna
  12. Juszczęć Anna
  13. Kaluś Krystyna
  14. Klinik Leon
  15. Kotala Halina
  16. Kowaczek Anna
  17. Kraus Marian
  18. Krzyżanek Lilianna
  19. Krzyżanowski Henryk
  20. Kubik Edyta
  21. Michalewicz Janina
  22. Piper Hubert
  23. Raczek Krystyna
  24. Reich Małgorzata
  25. Rudek Jerzy
  26. Schwerlak Gabriela
  27. Smoczyńska Irena
  28. Streler Krystyna
  29. Szymiczek Halina
  30. Tytko Urszula
  31. Urbińska Maria
  32. Wieczorek Roman
  33. Wolanska Barbara
  34. Wróblewska Alicja
  35. Wawrzkiewicz Marian
wychowawca mgr Maria Woźniak

  1. Biliński Andrzej
  2. Bugla Maria
  3. Bytomski Bernard
  4. Deńca Ewa
  5. Depta Natalia
  6. Dereniowska Barbara
  7. Drobny Maria
  8. Dyrszlag Bernard
  9. Dziadek Krystyna
  10. Fedorowicz Halina
  11. Fiołka Elżbieta
  12. Jezusek Stefan
  13. Kaczmar Franciszka
  14. Kłosek Bogumiła
  15. Konopnicka Janina
  16. Konopnicki Wojciech
  17. Koziak Genowefa
  18. Krętosz Urszula
  19. Kubek Norbert
  20. Leksza Anna
  21. Otlik Anna
  22. Pelka Jadwiga
  23. Pytlik Eugeniusz
  24. Rossa Jan
  25. Różańska Helena
  26. Samlik Małgorzata
  27. Sapek Małgorzata
  28. Sławik Adela
  29. Solich Karol
  30. Szafran Mira
  31. Szewczyk Elżbieta
  32. Szuman Wojciech
  33. Szczęsna Gertruda
  34. Szymiczek Stefania
  35. Tomaszewski Sławomir
  36. Wojtas Alina
wychowawca mgr Krystyna Wojdała

  1. Babilas Jerzy
  2. Bębnowicz Maria
  3. Buchta Sybilla
  4. Dumin Tadeusz
  5. Gano Violetta
  6. Hibner Anna
  7. Hoffmann Anna
  8. Janas Urszula
  9. Jenczmionka Maria
  10. Jurkowski Witold
  11. Kopisz Małgorzata
  12. Kozik Ewa
  13. Kracher Andrzej
  14. Kubiczek Krystyna
  15. Kukułka Marek
  16. Kwaśniewicz Helena
  17. Manterys Andrzej
  18. Mika Eleonora
  19. Mikusek Jerzy
  20. Pacharzyna Urszula
  21. Papaj Andrzej
  22. Piper Piotr
  23. Przybyś Jacek
  24. Rembak Hanna
  25. Sedlaczek Teresa
  26. Simon Andrzej
  27. Schutter Barbara
  28. Schwan Maria
  29. Szyksznian Elżbieta
  30. Tytko Grażyna
  31. Wollnik Monika
  32. Żurek Wiesław
Więcej o absolwentach
1970 - rok bez matury
Więcej o absolwentach
Matura 1971
wychowawca mgr Irena Janicka-Żuk

  1. Bierza Stefan
  2. Buchalik Irena
  3. Burek Maria
  4. Gutmajer Zbigniew
  5. Kaźmierz Krystyna
  6. Kozielski Andrzej
  7. Kraiczek Dorota
  8. Krzyżek Brygida
  9. Kubiczek Maria
  10. Kuczyńska Małgorzata
  11. Kiszka Maria
  12. Kierzkowski Krzysztof
  13. Limański Andrzej
  14. Markowski Andrzej
  15. Mielczarek Janina
  16. Misiak Halina
  17. Pawłowska Ewa
  18. Porombka Gerard
  19. Prasek Jan
  20. Siębor Henryk
  21. Smoła Danuta
  22. Stogniew Lech
  23. Stojak Danuta Szczerba Anna
  24. Wcisło Witold
wychowawca mgr Benedykt Motyka

  1. Bielecki Janusz
  2. Chrobok Norbert
  3. Cynke Marek
  4. Cyranka Józef
  5. Franica Monika
  6. Grabowska Łucja
  7. Kamiński Stanisław
  8. Kolar Aniela
  9. Kopytko Ryszard
  10. Krótki Marian
  11. Kubiak Teresa
  12. Mokry Stanisław
  13. Niestrawska Aniela
  14. Nowecka Jolanta
  15. Podgórska Alina
  16. Siwek Urszula
  17. Szaparewicz Anna
  18. Szuła Urszula
  19. Wiktor Robert
  20. Wilisz Brygida
  21. Wójtowicz Krystyna
  22. Ziębicki Krzysztof
Więcej o absolwentach
Matura 1972
wychowawca mgr Józef Koloska

  1. Białdyga Norbert
  2. Bury Czesław
  3. Dik Jadwiga
  4. Durajczyk Janusz
  5. Gawlas Grażyna
  6. Glenc Jolanta
  7. Hnida Teresa
  8. Himel Krystian
  9. Kędzierska Czesława
  10. Komnicz Paweł
  11. Kraus Beata
  12. Krzyżanek Andrzej
  13. Kwaśnica Barbara
  14. Malcharczyk Krystyna
  15. Mizerska Anastazja
  16. Mordeja Urszula
  17. Myśliwiec Krystyna
  18. Orszulka Piotr
  19. Pientka Gabriela
  20. Rajter Elżbieta
  21. Rosina Maria
  22. Sowa Teresa
  23. Szramek Ryszard
  24. ściborski Ryszard
  25. Tatarczyk Sylwia
  26. Urbańska Katarzyna
  27. Wolnik Franciszek
wychowawca mgr Anna Szczęsna

  1. Bobko Danuta
  2. Cichopek Tadeusz
  3. Didik Lech
  4. Duda Karol
  5. Glatman Eugeniusz
  6. Godula Teresa
  7. Jaworski Jan
  8. Kacprzak Jolanta
  9. Kampka Barbara
  10. Konzal Stanisław
  11. Kozakiewicz Janusz
  12. Kretek Maria
  13. Kumek Elwira
  14. Kwaśnica Janina
  15. Modlińska Danuta
  16. Neja Zbigniew
  17. Skoczkowski Tadeusz
  18. Wala Teresa
  19. Wieczorek Aniela
  20. Załuczkowska Krystyna
  21. Zawodzińska Ewa
  22. Żurek Gabriela
wychowawca mgr Kornelia Górzyńska

  1. Ćmiel Edward
  2. Chmiela Anna
  3. Czogała Irena
  4. Dymińska Danuta
  5. Friedrich Joachim
  6. Godoj Henryk
  7. Haręźlak Halina
  8. Janeczek Jadwiga
  9. Kasparek Daniela
  10. Kusz Brygida
  11. Leszczyński Dariusz
  12. Nowak Rudolf
  13. Pelc Jolanta
  14. Piguła Tadeusz
  15. Potrz Weronika
  16. Przewoźnik Urszula
  17. Restel Urszula
  18. Staniek Edyta
  19. Szendzielorz Urszula
  20. śnieżek Jerzy
  21. Tatarczyk Krystyna
  22. Zadora Grażyna
Więcej o absolwentach
Matura 1973
wychowawca mgr Elżbieta Majewska

  1. Baran Monika
  2. Brzozoń Jan
  3. Cuber Renata
  4. Franica Irena
  5. Gerlich Monika
  6. Griner Teresa
  7. Herman Jolanta
  8. Klaja Grzegorz
  9. Jegliczka Maksymilian
  10. Kopeć Leszek
  11. Koselek Maria
  12. Łabudek Gabriela
  13. Mrzygłód Bożena
  14. Ochrombel Helena
  15. Pawłowska Elżbieta
  16. Petela Władysław
  17. Piechaczek Irena
  18. Piegza Renata
  19. Raczek Elżbieta
  20. Rudyszyn Elżbieta
  21. Serafin Jerzy
  22. Szymiczek Henryka
  23. Tobiasz Sabina
  24. Winiarska Grażyna
  25. Zarembik Stefan
wychowawca mgr Józef Oratur

  1. Aleksander Anna
  2. Białas Iwona
  3. Cuber Roman
  4. Gawliczek Alina
  5. Jaszczołd Andrzej
  6. Karpisz Weronika
  7. Konkol Renata
  8. Koszyk Róża
  9. Kowol Franciszek
  10. Kraft Czesława
  11. Kużma Grażyna
  12. Leśnik Mirosław
  13. Nowak Janusz
  14. Prętki Piotr
  15. Różycki Tadeusz
  16. Stopa Henryk
  17. Szkuta Lidia
  18. Szymczak Grażyna
  19. Tebel Daria
  20. Walach Helena
  21. Wrzesińska Elżbieta
  22. Wypłosz Zdzisław
  23. Zgoll Jerzy
  24. Ziębicka Marzena
wychowawca mgr Maria Woźniak

  1. Baron Kornelia
  2. Biadacz Janusz
  3. Braksator Grażyna
  4. Glenc Ernestyna
  5. Goldman Urszula
  6. Klima Piotr
  7. Konieczny Joachim
  8. Kopel Irena
  9. Kopytko Barbara
  10. Krupiej Henryka
  11. Łobos Janina
  12. Płaczek Anna
  13. Magdoń Maria
  14. Makulik Franciszek
  15. Markiewicz Zofia
  16. Morawska Alicja
  17. Muszal Alfred
  18. Pacharzyna Helga
  19. Pieracka Ewa
  20. Rembak Liliana
  21. Skerhut Małgorzata
  22. Śliwa Halina
  23. Wilk Urszula
Więcej o absolwentach
Matura 1974
wychowawca mgr Krystyna Wojdała

  1. Antos Adam
  2. Fiegiel Brygida
  3. Fojcik Krystyna
  4. Friedrich Bernardeta
  5. Godula Dorota
  6. Jaskólska Grażyna
  7. Jaszczykowska Danuta
  8. Jaworska Ewa
  9. Kamińska Krystyna
  10. Kapinos Gertruda
  11. Kaczorowska Irena
  12. Kaszuba Alicja
  13. Kobylańska Regina
  14. Koczenasz Piotr
  15. Kuzior Jolanta
  16. Magiera Jolanta
  17. Markowska Józefa
  18. Matloch Andrzej
  19. Marcol Irena
  20. Peschke Henryk
  21. Sprencel Krystyna
  22. Staniczek Józef
  23. Szyksznian Grażyna
  24. Steinberg Renata
  25. śnieżek Julianna
  26. świtała Piotr
  27. Rzepka Krystyna
  28. Tkocz Zofia
  29. Tatuś Krystyna
  30. Tapper Anna
  31. Wypchoł Eryka
  32. Żurek Janusz
wychowawca mgr Jadwiga Mokra

  1. Aleksander Lubomir
  2. Basista Maciej
  3. Böhm Gizela
  4. Bugdol Jan
  5. Fita Witold
  6. Gawęda Grażyna
  7. Gawlas Marek
  8. Janus Krzysztof
  9. Klima Eugeniusz
  10. Konzal Roman
  11. Krupka Andrzej
  12. Kupiec Wiesław
  13. Pieśniewski Andrzej
  14. Popow Antoni
  15. Proksza Karina
  16. Puk Danuta
  17. Rakowska Małgorzata
  18. Stawinoga Agnieszka
  19. Szołtys Maria
  20. Szrama Ernest
  21. Wyglenda Marek
  22. Chabowski Grzegorz
  23. Krupiej Bogdan
  24. Wyrobek Maria
  25. Zabrana Dana
  26. Haińska Elżbieta
  27. Solich Mieczysław
wychowawca mgr Jerzy Kądzieła

  1. Borecka Rutlinda
  2. Borowicz Maria
  3. Czech Urszula
  4. Dąbro Danuta
  5. Drost Maria
  6. Harężlak Janina
  7. Hawrot Marian
  8. Goleczko Maria
  9. Malcharczyk Ilona
  10. Nowicka Krystyna
  11. Kaczmarczyk Anna
  12. Krasek Krystyna
  13. Kalemba Maria
  14. Kurzydem Krystyna
  15. Stępień Gabriela
  16. Sławik Lidia
  17. Siedlok Krystyna
  18. Raczyńska Danuta
  19. Pytlik Kazimierz
  20. Przybyła Weronika
  21. Utecht Jolanta
  22. Utrata Krystyna
  23. Wilczyńska Zofia
  24. Wolny Renata
  25. Zulska Maria
  26. Panek Felicja
  27. Wieczorek Renata
Więcej o absolwentach
Matura 1975
wychowawca mgr Mikołaj Hütter

  1. Anioł Henryk
  2. Bieńkowska Ewa
  3. Buchalik Norbert
  4. Chłosta Barbara
  5. Dziurdzia Robert
  6. Durajczyk Danuta
  7. Essler Jolanta
  8. Głombik Bernard
  9. Jasiak Andrzej
  10. Kalbarczyk Henryk
  11. Gembarczyk Urszula
  12. Kałuża Henryk
  13. Kobiela Marek
  14. Kołodziej Barbara
  15. Kowalczyk Gabriela
  16. Krybus Maria
  17. Latus Urszula
  18. Łagosz Maria
  19. Łapiński Jacek
  20. Majwald Józef
  21. Moskwa Urszula
  22. Niestrój Maria
  23. Ryszka Róża
  24. Szczypka Krystyna
  25. Szczygłowska Grażyna
  26. Szula Renata
  27. Wolnik Irmgarda
  28. Wójcik Tadeusz
wychowawca mgr Helena Złotoś

  1. Bębnowicz Zdzisława
  2. Buchman Iwona
  3. Cuber Małgorzata
  4. Depta Maria
  5. Goc Ewa
  6. Hejsak Aleksandra
  7. Jaszczołd Piotr
  8. Kachel Gabriela
  9. Kolos Małgorzata
  10. Konieczny Zygfryd
  11. Lepiejko Anna
  12. Mrozek Elżbieta
  13. Nowak Leokadia
  14. Pałys Beata
  15. Pietrasz Julita
  16. Raczkowski Bogusław
  17. Rychlik Maria
  18. Siwek Krzysztof
  19. Steier Urszula
  20. Szczęsna Maria
  21. Wasiucionek Antoni
  22. Wiśniewska Bogumiła
  23. Wojdała Stanisław
  24. Zaleska Jolanta
  25. Zeman Halina
  26. Zygar Józef
wychowawca mgr Benedykt Motyka

  1. Adamek Norbert
  2. Bajgar Krystyna
  3. Balarin Renata
  4. Bugiel Maria
  5. Bulik Ilona
  6. Bulok Maria
  7. Gawliczek Monika
  8. Gembalczyk Zofia
  9. Gomółka Irena
  10. Grigarczyk Doris
  11. Janusz Krystyna
  12. Jędrzecka Ewa
  13. Józefus Teresa
  14. Kołodziej Bernardeta
  15. Kuczyńska Bożena
  16. Kurzelewska Iwona
  17. Mężyk Ewa
  18. Najgebauer Halina
  19. Pecuch Zygmunt
  20. Pieracka Anna
  21. Sedlaczek Piotr
  22. Piwowar Halina
  23. Rąpała Janina
  24. Sowa Elżbieta
  25. Szymczyk Helena
  26. Tytko Janusz
  27. Wilkus Bernadeta
wychowawca mgr Adela Nowak

  1. Belkius Teodor
  2. Bosianek Edwarda
  3. Cela Ewa
  4. Długosz Marta
  5. Dola Wiesława
  6. Drabczyk Bożena
  7. Furtak Ryszard
  8. Helczyk Irena
  9. Kałus Urszula
  10. Kobrus Jolanta
  11. Komor Rajnard
  12. Kuśnik Regina
  13. Kątniak Zdzisława
  14. Lach Halina
  15. Laszczkowska Grażyna
  16. Mrozek Janusz
  17. Nieborowska Lidia
  18. Sikora Łucja
  19. Szyra Renata
  20. Trzaskalik Kornelia
  21. Wieder Jadwiga
  22. Wyrwoł Brygida
  23. Woźny Andrzej
  24. Łamaza Grażyna
  25. Schwan Adelajda
Więcej o absolwentach
Matura 1976
wychowawca mgr Anna Szczęsna

  1. Dapa Teresa
  2. Gach Klaudia
  3. Galant Maria
  4. Grabuńczyk Wiktor
  5. Grębowicz Aleksandra
  6. Groyecki Krzysztof
  7. Jędrzejewski Aleksander
  8. Jokel Jan
  9. Koczenasz Anna
  10. Kolowca Jerzy
  11. Kozik Aleksandra
  12. Kubik Maria
  13. Kudelka Rita
  14. Kulon Małgorzata
  15. Kuska Małgorzata
  16. Kutrowski Zdzisław
  17. Lebek Iwona
  18. Łącka Mariola
  19. Machowska Lidia
  20. Michno Mariola
  21. Moroz Marek
  22. Nitefor Janusz
  23. Nowak Grażyna
  24. Przegendza Grażyna
  25. ściborski Krystian
  26. Sroka Wanda
  27. Szkoc Regina
  28. Tarasek Alicja
  29. Waduła Barbara
wychowawca mgr Józef Koloska

  1. Baranowska Danuta
  2. Dębina Jerzy
  3. Dunaj Kazimierz
  4. Hnatiuk Jadwiga
  5. Hudała Leszek
  6. Jantos Genowefa
  7. Jończy Maria
  8. Kasza Grzegorz
  9. Klima Stanisłąwa
  10. Kłobuch Bernadeta
  11. Kolos Barbara
  12. Komorek Rozwita
  13. Konzal Barbara
  14. Krótki Lidia
  15. Kubiczek Krystyna
  16. Mader Maciej
  17. Mięsopust Barbara
  18. Mludek Jadwiga
  19. Nasieniak Albina
  20. Nawrat Maria
  21. Pietera Izabela
  22. Piwowar Ewa
  23. Puk Antonina
  24. Sobota Róża
  25. Solich Tadeusz
  26. Szramek Anna
  27. Teresiak Krystyna
  28. Wichowska Maria
  29. Winczek Teresa
  30. Wycisk Agnieszka
wychowawca mgr Janina Mularczyk

  1. Arcisz Ludmiła
  2. Bzymek Wiesława
  3. Dąbek Alojzy
  4. Drobny Irmgarda
  5. Janus Alicja
  6. Jaworowska Barbara
  7. Kalicińska Cecylia
  8. Kubenko Halina
  9. Lewandowska Halina
  10. Marcol Piotr
  11. Marondel Janina
  12. Mikołajek Bernadeta
  13. Mikulska Janina
  14. Operskalska Ewa
  15. Osadców Jadwiga
  16. Piechula Renata
  17. Pientka Marcin
  18. Pytlik Urszula
  19. Rufert Ewa
  20. Schoenbach Renata
  21. Sklarz Agnieszka
  22. Staniszewska Alina
  23. świercz Iwona
  24. Toma Jan
  25. Tyczynska Aleksandra
  26. Wilk Gerard
  27. Wypiór Krystyna
  28. Wystyrk Sylwia
wychowawca mgr Łucja Gurbierz

  1. Barachaczek Ilona
  2. Gembalczyk Renata
  3. Gomola Ewa
  4. Hardziejko Janina
  5. Jezusek Stanisław
  6. Janik Tadeusz
  7. Jędrzejewska Renata
  8. Jończyk Krystyna
  9. Juraszek Monika
  10. Kasperzec Krystyna
  11. Kopisz Renata
  12. Korotusz Eugenia
  13. Kozielska Urszula
  14. Kwiatoń Aleksandra
  15. Leśniak Henryk
  16. Migas Halina
  17. Piotrowska Janina
  18. Płaczek Gerard
  19. Sichma Irmgarda
  20. Stanienda Alfons
  21. Szewczyk Leonarda
  22. Taszka Aniela
  23. Tytko Zbigniew
  24. Wojtyna Brygida
  25. Wolny Stanisław
  26. Chudziński Leszek
Więcej o absolwentach
Matura 1977
wychowawca mgr Józef Oratur

  1. Ambrożewicz Grażyna
  2. Augustyńska Grażyna
  3. Babilas Henryk
  4. Bezeg Anna
  5. Bugla Krzysztof
  6. Burek Aleksandra
  7. Burszyk Zygfryd
  8. Dzięba Teresa
  9. Fita Bogumiła
  10. Gładysz Barbara
  11. Goc Magdalena
  12. Huetter Leonard
  13. Jarecka Ewa
  14. Jordan Cezary
  15. Kostrzewa Karol
  16. Kramarczyk Gilbert
  17. Liebert Sławomir
  18. Lipa Krystian
  19. Liszka Hanna
  20. Majewska Iwona
  21. Malczok Maria
  22. Malon Halina
  23. Markowska Danuta
  24. Michalczuk Piotr
  25. Myga Bogusława
  26. Piątkowska Elżbieta
  27. Prochaska Krystyna
  28. Szczepanek Romuald
  29. Skatuła Ryszard
  30. Szymczak Janusz
  31. śmiełowski Henryk
  32. świtliński Mariusz
  33. Tabisz Wiesław
  34. Urbańczyk Edward
  35. Wójcik Janina
  36. Zelek Aleksandra
  37. Znamirowska Barbara
wychowawca mgr Maria Woźniak

  1. Adamek Sylwia
  2. Blacha Małgorzata
  3. Chłapek Bernadeta
  4. Chromy Bernadeta
  5. Dereniowska Olga
  6. Durlak Krystyna
  7. Filipczyk Brygida
  8. Glenc Darina
  9. Głombik Barbara
  10. Grabe Gabriela
  11. Helebrand Małgorzata
  12. Jędrośka Ewa
  13. Kampka Edyta
  14. Kaszuba Małgorzata
  15. Klaja Jakub
  16. Knauer Bernadeta
  17. Koczy Elżbieta
  18. Krupa Brygida
  19. Krupiej Celina
  20. Machnik Małgorzata
  21. Majewska Marzena
  22. Muszała Joanna
  23. Paszkiewicz Lucyna
  24. Pawłowska Ewa
  25. Restel Rozwita
  26. Stachowska Anna
  27. Szczygłowska Renata
  28. Szymanski Roman
  29. Tapper Ewa
  30. Toczyłowska Anna
  31. Tomaszek Irmgarda
  32. Władarz Maria
  33. Wochnik Gabriela
  34. Zygmund Grażyna
wychowawca mgr Elżbieta Majewska

  1. Biskup Piotr
  2. Buchta Renata
  3. Gemalczyk Gabriela
  4. Gruszka Florian
  5. Jankowska Danuta
  6. Jelocha Wiktor
  7. Joszko Alicja
  8. Kasek Trauta
  9. Krent Lidia
  10. Krwawnik Bożena
  11. Nowak Elżbieta
  12. Opolona Edyta
  13. Piela Daniel
  14. Piszczan Barbara
  15. Przegendza Irena
  16. Radler Edyta
  17. Rzega Helmut
  18. Sordyl Krystyna
  19. Wacławczyk Gabriela
  20. Wyderka Grażyna
wychowawca mgr Eugeniusz Radecki

  1. Błaszczok Ingeborga
  2. Brzoska Edyta
  3. Czogała Hildegarda
  4. Gorgula Ruta
  5. Detyna Halina
  6. Gorzalnik Urszula
  7. Grycman Renata
  8. Halfar Irena
  9. Kamionka Małgorzata
  10. Kuziak Mirosława
  11. Laszczkowska Krystyna
  12. Lewek Bernadeta
  13. Marcinek Anna
  14. Marek Gertruda
  15. Matuszek Gizela
  16. Ochrombel Maria
  17. Ogórek Halina
  18. Opolony Barbara
  19. Panic Krystyna
  20. Piechaczek Łucja
  21. Piechula Stefania
  22. Pytlik Stefan
  23. Ryborz Renata
  24. Sedlaczek Lotar
  25. Sieńczak Krystyna
  26. Skalak Maria
  27. Sławik Bernard
  28. Sławik Brygida
  29. Wojtyczko Grażyna
  30. Woźniczek Renata
  31. Żydek Ilona
Więcej o absolwentach
Matura 1978
wychowawca mgr Jadwiga Janik

  1. Dengel Waltrauda
  2. Drozdowska Anna
  3. Faryna Irena
  4. Flak Bożena
  5. Gądek Jolanta
  6. Giezek Marzena
  7. Hajzyk Irena
  8. Hassel Beata
  9. Jarosz Irena
  10. Karasińska Alicja
  11. Klyta Urszula
  12. Kostka Monika
  13. Kosubek Helena
  14. Kozubska Urszula
  15. Kuczera Aniela
  16. Martinus Urszula
  17. Misiarz Jolanta
  18. Otawa Sylwia
  19. Perucka Małgorzata
  20. Piechota Bożena
  21. Sobeczko Zofia
  22. Sowińska Mariola
  23. Wilisz Joanna
  24. Wolnik Gabriela
wychowawca mgr Jadwiga Mużelak

  1. Cyranek Dorota
  2. Gacka Bernadeta
  3. Groborz Grażyna
  4. Gzuk Ewa
  5. Hermet Joachim
  6. Kopańska Bernadeta
  7. Kozielski Rudolf
  8. Kroczek Wolfgang
  9. Kucharczyk Elżbieta
  10. Leśniak Krystyna
  11. Ottawa Lidia
  12. Soroka Władysław
  13. Swoboda Ingeborga
  14. Szewieczek Barbara
  15. Szulc Barbara
  16. Szulik Teresa
  17. Szymczyk Anna
  18. Tomańska Barbara
  19. Tomaszek Maria
  20. Żymełka Mario
  21. Szramowski Wilhelm
wychowawca mgr Jadwiga Mokra

  1. Chrzonszcz Marlena
  2. Iwański Zbigniew
  3. Klaja Henryk
  4. Kucharczyk Krystyna
  5. Labus Marek
  6. Latoń Stefan
  7. Marciniak Zbigniew
  8. Michno Mariusz
  9. Miśkiewicz Andrzej
  10. Mleczko Andrzej
  11. Nawrat Gabriela
  12. Nowacki Marek
  13. Olender Piotr
  14. Przygoda Jacek
  15. Pytlik Małgorzata
  16. Rumpel Zygfryd
  17. Simek Krzysztof
  18. Sochocki Wiesław
  19. Stogniew Kazimierz
  20. Szrajer Urszula
  21. Szymczyna Marzena
  22. Wojdała Elżbieta
  23. Zaleska Beata
  24. Zaleski Piotr
wychowawca mgr Malwina Sobala

  1. Blokesz Brygida
  2. Czorny Krystyna
  3. German Józef
  4. Gurk Teresa
  5. Heim Beata
  6. Kalyciok Irena
  7. Kaniewska Joanna
  8. Kaszta Brygida
  9. Kułagowski Zbigniew
  10. Kurowska Czesława
  11. Mrozek Grażyna
  12. Mucha Ryszard
  13. Neudeker Edmund
  14. Okręt Krystian
  15. Pustelnik Andrzej
  16. Salinger Manfred
  17. Widok Norbert
  18. Urbańska Rita
  19. Witasek Zygryda
  20. Wójtowicz Andrzej
  21. Wycisk Rozwita
  22. Wyglenda Kornelia
wychowawca mgr Janusz Herud

  1. Binasz Gabriela
  2. Caban Danuta
  3. Duka Piotr
  4. Dzimiera Wiktor
  5. Herman Kornelia
  6. Jendrzejczyk Ewa
  7. Jędruch Danuta
  8. Kersten Dorota
  9. Kostorz Joachim
  10. Lechowicz Zbigniew
  11. Martynus Krystyna
  12. Mendrela Barbara
  13. Polak Adam
  14. Siewierska Ewa
  15. śnigurski Witold
  16. Solich Piotr
  17. Szyksznian Maria
  18. Węgrzyn Ewa
  19. Wolnik Krystyna
  20. Zielińska Maria
Więcej o absolwentach
Matura 1979
wychowawca mgr Helena Złotoś

  1. Adamczyk Irena
  2. Broja Józef
  3. Kamczyk Brygida
  4. Kocman Kazimiera
  5. Kolar Brygida
  6. Kosel Gabriela
  7. Kozieł Danuta
  8. Krzykawska Jolanta
  9. Król Ewa
  10. Lenart Renata
  11. Łabęta Iwona
  12. Łukaszek Weronika
  13. Majewski Mariusz
  14. Marcinek Urszula
  15. Masarczyk Renata
  16. Mleczko Barbara
  17. Moskwa Irena
  18. Pawlik Danuta
  19. Piontek Klara
  20. Syrewicz Teresa
  21. Szynol Krystyna
  22. Szulc Jadwiga
  23. Wajda Luiza
  24. Wilczyńska Teresa
  25. Wołoszyn Edward
wychowawca mgr Hubert Piper

  1. Adamczyk Halina
  2. Chlebus Edward
  3. Ebhardt Weronika
  4. Groyecki Jacek
  5. Helak Joanna
  6. Hercog Edyta
  7. Huetter Małgorzata
  8. Jagła Waldemar
  9. Kachel Maria
  10. Kłosek Janusz
  11. Kupczyk Danuta
  12. Lewicki Słąwomir
  13. Malcharczyk Joachim
  14. Morciniec Piotr
  15. Musiał Bogusława
  16. Nowak Jacek
  17. Orawski Krzysztof
  18. Rut Ireneusz
  19. Smandek Jerzy
  20. Socha Gabriela
  21. Stroka Jerzy
  22. Żabiełowicz Alina
wychowawca dr Seweryn Molenda

  1. Chmel Lidia
  2. Fojcik Katarzyna
  3. Furmanowicz Marek
  4. Golla Henryk
  5. Herud Krystyna
  6. Huwer Krystyna
  7. Janecko Beata
  8. Karska Joanna
  9. Kentnowska Maria
  10. Laska Barbara
  11. Łącka Bożena
  12. Machelski Piotr
  13. Machnik Gabriela
  14. Małek Jolanta
  15. Nawrat Edyta
  16. Paciok Karina
  17. Sołtys Wiesława
  18. Skupień Roman
  19. Stal Barbara
  20. Tatus Sonia
  21. Wieczorek Bożena
  22. Wójcicka Jolanta
wychowawca mgr Adela Nowak

  1. Cuber Jolanta
  2. Gęsty Teresa
  3. Górski Maciej
  4. Hanslik Kornelia
  5. Jokisz Halina
  6. Kampka Lidia
  7. Kasparek Norbert r
  8. Klon Łucja
  9. Klon Bernadeta
  10. Kłosek Dorota
  11. Knura Danuta
  12. Kochmański Dariusz
  13. Kogut Bernadeta
  14. Kozubek Eugeniusz
  15. Kuśka Mariola
  16. Lazar Kornelia
  17. Piszczatowska Iwona
  18. Skirtun Ludmiła
  19. Słotwiński Zbigniew
  20. Sowik Bernard
  21. Stryjska Anetta
  22. Szyksznian Krzysztof
  23. Szyra Daniela
  24. Szyra Urszula
  25. Urbińska Janina
  26. Wilke Manfred
  27. Wojtas Barbara
wychowawca mgr Mikołaj Hütter

  1. Baranowska Maria
  2. Budzicki Zbigniew
  3. Caban Halina
  4. Cyfka Jolanta
  5. Czogała Renata
  6. Długosz Weronika
  7. Fabian Teresa
  8. Głąb Krystyna
  9. Górecka Kornelia
  10. Kryst Bożena
  11. Miensopust Maria
  12. Mrozek Anna
  13. Niedziela Urszula
  14. Niewrzoł Gabriela
  15. Sławik Brygida
  16. Szulc Elżbieta
  17. Zaremba Eugenia
  18. Zymelka Henryk
  19. Baszowiecki Leopold
Więcej o absolwentach
Matura 1980
wychowawca mgr Łucja Gurbierz

  1. Andrzejczyk Hanna
  2. Czogała Irena
  3. Frydrych Grzegorz
  4. Fuss Małgorzata
  5. Habrom Gabriela
  6. Jabłońska Halina
  7. Kołodziej Mariusz
  8. Komarnicki Jan
  9. Kramm Romuald
  10. Krupa Hubert
  11. Kurowska Loreta
  12. Kuzior Andrzej
  13. Liebert Piotr
  14. Leszczyńska Beata
  15. Liszka Kornelia
  16. Mąądra Barbara
  17. Nowak Róża
  18. Otręba Mirosław
  19. Pastuszko Ewa
  20. Pekara Gabriela
  21. Simon Aleksandra
  22. Szczygielska Jolanta
  23. Szłapka Gabriela
  24. Szymańska Violetta
  25. Tołpa Jolanta
  26. Wałaszek Beata
  27. Zięba Elżbieta
wychowawca mgr Anna Szczęsna

  1. Adamiec Donata
  2. Behr Krystyna
  3. Błaszczok Celina
  4. Chrzonszcz Sylwia
  5. Dudzic Marzena
  6. Fedczyszyn Ewa
  7. Fridek Barbara
  8. Gulec Irma
  9. Hutter Klaudiusz
  10. Jelocha Fabiana
  11. Kołek Maria
  12. Machowska Grażyna
  13. Maracewicz Jan
  14. Nowak Helena
  15. Nowak Ilona
  16. Olejnik Henryk
  17. Osicki Romuald
  18. Procek Danuta
  19. Sielski Bernard
  20. Sywak Jolanta
  21. Szewczyk Sylwia
  22. śmierzchalska Kornelia
  23. Tomańska Małgorzata
  24. Węgrzyn Elżbieta
  25. Wielgos Jolanta
wychowawca mgr Benedykt Motyka

  1. Bilewicz Aleksandra
  2. Bitomska Gabriela
  3. Broja Elżbieta
  4. Bugiel Łucja
  5. Dobosz Barbara
  6. Fros Małgorzata
  7. Gajda Kornelia
  8. Gawełek Sylwia
  9. Głowacz Małgorzata
  10. Góral Katarzyna
  11. Hanczarek Wiesław
  12. Kostrzewa Brygida
  13. Kozakiewicz Urszula
  14. Krasek Andrzej
  15. Krętorz Jolanta
  16. Krzykała Barbara
  17. Kulpa Grażyna
  18. Kura Kornelia
  19. Lazar Lidia
  20. Lazar Mariusz
  21. Magiera Ewa
  22. Malik Mirosław
  23. Mazur Andrzej
  24. Mężyk Aleksandra
  25. Ploszka Andrzej
  26. Porwoł Jadwiga
  27. Rybicka Ewa
  28. Rydygiel Lidia
  29. Wider Piotr
  30. Wycisk Eugeniusz
  31. Złotoś Aleksander
wychowawca mgr Janina Mularczyk

  1. Chyliński Jarosław
  2. Czorny Ewa
  3. Dziurdzia Monika
  4. Galiński Roman
  5. Grabiec Dorota
  6. Jazłowiecka Danuta
  7. Jędrysik Marek
  8. Kociołek Alicja
  9. Koloska Janusz
  10. Korbel Joanna
  11. Krutki Małgorzata
  12. Laszczkowski Stanisław
  13. Meca Marek
  14. Pająk Mirosława
  15. Roznerska Małgorzata
  16. Solich Aurelia
  17. Starzyński Andrzej
  18. Szymczyk Wojciech
  19. Wochnik Daria
  20. Wramba Jolanta
  21. Zając Marek
  22. Zalewski Andrzej
Więcej o absolwentach
Matura 1981
wychowawca mgr Józef Koloska

  1. Blonka Danuta
  2. Boguc Ewa
  3. Bugla Andrzej
  4. Choroba Gizela
  5. Czyżewska Ewa
  6. Demidowicz Anna
  7. Frydrych Aleksandra
  8. Garguliński Krzysztof
  9. Głośnicki Kazimierz
  10. Jabłońska Renata
  11. Jon Gabriela
  12. Jonderko Małgorzata
  13. Kołek Alicja
  14. Koziarska Irena
  15. Kubin Kornelia
  16. Leśniak Maria
  17. Makowiak Maria
  18. Niemiec Irena
  19. Ploch Adriana
  20. Pelc Dorota
  21. Przybyła Maria
  22. Robenek Monika
  23. Stodoła Artur
  24. Wallach Lidia
  25. Wyżgoł Teresa
  26. Zakrzewski Stanisław
  27. Zips Eleonora
wychowawca mgr Józef Oratur

  1. Baron Bogdan
  2. Bugdol Sybilla
  3. Cieślik Genowefa
  4. Czech Ewa
  5. Dzimiera Cecylia
  6. Grygiel Anita
  7. Heflinger Mieczysław
  8. Hytroś Gabriela
  9. Jambor Irena
  10. Janeczek Jarosław
  11. Jaskot Małgorzata
  12. Kalbarczyk Sabina
  13. Kasza Barbara
  14. Kocjan Beniamin
  15. Kosselek Anna
  16. Kosińska Mariola
  17. Krzyżek Lucyna
  18. Kurka Lidia
  19. Kurowski Kazimierz
  20. Laszczkowska Maria
  21. Liszka Zofia
  22. Matusik Małgorzata
  23. Mludek Regina
  24. Mrozek Joanna
  25. Musioł Weronika
  26. Nitefor Krystyna
  27. Oratur Anita
  28. Orłowska Ewa
  29. Popela Elżbieta
  30. Ruczaj Barbara
  31. Siostrzonek Dorota
  32. Skupień Sylwia
  33. Swora Danuta
  34. Tomala Kornelia
  35. Wollny Waldemar
wychowawca mgr Franciszek Wielocha

  1. Bartosińska Barbara
  2. Bugla Ewa
  3. Eckert Barbara
  4. Gnot Maria
  5. Golijasz Mirosław
  6. Grzesica Dorota
  7. Grzesik Beata
  8. Hebda Maria
  9. Herud Małgorzata
  10. Krybus Ewa
  11. Martinus Gabriela
  12. Matera Dariusz
  13. Michalewicz Barbara
  14. Muszal Urszula
  15. Pasia Andrzej
  16. Pawłowska Mirela
  17. Piechaczek Gabriela
  18. Popela Małgorzata
  19. Popow Bernadeta
  20. Przybyła Jolanta
  21. Seidel Barbara
  22. Skotarczyk Beata
  23. Szczudlek Urszula
  24. Tomaszczyk Ewa
  25. Waluga Sylwia
  26. Widok Marta
  27. Zielonko Andrzej
  28. Zygar Helena
  29. Walach Marian
  30. Kuban Mariola
wychowawca mgr Eugeniusz Radecki

  1. Badura Aldona
  2. Balawender Barbara
  3. Brudziana Piotr
  4. Bugajska Hanna
  5. Burek Krzysztof
  6. Cały Adam
  7. Chlebek Mariusz
  8. Franiczek Andrzej
  9. Głombik Urszula
  10. Gromotka Gabriel
  11. Jedz Andrzej
  12. Krężel Tomasz
  13. Kwaśniewicz Bożena
  14. Labus Grzegorz
  15. Luboń Piotr
  16. Mazurkiewicz Jarosław
  17. Murzyńska Barbara
  18. Myga Ewa
  19. Nowak Jolanta
  20. Nowak Katarzyna
  21. Oślizło Wolfgang
  22. Pawlik Marek
  23. Piątkowska Anna
  24. Potrz Katarzyna
  25. Procek Małgorzata
  26. Rybiński Krzysztof
  27. Syrnik Janina
  28. świerkot Maria
  29. Trudzik Marian
  30. Weidler Sylwia
  31. Wojcieszyn Andrzej
  32. Zgrzendek Ilona
  33. Zubko Adam
  34. Żelisławski Janusz
  35. Żychska Anna
  36. Huppert Janusz
Więcej o absolwentach
Matura 1982
wychowawca mgr Janusz Herud

  1. Bitomska Eryka
  2. Danuch Anna
  3. Fojcik Beata
  4. Handszuh Sylwia
  5. Kapinos Marzanna
  6. Kłosek Ewa
  7. Knura Kornelia
  8. Kozielska Małgorzata
  9. Krzykała Gabriela
  10. Leśnicka Anna
  11. Libera Anita
  12. Libera Daria
  13. Machelska Lucyna
  14. Marcinek Gizela
  15. Nachlik Bernadeta
  16. Niewiera Gabriela
  17. Opala Koryna
  18. Piguła Marian
  19. Robenek Krystyna
  20. Rudnik Jolanta
  21. Skoniecka Ewa
  22. Sławik Rajmund
  23. Sławik Alicja
  24. Stopyra Małgorzata
  25. Szczygielski Wiesław
  26. śliwińska Małgorzata
  27. Tatarczyk Kornelia
  28. Wacha Bernadeta
  29. Wieczorek Gabriela
  30. Wieland Zdzisław
  31. Wrazidło Gabriela
  32. Wziontek Marian
  33. Zimna Agata
wychowawca mgr Jadwiga Mokra

  1. Burek Michalina
  2. Cielecki Jacek
  3. Czyż Ewa
  4. Drożyńska Elżbieta
  5. Fica Edyta
  6. Flegel Krystian
  7. Gacka Edyta
  8. Gnot Roman
  9. Gogulska Joanna
  10. Groyecki Jan
  11. Harężlak Zbigniew
  12. Jański Marek
  13. Kenska Iwona
  14. Kupczyk Brygida
  15. Krybus Małgorzata
  16. Kryst Helena
  17. Martyniak Roman
  18. Mielnik Wioletta
  19. Molenda Jacek
  20. Olech Małgorzata
  21. Paszek Edyta
  22. Pauksztełło Andrzej
  23. Prach Katarzyna
  24. Stogniew Piotr
  25. Szeliga Mariusz
  26. Węgrzyn Bożena
  27. Wojciechowska Irena
  28. Wo?niak Ewa
  29. Zychma Mariusz
wychowawca mgr Elżbieta Majewska

  1. Bugiel Artur
  2. Bugla Teresa
  3. Chodenko Beata
  4. Dołęga Elżbieta
  5. Ehring Mariola
  6. Kasowska Alicja
  7. Kocjan Bernadeta
  8. Kolarczyk Rajmund
  9. Korbel Dorota
  10. Lewandowska Joanna
  11. Łój Mariola
  12. Matuszek Artur
  13. Modlińska Barbara
  14. Piela Krystian
  15. Ponulak Małgorzata
  16. Rzodeczko Mirosława
  17. Smykała Judyta
  18. Sobeczko Maria
  19. Ulbrich Bożena
  20. Wróbel Leszek
  21. Zdrzałek Artur
  22. Zygmund Damian
Więcej o absolwentach
Matura 1983
wychowawca mgr Mikołaj Hütter

  1. Bindacz Gertruda
  2. Buczkowska Irena
  3. Bulenda Kornelia
  4. Chmiel Jolanta
  5. Dudkowska Janina
  6. Dziuba Andrzej
  7. Fros Bernadeta
  8. Harupa Anna
  9. Jarosławska Bogusława
  10. Jezusek Alicja
  11. Joszko Edyta
  12. Kasprzak Brygida
  13. Kasza Dorota
  14. Kluska Anna
  15. Kucza Mirella
  16. Kurowska Krystyna
  17. Lach Elżbieta
  18. Lewicki Jacek
  19. Mazur Halina
  20. Miedziak Dariusz
  21. Mludek Edyta
  22. Myślińska Iwona
  23. Nowaczewska Mirela
  24. Olszowa Mirosława
  25. Rubin Sylwia
  26. Słowikowski Janusz
  27. Snopek Wanda
  28. Wegner Beata
  29. Żeńczak Iwona
wychowawca mgr Anna Szczęsna

  1. Badura Gabriela
  2. Błaszczok Mirosława
  3. Bukowska Maria
  4. Chrobok Ewa
  5. Ćwik Halina
  6. Danuch Renata
  7. Dudkiewicz Wojciech
  8. Fichna Józef
  9. Hibszer Adam
  10. Janiczko Wojciech
  11. Klobuczek Henryk
  12. Kotula Klaudiusz
  13. Kozik Zuzanna
  14. Kulbaka Leszek
  15. Kuraś Bogna
  16. Mirski Marek
  17. Młynarczyk Krzysztof
  18. Nawrat Danuta
  19. Olech Marek
  20. Osuchowski Jacek
  21. Piasecki Leszek
  22. Piwowarczyk Mirosław
  23. Płaczek Blanka
  24. Soroka Marek
  25. Szymczyk Piotr
  26. Waniczek Jacek
  27. Węgrzyn Jerzy
  28. Wincierz Małgorzata
  29. Woch Krzysztof
  30. Wranik Mirosław
  31. Żurek Marek
wychowawca mgr Helena Złotś

  1. Domska Małgorzata
  2. Gajda Damian
  3. Grzesik Magdalena
  4. Jęczmionka Jadwiga
  5. Kampka Beata
  6. Kłosek Gabriela
  7. Kłosek Klaudia
  8. Konkol Klaudia
  9. Kraska Jadwiga
  10. Kubik Weronika
  11. Mądrzyńska Sława
  12. Nawrat Grażyna
  13. Niedziółko Elżbieta
  14. Pason Beata
  15. Pasternak Małgorzata
  16. Piszczan Karina
  17. świerczek Katarzyna
  18. świtlińska Halina
  19. Wrona Danuta
wychowawca mgr Jadwiga Janik

  1. Chronszcz Beata
  2. Czerny Kornelia
  3. Dąbrowska Edyta
  4. Depta Bernard
  5. Kroker Romuald
  6. Maciesowicz Ewa
  7. Nicz Krystyna
  8. Latoń Kornelia
  9. Krakowczyk Rita
  10. Sobeczko Renata
  11. Urbas Lidia
Więcej o absolwentach
Matura 1984
wychowawca mgr Bolesław śnigurski

  1. Barć Roman
  2. Bodziuch Jolanta
  3. Bugdol Urszula
  4. Burek Ireneusz
  5. Cituk Dariusz
  6. Gacka Ewald
  7. Janeczek Krzysztof
  8. Karpiński Maciej
  9. Kaszny Sybilla
  10. Krężel Jarosław
  11. Krzyżek Wojciech
  12. Michalak Piotr
  13. Michalski Bogdan
  14. Mokra Jolanta
  15. Mosiądz Jarosława
  16. Nowak Aleksandra
  17. Pałczyńska Anna
  18. Pohl Wojciech
  19. Radecki Piotr
  20. Rusek Ryszard
  21. Swoboda Małgorzata
  22. Szczęsna Małgorzata
  23. Tomczak Ewa
  24. Weidler Beata
  25. Złotoś Dariusz
  26. Kozimenko Barbara
  27. Hebda Krystyna
  28. Grabiec Marek
wychowawca mgr Janina Mularczyk

  1. Benedykt Mariola
  2. Bulenda Grażyna
  3. Chlipała Beata
  4. Czogalik Marek
  5. Goc Agata
  6. Jambor Mariola
  7. Kasprzak Monika
  8. Kutermankiewicz Iwona
  9. Kwaśna Alina
  10. Lipczyk Grażyna
  11. Łyczek Gizela
  12. Michalska Koryna
  13. Mikołajek Małgorzata
  14. Musiolik Aurelia
  15. Myrdzio Jadwiga
  16. Nachlik Rita
  17. Pyrkosz Sybilla
  18. Romanowicz Aleksander
  19. Sokół Barbara
  20. Szczygielski Adam
  21. Szmigielska Małgorzata
  22. Urbas Grażyna
  23. Urbas Marek
  24. Waliduda Mariusz
  25. Wyrtki Renata
  26. Żywica Joanna
wychowawca mgr Łucja Gurbierz

  1. Apollo Ewa
  2. Benek Barbara
  3. Błaszczok Krzysztof
  4. Kluska Małgorzata
  5. Krzyżanowska Urszula
  6. Leśnicka Ewa
  7. Manthej Roland
  8. Marciniak Joanna
  9. Mikaszek Irena
  10. Pendziałek Ewa
  11. Piszczan Danuta
  12. Popiel Małgorzata
  13. Rzytki Sabina
  14. Smok Anna
  15. Staniek Ewa
  16. Torbińska Danuta
  17. Wallach Monika
  18. Widok Wilhelm
Więcej o absolwentach
Matura 1985
wychowawca mgr Krystyna Duber

  1. Adamska Grażyna
  2. Bedrunka Gabriela
  3. Bikiewicz Joanna
  4. Chwalczyk Jolanta
  5. Drożyńska Beata
  6. Dzijak Ilona
  7. Erd Janusz
  8. Galińska Danuta
  9. Głąb Krzysztof
  10. Grzeszczuk Iwona
  11. Grzywacz Maria
  12. Hanusz Barbara
  13. Kempińska Bogumiła
  14. Kolar Sylwia
  15. Kowol Janina
  16. Krawczyk Urszula
  17. Kwaśnica Jadwiga
  18. Lenartowicz Bożena
  19. Mikołajec Jolanta
  20. Nabradlik Małgorzata
  21. Nowak Gabriela
  22. Pypłacz Iwona
  23. Ratuszna Iwona
  24. Wrazidło Beata
  25. Wyglenda Antonina
  26. Zamiara Małgorzata
wychowawca mgr Józef Koloska

  1. Bielicka Irena
  2. Bosowska Beata
  3. Brytańczyk Irena
  4. Burek Beata
  5. Dzimiera Dorota
  6. Gajewska Halina
  7. Gitler Brygida
  8. Grudzień Bożena
  9. Koleśnik Grażyna
  10. Kramny Kornelia
  11. Laska Iwona
  12. Lazar Dariusz
  13. Lipczyk Przemysław
  14. Mikieko Bożena
  15. Moskwa Beata
  16. Moskwa Joanna
  17. Musioł Sylwia
  18. Pawłowski Andrzej
  19. Prochaska Róża
  20. Stojałowska Beata
  21. Uliczka Elżbieta
  22. Zagrobelna Małgorzata
  23. Żagiel Dorota
  24. Żółtowska Jolanta
wychowawca mgr Eugeniusz Radecki

  1. Biel Dariusz
  2. Bugajska Iwona
  3. Fichna Teresa
  4. Furman Tomasz
  5. Gorbacki Remigiusz
  6. Gorzołka Joanna
  7. Góral Marcin
  8. Habuda Marzena
  9. Hupa Martyna
  10. Jabłońska Elżbieta
  11. Klimanek Izabela
  12. Kral Piotr
  13. Krupa Lidia
  14. Kuraśś Katarzyna
  15. Latka Marian
  16. Marcinek Henryk
  17. Masny Henryk
  18. Mielnik Krzysztof
  19. Mokry Mariusz
  20. Morawiec Wojciech
  21. Nowak Mariola
  22. Pączko Paweł
  23. Pośpiech Sabina
  24. Prach Jacek
  25. Rykojć Marek
  26. Schubert Monika
  27. Sładek Wojciech
  28. Soroka Roman
  29. Tober Grzegorz
  30. Woch Józefa
  31. Wolnik Bożena
  32. Woźniak Sławomir
  33. Wypiór Barbara
wychowawca mgr Ryszard Żelazko

  1. Antończyk Bożena
  2. Bednarski Jacek
  3. Bugdol Marek
  4. Ciupka Teresa
  5. Chowaniec Jacek
  6. Cyran Celina
  7. Cyranka Teresa
  8. Czogała Dorota
  9. Dulak Ilona
  10. Galińska Jadwiga
  11. Głaszczyk Sylwia
  12. Grab Beata
  13. Guzik Dominika
  14. Jęczmienna Małgorzata
  15. Jucha Lidia
  16. Kalska Dorota
  17. Kentowska Elżbieta
  18. Kożlik Ilona
  19. Lazinka Jolanta
  20. Miśkiewicz Katarzyna
  21. Mokrosz Róża
  22. Noga Irena
  23. Nosiadek Gerd
  24. Papierz Marzena
  25. Szrajer Agata
  26. Tkocz Grażyna
  27. Tunk Maria
  28. Tyl Elżbieta
  29. Zapotoczny Władysław
  30. Zgrzendek Maria
  31. Żychska Jadwiga
Więcej o absolwentach
Matura 1986
wychowawca mgr Jadwiga Mokra

  1. Biel Grażyna
  2. Chwalczyk Iwona
  3. Cycoń Teresa
  4. Ćwik Gabriela
  5. Fajfur Janusz
  6. Fulneczek Regina
  7. Gładecka Grażyna
  8. Gocman Jan
  9. Kłobuch Mariusz
  10. Machelski Jacek
  11. Małczak Bożena
  12. Mazur Joanna
  13. Mielczarek Dagmara
  14. Mielniczyn Ewa
  15. Morawiec Brygida
  16. Masiądz Aleksandra
  17. Pietrzak Janusz
  18. Pohl Tomasz
  19. Praszelik Lidia
  20. Spula Ewelina
  21. świerkot Jerzy
  22. Wojciech Katarzyna
  23. Wojtas Dariusz
  24. Żelazko Olgierd
wychowawca mgr Janusz Nowak

  1. Biskup Joanna
  2. Depta Bogdan
  3. Glania Gabriela
  4. Hanczarek Dariusz
  5. Holas Bogusława
  6. Ignacek Izabella
  7. Janik Igor
  8. Jucha Lubomira
  9. Kaptur Dariusz
  10. Komor Beata
  11. Kopczyk Jolanta
  12. Kszuk Krystyna
  13. Latoń Brygida
  14. Ligacz Alina
  15. Modrzejewski Maciej
  16. Ploch Monika
  17. Płachetka Weronika
  18. Połomska Małgorzata
  19. Szuba Sabina
  20. świerz Danuta
  21. Weidler Gryzelda
wychowawca mgr Janusz Herud, mgr Eugeniusz Radecki

  1. Bizoń Damian
  2. Bobek Beata
  3. Buczek Aleksander
  4. Capek Gizela
  5. Ćwik Felicja
  6. Dzierżęga Janusz
  7. Golba Malgorzata
  8. Jacek Teresa
  9. Janiczko Magdalena
  10. Jaroszewicz Wiktoria
  11. Kajzer Sabina
  12. Kampka Dariusz
  13. Ludwig Iwona
  14. Maćko Jacek
  15. Mordeja Monika
  16. Ochrombel Wanda
  17. Osadnik Gizela
  18. Pawlak Leonard
  19. Rodzenko Mariola
  20. Ryborz Krystyna
  21. Starzyńska Irena
  22. Szendzielorz Ewa
  23. Szendzielorz Gabriela
  24. Sztuka Urszula
  25. Szymura Danuta
  26. Tomala Jolanta
  27. Wcisło Marek
  28. Władarz Janina
  29. Wyrwoł Dorota
  30. Zielonka Paweł
wychowawca mgr Janusz Knauer

  1. Benek Gabriela
  2. Bojarzyński Jarosław
  3. Brzoska Mariola
  4. Czekała Karina
  5. Dąbrowska Izabela
  6. Gawełek Anita
  7. Golijasz Ewa
  8. Inorowicz Bożena
  9. Kocjan Andrzej
  10. Koczy Jan
  11. Kowolik Sybilla
  12. Lukoszek Monika
  13. Łoś Joanna
  14. Moroń Jolanta
  15. Nieborowska Brygida
  16. Panek Aleksandra
  17. Piegza Irena
  18. Piksa Karina
  19. Rybicki Adam
  20. Schneider Ireneusz
  21. Sędzielewska Iwona
  22. Stuchły Aleksandra
  23. Unger Piotr

  1. Krzykała Renata
  2. Fichna Henryk
  3. Rulka Jan
  4. Zdanowski Paweł
Więcej o absolwentach
Matura 1987
wychowawca mgr Elżbieta Majewska

  1. Bajer Barbara
  2. Bara Elżbieta
  3. Barańska Joanna
  4. Blana Koryna
  5. Czogalik Marian
  6. Ekiert Arkadiusz
  7. Fabian Barbara
  8. Gaida Beata
  9. Głuchnik Edyta
  10. Holas Danuta
  11. Jasna Maria
  12. Kostka Marcin
  13. Kowol Beata
  14. Kubik Małgorzata
  15. Kutermankiewicz Bożena
  16. Leśniak Anna
  17. Leśniak Lucyna
  18. Maler Katarzyna
  19. Mastalerz Gabriela
  20. Mastyga Bogusława
  21. Olbrich Renata
  22. Remiorz Jolanta
  23. Romowicz Iwona
  24. Różewska Joanna
  25. Rzytki Małgorzata
  26. Rymarowicz Małgorzata
  27. Smykała Urszula
  28. Staniek Katarzyna
  29. Tylus Jolanta
  30. Wochnik Mariola
wychowawca mgr Anna Szczęsna

  1. Baron Aleksandra
  2. Benek Beata
  3. Berger Adela
  4. Brudziana Katarzyna
  5. Chlebek Józef
  6. Dziurdź Alicja
  7. Filipczyk Kornelia
  8. Gogulska Liliana
  9. Grochowski Jacek
  10. Harupa Zbigniew
  11. Hupa Magdalena
  12. Jedz Tomasz
  13. Kasprzyk Dariusz
  14. Klimanek Małgorzata
  15. Korzuchowska Bożena
  16. Lorek Eugeniusz
  17. Łodziak Beata
  18. Maksym Joanna
  19. Milewska Katarzyna
  20. Różalska Małgorzata
  21. Rybiński Bogusław
  22. Schulz Katarzyna
  23. Sobina Maciej
  24. Walencik Paweł
  25. Wieczorek Arnold
  26. Wycisk Jolanta
  27. Zuber Andrzej
wychowawca mgr Józef Koloska

  1. Andrzejewska Iwona
  2. Bakota Małgorzata
  3. Broniewicz Ewa
  4. Choroba Kornelia
  5. Ciupka Brygida
  6. Drohomirecka Małgorzata
  7. Dzumla Oskar
  8. Florek Ludmiła
  9. Gawron Aleksandra
  10. Gorbacki Witold
  11. Jurecka Gabriela
  12. Kampik Regina
  13. Kłobuch Monika
  14. Kobrus Stanisław
  15. Kokot Ewa
  16. Konieczny Joachim
  17. Majewska Violetta
  18. Michalczuk Maria
  19. Mocniak Beata
  20. Płaczek Iwona
  21. Restel Brygida
  22. Strzemecka Halina
  23. Szczypka Beata
  24. Trojnar Jolanta
  25. Weiner Urszula
  26. Widok Beata
  27. Wramba Sylwia
  28. Ziętek Ireneusz
wychowawca mgr Mikłaj Hütter

  1. Arendarska Elżbieta
  2. Baszczok Bożena
  3. Jadczyszyn Dariusz
  4. Jendros Brygida
  5. Leśnik Bogusława
  6. Łukasik Ewa
  7. Marcinek Gabriela
  8. Migalski Marek
  9. Muszyńska Danuta
  10. Stromińska Edyta
  11. Szwan Katarzyna
  12. Wieczorek Zbigniew
  13. Wieder Sylwia
  14. Wilczek Grażyna
  15. Zakowicz Czesława
  16. Żydek Jolanta
Więcej o absolwentach
Matura 1988
wychowawca mgr Janina Mularczyk

  1. Adamska Izabela
  2. Besz Bożena
  3. Bielska Wioletta
  4. Brzezińska Katarzyna
  5. Czepala Jolanta
  6. Chłapek Maria
  7. Feil Karina
  8. Jośko Izabela
  9. Kołton Alicja
  10. Kuczera Beata
  11. Kudliński Wojciech
  12. Kura Jolanta
  13. Ludwig Karina
  14. Matuszek Dorota
  15. Miśśkiewicz Dorota
  16. Morawiec Rafał
  17. Mrowiec Walter
  18. Niebudek Krzysztof
  19. Niemiec Beata
  20. Podruczna Sylwia
  21. Porombka Małgorzata
  22. Pośśpiech Piotr
  23. Przybyła Dariusz
  24. Skoniecki Maciej
  25. Skupnik Zuzanna
  26. Szyra Bożena
  27. Trojańska Irena
  28. Turakiewicz Agata
  29. Wróbel Ilona
wychowawca mgr Bolesław Śnigurski

  1. Bajsarowicz Marek
  2. Biel Joanna
  3. Burda Józef
  4. Ciechanowicz Andrzej
  5. Czepalla Marek
  6. Grygiel Grzegorz
  7. Gwizdak Wojciech
  8. Halama Małgorzata
  9. Jarosz Joanna
  10. Klimanek Dominik
  11. Krzyżak Edward
  12. Kucharczyk Andrzej
  13. Kulbaka Andrzej
  14. Kwoczek Joanna
  15. Łanoszka Barbara
  16. Malczewska Joanna
  17. Mucha Roman
  18. Nierychło Sylwia
  19. Sikora Grzegorz
  20. Skwierczyńska Agnieszka
  21. Sładek Joanna
  22. Stanik Marcin
  23. Szecówka Przemysław
  24. Szczecina Tomasz
  25. Szwan Izabela
  26. Ślązak Roman
  27. Trompeta Wojciech
  28. Utrata Danuta
  29. Waligóra Paweł
  30. Wędzina Krzysztof
  31. Wilk Piotr
  32. Witkowski Tomasz
  33. Zalewski Radosław
wychowawca mgr Łucja Gurbierz

  1. Cieślik Elżbieta
  2. Czogała Grażyna
  3. Fros Bernadetta
  4. Furgol Iwona
  5. Goldeman Ilona
  6. Grzesik Ewa
  7. Hryniewicz Beata
  8. Jachimowicz Magda
  9. Klimek Halina
  10. Kożlik Danuta
  11. Kura Alicja
  12. Kuroczik Róża
  13. Majer Małgorzata
  14. Majowicz Lidia
  15. Manderla Joanna
  16. Wysokińska Natalia
  17. Benczew Beno
  18. Górecka Jolanta
  19. Marcinek Roman
  20. Mosiądz Małgorzata
  21. Mucha Bożena
  22. Ostrowicz Anna
  23. Schreiber Zuzanna
  24. Siwoń Kornelia
  25. Suchorab Urszula
  26. Szuba Bogusława
  27. Urbańczyk Joanna
  28. Węgrzyn Ewa
  29. Wnuk Joanna
  30. Wojtas Beata
  31. Worobiec Beata
  32. Wranik Teresa
  33. Wydra Iwona
wychowawca mgr Adela Nowak

  1. Czepalla Karina
  2. Dereń Dorota
  3. Dyrszlag Anita
  4. Gnot Małgorzata
  5. Groborz Dorota
  6. Grzesik Beata
  7. Knura Sylwia
  8. Kołek Iwona
  9. Kruczek Barbara
  10. Kuziel Barbara
  11. Mazur Robert
  12. Mielniczyn Elwira
  13. Molęda Hanna
  14. Motłoch Bogusława
  15. Ozga Ewa
  16. Pasker Renata
  17. Pielczyk Dariusz
  18. Piskorz Waldemar
  19. Pytlik Ewelina
  20. Rosiński Dariusz
  21. Rycka Andrzej
  22. Rzodeczko Małgorzata
  23. Serafin Arlena
  24. Tkocz Marek
  25. Woźny Grzegorz

  1. Manderla Marek
  2. Macha Anna
Więcej o absolwentach
Matura 1989
wychowawca mgr inż. Jolanta Dębińska-Banak

  1. Buban Izabela
  2. Huppert Grzegorz
  3. Kukuczka Ewa
  4. Kwaśniewicz Janusz
  5. Latka Małgorzata
  6. Mercik Anna
  7. Młynarczyk Agata
  8. Morgała Jerzy
  9. Mużelak Katarzyna
  10. Noworyta Waldemar
  11. Piszczatowski Adam
  12. Radecki Aleksander
  13. Radziewicz Ilona
  14. Szymańska Magdalena
  15. Winnicka Barbara
  16. Wypiór Rafał
  17. Błaszczok Alina
  18. Cituk Joanna
  19. Chodenko Jarosław
  20. Danek Klaudiusz
  21. Gajda Sabina
  22. Motyka Piotr
  23. Nowak Arnold
  24. Obuszko Jarosław
  25. Pakosz Anna
  26. Pietrzak Iwona
  27. Pietrzak Mariola
  28. Szczepanik Justyna
wychowawca mgr Ryszard Żelazko

  1. Cholewa Piotr
  2. Deryło Stanisława
  3. Fojcik Mariola
  4. Gotzmann Daniela
  5. Górska Lucyna
  6. Ignacek Beata
  7. Janczewski Dariusz
  8. Jezusek Jolanta
  9. Krzykała Elżbieta
  10. Lustig Joanna
  11. Marcol Marek
  12. Mularczyk Arkadiusz
  13. Powąska Agnieszka
  14. Remiorz Danuta
  15. Rzeczkowska Izabela
  16. Sapała Katarzyna
  17. Slawik Violetta
  18. świątek Wojciech
  19. Wądołkowska Ewa
  20. Wielecka Magdalena
  21. Wojciechowski Andrzej
wychowawca mgr Janusz Knauer

  1. Dadał Alina
  2. Dziedzioch Rajmund
  3. Gnot Barbara
  4. Górny Andrzej
  5. Iwanik Joanna
  6. Jagielski Piotr
  7. Kasza Brygida
  8. Kasza Izabela
  9. Kitel Karina
  10. Kołton Sylwia
  11. Korus Janusz
  12. Kosowski Piotr
  13. Krzykała Gabriela
  14. Lamaczek Maria
  15. Pliś Katarzyna
  16. Pośpiech Jarosław
  17. Pytlik Urszula
  18. Schneider Violetta
  19. Sepioło Sabina
  20. Skiba Katarzyna
  21. Sołtysiak Aleksandra
  22. Szczudłek Sebastian
  23. Szumilak Katarzyna
  24. Wieczorek Andrzej
  25. Wieder Zuzanna
  26. Wojciechowska Anna
  27. Wójcik Elżbieta
  28. Wycisk Sabina
  29. Zychma Marcin
wychowawca mgr Ewa Dorobisz

  1. Burdzik Monika
  2. Cyganek Celina
  3. Czekała Marian
  4. Gacka Kornelia
  5. Helczyk Helena
  6. Jankowska Halina
  7. Kalicińska Ewa
  8. Kazuk Joanna
  9. Laskowska Kamila
  10. Libera Sylwia
  11. Mental Małgorzata
  12. Osadnik Jadwiga
  13. Palej Katarzyna
  14. Pawłowska Beata
  15. Płachetka Klaudia
  16. Powała Monika
  17. Siedlaczek Joanna
  18. Szczypuła Szymon
  19. Szubert Lidia
  20. Trojańska Małgorzata
  21. Wenglorz Urszula
  22. Widuch Anna
  23. Wodecki Marek
  24. Złotoś Joanna
  25. Plura Marek
Więcej o absolwentach
Matura 1990
wychowawca mgr Eugeniusz Radecki

  1. Banaszak Magdalena
  2. Brzeźniak Ewelina
  3. Burczyc Bożena
  4. Ciołek Jolanta
  5. Demczuk Jerzy
  6. Furmanowicz Małgorzata
  7. Hajzyk Danuta
  8. Lamczyk Ilona
  9. Mekeresz Aleksandra
  10. Nawrat Katarzyna
  11. Różalska Justyna
  12. Szemicka Sylwia
  13. Tański Waldemar
  14. Wieczorek Ewa
  15. Adamczyk Edyta
  16. Gizowska Joanna
  17. Jeznach Katarzyna
  18. Konopacka Irena
  19. Kozub Ewa
  20. Krupa Karina
  21. Kulig Halina
  22. Łęska Aneta
  23. Malajka Beata
  24. Maryszczak Monika
  25. Owczarek Aleksandra
  26. Procek Adam
  27. Weis Gabriela
  28. Wołoszyn Zbigniew
  29. Wramba Edyta
wychowawca mgr Andrzej Mercik

  1. Augustyńska Hiacynta
  2. Bilka Joanna
  3. Buban Eugeniusz
  4. Cmok Gabriela
  5. Dudzik Joanna
  6. Dziuba Dorota
  7. Gospodarczyk Barbara
  8. Klimanek Tomasz
  9. Kolenda Lidia
  10. Kostera Gabriela
  11. Kużnik Iwona
  12. Lazar Ryszard
  13. Luboń Marcin
  14. Mamorski Piotr
  15. Mateja Dorota
  16. Mączka Arkadiusz
  17. Michalska Joanna
  18. Miczajka Beata
  19. Niedźbała Weronika
  20. Okrent Piotr
  21. Oświęcimska Lilianna
  22. Pak Aleksandra
  23. Płaczek Sylwia
  24. Radziewicz Marzena
  25. Rostek Barbara
  26. Sezeniewska Bożena
  27. Sikora Barbara
  28. Sobina Joanna
  29. Sochocki Jacek
  30. Solich Elżbieta
  31. Tomczak Magdalena
  32. Trompeta Jacek
  33. Waligóra Grzegorz
  34. Załęska Barbara
  35. Brzęczek Zygmunt
wychowawca mgr Jadwiga Mokra

  1. Bentkowska Elżbieta
  2. Gawron Iwona
  3. Jaszczura Agnieszka
  4. Jurecka Lidia
  5. Kolega Jolanta
  6. Kolosko Danuta
  7. Kołodziejczyk Karina
  8. Krybus Karina
  9. Kubica Klaudia
  10. Manderla Jolanta
  11. Mikołajec Danuta
  12. Minkina Mariola
  13. Meca Tomasz
  14. Mitręga Małgorzata
  15. Muc Joanna
  16. Musioł Mariusz
  17. Nowakowska Violetta
  18. Pączko Piotr
  19. Plura Adrian
  20. Polak Katarzyna
  21. Poznańska Maria
  22. Priebe Dorota
  23. Rosochacka Ewa
  24. Szlosarek Karina
  25. Szponder Adam
  26. Szweda Piotr
  27. Wrazidło Ewa
wychowawca mgr Jadwiga Janik

  1. Czekała Beata
  2. Czogała Halina
  3. Deszka Gabriela
  4. Hazuka Iwona
  5. Herbut Wioletta
  6. Kalabis Gabriela
  7. Kretek Gabriela
  8. Krupa Izabela
  9. Krzykała Irena
  10. Kuźnik Joanna
  11. Laton Barbara
  12. Marcinek Alicja
  13. Michalska Joanna
  14. Mocniak Halina
  15. Morawiec Izabela
  16. Pietrasz Jolanta
  17. Rumpel Laura
  18. Rusnarczyk Joanna
  19. Swoboda Grażyna
  20. Szymiczek Karina
  21. Targowska Bożena
  22. Wróblewska Anna
  23. Wycisk Dorota
  24. Żurek Iwona
Więcej o absolwentach
Matura 1991
wychowawca mgr Benedykt Motyka

  1. Cymerman Ewa
  2. Fica Gabriela
  3. Jakubek Joanna
  4. Janiczek Joanna
  5. Kiepas Joanna
  6. Klimża Renata
  7. Kociołek Alicja
  8. Koloska Wojciech
  9. Kornak Michał
  10. Kozub Mirella
  11. Kupka Klaudia
  12. Sieradzka Iwona
  13. Szarata Małgorata
  14. Wechowski Sylweriusz
  15. Wielocha Sebastian
  16. Giemza Katarzyna
  17. Huptaś Renata
  18. Ilcewicz Katarzyna
  19. Jakubiec Małgorzata
  20. Kroker Renata
  21. Machaj Damian
  22. Mikuła Ireneusz
  23. Morawiec Violetta
  24. Motyka Agata
  25. Płonka Anna
  26. Rostek Honorata
  27. Ryś Sabina
  28. Stuka Alicja
  29. Wełniak Bożena
  30. Wróbel Bożena
  31. Lara Ewa
wychowawca mgr Anna Szczęsna

  1. Bencal Justyna
  2. Bodzianowski Tomasz
  3. Diadyk Rafał
  4. Fila Czesław
  5. Furman Magdalena
  6. Gądek Grażyna
  7. Główka Jacek
  8. Góralczyk Adam
  9. Jarosz Agnieszka
  10. Jelocha Grzegorz
  11. Knop Zbigniew
  12. Koczwara Mariusz
  13. Mazurkiewicz Krzysztof
  14. Mokrzycka Izabela
  15. Musioł Joanna
  16. Otawa Małgorzata
  17. Pakosz Małgorzata
  18. Pazurek Adam
  19. Pilar Beata
  20. Posmyk Edyta
  21. Przybysławski Adam
  22. Skałacka Barbara
  23. Skwierczyńska Barbara
  24. Szpila Aneta
  25. Turakiewicz Romuald
  26. Wierczek Barbara
  27. Wiewióra Katarzyna
  28. Wilk Tomasz
  29. Witkoś Katarzyna
  30. Włoszek Zygmunt
  31. Wróbel Mirosław
wychowawca mgr Józej Koloska

  1. Benisz Elżbieta
  2. Buczarski Andrzej
  3. Cyfka Teresa
  4. Czech Renata
  5. Ćwik Małgorzata
  6. Dańczuk Iwona
  7. Dastig Katarzyna
  8. Drobna Barbara
  9. Glenc Weronika
  10. Glenc Zbigniew
  11. Grabowska Iwona
  12. Jakobi Ewa
  13. Jeremiasz Małgorzata
  14. Jurecki Tomasz
  15. Kalus Ewa
  16. Kijańska Anna
  17. Klasten Małgorzata
  18. Klon Andrzej
  19. Kołodziej Janusz
  20. Król Barbara
  21. Krzyżewska Katarzyna
  22. Meissner Klaudia
  23. Pagacz Iwona
  24. Pałka Joanna
  25. Sekuła Renata
  26. Sus Dariusz
  27. Wojtak Przemysław
  28. Woźnica Michalina
  29. Zawojski Maciej
wychowawca mgr Elżbieta Majewska

  1. Błędowska Bożena
  2. Brzenczka Beata
  3. Bugla Katarzyna
  4. Filar Małgorzata
  5. Gembalczyk Stanisław
  6. Gieroń Izabela
  7. Gitling Iwona
  8. Gnot Jarosław
  9. Gocyła Jolanta
  10. Górkiewicz Małgorzata
  11. Kasprzycki Andrzej
  12. Kasza Beata
  13. Kiszka Joanna
  14. Kojtek Anna
  15. Konieczniak Marek
  16. Kostka Maciej
  17. Krzemień Adam
  18. Lamich Piotr
  19. Machalska Izabela
  20. Majka Julita
  21. Morawiec Ewa
  22. Pietras Joanna
  23. Płaczek Celina
  24. Purol Ewa
  25. Rodak Dariusz
  26. Rycka Lidia
  27. Rymarowicz Katarzyna
  28. Sipajłło Anna
  29. Słotwińska Elżbieta
  30. Sowa Justyna
  31. Staszak Bożena
  32. Tapper Katarzyna
  33. Wodarczyk Mirosław
  34. Wranik Beata
  35. Wranik Zygmunt
  36. Zygar Małgorzata
Więcej o absolwentach
Matura 1992
wychowawca mgr Janina Mularczyk

  1. Byczyk Aleksandra
  2. Cieślik Danuta
  3. Iwańczuk Aleksandra
  4. Kazuk Urszula
  5. Kozłowska Justyna
  6. Koźlik Iwona
  7. Lokaj Lidia
  8. Matuszek Sabina
  9. Okoń Barbara
  10. Polak Bożena
  11. Potyka Ilona
  12. Strzałka Aleksandra
  13. Uba Joanna
  14. Wysokińska Wirginia
  15. Zając Bogusław
  16. Zientek Joanna
  17. Żyła Joanna
  18. Błachut Zbigniew
  19. Hrebeniak Grażyna
  20. Kucia Małgorzata
  21. Majewska Katarzyna
  22. Mekeresz Ewa
  23. Pasternak Jacek
  24. Sokołowska Małgorzata
  25. Struzik Beata
  26. Szczerbiński Łukasz
  27. Szumera Małgorata
  28. Wroża Monika
wychowawca mgr Bolesław Śnigurski

  1. Draszczyk Iweta
  2. Graca Barbara
  3. Heller Anna
  4. Jeremicz Krzysztof
  5. Mercik Szymon
  6. Mielczarek Jacek
  7. Mikłaszewicz Adam
  8. Mikłaszewicz Piotr
  9. Motyka Małgorzata
  10. Mucha Aleksander
  11. Okrent Jarosław
  12. Piasecka Aleksandra
  13. Rudzki Marcin
  14. Sobota Arkadiusz
  15. Tokarczyk Grzegorz
  16. Weiner Zuzanna
  17. Witkoś Ewa
  18. Bujnowska Ewa
  19. Bywalec Joanna
  20. Chłapek Renata
  21. Dudzik Tomasz
  22. Ewy Andrzej
  23. Gembalczyk Mirosława
  24. Jabrzyk Tomasz
  25. Morawiec Barbara
  26. Piąąstka Mariusz
  27. Stelmach Daniel
  28. Tomalik Katarzyna
  29. Wrazidło Katarzyna
wychowawca mgr Łucja Gurbierz

  1. Bania Iwona
  2. Florek Anna
  3. Gawlas Magdalena
  4. Huk Małgorzata
  5. Januszewska Ewa
  6. Kasprzycka Joanna
  7. Klobuczek Marek
  8. Krakowczyk Dariusz
  9. Majer Anna
  10. Mołdrzyk Izabela
  11. Morawiec Natalia
  12. Mostek Dorota
  13. Mrowiec Teresa
  14. Rodak Mariusz
  15. Rosińska Katarzyna
  16. Smajdor Małgorzata
  17. Świtała Beata
  18. Antonin Barbara
  19. Cyfka Bożena
  20. Golasz Piotr
  21. Libowska Gabriela
  22. Mikiewicz Helena
  23. Muc Katarzyna
  24. Paskuda Marek
  25. Wajzer Beata
  26. Wolnik Urszula
  27. Zawisz Janusz
wychowawca mgr Mikołaj Hütter

  1. Bajer Sylwia
  2. Bentkowska Joanna
  3. Čakolli Zyjahmi
  4. Czekała Gabriela
  5. Czogała Katarzyna
  6. Eichner Elwira
  7. Florczak Joanna
  8. Frankowski Grzegorz
  9. Godula Monika
  10. Kalabis Gizela
  11. Kapinos Izabela
  12. Kiszka Bożena
  13. Kuc Marzena
  14. Kuczera Czesława
  15. Kulak Joanna
  16. Musiolik Katarzyna
  17. Pałka Jolanta
  18. Olbrot Tatiana
  19. Rzerzacz Henryk
  20. Skrijka Mirela
  21. Stryjska Sylwia
  22. śmieja Alina
  23. Wolna Magdalena
  24. Zmuda Klaudia
  25. Żebrowska Alicja
  26. Krzykała Artur
Więcej o absolwentach
Matura 1993
wychowawca mgr Halina Kwiecień

  1. Amborska-Sawowa Sylwia
  2. Chrzonszcz Mariola
  3. Dębczak Robert
  4. Flerczak Anna
  5. Gdesz Mirosław
  6. Gurda Agnieszka
  7. Kraska Agnieszka
  8. Pasternak Ilona
  9. Piszczek Ewa
  10. Raciborska Katarzyna
  11. Rudzka Magdalena
  12. Rydz Monika
  13. Sieradzka Katarzyna
  14. Stojałowski Maciej
  15. Subocz Sylwia
  16. Widota Andrzej
  17. Żylak Jagienka
  18. Abramczyk Urszula
  19. Bańczyk Beata
  20. Baron Henryka
  21. Hajduk Katarzyna
  22. Junik Marzena
  23. Komarnicka Ewa
  24. Krybus Liliana
  25. Lara Anna
  26. Łuszcz Radosław
  27. Mokanek Katarzyna
  28. Sepioło Iwona
  29. Sojka Przemysław
  30. Stanienda Teresa
  31. Tutak Ewa
  32. Zając Małgorzata
  33. Żołneczko Barbara
wychowawca mgr Eugeniusz Radecki

  1. Chłosta Katarzyna
  2. Filocha Iwona
  3. Friedrich Bartłomiej
  4. Gądzikiewicz Monika
  5. Góralczyk Piotr
  6. Górska Ewa
  7. Gurbierz Jacek
  8. Hiltawska Sylwia
  9. Horak Janina
  10. Janiczko Anna
  11. Kamińska Katarzyna
  12. Kieś Adam
  13. Kolarczyk Estera
  14. Konopnicki Marek
  15. Kornel Bartłomiej
  16. Knura Iwona
  17. Kuklewicz Wieńczysław
  18. Kupka Weronika
  19. Małczak Celina
  20. Mika Aleksandra
  21. Morciniec Stanisław
  22. Możdżeń Arkadiusz
  23. Nowak Maciej
  24. Pajączkowski Krzysztof
  25. Płaczek Sylwia
  26. Polak Iwona
  27. Pośpiech Dariusz
  28. Romaniak Jolanta
  29. Rybicka Anita
  30. Skałacka Katarzyna
  31. Skorupa Jarosław
  32. Scheithauer Marek
  33. Walencik Anna
  34. Witkowski Marek
  35. Zdziech Alicja
  36. Zygmunt Katarzyna
wychowawca mgr Krystyna Grądalska

  1. Chwałek Elwira
  2. Janus Mirosława
  3. Jaworowska Katarzyna
  4. Kałuża Barbara
  5. Katolik Zofia
  6. Kiernicka Aleksandra
  7. Kwaśnica Sabina
  8. Knap Joanna
  9. Kołcz Mariola
  10. Libera Marcin
  11. Matioszek Sabina
  12. Mika Tomasz
  13. Moskwa Maria
  14. Nikiel Małgorzata
  15. Płaczkowska Alina
  16. Sokołowaska Małgorzata
  17. Świtała Bożena
  18. Trojanowska Urszula
  19. Burek Zuzanna
  20. Gaweł Iwona
  21. Golla Karina
  22. Grębowicz Ewa
  23. Hoszycka Barbara
  24. Jagielska Katarzyna
  25. Kolarczyk Małgorzata
  26. Kura Edyta
  27. Kuziel Agata
  28. Mocha Bożena
  29. Pałac Maciej
  30. Zając Anna
  31. Zdobylak Renata
wychowawca mgr Joanna Gogulska

  1. Adamczyk Jolanta
  2. Bajsarowicz Mirosława
  3. Geldner Aleksandra
  4. Glajsner Tomasz
  5. Junka Małgorzata
  6. Makieło Leszek
  7. Markiton Jolanta
  8. Mordal Zuzanna
  9. Napierała Alicja
  10. Napierała Katarzyna
  11. Niemann Joanna
  12. Otlik Marcin
  13. Rostek Ewa
  14. Rycka Piotr
  15. Siedlaczek Danuta
  16. Słomiany Robert
  17. Trojnar Iwona
  18. Wołejko Katarzyna
  19. Zaborowska Magdalena
  20. Bugla Gabriela
  21. Gaworowska Anna
  22. Grek Alicja
  23. Hahn Ryszard
  24. Hefko Ewa
  25. Mikieko Anna
  26. Myga Magdalena
  27. Olszewska Elżbieta
  28. Pilch Aleksandra
  29. Ploch Daniela
  30. Smykała Joanna
  31. Świderska Anna
  32. Święs Adrian
  33. Wieczorek Lidia
  34. Wiśniewska Barbara
  1. Leśnik Iwona
Więcej o absolwentach
Matura 1994
wychowawca mgr Bogumiła Jankowska

  1. Blok Izabela
  2. Brzezińska Agnieszka
  3. Brzoza Leonarda
  4. Czech Jeremiasz
  5. Dąbrowska Katarzyna
  6. Góra Katarzyna
  7. Jończyk Ewa
  8. Kieżyńska Agnieszka
  9. Kostka Mirosława
  10. Kucharska Jolanta
  11. Kwiatkowska Patrycja
  12. Marciniak Agata
  13. Morawiec Bogumiła
  14. Pawełek Stanisław
  15. Palanowski Maciej
  16. Silbernagel Izabela
  17. Sito Ewa
  18. Struzik Joanna
  19. Szewczuk Tatiana
  20. Torbus Sławomir
  21. Urbińska Ewa
  22. Wencel Monika
  23. Więckowska Ewa
  24. Wołk Joanna
  25. Wycisk Małgorzata
  26. Wygnał Wojciech
wychowawca mgr Ryszard Żelazko

  1. Bodzianowski Krzysztof
  2. Brygider Bogumiła
  3. Bugdoł Anna
  4. Čakolli Jazyska
  5. Czerepok Jan
  6. Duchnik Sławomir
  7. Ewy Joanna
  8. Fiołka Beata
  9. Gembalczyk Tadeusz
  10. Główka Dorota
  11. Golonka Sebastian
  12. Jaworek Oktawian
  13. Jezusek Karina
  14. Kaczmarczyk Piotr
  15. Kujbida Dorota
  16. Labus Łukasz
  17. Nasieniak Katarzyna
  18. Otlik Sybilla
  19. Opiela Barbara
  20. Panek Sebastian
  21. Pietrzyk Sylwia
  22. Przybyła Piotr
  23. Szydełko Anna
  24. Śliwiński Bartłomiej
  25. Śliwka Ewa
  26. Świderski Paweł
  27. Wala Michał
  28. Wieczorek Tomasz
  29. Wołek Damian
  30. Wronka Tomasz
  31. Wysocka Iwona
  32. Zioła Sabina
wychowawca mgr Jadwiga Janik

  1. Bozio Zuzanna
  2. Czesak Joanna
  3. Demczuk Iwona
  4. Dybała Katarzyna
  5. Filar Wojciech
  6. Frej Katarzyna
  7. Głowacz Aleksander
  8. Halama Marek
  9. Komorek Tomasz
  10. Kośmidek Dariusz
  11. Kucharczyk Barbara
  12. Mołdrzyk Bożena
  13. Mucha Andrzej
  14. Musioł Renata
  15. Noga Urszula
  16. Ojczyk Agnieszka
  17. Przybyła Elżbieta
  18. Pytel Jolanta
  19. Rabiega Bożena
  20. Ryszka Izabela
  21. Sokół Joanna
  22. Stuchły Anna
  23. Szlezinger Lidia
  24. Szuba Aleksandra
  25. Tabisz Beata
  26. Wawrzkiewicz Iwona
  27. Widenka Sylwia
  28. Jędrzejewska Joanna
wychowawca mgr Joanna Karkocha

  1. Atłachowicz Daniel
  2. Balcer Barbara
  3. Bobrzik Sylwester
  4. Bogacz Agata
  5. Czekała Renata
  6. Czorny Jacek
  7. Gwosdz Krzysztof
  8. Iwanik Małgorzata
  9. Jęczmionka Dorota
  10. Krzykała Robert
  11. Wramba Jakub
  12. Malinowski Grzegorz
  13. Opic Marian
  14. Paleta Edyta
  15. Pierzchała Jacek
  16. Płotek Karina
  17. Powązka Magdalena
  18. Saczek Małgorzata
  19. Storka Dariusz
  20. Szczasny Leszek
  21. Szurgacz Gabriela
  22. Ślusarek Alina
  23. Wahl Maria
  24. Wądołowski Andrzej
  25. Weleda Sonia
Więcej o absolwentach
Matura 1995
wychowawca mgr Krystian Łyczek

  1. Bętkowska Barbara
  2. Botorek Teresa
  3. Buczek Dorota
  4. Chromicz Jolanta
  5. Czwal Ewelina
  6. Czyszczoń Agnieszka
  7. Drzymała Marek
  8. Dudek Mirosława
  9. Ekiert Bogna
  10. Harazim Ewa
  11. Janiec Magdalena
  12. Jaworek Ewa
  13. Jeznach Aleksandra
  14. Kowal Violetta
  15. Krauze Aleksandra
  16. Krętosz Marzena
  17. Kucia Joanna
  18. Majchrowicz Elżbieta
  19. Witczak Violetta
  20. Kuczyńska Justyna
  21. Lucyga Monika
  22. Michalczuk Anna
  23. Michalicka Dorota
  24. Motyka Ewa
  25. Niklas Izabela
  26. Nosiadek Patrycja
  27. Pater Karina
  28. Pietras Ewa
  29. Plinta Sabina
  30. Sarna Grzegorz
  31. Sekuła Ewa
  32. Turakiewicz Karolina
  33. Wiewióra Anna
  34. Zgraja Aleksandra
  35. Deryło Agnieszka
wychowawca mgr Jadwiga Mokra

  1. Chroboczek Sabina
  2. Cieślik Fabian
  3. Czech Tomasz
  4. Graboń Andrzej
  5. Hiltawski Marcin
  6. Kapuścik Marcin
  7. Kieś Sebastian
  8. Klichta Wojciech
  9. Kondys Adam
  10. Kożlik Piotr
  11. Kraiński Łukasz
  12. Mazur Błażej
  13. Mazur Tomasz
  14. Milewska Magdalena
  15. Musioł Rafał
  16. Nowak Ewa
  17. Nowak Katarzyna
  18. Rudzka Anna
  19. Paszowska Kamila
  20. Piasecki Artur
  21. Pielczyk Tomasz
  22. Rożnowski Przemysław
  23. Ryborz Elżbieta
  24. Stryjecki Radosław
  25. Stuchły Szymon
  26. Studniczek Maria
  27. Szepelawy Joanna
  28. Wolski Zenon
  29. Wala Aleksandra
  30. Włoszek Ewa
  31. Wojtaś Małgorzata
  32. Wodzyński Przemysław
  33. Woźniak Maciej
  34. Wójcik Jolanta
  35. Zając Rafał
  36. Ziombra Andrzej
  37. Zulski Wojciech
  38. Zychma Adam
  39. Kaczmarczyk Krzysztof
wychowawca mgr Urszula Majewska

  1. Baster Katarzyna
  2. Buba Edyta
  3. Budek Dawid
  4. Bulak Monika
  5. Duda Agata
  6. Góral Ewa
  7. Grycman Grażyna
  8. Janiec Katarzyna
  9. Jarzębińska Aleksandra
  10. Kaproń Barbara
  11. Kaproń Joanna
  12. Kojder Sylwia
  13. Ledniowska Barbara
  14. Pilch Joanna
  15. Radzikowska Małgorzata
  16. Sowa Marzena
  17. Szewczuk Daria
  18. Tabisz Anita
  19. Jaskuła Aneta
  20. Koroblewska Iwona
  21. Korus Katarzyna
  22. Krakowczyk Bożena
  23. Krzyżanowska Zuzanna
  24. Kuliga Joanna
  25. Lokaj Ewa
  26. Matusik Anna
  27. Miczko Ewa
  28. Micher Anna
  29. Piekarska Katarzyna
  30. Pietras Beata
  31. Pytlik Barbara
  32. Pucka Elżbieta
  33. Rzodeczko Iwona
  34. Sanecznik Iwona
  35. Sołtys Anna
  36. Wieczorek Jan
  37. Ziegler Maria
wychowawca mgr Beata Paduch

  1. Cis Mariola
  2. Ćwik Krystyna
  3. Dębińska Barbara
  4. Drost Halina
  5. Dworczak Klaudiusz
  6. Dylus Dominika
  7. Franiczek Beata
  8. Gackowiec Leszek
  9. Grycman Anna
  10. Bobrzik Iwona
  11. Kura Mariusz
  12. Mandera Anna
  13. Rut Katarzyna
  14. Sławek Remigiusz
  15. Zagola Katarzyna
  16. Zamojska Małgorzata
  17. Bednarz Bogusława
  18. Gaida Krystyna
  19. Hupka Irena
  20. Kania Mirela
  21. Kowol Anna
  22. Kuźnik Weronika
  23. Ludwig Anita
  24. Ogrodnik Monika
  25. Pientka Klaudia
  26. Sekuła Małgorzata
  27. Solich Ewelina
  28. Szmuk Katarzyna
  29. Szumera Izabela
  30. Szumera Katarzyna
  31. Tomaszowski Daniel
  32. Weleda Sybilla
  33. Wieczorek Ilona
Więcej o absolwentach
Matura 1996
wychowawca mgr inż. Jolanta Dębińska-Banak

  1. Affanasowicz Michał
  2. Amborski- Sawow Daniel
  3. Bednarz Łukasz
  4. Beil Dawid
  5. Burban Grzegorz
  6. Dymek Tatiana
  7. Góralczyk Patrycja
  8. Klimczak Magdalena
  9. Knop Witold
  10. Kopel Marek
  11. Kroker Ilona
  12. Kwiatkowski Sławomir
  13. Malczeski Mirosław
  14. Michalec Joanna
  15. Michalik Maja
  16. Nowak Wojciech
  17. Szkułat Beata
  18. Tomaszewska Justyna
  19. Cyprys Wojciech
  20. Czysz Bożena
  21. Grądalski Przemysław
  22. Knop Agnieszka
  23. Kokoszka Tomasz
  24. Kukuczka Janusz
  25. Langer Karina
  26. Mederska Karolina
  27. Michna Jacek
  28. Mucha Adrian
  29. Musioł Daniel
  30. Niewrzoł Aleksandra
  31. Pielczyk Katarzyna
  32. Sobala Grażyna
  33. Spula Wioletta
  34. Szwed Mirosław
  35. Wiecha Oktawiusz
  36. Witkoś Andrzej
  37. Zygmunt Adam
wychowawca mgr Łucja Gurbierz

  1. Brzoska Rafał
  2. Czerwenka Zofia
  3. Dudek Błażej
  4. Friedrich Aleksandra
  5. Gnot Barbara
  6. Kopisz Anna
  7. Kostrzewa Małgorzata
  8. Kuśnierz Małgorzata
  9. Małkowska Małgorzata
  10. Palica Karina
  11. Pendzich Sabina
  12. Solich Magdalena
  13. Szecówka Maria
  14. Tabaka Marzena
  15. Tomalik Łukasz
  16. Trzepizur Ewa
  17. Waśniowski Rafał
  18. Wojtas Alina
  19. Zdziebczok Beata
  20. Błędowska Barbara
  21. Brykała Joanna
  22. Czekańska Agnieszka
  23. Gronowicz Anna
  24. Kania Adriana
  25. Konopka Joanna
  26. Kopaniecka Iwona
  27. Kostka Wojciech
  28. Krzysztofka Marzena
  29. Kuśka Bożena
  30. Nasieniak Anna
  31. Ostałowska Alina
  32. Rezler Gabriela
  33. Rybka Bożena
  34. Ślusarz Joanna
wychowawca mgr Janina Mularczyk

  1. Adamek Marek
  2. Blucha Mariola
  3. Bociuk Tatiana
  4. Brakowiecki Wojciech
  5. Chrapińska Beata
  6. Jaśkiewicz Paulina
  7. Kaszczyszyn Ewelina
  8. Pliś Agnieszka
  9. Pytel Małgorzata
  10. Rzytki Anita
  11. Szczasny Roman
  12. Wieczorek Weronika
  13. Wojtas Patrycja
  14. Wolny Przemysław
  15. Cwibel Beata
  16. Flegel Anna
  17. Kroczak Karolina
  18. Kusidło Ewa
  19. Matioszek Iwona
  20. Mrozek Sylwia
  21. Naciuk Aneta
  22. Nowak Weronika
  23. Ostafińska Anna
  24. Sklarz Joanna
  25. Tkocz Beata
  26. Wziontek Agata
wychowawca mgr Benedykt Motyka

  1. Biskup Krzysztof
  2. Brytańczyk Ewa
  3. Chrobok Anna
  4. Cieślik Jadwiga
  5. Duda Monika
  6. Dyrszlag Ewelina
  7. Filipowska Anna
  8. Florek Elwira
  9. Gawron Wojciech
  10. Hajduk Krzysztof
  11. Karpiński Krzysztof
  12. Kempanowska Joanna
  13. Kowalewska Beata
  14. Lorenz Ewa
  15. Mikołajczyk Magdalena
  16. Pazderyn Wioletta
  17. Pączko Justyna
  18. Pieczarek Dorota
  19. Pikulska Halina
  20. Raczek Agnieszka
  21. Rajchel Aleksandra
  22. Rajter Anna
  23. Rehlis Tomasz
  24. Rosochacka Agnieszka
  25. Ruchała Joanna
  26. Staniek Magdalena
  27. Stryjska Stella
  28. Urbaniec Urszula
  29. Widrińska Teresa
  30. Wolnik Weronika
  31. Zwolana Katarzyna
  32. Banasiak Sławomir
wychowawca mgr Ewa Dorobisz

  1. Cybulski Rafał
  2. Ćwik Ewelina
  3. Daniel Justyna
  4. Dębińska Joanna
  5. Duda Agnieszka
  6. Duraj Mariola
  7. Kłosek Aurelia
  8. Kłosek Mateusz
  9. Łasocha Małgorzata
  10. Mielnik Ewa
  11. Niebielska Maria
  12. Prusinowska Magdalena
  13. Szumilak Lidia
  14. Szyma Elwira
  15. Tkocz Kornelia
  16. Hunia-Sochiera Joanna
Więcej o absolwentach
Matura 1997
wychowawca mgr Danuta Kasperkiewicz

  1. Chrobok Monika
  2. Dekorda Elżbieta
  3. Dębska Anna
  4. Duda Aleksandra
  5. Dunkel Katarzyna
  6. Fatyga Anna
  7. Furman Elwira
  8. Glajzner Anna
  9. Górska Anna
  10. Jośko Michał
  11. Klima Mariusz
  12. Klyta Katarzyna
  13. Korczok Daria
  14. Łyko Joanna
  15. Machnik Teresa
  16. Mikusek Ewa
  17. Nowak Anna
  18. Poloczek Marzena
  19. Rutkowska Iwona
  20. Siedlaczek Karolina
  21. Siorak Agnieszka
  22. Sokołowska Magdalena
  23. Stawinoga Małgorzata
  24. Stuka Izabela
  25. Wiencierz Lidia
  26. Zielińska Katarzyna
  27. Żydek Marcin
  28. Piechula Magdalena
wychowawca mgr Andrzej Mercik

  1. Atłachowicz Aneta
  2. Bula Bartłomiej
  3. Centkowski Robert
  4. Ciechanowska Anna
  5. Czapkowski Leszek
  6. Duda Lech
  7. Gawlik Marek
  8. Gładysz Maciej
  9. Kaczor Bartosz
  10. Koczwara Joanna
  11. Kośmidek Anna
  12. Krakowczyk Łukasz
  13. Krupa Aleksandra
  14. Kucybała Magdalena
  15. Kuszka Agnieszka
  16. Mazur Janusz
  17. Mucha Anna
  18. Pietrzykowski Bartosz
  19. Płonka Przemysław
  20. Sywak Karolina
  21. Szpila Rafał
  22. Szymczyk Krzysztof
  23. Wolski Patrycjusz
  24. Zygmunt Agata
  25. Brzostowski Jakub
  26. Cierpiał Anna
  27. Diadyk Beata
  28. Głogiewicz Anna
  29. Klinik Joanna
  30. Lewandowska Natalia
  31. Mikołajek Patrycja
  32. Podstawka Marzena
  33. Smandek Sylwia
  34. Staniek Wojciech
  35. Widenka Marek
  36. Włodarczyk Tomasz
  37. Zaremba Magdalena
wychowawca mgr Joanna Gogulska

  1. Apolony Aneta
  2. Balcer Nina
  3. Czyszczon Sybilla
  4. Delijewska Katarzyna
  5. Glissnik Agnieszka
  6. Gospodarczyk Beata
  7. Kirchniawy Beata
  8. Kupka Aldona
  9. Makarska Ewelina
  10. Mielańczyk Justyna
  11. Michalski Bartłomiej
  12. Mróz Mateusz
  13. Nowak Ewa
  14. Adamczyk Martyna
  15. Flegel Paweł
  16. Ojczyk Wojciech
  17. Olchawa Bożena
  18. Oślizło Elżbieta
  19. Paleta Katarzyna
  20. Pietrzyk Krzysztof
  21. Płaczek Iweta
  22. Ścianek Sabina
  23. Tomczyk Łukasz
  24. Wieczorek Monika
  25. Zieleń Anna
  26. Zippel Wojciech
wychowawca mgr Kazimiera Nowosiadła

  1. Banaszak Karolina
  2. Barto Anna
  3. Bielawska Emilia
  4. Bienia Katarzyna
  5. Chałupiński Damian
  6. Czerniecka Marzena
  7. Czesak Aleksandra
  8. Dyrszka Patrycja
  9. Foryś Ewa
  10. Gołębiowski Michał
  11. Gomółka Bronisława
  12. Grochowska Magdalena
  13. Hanka Lidia
  14. Jaroszewicz Iwona
  15. Jeremicz Joanna
  16. Kobylańska Iwona
  17. Kuliga Ewa
  18. Lampka Arkadiusz
  19. Mikołajczyk Zuzanna
  20. Mirek Barbara
  21. Myga Agnieszka
  22. Napieralska Adriana
  23. Niestrój Agata
  24. Niziołek Łukasz
  25. Opolony Helena
  26. Pohl Sabina
  27. Puzio Joanna
  28. Ruchała Ewa
  29. Sikora Agnieszka
  30. Strzedula Monika
  31. Szymiczek Ilona
  32. Szcząchor Sławomira
  33. Witek Agata
  34. Żółkiewicz Emilia
Więcej o absolwentach
Matura 1998
wychowawca mgr Krystyna Grądalska

  1. Betnerowicz Katarzyna
  2. Choroba Monika
  3. Dańczak Agnieszka
  4. Dąbek Paulina
  5. Duda Paweł
  6. Gołębiowska Anna
  7. Graboń Aleksandra
  8. Hadam Iwona
  9. Kąś Łukasz
  10. Kobylańska Aneta
  11. Kołoczek Mariusz
  12. Komor Karina
  13. Maruszczyk Agnieszka
  14. Merwa Kamilla
  15. Michna Beata
  16. Miśkiewicz Magdalena
  17. Morawiec Tomasz
  18. Musztafaga Joanna
  19. Opic Gabriela
  20. Persińska Milena
  21. Pietrzkiewicz Leszek
  22. Siegmund Edyta
  23. Sienkiewicz Anna
  24. Staniek Anna
  25. Synowiec Anna
  26. Urbas Halina
  27. Wiewiórka Agata
  28. Winiarczyk Aleksandra
  29. Wojnarska Karolina
  30. Ziewiec Jarosław
  31. Zygmunt Maciej
wychowawca mgr Benedykt Motyka

  1. Bochenek Klaudia
  2. Jaworek Rafał
  3. Knura Kordian
  4. Kondys Michał
  5. Krzemiński Krzysztof
  6. Lorek Dariusz
  7. Osuchowski Sergiusz
  8. Popławski Adam
  9. Pytel Leszek
  10. Rybosz Marta
  11. Satała Przemysław
  12. Schubert Michał
  13. Sobocińska Magdalena
  14. Szlosarek Małgorzata
  15. Szwan Rafał
  16. Szwed Sławomir
  17. Węgrzynowska Mirela
  18. Wójcik Sławomir
  19. Ziętak Magdalena
  20. Bojeś Wojciech
  21. Chłosta Maciej
  22. Domska Anna
  23. Duda Ewa
  24. Dzido Artur
  25. Girek Alicja
  26. Jankowska Karolina
  27. Kalińska Ewa
  28. Kastelik Aleksander
  29. Kosztyła Przemysław
  30. Krętosz Zuzanna
  31. Olchawa Elżbieta
  32. Rzodeczko Agnieszka
  33. Sowińska Agata
  34. Surowiec Joanna
  35. Wallach Justyna
  36. Wożniak Alicja
  37. Zaborowski Łukasz
wychowawca mgr Halina Kwiecień

  1. Bednarska Agnieszka
  2. Dziekańska Lidia
  3. Kudowska Małgorzata
  4. Kulig Urszula
  5. Mucha Grzegorz
  6. Pawlik Aleksandra
  7. Próchniak Iwona
  8. Sapa Agnieszka
  9. Słomiana Dagmara
  10. Trałka Małgorzata
  11. Witkowska Ewa
  12. Zielińska Aleksandra
  13. Andres Katarzyna
  14. Bizoń Magdalena
  15. Bizoń Monika
  16. Czogalla Aleksander
  17. Gawlik Tomasz
  18. Iskała Zofia
  19. Jaskółka Rafał
  20. Klinik Monika
  21. Kocjan Anna
  22. Korzonek Monika
  23. Orszulka Joanna
  24. Piekarska Barbara
  25. Siegmund Beata
  26. Sobol Jacek
  27. Staniecka Olga
  28. Wenglorz Ewelina
  29. Zawisz Danuta
  30. Zymełka Dominik
wychowawca mgr Eugeniusz Radecki

  1. Barcz Bożena
  2. Bednarz Agnieszka
  3. Bzumowski Marcin
  4. Cieśla Joanna
  5. Ciszek Patrycjusz
  6. Fleger Robert
  7. Gołofit Monika
  8. Gonsior Edyta
  9. Gronert Patrycja
  10. Gwóźdź Tomasz
  11. Jarzębiński Andrzej
  12. Kieś Ewa
  13. Królczyk Magdalena
  14. Kycia Marek
  15. Nowak Dominika
  16. Ploch Aleksandra
  17. Radaj Leszek
  18. Riedel Beata
  19. Strojna Daniela
  20. Synowiec Grzegorz
  21. Thym Jarosław
  22. Widota Ryszarda
Więcej o absolwentach
Matura 1999
wychowawca mgr Joanna Karkocha

  1. Banak Przemysław
  2. Borys Jacek
  3. Cierpiał Andrzej
  4. Czarnacki Piotr
  5. Glajsner Piotr
  6. Grądalska Maja
  7. Hiltawski Piotr
  8. Kot Agnieszka
  9. Kozubek Joanna
  10. Lompart Hanna
  11. Opiela Tomasz
  12. Orszulka Marek
  13. Paniczek Alicja
  14. Płaczek Ewelina
  15. Tytko Andrzej
  16. Urbańczyk Aleksandra
  17. Weiner Sebastian
  18. Baryła Ewa
  19. Biegańska Dominika
  20. Blucha Katarzyna
  21. Girek Marek
  22. Iwanicka Aleksandra
  23. Jankowska Monika
  24. Kopel Magdalena
  25. Krzyżanowski Grzegorz
  26. Mróz Bożena
  27. Pałac Anna
  28. Paszowska Daria
  29. Pączko Anna
  30. Pelc Dawid
  31. Przyłęcki Marcin
  32. Sawicka Anna
  33. Świderska Katarzyna
  34. Woźniak Aleksandra
  35. Wycik Anna
  36. Wysokińska Katarzyna
wychowawca mgr Zuzanna Koloska

  1. Gomolec Ewa
  2. Jachimowska Jolanta
  3. Jegerska Anna
  4. Kincel Adam
  5. Kogut Iwona
  6. Król Magdalena
  7. Łyczko Monika
  8. Mikita Katarzyna
  9. Pierzycka Ewa
  10. Samojedna Justyna
  11. Stabla Ksenia
  12. Topór Marta
  13. Wendelski Roman
  14. Zielińska Joanna
  15. Bochenek Beata
  16. Czyszczoń Dorota
  17. Gożdziecka Agnieszka
  18. Klichta Tomasz
  19. Kramny Jolanta
  20. Kudyba Andrzej
  21. Kura Edyta
  22. Manterys Magdalena
  23. Marcinek Katarzyna
  24. Piwek Agnieszka
  25. Romanowski Jakub
  26. Rudek Barbara
  27. Solich Agata
  28. Solich Tomasz
  29. Stańco Agnieszka
wychowawca mgr Jadwiga Mużelak

  1. Beil Karolina
  2. Bieńko Jolanta
  3. Biront Janusz
  4. Bugla Szymon
  5. Furman Joanna
  6. Gawron Barbara
  7. Hebda Patrycja
  8. Helmich Magdalena
  9. Jaksik Dominik
  10. Jeremiasz Klaudia
  11. Józefowicz Irena
  12. Kasprzycka Alina
  13. Kliniecka Jolanta
  14. Komarek Estera
  15. Kowalczyk Katarzyna
  16. Krzykowska Urszula
  17. Machnik Łucja
  18. Maciejończyk Ilona
  19. Mederski Paweł
  20. Orszulka Grzegorz
  21. Piszczek Katarzyna
  22. Pośpiech Patrycja
  23. Ryborz Anita
  24. Staniek Jacek
  25. Stodolak Radosław
  26. Til Sylwia
  27. Ziewiec Krzysztof
  28. Cela Dariusz
  29. Tomczyszyn Oktawia
Więcej o absolwentach
Matura 2000
wychowawca mgr Aleksandra Mekeresz

  1. Bindacz Anna
  2. Budnik Elżbieta
  3. Cyprys Anna
  4. Czuluk Monika
  5. Garbas Agnieszka
  6. Grim Monika
  7. Iwanik Mirosława
  8. Kanclerz Jolanta
  9. Kokot Wiesława
  10. Komor Renata
  11. Konior Joanna
  12. Kozielska Bożena
  13. Kuligowska Joanna
  14. Kura Małgorzata
  15. Lenartowicz Wojciech
  16. Nawrot Joanna
  17. Litarska Agnieszka
  18. Łukaszczykiewicz Ewa
  19. Plis Michalina
  20. Radecka Anna
  21. Sawicka Wiktoria
  22. Stopa Krzysztof
  23. Stroka Ewa
  24. Szymańska Kamila
  25. ślązak Anna
  26. Winiarczyk Adam
  27. Zawisz Alina
  28. Zygmunt Ewa
wychowawca mgr Anna Strojny

  1. Balcarek Olga
  2. Brautsch Tadeusz
  3. Döhner Edyta
  4. Komarek Ilona
  5. Koszowska Grażyna
  6. Kopel Katarzyna
  7. Lazar Weronika
  8. Nowak Iwona
  9. Otawa Sandra
  10. Piech Joanna
  11. Pytlik Piotr
  12. Wittek Daniela
  13. Wolna Marta
  14. Gańdziarowska Marta
  15. Królikowska Agnieszka
  16. Rychlik Jarosław
  17. Stabla Sonia
  18. Szlaga Magdalena
  19. Wojas Roman
  20. Wojtak Justyna
  21. Fojcik Weronika
wychowawca mgr Jadwiga Mokra

  1. Biegus Lech
  2. Brakowiecki Michał
  3. Brakowiecki Patryk
  4. Chrapla Karolina
  5. Herud Artur
  6. Mikoda Joanna
  7. Prochal Sebastian
  8. Scheithauer Grzegorz
  9. Skurzewski Łukasz
  10. Stryjecki Marek
  11. Smiełowski Tomasz
  12. Winiarski Łukasz
  13. Zarzycki Łukasz
  14. Benda Katarzyna
  15. Glinka Agata
  16. Kopisz Jolanta
  17. Kaczmarz Maciej
  18. Lewańczuk Ewa
  19. Ogińska Daria
  20. Pietrzyk Katarzyna
  21. Rusnarczyk Daniel
  22. Trałka Dorota
  23. Wodzyńska Kinga
  24. Wróbel Grzegorz
  25. Ziombra Anna
wychowawca mgr Ewa Dorobisz

  1. Dziedzioch Krzysztof
  2. Dziedzioch Sebastian
  3. Gośścińska Angelika
  4. Grabiec Bartosz
  5. Grabowska Małgorzata
  6. Jaskólski Łukasz
  7. Nowakowski Wojciech
  8. Pajkert Krzysztof
  9. Pawliczek Sebastian
  10. Pielczyk Agnieszka
  11. Pokorny Wojciech
  12. Rogoś Justyna
  13. Schneider Anna
  14. Zuwała Katarzyna
  15. Błachowicz Aleksandra
  16. Duchnik Dominika
  17. Kobierska Anna
  18. Konopka Marta
  19. L geżyńska Anna
  20. Niedzwiedź Magdalena
  21. Nowak Beata
  22. Ratuś Żaneta
  23. Roskosz Łukasz
  24. Stukator Bożena
  25. Szymiczek Michał
wychowawca mgr Beata Paduch

  1. Bizoń Ewa
  2. Czechowska Alicja
  3. Dańczak Anna
  4. Degorska Małgorzata
  5. Duka Katarzyna
  6. Franica Karolina
  7. Giza Regina
  8. Górska Barbara
  9. Halama Bernadeta
  10. Heyduk Paweł
  11. Janicki Kamil
  12. Kania Dominika
  13. Kobylańska Sylwia
  14. Kopciuch Łukasz
  15. Koziarski Marcin
  16. Ksol Anna
  17. Orzechowska Ilona
  18. Piskała Agnieszka
  19. Pohl Anna
  20. Pośpiech Sylwia
  21. Ptak Katarzyna
  22. Rembacz Ewa
  23. Sojka Anna
  24. Stopa Anna
  25. Szmurło Katarzyna
  26. Szulc Jolanta
  27. Szybiński Radosław
  28. Taratuta Katarzyna
  29. Walaszek Klaudia
  30. Wysocki Łukasz
  31. Wójciszyn Andżelika
  32. Zalewska Anna
  33. Zgaślik Piotr
wychowawca mgr Piotr Michalak

  1. Czapla Artur
  2. Czekała Izabela
  3. Galda Grażyna
  4. Fitzon Aurelia
  5. Gerlich Ilona
  6. Gęsty Magdalena
  7. Haider Anna
  8. Hosumbek Adriana
  9. Kamuzela Kornelia
  10. Kiełkowska Krystyna
  11. Koczy Ewa
  12. Kowalczyk Gabriela
  13. Ledniowska Krystyna
  14. Liszka Anna
  15. Ławnik Brygida
  16. Maciejowska Anna
  17. Mitręga Łukasz
  18. Musioł Mirela
  19. Nowak Bernadeta
  20. Rumpel Katarzyna
  21. Sobeczko Monika
  22. Szcząchor Mirosława
  23. Tomaszowska Alina
  24. Wójcik Maciej
  25. Wycik Maria
  26. Wyglenda Edyta
Więcej o absolwentach
Matura 2001
wychowawca dr Janusz Nowak

  1. Bochenek Tomasz
  2. Chmel Małgorzata
  3. Czerwińska Małgorzata
  4. Hnatczuk Łukasz
  5. Kolorz Anita
  6. Kołoczek Krzysztof
  7. Komorek Dominika
  8. Konior Sara
  9. Kosela Joanna
  10. Kosmidek Beata
  11. Kowalik Hanna
  12. Kowalik Karolina
  13. Kuballa Barbara
  14. Kucznierz Alina
  15. Latosiński Marian
  16. Machnik Alina
  17. Macul Edyta
  18. Mróz Agnieszka
  19. Nawrot Wewelina
  20. Nowak Monika
  21. Proksz Edyta
  22. Rusnak Łukasz
  23. Ruszczyk Grzegorz
  24. Rzytki Beata
  25. Stangret Wiktoria
  26. Stojer Joanna
  27. Tarkota Anna
  28. Wijatyk Kazimiera
  29. Zygmunt Bartłomiej

wychowawca mgr Bogumiła Jankowska

  1. Baran Barbara Katarzyna
  2. Barto Ewa
  3. Bindacz Magdalena
  4. Budnik Iwona
  5. Kania Adam
  6. Kołek Sylwester
  7. Kosorz Agnieszka
  8. Łaba Krzysztof
  9. Marciniak Anita
  10. Mietła Stanisław
  11. Mroczek Joanna
  12. Napiórkowski Adam
  13. Pielczyk Stanisław
  14. Pohl Eryk
  15. Sawicka Aurelia
  16. Wojtek Karolina
  17. Chrusciel Łukasz
  18. Dziurdź Barbara
  19. Franke Marcin
  20. Groszowski Marcin
  21. Huczek Dawid
  22. Klima Paweł
  23. Kwiatkowski Bartosz
  24. Kuta Artur
  25. Lach Krzysztof
  26. Maciejowski Łukasz
  27. Maryszczak Krzysztof
  28. Mazurkiewicz Dagmara
  29. Morgała Katarzyna
  30. Serafin Michał
  31. Wolny Alan
  32. Wyleżych Katarzyna
  33. Zamojska Dagmara

wychowawca mgr Urszula Majewska

  1. Guretzki Sabina Agnieszka
  2. Bugiel Aleksandra
  3. Chromińska Monika
  4. Franica Beata
  5. Gizicka Aneta
  6. Janda Katarzyna
  7. Kondys Alina
  8. Konieczny Marek
  9. Kwiatkowska Anna
  10. Pytlowany Marzena
  11. Ruchała Paulina
  12. Strecker Irena
  13. Strecker Jakub
  14. Szczepański Robert
  15. Wiczok Magdalena
  16. Wojnarski Łukasz
  17. Zając Dominika
  18. Gaj Szymon
  19. Gocyła Stefan
  20. Górska Ewa
  21. Guział Joanna
  22. Jezusek Marcin
  23. Kobierska Agnieszka
  24. krahl Sabina Agnieszka
  25. Kobylańska Mariola
  26. Nowak Małgorzata
  27. Osadców Dominika
  28. Piech Jarosław
  29. Stochniałek Katarzyna
  30. Wojtas Agnieszka
  31. Zamojska karolina
  32. Żyła Anna

wychowawca mgr Małgorzata Wranik

  1. Bondarewicz Martyna
  2. Godula Agnieszka
  3. Hofrichter Sabina
  4. Jaworska Anna
  5. Kirchniawy Ewelina
  6. lasak Mirela
  7. Lewosiński Marcin Jarosław
  8. Łysień Agnieszka
  9. Malina Stefania
  10. Mazurkiewicz Anna
  11. Naciuk Jolanta
  12. Pasieczna Barbara
  13. Podkalicki Marek
  14. Pypeć Monika
  15. Rajman Iwona
  16. Sobczuk Elżbieta
  17. Weiner Anna
  18. Włodarska Jolanta
  19. Wygnał Iwona
  20. Wygnał Grzegorz
  21. Barańska Anita
  22. Klimczuk Łukasz
  23. Machalski Mirosław
  24. Płonka Jacek
  25. Prusicka Anna

wychowawca mgr Piotr Libera

  1. Biły Joanna
  2. Czogała Agnieszka
  3. Elsner Ewa
  4. Goldman Edyta
  5. Himmel Jolanta
  6. Knapik Monika
  7. Koza Wiktoria
  8. Kanarek Arkadiusz
  9. Kotula Sabina
  10. Kramarczyk Adriana
  11. Klencz Asenata
  12. Lasak Agnieszka
  13. Lazar Rafaela
  14. Marcol Laura
  15. Michalska Sabina
  16. Newerla Adriana
  17. Pieła Iwona
  18. Rybka Dominika
  19. Sznajder Ewa
  20. Wieczorek Małgorzata
  21. Wyglenda Beata
  22. Zimon Dorota
  23. Bełdyk Barbara Maria
  24. Błaszczyk Tomasz
  25. Prusik Sylwia
  26. Wnukowska Małgorzata
Więcej o absolwentach
Matura 2002
wychowawcy: 3 lata - mgr Benedykt Motyka, klasa maturalna - mgr Bożena Widota
  1. Busoleanu Ewa
  2. Drobna Anna
  3. Dzieńdziora Iwona
  4. Fludziński Sławomir
  5. Franica Magda
  6. Garlak Agnieszka
  7. Gawrońska Katarzyna
  8. Grąziowska Monika
  9. Kaczmarek Barbara
  10. Klejnowski Łukasz
  11. Klichta Aleksandra
  12. Klyszcz Michał
  13. Kołodziejska Anna
  14. Konior Maciej
  15. Kozowy Anna
  16. Kramarczyk Justyna
  17. Langer Aleksander
  18. Ludwik Andrzej
  19. Nitefor Joanna
  20. Polowczyk Kamil
  21. Sepioło Anna
  22. Siniakiewicz Natalia
  23. Skalska Alicja
  24. Szalc Aleksndra
  25. Szczygielski Szczepan
  26. Szwan Zuzanna
  27. Wojtek Beata
  28. Wycik Agnieszka
wychowawca mgr Joanna Gogulska

  1. Banak Anna
  2. Baranowski Błażej
  3. Kędzierski Paweł
  4. Konopnicka Marta
  5. Kucznierz Elżbieta
  6. Kwasny Maciej
  7. Ługowska Katarzyna
  8. Marzec Iwona
  9. Marzec Karolina
  10. Pelc Magdalena
  11. Różycka Natalia
  12. Siekierzyńska Ewa
  13. Tytko Michał
  14. Waga Wojciech
  15. Wałach Marcin
  16. Wendelska Justyna
  17. Wiecha Mateusz
  18. Zippel Zuzanna
  19. Białas Maciej
  20. Budnik Wojciech
  21. Czerny Olga
  22. Fleger Artur
  23. Marcalik Beata
  24. Kamczyk Magdalena
  25. Krasowska Joanna
  26. Krzemiński Stefan
  27. Marciniak Krzysztof
  28. Okas Anna
  29. Riedel Patrycja
  30. Ruszczyk Łukasz
  31. Skórka Tomasz
  32. Stasiak Patryk
  33. Stiebler Karolina
  34. Szwiec Krzysztof
  35. Tomaszewski Tomasz
  36. Widota Magdalena
  37. Woch Łukasz
wychowawca mgr Anna Kucybała

  1. Gogolin Karina
  2. Górska Jadwiga
  3. Gronowska Aleksandra
  4. Heyduk Sławomir
  5. Kaczyńska Anna
  6. Kaletka Irena
  7. Korzonek Agata
  8. Kramarczyk Małgorzata
  9. Mader Szymon
  10. Marciniszyn Alina
  11. Mastalerz Małgorzata
  12. Morańska Agata
  13. Olszewska Ewelina
  14. Rogowski Tomasz
  15. Ruczaj Anna
  16. Steczkiewicz Hanna
  17. Grzesiczek Agnieszka
  18. Hanowska Anna
  19. Jegerska Bogusława
  20. Kaleta Klaudia
  21. Kędzierska Kinga
  22. Koczwara Marianna
  23. Lasak Agnieszka
  24. Mucek Anna
  25. Ploch Justyna
  26. Pomaska Alicja
  27. Preisner Marta
  28. Szydłowska Agnieszka
  29. Tarnawska Sylwia
  30. Tomaszek Joanna
  31. Wilke Anna
wychowawca mgr Anna Lesniak - Stęc

  1. Adamowicz Magdalena
  2. Batóg Anna
  3. Bochniak Michalina
  4. Fryga Iwona
  5. Kędzir Łukasz
  6. Kuliga Michał
  7. Makulik Sebastian
  8. Skawiński Mateusz
  9. Sowiński Andrzej
  10. Wójciszyn Dagmara
  11. Depta Wiesława
  12. Fila Sabina
  13. Groeger Monika
  14. Grzybek Jolanta
  15. Kałuża Joanna
  16. Kornas Alan
  17. Kostowska Ewa
  18. Latosińska Marta
  19. Lisowska Wioletta
  20. Maslanka Alina
  21. Medyński Adrian
  22. Nawrocki Artur
  23. Palowski Krzysztof
  24. Puzynowska Alina
  25. Spychała Anna
  26. Sztyber Paweł
  27. Tomaszek Dorota
  28. Wolna Katarzyna
  29. Woryna Izabela
wychowawca mgr Kazimiera Nowosiadła

  1. Buba Anna
  2. Buczek Monika
  3. Kosira Kornelia
  4. Kocjan Martyna
  5. Künzer Marta
  6. Lamaczek Martyna
  7. Musioł Monika
  8. Pieczarek Danuta
  9. Płaczek Krystian
  10. Procek Katarzyna
  11. Schmidt Robert
  12. Sirzisko Dajana
  13. Skupień Tomasz
  14. Strzeduła Joanna
  15. świtała Ewa
  16. Dastig Teresa
  17. Gacka Elwira
  18. Gawlik Sabina
  19. Hluchnik Bożena
  20. Jawor Łukasz
  21. Koj Beata
  22. Kiełkowska Lucyna
  23. Komarek Michał
  24. Kuklewski Szymon
  25. Lamla Edyta
  26. Lasak Kornelia
  27. Pelka Łukasz
  28. Riemel Ewelina
  29. Strehler Sabina
  30. Stroka Ewa
  31. Działa Aleksandra
  32. Młynek Ewa
  33. Piszczyk Paweł
  34. Rożnowski Jarosław
  35. Witzisk Monika
  36. Żyła Barbara
Więcej o absolwentach
Matura 2003
wychowawca: mgr Janina Mularczyk
  1. Beata Bednarska
  2. Mateusz Chroboczek
  3. Anita Cuber
  4. Anna Cuber
  5. Tomasz Fiołka
  6. Joanna Gąsiorkiewicz
  7. Katarzyna Głowacka
  8. Katarzyna Janusz
  9. Joanna Junka
  10. Szymon Knauer
  11. Kinga Kogut
  12. Dominika Krauze
  13. Marek Krawczyk
  14. Martyna Kusma
  15. Dagmara Latoch
  16. Michał Łabuń
  17. Ewa Maryszczak
  18. Tomasz Nawrocki
  19. Monika Niewrzoł
  20. Piotr Nitner
  21. Anna Otlik
  22. Renata Pawliczek
  23. Anna Rutkowska
  24. Katarzyna Rzepecka
  25. Aleksandra Stochmiałek
  26. Wioleta Szach
  27. Simona Waszecki
  28. Aleksandra Weiner
  29. Elżbieta Zając
  30. Anna Zajączkowska
  31. Barbara Król
wychowawca mgr Grądalska Krystyna

  1. Justyna Gumieniak
  2. Aleksandra Jezusek
  3. Ewelina Kulig
  4. Krzysztof Lewkowicz
  5. Jakub Matyja
  6. Karolina Michalska
  7. Małgorzata Petryk
  8. Joanna Roskosz
  9. Iwona Ryguła
  10. Aleksandra Sitek
  11. Jarosław świtliński
  12. Iga Teluk
  13. Marcela Kowol
  14. Edyta Sławik
  15. Ewelina Wojtaczka
  16. Agnieszka Błasiak
  17. Agnieszka Czekaj
  18. Maciej Hamczyk
  19. Agnieszka Hnatczuk
  20. Patrycja Kluger
  21. Jagoda Kruszewska
  22. Klaudyna Malinowska
  23. Benedykta Marców
  24. Alicja Mrozowicz
  25. Julia Pastuszko
  26. Simona Pelka
  27. Aleksandra Skóra
  28. Barbara Stefańska
  29. Alina Tytko
  30. Kamila Wieder
  31. Maria Wielecka
  32. Karolina Wojdała
  33. Maciej Wołk
  34. Patrycja Zaczyk
  35. Weronika Konsek
wychowawca mgr Janusz Sobczak

  1. Agnieszka Basista
  2. Jolanta Błaszczuk
  3. Anna Bugdol
  4. Agnieszka Cieśla
  5. Szymon Dulian
  6. Joanna Dymowska
  7. Iwona Fiołka
  8. Daria Fleger
  9. Jacek Góralczyk
  10. Tomasz Grabuńczyk
  11. Zbigniew Humeniuk
  12. Tomasz Janecki
  13. Tomasz Kałka
  14. Jarosława Kawałko
  15. Hanna Knapik
  16. Wojciech Kowalski
  17. Marek Kozub
  18. Aneta Kusy
  19. Robert Lasak
  20. Przemysław Majchrzak
  21. Hanna Majnusz
  22. Michał Marzec
  23. Michał Morzywołek
  24. Aleksandra Pacułt
  25. Justyna Pistelok
  26. Justyna Różycka
  27. Tomasz Rycerz
  28. Przemysław Sienkiewicz
  29. Magdalena Sobota
  30. Magdalena Sochacka
  31. Agnieszka Staśko
  32. Maria Stawinoga
  33. Marzena Stukator
  34. Aleksandra Sudenis
  35. Teresa śmiglewicz
  36. Karolina Winiarska
  37. Paulina Załęska
wychowawca mgr Beata Paduch

  1. Michał Bajak
  2. Monika Bajer
  3. Katarzyna Gasilewska
  4. Agnieszka Gluza
  5. Rafał Jagiełło
  6. Ewa Kańczuk
  7. Zbigniew Kilanowski
  8. Michał Klima
  9. Adrian Kłos
  10. Agata Kondrat
  11. Michał Kuballa
  12. Klaudia Kwiecińska
  13. Iwona Lemiech
  14. Lidia Leszczyńska
  15. Aleksander Leszczyński
  16. Katarzyna Macioł
  17. Piotr Marek
  18. Karolina Mazacz
  19. Joanna Mazurkiewicz
  20. Hanna Miecznikowska
  21. Monika Mrozek
  22. Marzena Mróz
  23. Aneta Olbrecht
  24. Aneta Olszewska
  25. Joanna Pacharzyna
  26. Elwira Pieła
  27. Anna Polaczy
  28. Magdalena Polucha
  29. Anita Pytlik
  30. Agata Sikora
  31. Michał Sitek
  32. Anna Sitnikow
  33. Anna Stroka
  34. Małgorzata Surtel
  35. Szymon Szelewski
  36. Anna ślusarczyk
  37. Joanna Tomaszek
  38. Paweł Wilman
wychowawca mgr Kachel Teresa

  1. Irena Chroboczek
  2. Anna Galda
  3. Martyna Hajduk
  4. Marcin Herud
  5. Bernadeta Kukuczka
  6. Monika Pawelak
  7. Eliza Procek
  8. Anna Pytlik
  9. Adam Rokosz
  10. Krzysztof Sienkiewicz
  11. Karina Skupin
  12. Joanna Szarek
  13. Łukasz Szczepaniak
  14. Dawid Zygmund
  15. Żaneta Franiczek
  16. Agnieszka Jelocha
  17. Sabina Kramarczyk
  18. Marcin Łowicki
  19. Anna Mika
  20. Weronika Mika
  21. Barbara Misnankin
  22. Agata Rycka
  23. Daria Tiszbierek
  24. Dorota Wieczorek
wychowawca mgr Michalska Ewa

  1. Agnieszka Antos
  2. Agnieszka Bojeś
  3. Marek Borsukowski
  4. Monika Czekała
  5. Mateusz Garbowski
  6. Ewelina Gorczyńska
  7. Tomasz Gregorczyk
  8. Adrian Gzuk
  9. Marek Hanslik
  10. Paweł Kapica
  11. Adam Karpiniec
  12. Magdalena Kaszta
  13. Alicja Kopczyńska
  14. Tomasz Kubaszek
  15. Paweł Leszczyński
  16. Szymon Łaba
  17. Tomasz Mandrysz
  18. Mariusz Mazur
  19. Aleksandra Napiórkowska
  20. Mateusz Peszka
  21. Marcin Pieczka
  22. Damian Pilas
  23. Ewa Piontek
  24. Leszek Piszczyk
  25. Piotr Smolka
  26. Joanna Wiercińska
  27. Hanna Witkowska
  28. Jacek Żółtański
  29. Agnieszka Chylińska
  30. Izabela Jurkiewicz
  31. Tomasz Cyfka


dodatkowo:

  1. Maria Dylus
  2. Karina Gwóźdź
  3. Bożena Lenik
  4. Magdalena Schie
  5. Robert Tarnawski
Więcej o absolwentach
Matura 2004
wychowawca: mgr Małgorzata Sokołowska

  1. Elżbieta Brejer
  2. Marta Buczkowska
  3. Agnieszka Chromicz
  4. Anna Ciepiel
  5. Oliwia Fiołka
  6. Aleksandra Foryś
  7. Agnieszka Górecka
  8. Anna Górska
  9. Magda Grąziowska
  10. Beatrycze Jambor
  11. Karolina Kaliciak
  12. Katarzyna Klejnowska
  13. Agnieszka Makulik
  14. Anna Miłowicka
  15. Katarzyna Olszyniak
  16. Barbara Orszulka
  17. Justyna Pawlikowska
  18. Maciej Rogowski
  19. Honorata Tabaka
  20. Sabina Zarzycka
  21. Małgorzata Dębska
  22. Magdalena Kalemba
  23. Anna Kapica
  24. Natalia Koroblewska
  25. Agnieszka Korotusz
  26. Patrycja Krótka
  27. Katarzyna Lepka
  28. Patrycja Maryszczak
  29. Karolina Misiak
  30. Karolina Mróz
  31. Aleksandra Nowak
  32. Dorota Podgajna
  33. Kamila Preisner
  34. Karolina Rabiniak
  35. Elżbieta Sawicka
  36. Marta Schie
  37. Agata Szot
wychowawca: mgr Małgorzata Sokołowska

  1. Marzena Abramczyk
  2. Katarzyna Bojarczuk
  3. Joanna Brych
  4. Justyna Brzuchnalska
  5. Judyta Cichoń
  6. Aleksandra Ciuruś
  7. Ewelina Głowacz
  8. Katarzyna Krupa
  9. Katarzyna Książek
  10. Jan Kucznierz
  11. Magdalena Mainka
  12. Ewelina Medyńska
  13. Daniela Mika
  14. Damian Staniek
  15. Anna Stefaniszyn
  16. Joanna Stuchły
  17. Renata Urbaniec
  18. Michał Więcek
  19. Sabina Witek
  20. Jarosław Wycik
  21. Natalia Wyka
wychowawca: mgr Joanna Karkocha

  1. Agnieszka Adamowicz
  2. Agata Buchalik
  3. Laura Chylińska
  4. Grzegorz Cyranka
  5. Dominika Halama
  6. Michał Kasperczak
  7. Grzegorz Kubiczek
  8. Aleksandra Ludorowska
  9. Marcin Łapiński
  10. Marzena Łukaszczykiewicz
  11. Marta Markowicz
  12. Agata Michalaszek
  13. Dagmara Pundyk
  14. Bernadeta Puzynowska
  15. Oliwia Trojnar
  16. Szymon Waga
  17. Małgorzata Waliduda
  18. Michał Ziewiec
  19. Szymon Dunkel
  20. Natalia Krzykała
  21. Katarzyna Kustos
  22. Anna Ławnik
  23. Justyna Machalska
  24. Anna Muszalik
  25. Krzysztof Rosół
  26. Marcin Rusnarczyk
  27. Justyna Sowa
  28. Dorota Wiśniowska
wychowawca: mgr Wojciech Janiczko

  1. Barbara Antos
  2. Paweł Gładysz
  3. Magdalena Grabiec
  4. Agnieszka Harnyś
  5. Anna Józefów
  6. Wojciech Kaczmarek
  7. Bogumił Konopka
  8. JacekKozłowski
  9. Anna Czekała
  10. Roman Jokel
  11. Karolina Mażarska
  12. Paweł Meyer
  13. Edyta Obruśnik
  14. Mateusz Rak
  15. Roman Sonnek
  16. Magdalena Tomaszek
  17. Joanna Mużelak
  18. Marcin Wróbel
  19. Aleksandra Zganiacz
  20. Dariusz Szyksznian
  21. Wojciech Wojtaszek
  22. Jerzy Barto
  23. Ewa Glajzner
  24. Paweł Guział
  25. Aleksandra Komorek
  26. Łukasz Kretek
  27. Aleksandra Kuczyńska
  28. Justyna Kudla
  29. Marek Niestrój
  30. Piotr Krybus
wychowawca: mgr Anna Strojny

  1. Aleksandra Adamczewska
  2. Anna Bizoń
  3. Maria Broda
  4. Magdalena Cieślik
  5. Agnieszka Drobna
  6. Joanna Gwóźdź
  7. Katarzyna Haładus
  8. Joanna Jarosz
  9. Ewa Korzonek
  10. Marzena Kowalska
  11. Łukasz Małanowicz
  12. Krzysztof Marek
  13. Anna Pytlik
  14. Alicja Szafirska
  15. Anna Ślusarczyk
  16. Anna Waser
  17. Tatiana Rostkowska
  18. Jagoda Baran
  19. Justyna Czech
  20. Marta Drobna
  21. Michalina Hibner
  22. Ilona Imiełowska
  23. Irena Kania
  24. Małgorzata Kocoł
  25. Piotr Krupa
  26. Jacek Mrowiec
  27. Martyna Pietrzak
  28. Iwona Pochwyt
  29. Justyna Porąbka
  30. Michał Rudnicki
  31. Karolina Szczygielska
  32. Joanna Szwagrzyk
  33. Beata Wajzer
wychowawca: mgr Andrzej Widota

  1. Magdalena Arendarska
  2. Tomasz Czach
  3. Danuta Goldman
  4. Agnieszka Hajok
  5. Ewelina Kogut
  6. Tamara Marosz
  7. Monika Masarczyk
  8. Marcin Miketa
  9. Iwona Pendzioch
  10. Marcin Praszelik
  11. Patrycja Sajecka
  12. Marcin Szymiczek
  13. Ewelina Werner
  14. Bogusława Zdziebło
  15. Anita Zwierzyna
wychowawca: mgr Małgorzata Szewczuk

  1. Józefina Adamczyk
  2. Karolina Adamiec
  3. Justyna Cieśla
  4. Justyna Gięza
  5. Paweł Glasman
  6. Agnieszka Jakubowska
  7. Judyta Jedrzejczyk
  8. Klaudia Kleczka
  9. Beata Koczy
  10. Sylwia Kotalla
  11. Ewelina Krzikalla
  12. Maria Kustos
  13. Daniel Łyczek
  14. Anita Malarz
  15. Anna Mandrysz
  16. Barbara Sebralla
  17. Roman Szafarczyk
  18. Sandra Adamek
  19. Agnieszka Błońska
  20. Aleksandra Buczek
  21. Małgorzata Grzegorczyk
  22. Daniela Herud
  23. Marta Koczwara
  24. Magdalena Kotula
  25. Karina Krzyżek
  26. Szymon Kupka
  27. Katarzyna Michna
  28. Robert Neukirch
  29. Marcelina Nowak
  30. Sylwia Piontek
  31. Martyna Piszkała
  32. Elżbieta Pytlik
  33. Małgorzata Rzega
  34. Sandra Sedlaczek
  35. Justyna Stuchły
Więcej o absolwentach
Matura 2005

wychowawca: mgr Krystian Łyczek

  1. Blacha Magdalena
  2. Gackowiec Aldona
  3. Gadaj Lucyna
  4. Kania Katarzyna
  5. Kudla Agnieszka
  6. Sobeczko Magdalena
  7. Urbanczyk Joanna
  8. Witek Magdalena
  9. Szczypka Tomasz
  10. Gołdziński Mirosław
  11. Jabłoński Paweł
  12. Kamiński Kamil
  13. Kirszniak Katarzyna
  14. Sokołowski Maciej
  15. Bacia Anna
  16. Domańska Agnieszka
  17. Gocyła Justyna
  18. Jasion Kamil
  19. Korbica Aleksander
  20. Kudla Katarzyna
  21. Machnik Monika
  22. Pytlik Małgorzata
  23. Warunek Lech
  24. Duda Justyna
  25. Kaczmar Rafał
  26. Kowol Jadwiga
  27. Koza Jolanta
  28. Mularczyk Maksymilian
  29. Pochwyt Małgorzata
  30. Senczkowska Aldona
  31. Skorupa Ewa
  32. Świtała Iwona
wychowawca: mgr Bogumiła Jankowska

  1. Chmielarz Joanna
  2. Czajkowska Alicja
  3. Dulian Agata
  4. Głowala Sandra
  5. Kołodziej Barbara
  6. Laszczkowska Dominika
  7. Mastalerz Aleksandra
  8. Multaniak Agnieszka
  9. Niklewicz Anna
  10. Pielka jacek
  11. Swierczyna Małgorzata
  12. Wyka Marta
  13. Chłapek Magdalena
  14. Durkalec Sonia
  15. Gawliczek Beata
  16. Heyduk Katarzyna
  17. Mandera Roksana
  18. Neuwald Anna
  19. Pordzik Magdalena
  20. Skalik Aneta
  21. Smereka Małgorzata
  22. Stania Dorota
  23. Staniszewska Patrycja
  24. Stojer Magdalena
  25. Wieder Katarzyna
  26. Wdowiak Natalia
  27. Zakowicz Edyta

wychowawca: mgr Ewa Dorobisz

  1. Ciałowicz Jacek
  2. Ciapa Rafał
  3. Gorzalnik Joanna
  4. Knura Justyna
  5. Kolman Krzysztof
  6. Kubica Joanna
  7. Kuśmierz Łukasz
  8. Olczyk Michał
  9. Sleńska Wojciech
  10. Sobociński Szymon
  11. Szczuka Barbara
  12. Świątek Michał
  13. Baka Beata
  14. Borzyszkowski Jakub
  15. Bugla Anna
  16. Chrubasik Dorota
  17. Krupa Natalia
  18. Kuras Ewa
  19. Kutrowski Marcin
  20. Latoń Adam
  21. Machowska Katarzyna
  22. Nowacki Marek
  23. Pędzisz Mariusz
  24. Podpora Małgorzata
  25. Rabczuk Magdalena
  26. Różycka Mirosława
  27. Szczepaniak Iwona
  28. Tobiasz Arkadiusz
  29. Wiglenda Rafał
  30. Witecki Jakub
  31. Wnuk Anna

wychowawca: mgr Urszula Majewska

  1. Hajok Paweł
  2. Haneczko Katarzyna
  3. Janda Justyna
  4. Konopka Marta
  5. Masarczyk Elżbieta
  6. Matela Paweł
  7. Ploch Dawid
  8. Raczek Dominik
  9. Radwański Marek
  10. Rostek Michaela
  11. Stępień Magdalena
  12. Werner Krzysztof
  13. Żok Paweł
  14. Bakaj Marek
  15. Borkowski Krzysztof
  16. Chrapla Paulina
  17. Faryna Marcin
  18. Jaksik Michał
  19. Jokel Monika
  20. Krycka Monika
  21. Mansz Marek
  22. Maryszczak Michał
  23. Nizborski Maciej
  24. Pakulec Krzysztof
  25. Pastuszko Robert
  26. Rubin jarosław
  27. Sordyl Józef
  28. Soroka Wojciech
  29. Szymczak Marcin
  30. Snieżek Przemysław
  31. Żamejć Szymon
  32. Wołyński Przemysłąw

wychowawca: mgr Aleksandra Mekeresz


  1. Aertz Andrzej
  2. Czechowicz Artur
  3. Czorny Magdalena
  4. Dawidów Anna
  5. Gawlik Monika
  6. Jaworek Joanna
  7. Klimaszka Marta
  8. Kolowca Magdalena
  9. Krupa Anna
  10. Nawrat Dorota
  11. Popela Dawid
  12. Stroka Edyta
  13. Surma Justyna
  14. Stuchły Adriana
  15. Adaszynska Barbara
  16. Berka Ewa
  17. Drzeniek Beata
  18. Duda Rafał
  19. Florek Judyta
  20. Franke Jan
  21. Gawron Wioleta
  22. Groborz Agata
  23. Król Magdalena
  24. Marcisz Michał
  25. Minczakiewicz Dagmara
  26. Musztafaga Kamil
  27. Nowak Dariusz
  28. Piszczek Zuzanna
  29. Procek Anna
  30. Siedlok Natalia
  31. Sobocik Anna
  32. Wróbel Mira

wychowawca: mgr Małgorzata Wranik

  1. Franica Grażyna
  2. Gryguś Magdalena
  3. Krzykała Justyna
  4. Kubica Arleta
  5. Kupka Artur
  6. Labuda Justyna
  7. Mainka Katarzyna
  8. Niestrój Dariusz
  9. Noga Krystyna
  10. Otwinowska Maria
  11. Rusnak Marzena
  12. Stania Judyta
  13. Boczula Ewa
  14. Borek Anna
  15. Długosz Kamila
  16. Hendryks Bożena
  17. Jacheć Kamil
  18. Kurdziel Przemysław
  19. Niestroj Łukasz
  20. Ostrowska Justyna
  21. Panicz Adriana
  22. Pilgun Łukasz
  23. Rogowski Rafał
  24. Skawińska Joanna
  25. Telega Justyna
  26. Teodorowicz Ewa
  27. Wroński Maciej

wychowawca: mgr Piotr Michalak

  1. Cyran Natalia
  2. Czogała Sabina
  3. Duda Joanna
  4. Gzuk Joanna
  5. Kasza Dorota
  6. Kotula Dagmara
  7. Krziżok Betina
  8. Kula Marcin
  9. Kusnik Damian
  10. Mludek Edyta
  11. Muszol Michał
  12. Plura Monika
  13. Płaczek Zuzanna
  14. Rohowska Juta
  15. Solich Justyna
  16. Wałach Dominika
  17. Wesoły Mariola
  18. Zagolla Krystyna
  19. Adamczyk Aleksandra
  20. Baron Adrian
  21. Bizoń Dorota
  22. Hajduk Agnieszka
  23. Koj Adam
  24. Komor Sabina
  25. Loska Marta
  26. Marek Alina
  27. Michna Marta
  28. Mikołajek Waldemar
  29. Morawin Kamila
  30. Panek Martin
  31. Paniczek Roland
  32. Szarowski Grzegorz
  33. Wawrzynek Anna
  34. Weiner Dominika

Więcej o absolwentach
Matura 2006
wychowawca dr Janusz Nowak

  1. Adamczyk Patrycja
  2. Bobowska Anna
  3. Brejer Alicja
  4. Doleżych Izabela
  5. Dreszer Sandra
  6. Gładkowska Elzbieta
  7. Jezusek Wojciech
  8. Kołtunowska Ewa
  9. Mańkiewicz Magdalena
  10. Mazur Jan
  11. Mrugała Natalia
  12. Perełka Agnieszka
  13. Rybarczyk Justyna
  14. Staniszewska Sabina
  15. Strojwąs Sandra
  16. Strzeduła Maria
  17. Swoboda Teresa
  18. Adamczyk Rafał
  19. Bańkowska Aleksandra
  20. Chadrian Marek
  21. Gawliczek Marta
  22. Gawron Agata
  23. Gocyła Dorota
  24. Kotas Kamil
  25. Kozak Ewelina
  26. Makulik Judyta
  27. Musiol Aneta
  28. Musioł Anna
  29. Musioł Natalia
  30. Pielczyk Sylwia
  31. Rajman Ewa
  32. Rosina Estera
  33. Wojaczek Aleksandra
  34. Lewak Miron

wychowawca: mgr Bożena Widota

  1. Ciupka Agata
  2. Gocman Agnieszka
  3. Jesiołowska Paulina
  4. Kozowy Barbara
  5. Kulpa Anita
  6. Paszowska Marta
  7. Pilok Kamil
  8. Raczkowska Joanna
  9. Schabowska Małgorzata
  10. Szalacha Katarzyna
  11. Woryna Jolanta
  12. Wójcik Martyna
  13. Adamowicz Anna
  14. Baranowska Marta
  15. Cieliński Tymoteusz
  16. Dymek Wojciech
  17. Godaj Anna
  18. Kołodziejska Joanna
  19. Konior Beniamin
  20. Kurakiewicz Jakub
  21. Kuziel Emanuela
  22. Labus Marta
  23. Majcher Krzysztof
  24. Matusewicz Barbara
  25. Mazur Karolina
  26. Tomala Barbara
  27. Uchmanowicz Agnieszka
  28. Sojka Kamila

wychowawca: mgr Joanna Gogulska

  1. Brzoska Adrian
  2. Chrubasik Grzegorz
  3. Gąsiorek Magdalena
  4. Jelocha Szymon
  5. Kowalski Maciej
  6. Kubica Piotr
  7. Kustos Aleksandra
  8. Majnusz Marta
  9. Makulik Mateusz
  10. Michalaszek Bartłomiej
  11. Olczyk Marek
  12. Słomka Agnieszka
  13. Stroka Dariusz
  14. Szczuka Iwona
  15. Dąbrowski Maciej
  16. Duś Kamila
  17. Gargulińska Aleksandra
  18. Handall Jacklin
  19. Jabłońska Agnieszka
  20. Kajstra Anna
  21. Knura Malwina
  22. Kowalska Izabela
  23. Macioł Karolina
  24. Markowska Bożena
  25. Matyja Krzysztof
  26. Mikołajec Jolanta
  27. Przybyła Mateusz
  28. Ruda Antonina
  29. Skurk Paweł
  30. Sołtys Kinga
  31. Wójcicka Marta
  32. Siekierzyńska Agnieszka

wychowawca: mgr Joanna Sokołowska

  1. Gocyła Agnieszka
  2. Hanslik Piotr
  3. Hutny Magdalena
  4. Kostowska Aleksandra
  5. Leśniewska Beata
  6. Maciejończyk Sandra
  7. Neuwerth Paweł
  8. Otręba Mateusz
  9. Paradowska Justyna
  10. Sedlaczek Michał
  11. Tumulka Anita
  12. Węglarz Dawid
  13. Wilaszek Mariola
  14. Kępa Elżbieta
  15. Krauze Krzysztof
  16. Kręć Agata
  17. Majcherek Filip
  18. Majewska Joanna
  19. Majewska Małgorzata
  20. Nowak Michał
  21. Ochocka Agnieszka
  22. Staniek Danuta
  23. Szafirski Michał

wychowawca: mgr Anna Kucybała

  1. Czogała Natalia
  2. Gmyz Mariusz
  3. Goclik Natalia
  4. Grek Ewa
  5. Hanka Alicja
  6. Kania Aleksandra
  7. Kostrzewska Anna
  8. Kuliga Marek
  9. Kura Sylwia
  10. Lach Aleksandra
  11. Ploszka Aldona
  12. Procek Jan
  13. Sozański Tomasz
  14. Stanienda Karolina
  15. Wieczorek Dominika
  16. Wita Adam
  17. Bolik Szymon
  18. Dunkel Artur
  19. Gurnik Katarzyna
  20. Jawor Magdalena
  21. Karpisz Michaela
  22. Marker Ewa
  23. Merkel Katarzyna
  24. Miczko Łukasz
  25. Nega Marek
  26. Niegowska Agata
  27. Pytlik Adrian
  28. Tirzbierek Dawid
  29. Wilk Piotr
  30. Zając Bożena
  31. Majer Katarzyna

wychowawca: mgr Ewelina Klein

  1. Chrobok Adriana
  2. Filips Anna
  3. Fitzon Justyna
  4. Goldman Karolina
  5. Komor Klaudia
  6. Komor Robert
  7. Komorek Agnieszka
  8. Mandrysz Marek
  9. Michna Dagmara
  10. Nowak Rafał
  11. Pawlik Edyta
  12. Rzega Anna
  13. Sternisko Maria
  14. Strzeduła Elżbieta
  15. Wittek Sabrina
  16. Niemiec Sandra
  17. Wyszkon Martina
  18. Badura Magdalena
  19. Baszton Krzysztof
  20. Kozak Aleksandra
  21. Mikieta Izabela
  22. Nowak Beata
  23. Przybyła Anita
  24. Siwoń Agnieszka
  25. Sładek Judyta
  26. Szczepaniak Rafał
  27. Zygmunt Beniamin
Więcej o absolwentach
Matura 2007
wychowawca mgr Robert Myśliwy

  1. Bugdol Justyna
  2. Cwanek Anna
  3. Frączek Joanna
  4. Galda Michaela
  5. Gieroń Karolina
  6. Głuszczak Sergiusz
  7. Gwóźdź Katarzyna
  8. Hanka Justyna
  9. Kolanko Dominika
  10. Komornicki Piotr
  11. Koterba Tomasz
  12. Kozub Michalina
  13. Kretek Anna
  14. Krybus Weronika
  15. Krzyzek Joanna
  16. Libowski Łukasz
  17. Litka Magdalena
  18. Maciejak Zuzanna
  19. Mamczyński Mateusz
  20. Marcisz Paweł
  21. Matusik Magdalena
  22. Niemiec Joanna
  23. Olejarnik Tomasz
  24. Piasecki Kamil
  25. Pikul Michał
  26. Podpora Bartłomiej
  27. Radziszewska Monika
  28. Skoczylas Wojciech
  29. Stroka Izabela
  30. Stronciwilk Piotr
  31. Strzelczyk Adriana
  32. Świerczek Paweł
  33. Topór Błażej
  34. Tumulka Piotr
  35. Twaróg Agnieszka
  36. Waiser Izabela
  37. Wieliczko Tomasz

wychowawca: mgr Krystyna Grądalska

  1. Adamowska Martyna
  2. Batóg Natalia
  3. Behrendt Dominika
  4. Cieślik Dominika
  5. Cyranek Natalia
  6. Dzierżęga Sabina
  7. Glenc Daria
  8. Gogolewska Agnieszka
  9. Jambor Simona
  10. Kalemba Katarzyna
  11. Kasza Karolina
  12. Kegel Anna
  13. Kriwienok Anita
  14. Kwiatkowski Maciej
  15. Majewska Aleksandra
  16. Noga Agnieszka
  17. Nowak Anna
  18. Paszkowska Aleksandra
  19. Peszka Katarzyna
  20. Radecka Sandra
  21. Rek Julia
  22. Siwak Anna
  23. Sowa Katarzyna
  24. Stawicka Natalia
  25. Tomaszek Andrzej
  26. Waszczuk Sandra
  27. Wąsik Aleksandra
  28. Wiciak Nina
  29. Wyrostek Agata
  30. Zaremba Aleksandra

wychowawca: mgr Ewa Michalska

  1. Basista Katarzyna
  2. Błachowicz Paulina
  3. Burban Maksymilian
  4. Cęcek Zuzanna
  5. Chlebus Przemysław
  6. Ciechanowska Ewa
  7. Doleżych Weronika
  8. Gembalczyk Małgorzata
  9. Gralak Małgorzata
  10. Grzeszczuk Agnieszka
  11. Hajduk Tomasz
  12. Haracz Kacper
  13. Janiczko Tomasz
  14. Jedz Robert
  15. Kornobis Maciej
  16. Kowol Katarzyna
  17. Lepiorz Tomasz
  18. Łyczek Mateusz
  19. Materzok Aleksandra
  20. Mucek Paweł
  21. Neuwerth Adriana
  22. Piecha Maria
  23. Piechaczek Patrycja
  24. Prus Mirela
  25. Rybińska Dorota
  26. Rycerz Michał
  27. Sobczak Aleksandra
  28. Szczudło Natalia
  29. Szymańska Martyna
  30. Świderski Grzegorz
  31. Trafas Paulina
  32. Wieczorek Katarzyna
  33. Trepiak Maciej
  34. Zubko Tomasz

wychowawca: mgr Teresa Piecha

  1. Bednarczuk Elżbieta
  2. Bogacz Marcin
  3. Chrzonszcz Danuta
  4. Cieślik Ludmiła
  5. Depta Michał
  6. Ekiert Agnieszka
  7. Gajda Aleksandra
  8. Garbowska Martyna
  9. Gontarek Mirosław
  10. Grzybek Maciej
  11. Harnyś Adam
  12. Jarosz Michał
  13. Jurczyk Justyna
  14. Kapica Karolina
  15. Kowalczyk Martyna
  16. Krawiec Patryk
  17. Krybus Marek
  18. Marks Krzysztof
  19. Nawrat Monika
  20. Orzechowska Maria
  21. Piotrowski Tomasz
  22. Schabowska Danuta
  23. Siedlaczek Bartosz
  24. Slany Rafał
  25. Stachańczyk Adriana
  26. Stawinoga Anna
  27. Szczurek Grzegorz
  28. Widenka Tomasz
  29. Witecka Karolina
  30. Wolanin Kamil
  31. Wydra Piotr
  32. Załęska Martyna

wychowawca: mgr Anna Leśniak-Stęc

  1. Badura Mirosława
  2. Berezowski Łukasz
  3. Czeszyk Zuzanna
  4. Danielweicz Maria
  5. Dolla Krystyna
  6. Dziedzioch Klaudia
  7. Dziedzioch Ramona
  8. Hajok Sylwia
  9. Hipnarowicz Kinga
  10. Kaliciak Inatalia
  11. Kampka Iwona
  12. Kaszta Joanna
  13. Kedzior Bartłomiej
  14. Keler Maria
  15. Kłosek Mariola
  16. Kołek Natalia
  17. Kozłowska Agata
  18. Malcharczyk Dominika
  19. Malcher Beata
  20. Tapper Aleksandra
  21. Wierciński Tomasz
  22. Wojtek Małgorzata
  23. Wójcicki Karol
  24. Zając Rafał
  25. Zawada Julita

wychowawca: mgr Beata Paduch

  1. Adamek Betina
  2. Burek Małgorzata
  3. Dmytrek Dawid
  4. Grabiec Monika
  5. Kiernicki Bartosz
  6. Kochel Krzysztof
  7. Kołodziej Mikołaj
  8. Korzewniowski Mateusz
  9. Pacek Michalina
  10. Płaczek Danuta
  11. Rams Dorota
  12. Siedlok Matylda
  13. Siwoń Paulina
  14. Smyczek Łukasz
  15. Staś Monika
  16. Zadurska Aleksandra
  17. Białek Tomasz
  18. Czorny Sabrina
  19. Galda Sabina
  20. Grzywocz Edyta
  21. Gądek Agata
  22. Karkosz Sabina
  23. Krybus Weronika
  24. Krzosok Ewa
  25. Krzykała Dorota
  26. Mikołajec Anita
  27. Porwoł Tadeusz
  28. Rąpała Jolanta
  29. Stanek Andrzej
  30. Swoboda Marlena
  31. Wilczek Magdalena
  32. Zuba Aleksandra

wychowawca: mgr Sybilla Weleda-Krężlewska

  1. Błaszczok Judyta
  2. Brauntsch Karol
  3. Buchta Ewa
  4. Kulik Monika
  5. Mrozek Marian
  6. Pendziałek Anita
  7. Restel Simona
  8. Sosna Krzysztof
  9. Szynol Magdalena
  10. Waniczek Anna
  11. Wardęga Manuela
  12. Woźniczek Krzysztof
  13. Choroba Karolina
  14. Dziedzioch Damian
  15. Haase Marcin
  16. Kasper Julia
  17. Kubik Waldemar
  18. Kalika Justyna
  19. Lustig Angelika
  20. Matioszek Patryk
  21. Mruszczyk Agnieszka
  22. Pawlar Błażej
  23. Piechaczek Natalia
  24. Polok Patrycja
  25. Purszke Stefan
Więcej o absolwentach
Matura 2008
wychowawca mgr Wojciech Janiczko

  1. Bochenek Beata
  2. Bolik Sylwia
  3. Borukało Katarzyna
  4. Burnat Tomasz
  5. Bury Aneta
  6. Czarny Katarzyna
  7. Dytrych Aleksandra
  8. Dziedzińska Katarzyna
  9. Frączek Magdalena
  10. Georges Karolina
  11. Janecka Sabina
  12. Janeta Dominika
  13. Kamczyk Marzena
  14. Kamińska Joanna
  15. Krzyżek Martin
  16. Ługowska Natalia
  17. Marciniszyn Daria
  18. Mazur Sabina
  19. Modzelewska Magdalena
  20. Mrugała Agnieszka
  21. Noworyta Magdalena
  22. Olbrich Aleksandra
  23. Oliwa Krzysztof
  24. Olszyna Anna
  25. Orawska Paula
  26. Poczebut Katarzyna
  27. Rusiewicz Katarzyna
  28. Soroka Hanna
  29. Staniszewska Barbara
  30. Szelewska Karolina
  31. Zagrobelny Beata
  32. Żagiel Anna

wychowawca: mgr Kinga Wystub

  1. Biernacka Beata
  2. Cieślik Anna
  3. Czarna Anna
  4. Dudała Magdalena
  5. Dziedzioch Sabina
  6. Fila Karolina
  7. Herzog Monika
  8. Jabłońska Katarzyna
  9. Jary Wiktoria
  10. Karassek Natalia
  11. Knura Michał
  12. Konik Kamila
  13. Kozak Dominika
  14. Kuczera Paulina
  15. Kura Magdalena
  16. Kustra Barbara
  17. Lipiec Sonia
  18. Majcherczyk Żaneta
  19. Maślanka Adrianna
  20. Mazur Nicola
  21. Mroczka Judyta
  22. Musiol Iwona
  23. Nowacka Aleksandra
  24. Orc Małgorzata
  25. Pawłowicz Aleksandra
  26. Radecka Anna
  27. Skupień Robert
  28. Swaczyna Karolina
  29. Szramowska Justyna
  30. Szwetka Patrycja
  31. Trepiszczonek Magdalena
  32. Wałach Patrycja
  33. Wicha Anna
  34. Wieczorek Justyna
  35. Zuber Magdalena

wychowawca mgr Małgorzata Sokołowska

  1. Bogusławska Agata
  2. Bozio Hanna
  3. Draus Ewelina
  4. Dzwoniarek Patrycja
  5. Front Malwina
  6. Gawłowska Katarzyna
  7. Giermala Joanna
  8. Gładysz Aleksandra
  9. Gnot Anna
  10. Gnot Żaneta
  11. Herba Piotr
  12. Hiltawska Patrycja
  13. Iwaszko Kamila
  14. Jurkiewicz Katarzyna
  15. Kochmańska Aneta
  16. Kruczek Aleksandra
  17. Krzyżok Barbara
  18. Łuszczyk Katarzyna
  19. Majcher Paulina
  20. Mały Simona
  21. Nikel Karolina
  22. Niżborski Jakub
  23. Ogorzałek Wojciech
  24. Pakulec Patrycja
  25. Pałczynska Iwona
  26. Przybyła Karina
  27. Susła Katarzyna
  28. Szlapańska Joanna
  29. Szostak Tamara
  30. Szurgacz Elżbieta
  31. Wierzbicka Maria

wychowawca mgr Joanna Karkocha

  1. Bedryj Katarzyna
  2. Chlebus Grzegorz
  3. Chwalczyk Krzysztof
  4. Dymowska Magdalena
  5. Gembalczyk Katarzyna
  6. Goldman Agnieszka
  7. Grończak Katarzyna
  8. Grygiel Michał
  9. Halfar Łukasz
  10. Karpisz Damian
  11. Kondys Magdalena
  12. Kosorz Sebastian
  13. Kozielski Jakub
  14. Kubiczek Agnieszka
  15. Lasak Marcin
  16. Litwinowicz Wojciech
  17. Lokaj Michał
  18. Lompart Michał
  19. Łapińska Magdalena
  20. Militowski Łukasz
  21. Molęda Marcin
  22. Musioł Sandra
  23. Niedośpiał Lidia
  24. Pawłowska Anna
  25. Ploszka Adam
  26. Siwek Martyna
  27. Straszak Damian
  28. Szymczak Wojciech
  29. Toczyłowski Jakub
  30. Tołpa Andrzej
  31. Woszczek Beata
  32. Wyszkowska Natalia
  33. Zalewski Paweł
  34. Zółtański Piotr

wychowawca mgr Damian Krężlewski

  1. Adamek Dariusz
  2. Białuski Kamil
  3. Borkowski Aleksander
  4. Charuk Paweł
  5. Cieślik Michał
  6. Dudek Marek
  7. Gajda Tomasz
  8. Głowala Andrea
  9. Jokel Anna
  10. Klar Aneta
  11. Kołek Marta
  12. Komorek Edyta
  13. Konecki Łukasz
  14. Kowalewski Tomasz
  15. Kretek Adam
  16. Krolik Marek
  17. Król Piotr
  18. Kubiczek Adam
  19. Markowicz Marcin
  20. Matela Wojciech
  21. Mizioch Monika
  22. Noga Adrian
  23. Nowak Dominika
  24. Otlik Dawid
  25. Pacha Paweł
  26. Pikuła Dawid
  27. Piontek Iwona
  28. Piotrowska Monika
  29. Przybyła Marcin
  30. Ptok Daniel
  31. Rak Michał
  32. Rządowski Kamil
  33. Sołtys Nina
  34. Staszewski Rafał
  35. Strzeduła Michał
  36. Wanat Michał
  37. Witecki Kajetan

wychowawca mgr Aleksandra Bycina

  1. Błaszczok Karolina
  2. Ceglarski Andrzej
  3. Duduś Paweł
  4. Flegel Patrycja
  5. Grzybek Agnieszka
  6. Gwoździk Sylwia
  7. Jarosz Anna
  8. Kamczyk Martyna
  9. Klęczar Edyta
  10. Koczwara Ewa
  11. Kotulska Agata
  12. Kowol Magdalena
  13. Kusma Aleksandra
  14. Lasak Marcin
  15. Lesik Ewelina
  16. Łysień Katarzyna
  17. Makulik Mateusz
  18. Maślanka Mateusz
  19. Morcinietz Roman
  20. Morka Agata
  21. Piekarska Agata
  22. Pradela Barbara
  23. Przybysz Kamila
  24. Ruzik Aneta
  25. Sigmund Michaela
  26. Skonieczna Magdalena
  27. Soroka Marcin
  28. Szklarz Aleksandra
  29. Szubert Justyna
  30. Śliwińska Katarzyna
  31. Teodorowicz Magdalena
  32. Trzeciak Paulina
  33. Weihser Justyna
  34. Wilk Paulina
  35. Złotoś Anna

wychowawca mgr Anna Strojny

  1. Dobrowolski Michał
  2. Dorobisz Łukasz
  3. Dymurski Sabina
  4. Fiołka Ewa
  5. Gatlik Aleksandra
  6. Giżewska Małgorzata
  7. Grek Emilia
  8. Haba Karolina
  9. Haba Marzena
  10. Hajda Bartosz
  11. Hałat Elżbieta
  12. Jarosz Kinga
  13. Kamiński Andrzej
  14. Kochel Mateusz
  15. Kołek Helena
  16. Kopel Małgorzata
  17. Kornobis Sara
  18. Kubik Sylwia
  19. Langer Edyta
  20. Maryszczak Aleksandra
  21. Molęda Barbara
  22. Nawrocki Jakub
  23. Paluch Joanna
  24. Pilch Aleksandra
  25. Piskorz Judyta
  26. Pogoda Dorota
  27. Rajczykowski Krzysztof
  28. Rusnak Dawid
  29. Rybak Magdalena
  30. Siedlok Magdalena
  31. Slawik Gabriela
  32. Świtała Ewa
  33. Wilaszek Agata
  34. Wisowska Kasprzyk Joanna

wychowawca mgr Teresa Kachel

  1. Biskup Aneta
  2. Błasiak Aleksandra
  3. Błaszczuk Ewa
  4. Brzoska Anna
  5. Choroba Żaneta
  6. Ciężkowska Ewa
  7. Franiczek Halina
  8. Herud Aleksander
  9. Jambor Nikol
  10. Kozioł Marta
  11. Kretek Małgorzata
  12. Lopocz Mateusz
  13. Loska Olga
  14. Madeja Nikoletta
  15. Maśnica Weronika
  16. Michna Natalia
  17. Miketa Klaudia
  18. Mludek Anna
  19. Posmyk Mariusz
  20. Restel Jessica
  21. Schatton Aleksandr
  22. Schuetz Krzysztof
  23. Waniek Anna
  24. Wolnik Patrycja
  25. Wysocka Justyna
  26. Zgraja Manuela
  27. Zygar Katarzyna
  28. Żymełka Weronika

Więcej o absolwentach
Matura 2009
wychowawca mgr Bogumiła Jankowska

  1. Bolik Tomasz
  2. Bugiel Magdalena
  3. German Barbara
  4. Kretek Justyna
  5. Krupa Justyna
  6. Krziżek Mateusz
  7. Łyczko Anna
  8. Machnik Kamil
  9. Maślanka Klaudia
  10. Menżyk Robert
  11. Oslislo Karolina
  12. Pryga Sergiusz
  13. Siedlok Michał
  14. Sobala Olga
  15. Stopa Katarzyna
  16. Witeczek Aneta
  17. Wollny Łukasz
  18. Woszczek Natalia
  19. Atłachowicz Martyna
  20. Belkius Aneta
  21. Humeniuk Mateusz
  22. Janeczek Anna
  23. Kędzior Przemysław
  24. Krzuś Dominika
  25. Krzyżek Karina
  26. Mamczur Maricn
  27. Marcalik Sabina
  28. Rzodeczko Marta
  29. Siwoń Karolina
  30. Szewczyk Małgorzata
  31. Szymków Małgorzata
  32. Świtała Paweł
  33. Świżewski Krzysztof
  34. Zajda Łukasz

wychowawca mgr Aleksandra Mekeresz

  1. Brych Alicja
  2. Figurniak Ewa
  3. Kowalska Aleksandra
  4. Kuśnik Edyta
  5. Leksza Żaneta
  6. Manderla Tomasz
  7. Martyniak Mateusz
  8. Marut Joanna
  9. Michalska Ewa
  10. Mrowietz Estera
  11. Sajecka Agnieszka
  12. Stochel Paulina
  13. Węgiel Marcelina
  14. Zychma Agnieszka
  15. Bartodziej Małgorzata
  16. Klekocki Rafał
  17. Kliszewska Kinga
  18. Pietrzak Agata
  19. Poloczek Justyna
  20. Stosiek Justyna

wychowawca mgr Janusz Sobczak

  1. Charuk Damian
  2. Jończyk Mateusz
  3. Kolasa Julia
  4. Konieczny Mateusz
  5. Konopka Dominik
  6. Kuźmicz Zuzanna
  7. Maślanka Elżbieta
  8. Młynarczyk Karol
  9. Mokrzycka Katarzyna
  10. Monkiewicz Justyna
  11. Myga Mateusz
  12. Nowogórski Łukasz
  13. Pińczak Klaudia
  14. Pisula Paweł
  15. Stanik Rafał
  16. Ślączka Jacek
  17. Wiglenda Andrzej
  18. Beck Agnieszka
  19. Dulska Martyna
  20. Hawrot Magdalena
  21. Knapik Marek
  22. Macioł Maciej
  23. Matuszek Klaudia
  24. Muszal Aleksandra
  25. Paszowska Anna
  26. Polska Paulina
  27. Rabczuk Michał
  28. Rostek Agnieszka
  29. Skorupa Lucyna
  30. Sojka Joanna
  31. Tylec Beata
  32. Władarz Mateusz
  33. Woźny Marcin
  34. Zagolla Robert

wychowawca mgr Ewa Dorobisz

  1. Bańczyk Mateusz
  2. Cieślik Sylwia
  3. Ciupek Justyna
  4. Cycoń Justyna
  5. Grzondziel Krzysztof
  6. Kikomber Dawid
  7. Litka Ewa
  8. Markiewka Joanna
  9. Musioł Sebastian
  10. Niklewicz Katarzyna
  11. Pieruszka Mateusz
  12. Piwowar Danuta
  13. Poniszowska Marta
  14. Praszelik Paweł
  15. Wieczorek Alina
  16. Badura Edith
  17. Czogała Tomasz
  18. Gnot Katarzyna
  19. Grygier Teresa
  20. Kobierski Daniel
  21. Krzywania Mateusz
  22. Kućma Zuzanna
  23. Lechowicz natalia
  24. Matejka Ryszard
  25. Morka Tomasz
  26. Otręba Patryk
  27. Piechaczek Tomasz
  28. Reichel Łukasz
  29. Sbeczka Rafał
  30. Słuzalec Paweł
  31. Turkiewicz Aleksandra
  32. Wilczek Joanna

wychowawca mgr Anna Kucybała

  1. Bańdura Małgorzata
  2. Cegielski Bartłomiej
  3. Ciapa Katarzyna
  4. Gomułka Beata
  5. Jambor Sandra
  6. Kałuża Martina
  7. Karcz Agnieszka
  8. Kołtunowski Rafał
  9. Król Paulina
  10. Krzyżewska Ewa
  11. Machowski Tomasz
  12. Nowak Mateusz
  13. Ochwat Aleksandra
  14. Otręba Marceli
  15. Pater Agnieszka
  16. Piasecka Patrycja
  17. Przywara Anna
  18. Wąchała Anna
  19. Wysocki Paweł
  20. Fojcik Justyna
  21. Grytner Marietta
  22. Latka Marek
  23. Łunkiewicz Maja
  24. Muszalik Beata
  25. Ostrowski Łukasz
  26. Panek Anna
  27. Pazurek Wioleta
  28. Piskorz Sandra
  29. Szach Adam
  30. Szydło Filip
  31. Świerczek Joanna
  32. Uliczka Justyna
  33. Zając Joanna

wychowawca mgr Piotr Michalak

  1. Arendarska Karolina
  2. Bedrunka Rafał
  3. Bizoń Dominika
  4. Blania Luiza
  5. Chrobok Agnieszka
  6. Erlebach Daniela
  7. Gawron Anna
  8. Herzog Marta
  9. Juraszek Ewa
  10. Kapuscik Klaudia
  11. Komorek Martina
  12. Miketa Kornelia
  13. Reclik Agnieszka
  14. Sciborski Claudia
  15. Smyczek Anna
  16. Sochiera Mariusz
  17. Spach Dajana
  18. Wojtaszek Grzegorz
  19. Zgraja Dominika

Więcej o absolwentach
Matura 2010
wychowawca mgr Krystian Łyczek

  1. Blochel Magdalena
  2. Dziuda Agnieszka
  3. Gaj Marta
  4. Kamiński Michał
  5. Kochel Jarosław
  6. Łyczko Katarzyna
  7. Porys Natalia
  8. Skupin Angelika
  9. Socha Karina
  10. Świerzy Małgorzata
  11. Szczubiał Anna
  12. Urbaniec Sara
  13. Wawrzynek Dżesika
  14. Wiśniewski Dawid
  15. Zeman Magdalena
  16. Bugdol Jakub
  17. Fitzoń Marta
  18. Iska Stephanie
  19. Kotulska Monika
  20. Krupa Katarzyna
  21. Natołoczna Magdalena
  22. Pękała Martyna
  23. Semczuk Karolina
  24. Skrobek Patrycja
  25. Szerner Karolina
  26. Tokarczyk Natalia
  27. Woś Michał
  28. Zagórska Jowita
  29. Żurkowska Katarzyna

wychowawca mgr Bożena Widota

  1. Adamczyk Małgorzata
  2. Brysz Hanna
  3. Chomętowska Adriana
  4. Korus Damian
  5. Mąka Patrycja
  6. Modzelewska Krzysztofa
  7. Nowakowska Klaudia
  8. Pikul Aleksandra
  9. Szapert Aleksandra
  10. Szlachcic Malwina
  11. Szyszko Roksana
  12. Śmiechowska Ramona
  13. Tabor Aleksandra
  14. Trybus Karolina
  15. Tylec Barbara
  16. Więcławek Roksana
  17. Bobowska Sylwia
  18. Boruś Magdalena
  19. Haberkiewicz Mateusz
  20. Hanka Sandra
  21. Heider Magdalena
  22. Jędrzejewska Aleksandra
  23. Komor Sandra
  24. Matuszek Monika
  25. Porąbka Joanna
  26. Sochacka Pamela
  27. Tober Grzegorz
  28. Wilczok Monika
  29. Wolny Aneta
  30. Wyleżych Anna

wychowawca mgr Joanna Gogulska

  1. Bakaj Marcin
  2. Czech Krzysztof
  3. Dembski Maciej
  4. Fiołka Mateusz
  5. Fojcik Rafał
  6. Hajduk Bartosz
  7. Lokaj Marta
  8. Łaciok Karol
  9. Majewska Joanna
  10. Malinowski Wojciech
  11. Nawrotkiewicz Łukasz
  12. Pacułt Emilia
  13. Petela Marcin
  14. Pilch Justyna
  15. Rosiński Michał
  16. Szewczuk Adam
  17. Tytko Maciej
  18. Adamczyk Agnieszka
  19. Benda Szymon
  20. Czajka Łukasz
  21. Doleżych Klaudia
  22. Fiołka Patrycja
  23. Frączek Ignacy
  24. Hadamiec Marlena
  25. Humeniuk Krzysztof
  26. Janik Marta
  27. Kowalski Adam
  28. Marcinek Michał
  29. Migus Olaf
  30. Pielczyk Michał
  31. Prus Agnieszka
  32. Stoiński Bartosz

wychowawca mgr Joanna Sokołowska

  1. Altmann Roman
  2. Badura Christian
  3. Bugdol Żaneta
  4. Dębski Krzysztof
  5. Fluder Tomek
  6. Jarosz Sebastian
  7. Jezierzański Sebastian
  8. Jezusek Monika
  9. Lazar Celina
  10. Lużyna Kamila
  11. Łobos Katarzyna
  12. Łuska Weronika
  13. Magdewicz Łukasz
  14. Matusik Jan
  15. Newerla Marek
  16. Nowak Magdalena
  17. Otlik Konrad
  18. Płaczek Monika
  19. Reichel Anna
  20. Tkocz Justyna
  21. Wilczek Anita
  22. Wiśniewska Daria
  23. Wochnik Michał
  24. Zalewski Adam
  25. Zygmund Michaela
  26. Lihs Rafał
  27. Musioł Rafał
  28. Nieć Leszek

wychowawca mgr Urszula Majewska

  1. Bartosz Adam
  2. Bether Sylwia
  3. Burdzik Marek
  4. Cycon Paulina
  5. Depta Krzysztof
  6. Doleżych Aleksandra
  7. Klimaszka Agnieszka
  8. Macheta Marta
  9. Salniger Katarzyna
  10. Stottko Mateusz
  11. Wanat Helena
  12. Borek Marcin
  13. Dzioba Paweł
  14. Gałeczka Agnieszka
  15. Gzuk Aleksandra
  16. Jedz Marcin
  17. Kokoszka Damian
  18. Komorek Izabela
  19. Kopel Anna
  20. Kuśnierz Filip
  21. Musioł Patrycja
  22. Pieruszka Bernard
  23. Siwoń Jacek
  24. Szefler Dawid
  25. Szelewska Martyna
  26. Tchórz Joanna
  27. Tysa Aleksandra
  28. Zajda Maciej
  29. Steciak Sandra

wychowawca mgr Anna Strojny

  1. Baka Magdalena
  2. Beck Magdalena
  3. Borek Małgorzata
  4. Ciuberek Karolina
  5. Gniady Piotr
  6. Koj Klaudia
  7. Kozielska Marta
  8. Kutscha Daria
  9. Lemiech Sebastian
  10. Militowska Marta
  11. Niemiec Damian
  12. Ploch Anna
  13. Preisner Alicja
  14. Rokita Anna
  15. Sklarek Marta
  16. Rajczykowska Marta
  17. Czajkowska Katarzyna
  18. Długosz Małgorzata
  19. Goldman Sarah
  20. Górka Aleksandra
  21. Heyduk Ewelina
  22. Humeniuk Anna
  23. Jankowska Natalia
  24. Kloc Aleksandra
  25. Lach Karolina
  26. Malcharczyk Ewelina
  27. Panek Kinga
  28. Paradowska Aleksandra
  29. Poniatowska Agnieszka
  30. Syma Anna
  31. Tarnawska Angelika
  32. Zając Agnieszka

wychowawca mgr Ewelina Klein

  1. Bogacki Rafał
  2. Bortel Sabina
  3. Bulenda Martyna
  4. Fojcik Mateusz
  5. Gacka Amanda
  6. Kotalla Edyta
  7. Kucharz Sabina
  8. Miera Agnieszka
  9. Multan Patrick
  10. Neblik Stefan
  11. Proksza Sara
  12. Rabiej Michalina
  13. Sedlaczek Marek
  14. Spix Anna
  15. Sterzik Sylwia
  16. Świerczek Aleksandra
  17. Wawrzynek Ewa
  18. Wyglenda Krzysztof
  19. Zając Magdalena
  20. Zimermann Aleksandra
Więcej o absolwentach
Matura 2011
wychowawca: mgrGrażyna Strózik

  1. Bolik Aleksander
  2. Domański Adrian
  3. Duś Paulina
  4. Elbin Magdalena
  5. Gacka Klaudia
  6. Gawęda Marcin
  7. Gwóźdź Sandra
  8. Jasek Kamil
  9. Kampka Patrycja
  10. Kasza Anika
  11. Kłos Patrycja
  12. Konik Wojciech
  13. Kosel Debora
  14. Kozicki Przemysław
  15. Kruczek Grzegorz
  16. Kuczyński Karol
  17. Kuśnierz Denis
  18. Kutrowska Magdalena
  19. Mazurkiewicz Magdalena
  20. Mika Sabina
  21. Okrent Justyna
  22. Pieruszka Agata
  23. Szczudło Emilia
  24. Śnieżek Bartosz
  25. Świtała Jakub Tlon Karina
  26. Tyrtania Simona
  27. Wieder Magdalena
  28. Wnuk Agata
  29. Wyrba Weronika
  30. Zajonc Monika

wychowawca mgr Małgorzata Sokołowska

  1. Bedrunka Marta
  2. Dados Paulina
  3. Furman Marta
  4. Gąsior Anna
  5. Gucik Angelika
  6. Hołyk Magdalena
  7. Istel Jolanta
  8. Kajstra Katarzyna
  9. Kalinowski Rafał
  10. Konior Noemi
  11. Kuziel Hanna
  12. Lepczyńska Oliwia
  13. Michna Emilia
  14. Niesporak Dominika
  15. Nowak Magdalena
  16. Ostrowska Agnieszka
  17. Paszczyńska Angelika
  18. Płonka Małgorzata
  19. Rycerz Aleksandra
  20. Rzepka Kamila
  21. Rzytki Marta
  22. Skura Cynthia
  23. Staroń Monika
  24. Szmelich Anna
  25. Szramek Maciej
  26. Śliwicka Katarzyna
  27. Urlik Mateusz
  28. Wysopal Daniel
  29. Zajda Patrycja

wychowawca mgr Teresa Piecha

  1. Augustyn Michał
  2. Bąba Katarzyna
  3. Błaszczok Damian
  4. Bratkowska Hanna
  5. Burek Michał
  6. Cieśla Magdalena
  7. Dastig Michał
  8. Dłużniewska Ewa
  9. Gałkowski Bartosz
  10. Gorzalnik Ewa
  11. Gródek Agnieszka
  12. Kapinos Dawid
  13. Kubaszek Mateusz
  14. Kudela Agnieszka
  15. Lazar Beata
  16. Naumowicz Joanna
  17. Niedośpiał Aneta
  18. Nieżychowski Maciej
  19. Paskuda Maciej
  20. Piechula Tomasz
  21. Piszcz Dorota
  22. Plewa Paweł
  23. Pyrcek Agnieszka
  24. Siedlok Magdalena
  25. Sitek Bartosz
  26. Sroka Michał
  27. Stróźik Andrzej
  28. Turkiewicz Dajana
  29. Urbaniec Estera
  30. Wisniowska Ewa
  31. Wrońska Magdalena
  32. Ziemiński Marcin

wychowawca dr Andrzej Widota

  1. Bindacz Patryk
  2. Cuber Magdalena
  3. Czech Justyna
  4. Dulski Kamil
  5. Dziwoki Damian
  6. Galda Marcin
  7. Grabiec Robert
  8. Grabowski Daniel
  9. Handall Jakub
  10. Holcer Filip
  11. Jenderko Tomasz
  12. Kamradek Sabina
  13. Kasprzyk Dawid
  14. Kiełbasa Paweł
  15. Kosorz Artur
  16. Krawiec Krzysztof
  17. Kubaszek Marek
  18. Lamczyk Mateusz
  19. Lasak Krzysztof
  20. Pal Magdalena
  21. Paluch Krzysztof
  22. Parys Paulina
  23. Pikuła Mateusz
  24. Rybarz Robert
  25. Skrzyszowski Patryk
  26. Stuka Rafał
  27. Szeliga Patryk
  28. Wilczek Andrea
  29. Zelek Marcin

wychowawca mgr Anna Leśniak-Stęc

  1. Adam Justyna
  2. Borysiuk Nastia
  3. Budnik Monika
  4. Cycoń Dajana
  5. Czech Michał
  6. Czogała Kamil
  7. Domańska Aneta
  8. Flak Lidia
  9. Gaida Sandra
  10. Gembalczyk Joannna
  11. Goldman Wioleta
  12. Grzegorczyk Ramona
  13. Hrycko Teresa
  14. Jambor Agata
  15. Kapinos Monika
  16. Kozioł Wojciech
  17. Kozłowska Olga
  18. Kubica Dorota
  19. Kudla Mateusz
  20. Machowski Adam
  21. Niestrój Mateusz
  22. Półtorak Damian
  23. Sitkowski Patryk
  24. Starok Justyna
  25. Stromska Patrycja
  26. Studniczek Justyna
  27. Szeptak Paulina
  28. Szymiczek Adriana
  29. Ziaja Milena

wychowawca mgr Beata Paduch

  1. Boczar Magdalena
  2. Brauner Paulina
  3. Cwik Barbara
  4. Cynarska Aleksandra
  5. Czogała Justyna
  6. Greń Martyna
  7. Grochowski Jakub
  8. Herbut Anna
  9. Humeniuk Agnieszka
  10. Ignacy Paweł
  11. Jagiełło Aleksander
  12. Jambor Edyta
  13. Jasek Aleksandra
  14. Jezierzańska Sara
  15. Kampka Robert
  16. Karwańska Magdalena
  17. Krzyżek Paweł
  18. Kuczwara Katarzyna
  19. Kuroczik Katharina
  20. Lukoszek Marta
  21. Łuszczyk Karolina
  22. Mainczyk Klaudia
  23. Morzywołek Joanna
  24. Mulowski Bartosz
  25. Nowogórska Katarzyna
  26. Otlik Magdalena
  27. Paszek Agata
  28. Pohl Natalia
  29. Sekuła Alicja
  30. Tokar Jadwiga
  31. Wojtek Kinga
  32. Żyła Karolina

wychowawca mgr Ewa Pytel

  1. Bańczyk Ewelina
  2. Bednarska Katarzyna
  3. Bończyk Aneta
  4. Burek Zuzanna
  5. Chowaniec Natalia
  6. Czarnota Sara
  7. Ćwik Patrycja
  8. Dereń Marta
  9. Drozdowski Radosław
  10. Frydel Malwina
  11. Hasse Michaela
  12. Herzog Agnieszka
  13. Koncewicz Pamela
  14. Kościółek Agnieszka
  15. Kościółek Jagoda
  16. Krzosok Monika
  17. Kuźmicz Justyna
  18. Labud Karina
  19. Łaciak Dominika
  20. Łyczko Małgorzata
  21. Nietrzpiel Nike
  22. Olejak Michaela
  23. Pazderyn Marta
  24. Salachna Anna
  25. Stania Markus
  26. Swadźba Dominika
  27. Turko Kacper
  28. Węgrzyn Tomasz
  29. Wieczorek Samanta
  30. Wieder Ewelina
  31. Wypiór Maciej
  32. Zalas Aneta

wychowawca mgr Zuzanna Koloska

  1. Belkius Sandra
  2. Blania Nikola
  3. Cieślik Alexander
  4. Czech Marcin
  5. Gerlich Klaudia
  6. Gieron Sandra
  7. Hanczuch Andrea
  8. Herzog Bernadetta
  9. Jendrysik Patrycja
  10. Kordula Joanna
  11. Krajczy Andreas
  12. Majchrzak Karolina
  13. Mazacz Kamila
  14. Mrowiec Karina
  15. Pieczarek Żaklina
  16. Piela Agnieszka
  17. Raczek Melanie
  18. Spach Nikol
  19. Szyszkowska Katarzyna
  20. Ternka Sabina
  21. Wróbel Justyna


Więcej o absolwentach

Zeskanowane zdjęcia oraz tabla klasowe, informację o zjazdach rocznika 53 oraz o Stowarzyszeniu Absolwentów i Przyjaciół I Liceum Ogólnokształcącego można znależć na wydanym o szkole CD-ROMie.

Napiszcie, jeśli macie jakieś uwagi.
Kontakt z nami


Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi



Internetowa Szkoła Olimpijska

http://www.ukie.gov.pl

Zagłosuj na nas! Szukaj w Eduseeku!

Interklasa - Polski Portal Edukacyjny




DSD

ogółem: 1925218
dzisiaj: 121

statystyki dokładne

47-400 Racibórz, ul. Kasprowicza 11, tel. (32) 4154452, 4154453 fax. (32) 4140324
CMS: Mymen. Strona została wygenerowana w 0.145233 s