Kliknij, a przejdziesz na angielsk� werskj� witryny   Kliknij, a przejdziesz na niemieck� werskj� witryny   Kliknij, a przejdziesz na  francusk� wersj� witryny   Kliknij, a przejdziesz na rosyjsk� werskj� witryny   Kliknij, a przejdziesz na  BIP

dodaj do ulubionych   ustaw t� strone jako startow�   napisz do nas!   

 Gimnazjum   |  forum   |  absolwenci   |  historia   |  kadra   |  sukcesy   |  ch�r szkolny   |  nasze miasto  

  Aktualnoci
  Wydarzenia 2011/2012
  Wydarzenia 2010/2011
  Patron I LO
  Statut ZSO nr 1
  WSO
  Kalendarz szkolny
  Spotkania z rodzicami
  Plan lekcji
  Serwis nauczycielski
  Ad Operam!
  Pomoc stypendialna
  Dla kandydatw
  Matura 2012
  Sport w I LO
  Pausenradio
  Przemoc w szkole
  Samorzd Uczniowski
  interklasa 2007/08
  bezpieczna sie
  spacerem po szkole
  lekcje multimedialne
  DELF
  ECDL
  DSD C1
  j. ang
  klasy bilingualne
  eTwinning
  sokrates-comenius
  modzie debatuje
  Agenda 21
  COST 725
  IZOP
  francusko-polska
  niemiecko-polska
  wgiersko-polska
  euroszkoa w Internecie
  europa w szkole
  Europeistyka w I LO
  spoeczestwo informat.
  historia Unii Europejskiej
  instytucje i organy
  symbole
  modzie w Unii
  Unia a Polska
  eurolinki
  poznaj Hiszpanie
  Ciekawe linki
  Bezpieczny Komputer
  Zrozum Boryska
  Diversity 2003
  ISO
  Wydarzenia 2002/2003
  Wydarzenia 2003/2004
  Wydarzenia 2004/2005
  Wydarzenia 2005/2006
  Wydarzenia 2006/2007
  Wydarzenia 2007/2008
  Wydarzenia 2008/2009
  Wydarzenia 2009/2010
  Zesp redakcyjny
  Panel

Do��cz do polskiej akcji Pajacyk - Zafunduj dziecku obiad!



Malwina Matuszkiewicz
Na liceum oglnoksztacce

Absolwenci ze cian na nas spogldaj,
szczliwi, e sami tu ju nie bywaj.



Do koca roku szkolnego 2010/2011 mury I Liceum Oglnoksztaccego w Raciborzu opucio 6734 absolwentw.

1947 1948 1949 1950 1951
1952 1953 1954 1955 1956
1957 1958 1959 1960 1961
1962 1963 1964 1965 1966
1967 1968 1969 1970 1971
1972 1973 1974 1975 1976
1977 1978 1979 1980 1981
1982 1983 1984 1985 1986
1987 1988 1989 1990 1991
1992 1993 1994 1995 1996
1997 1998 1999 2000 2001
2002 2003 2004 2005 2006
2007 2008 2009 2010 2011



Matura 1947
wychowawca Franciszek Zontek
  1. Kapaun Irena
  2. Lelonek Godzisaw
  3. Nitefor Mieczysaw
  4. Ochota Stanisaw
  5. Szypowski Andrzej
  6. Szypowski Roman
  7. Szypowski Wiesaw
  8. Warzenica Zofia
  9. Buchman Zygmunt
Wicej o absolwentach
Matura 1948
wychowawca Franciszek Zontek

  1. Biekowski Jzef
  2. Buajewski Edward
  3. Charzewska Irena
  4. Cioek Czesaw
  5. Gaoski Stanisaw
  6. Godoj Jerzy
  7. Layh Ewa
  8. Layh Zbigniew
  9. Piasecki Ryszard
  10. Popiel Elbieta
  11. Ssiadek Eugeniusz
  12. Siupik Irena
  13. Stroka Anna
  14. Struk Stanisaw
  15. Szczotka Franciszek
  16. Tomczyk Godzisaw
  17. Zaucha Leon
  18. Zgoll Bernard
  19. uk Krystyna
Wicej o absolwentach
Matura 1949
wychowawca mgr Stanisaw Mleczko

  1. Bajer Jzef
  2. Dyrszlg Alfons
  3. Filius Brygida
  4. Gajewicz Zdzisaw
  5. Gaweczyk Eryk
  6. Glenc Franciszek
  7. Grabowski Roman
  8. Janas Zygmunt
  9. Jednera Halina
  10. Juraszczyk Jzef
  11. Kozub Konrad
  12. Krzywo-Szczurkowski Jzef
  13. Kulig Bernard
  14. Kupczyska Eugenia
  15. Pawowski Zdzisaw
  16. Pietrzyk Roman
  17. Sauter Lucylla
  18. Sitek Alojzy
  19. Siupik Halina
  20. Smulski Zbigniew
  21. Szewczak Teresa
  22. Zajc Roman
  23. Zaucha Ryszard
  24. ymeka Hubert
  25. Nowak Czesaw
Wicej o absolwentach
Matura 1950

Spotkanie po 55 latach

wychowawca Anna Wrbel
  1. Bielaska Zofia
  2. Chroboczek Eryk
  3. Hermach Edward
  4. Hermach Franciszek
  5. Kaczorowska Domicella
  6. Klima Alojzy
  7. Koso Antonina
  8. Kosiski Jerzy
  9. Kowol Marian
  10. Kucza Gerard
  11. Kuczera Ernest
  12. Lipiski Wiesaw
  13. oziska Leokadia
  14. Maczyk Wawrzyniec
  15. Musio Antoni
  16. Musio Czesaw
  17. Osiowski Sawomir
  18. Og Leokadia
  19. Pawowska Konstancja
  20. Prochasek Alfred
  21. Skop Krystyna
  22. Smlska Halina
  23. nitko Wanda
  24. Sochocki Adam
  25. Szczeciska Maria
  26. Szybiski Zbigniew
  27. Szymczak Mieczysaw
  28. wiercz Joanna
  29. Tatu Walter
  30. Thym Jan
  31. Urbaczyk Maria
  32. Wajner-Weiner Rudolf
  33. Zajc Hubert
  34. Zgalik Jzef
  35. Baron Antoni
wychowawca Franciszek Zontek
  1. Budziski Lesaw
  2. Busse Jadwiga
  3. Charkow Stanisaw
  4. Dernes Janusz
  5. Francus Leon
  6. Franciszek Alfred
  7. Godzik Adam
  8. Gorywoda Longin
  9. Janeczek Wadysaw
  10. Srokosz-Jurlewicz Halina
  11. Srokosz-Jurlewicz Wiesaw
  12. Koczan Mieczysaw
  13. Koodziejczak Marian
  14. Kostka Krzysztof
  15. Kuhn Leopold
  16. Ku Stanisaw
  17. Lachowicz Alfred
  18. Majnusz Erwin
  19. Manderla Tadeusz
  20. Mayer Marcela
  21. Misiaszek Jan
  22. Nowak Irena
  23. Ossowski Antoni
  24. Piecha Dorota
  25. Piecha Krystyna
  26. Piotrowska Anna
  27. Przywara Tadeusz
  28. Roek Krystyna
  29. Solich Rajmund
  30. Staniek Hubert
  31. Szczotka Hubert
  32. aczyska Zofia
  33. Zajc Kazimierz
  34. Zapata Zbigniew
  35. Zawadzki Stanisaw
  36. Zeman Domnik
  37. Zontek Franciszek
  38. aczek Maria
Wicej o absolwentach
Matura 1951
wychowawca Franciszek Zontek
  1. Chmielarz Ernest
  2. Chroboczek Ernest
  3. Ciszek Bogdan
  4. Dunin Piotr
  5. Gritzmann Alfred
  6. Halewski Jerzy
  7. Jezusek Jzef
  8. Jczmionka Arkadiusz
  9. Kalemba Jzef
  10. Kasza Edward
  11. Kazek Franciszek
  12. Kozio Emanuel
  13. Krasek Henryk
  14. Kudla Jzef
  15. Leniewski Zygmunt
  16. atka Jan
  17. Meca Stefan
  18. Mucha Zygfryd
  19. Niemiec Ryszard
  20. Nowak Jerzy
  21. Pajdaa Tadeusz
  22. Ploch Karol
  23. Rozmus Edward
  24. Rusek Janusz
  25. Sypek Jerzy
  26. Wilisz Jerzy
  27. Zmuda Gerard
wychowawca Jerzy Gadomski
  1. Bauerek Bolesaw
  2. Buczkowski Wadysaw
  3. Durczok Jzef
  4. Frysztacki Eugeniusz
  5. Hosticzko Wadysaw
  6. Jurkiewicz Bolesaw
  7. Kania Jan
  8. Kurczyski Marian
  9. abno Wodzimierz
  10. Maciejek Leon
  11. Maderski Krzysztof
  12. Manderla Tadeusz
  13. Newerla Pawe
  14. Niedworok Jan
  15. Pays Lech
  16. Paciak Ludwik
  17. Preis Jan
  18. Procek Jan
  19. Romaniuk Mirosaw
  20. Sander Zygfryd
  21. Smoliski Tadeusz
  22. Snitko Lech
  23. Swoboda Jan
  24. Tapper Micha
  25. Waleczek Jan
  26. Wrbel Eugeniusz
wychowawca Franciszek Zontek
  1. Bogacz Ewa
  2. Hanzlik Urszula
  3. Habuda Mieczysaw
  4. Jele Tadeusz
  5. Karnowski Zygmunt
  6. Kasztelaniec Janina
  7. Koek Aleksandra
  8. Krl Janina
  9. Kuhn Czesaw
  10. Koczwara Bolesaw
  11. Krasek Alojzy
  12. Matuszek Emilia
  13. Niebylski Karol
  14. Niedziaek Maria
  15. Pajkert Rudolf
  16. Paniczyk Leokadia
  17. Parma Elbieta
  18. Potysz Tadeusz
  19. Wroska Jadwiga
  20. Wycisk Jerzy
  21. Skrski Zygmunt
  22. Cofalik Alfred
Wicej o absolwentach
Matura 1952
wychowawca Alojzy Nowara
  1. Behr Walter
  2. Birk Feliks
  3. Blij Marian
  4. Cielik Ireneusz
  5. Czapla Franciszek
  6. Drany Marian
  7. Gowacz Zbigniew
  8. Halewski Bogusaw
  9. Janeczek Tadeusz
  10. Jendrysek Herbert
  11. Kalua Gerard
  12. Kaua Jzef
  13. Kamiski Wincenty
  14. Koczy Rudolf
  15. Krl Zygmunt
  16. Kupka Antoni
  17. Rogala-Lewicki Andrzej
  18. Ligacz Henryk
  19. Malcher Jzef
  20. Machowski Jan
  21. Niedzballa Henryk
  22. Peszek Jerzy
  23. Pajk Jerzy
  24. Ploch Anna
  25. Rduch Marian
  26. Tkocz Jan
  27. Tomas Jerzy
wychowawca ???
  1. Brzyko Adam
  2. Chawarski Jan
  3. Ciach Danuta
  4. Gajdeczko Inga
  5. Galdia Wojciech
  6. Ganczarski Tadeusz
  7. Hawrot Jzefa
  8. Janocha Zdzisaw
  9. Kolanko Kazimierz
  10. Lewandowska Wiesawa
  11. Marciniec Eugeniusz
  12. Midzik Jan
  13. Nowak Maria
  14. Osika Jerzy
  15. Socki Zbigniew
  16. Smaga Eugeniusz
  17. Szarf Reinhold
  18. Wlizo Klemens
  19. Kotelba Mirosawa
Wicej o absolwentach
Matura 1953
wychowawca Jadwiga Kapucik

  1. Bratek Janusz
  2. Burdzik Hubert
  3. Dugosz Alfons
  4. Fros Gerard
  5. Htter Mikoaj
  6. Jacek Franciszek
  7. Janas Reinhold
  8. Kacprzykowski Jerzy
  9. Kudla Stanisaw
  10. Kudla Wojciech
  11. abno Ryszard
  12. ysakowski Marian
  13. Olszwka Szczepan
  14. Pawlinorz Joachim
  15. Piea Pawe
  16. Pilarek Henryk
  17. Piat Jan
  18. Rczka Mikoaj
  19. Regucki Zbigniew
  20. Raski Henryk
  21. Schikora Michael
  22. liwa Antoni
  23. Szandar Ludwik
  24. Schmidt Antoni
  25. Szydowski Lesaw
  26. Tkocz Stanisaw
  27. Slotty Georg
  28. Depta Jan
  29. Galiski Henryk
  30. Krakowczyk Oskar
wychowawca mgr Alojzy Babilas
  1. Adamiec Pawe
  2. Bandura Czesaw
  3. Basaraba Micha
  4. Bartosik Wadysaw
  5. Broda Eugeniusz
  6. Buczek Elbieta
  7. Demel Anna
  8. Gelny Pawe
  9. Hajss Maria
  10. Heide Ryszard
  11. Jdrzejewski Romuald
  12. Kalus Jzef
  13. Kowalski Tadeusz
  14. Krokosz Rozalia
  15. Lazar Alojzy
  16. apczyski Bolesaw
  17. Marcol Jan
  18. Marbach Gertruda
  19. Matusiewicz Edward
  20. Mazur Czesaw
  21. Mikowicz Andrzej
  22. Maszczyska Halina
  23. Mozol Adolf
  24. Owsiaska Halina
  25. Sawicki Wacaw
  26. Schreiber Jzef
  27. Szpak Micha
  28. Szumaska Janina
  29. Szyroka Wanda
  30. Toporowski Karol
  31. Wsowicz Zdzisaw
  32. Wittek Karol
  33. Brll Augustyn
Wicej o absolwentach
Matura 1954
wychowawca mgr Kornelia Grzyska

  1. Barabasz Jzef
  2. Bartkw Franciszek
  3. Buczek Reinhold
  4. Bulenda Franciszek
  5. Charzewski Edward
  6. Gierliski Wojciech
  7. Grabis Tadeusz
  8. Kaletka Alfred
  9. Kocjan Franciszek
  10. Kocjan Antoni
  11. Koczy Franciszek
  12. Krasek Rudolf
  13. Lebecki Kazimierz
  14. Manderla Jerzy
  15. Matuszewski Gustaw
  16. Pawlik Andrzej
  17. Potyka Eryk
  18. Rut Jerzy
  19. Rycman Stefan
  20. Rzodeczko Tadeusz
  21. Sowa Aleksander
  22. Sywak Andrzej
  23. wierczek Eugeniusz
  24. urek Kazimierz
wychowawca Franciszek Zontek

  1. Balarin Eugeniusz
  2. Celner Artur
  3. Czogaa Henryk
  4. Deca Aleksander
  5. Doliski Ryszard
  6. Franica Ryszard
  7. Grochowalski Jacek
  8. Grzesik Edmund
  9. Hanslik Otton
  10. Koczor Ryszard
  11. Kostka Hubert
  12. Kupka Franciszek
  13. Machowski Henryk
  14. Mikoajec Hubert
  15. Muskaa Hubert
  16. Pitkowski Tadeusz
  17. Piotrowski Witold
  18. Porwo Jan
  19. Potrz Wilhelm
  20. Rusek Jerzy
  21. Smandek Jerzy
  22. Wilsz Wacaw
  23. Witek Karol
  24. Wroski Tadeusz
wychowawca Franciszek Godzik

  1. Cabaj Irena
  2. Dbicka Maria
  3. Ekiert Romualda
  4. Furman Maria
  5. Hoda Helena
  6. Jara Katarzyna
  7. Jokw Jzefa
  8. Kozera Henryk
  9. Widziak Jzef
  10. Herman Wadysawa
  11. Gacek Marcela
  12. Komar Anna
  13. Litwin Zbigniew
  14. Tobias Eryka
  15. Gobek Dorota
  16. Rybak Maria
  17. Pronobis Stanisawa
  18. upicki Henryk
  19. Drapalski Jerzy
Wicej o absolwentach
Matura 1955
wychowawca Kazimiera Grabowska
  1. Antonowicz Jerzy
  2. Maek Maciej
  3. Barancewicz Andrzej
  4. Baron Franciszek
  5. Ciesielski Wiesaw
  6. Friedel Henryk
  7. Gawlina Bernard
  8. Golla Hubert
  9. Gonschior Josef
  10. Kie Werner
  11. Urbanowicz Andrzej
  12. Kosmol Piotr
  13. Krakowczyk Jan
  14. Kuchta Stefan
  15. Moik Ginter
  16. Nowak Jacek
  17. Porombka Henryk
  18. Proba Adam
  19. Rudnicki Andrzej
  20. Tlon Eugeniusz
  21. Weihs Werner
  22. Smolak Jzef
  23. Wieczorek Karol
wychowawca dr Anna Wrbel

  1. Adamczyk Jan
  2. Bronisaw Kazimierz
  3. Czapla Andrzej
  4. Golla Gerhard
  5. Konarzewski Andrzej
  6. Konieczny Joachim
  7. Krufczyk Jzef
  8. Libera Hubert
  9. Mach Andrzej
  10. Miensopust Walter
  11. Opalla Henryk
  12. Ott Ditmar
  13. Radke Adam
  14. Rudek Jzef
  15. Siwo Henryk
  16. Sczyrba Henryk
  17. Zajdel Henryk
wychowawca Andrzej Charzewski

  1. Chilarski Jan
  2. Czajka Jan
  3. Gawron Zdzisaw
  4. Ilkw Barbara
  5. Ilkw Maria
  6. Jakiel Czesawa
  7. Kaim Stanisawa
  8. Kamecki Roman
  9. Kierat Krystyna
  10. Pytlik Henryk
  11. Sikora Barbara
  12. Stania Edeltraud
  13. Wjcik Jzefa
  14. Zdobylak Maria
  15. Reszka Henryk
  16. Gawrys Jarosawa
Wicej o absolwentach
Matura 1956
wychowawca Jadwiga Kapucik
  1. Bajer Maksymilian
  2. Chmiel Tadeusz
  3. Faliski Rajmund
  4. Fichna Gotfryd
  5. Gacka Lotar
  6. Kaczmar Bronisaw
  7. Kapucik Edward
  8. Kolarczyk Werner
  9. Kudla Alfred
  10. Kost Stanisaw
  11. Musio Bernard
  12. Nowotyski Bugusaw
  13. Ott Witus
  14. Paczek Sylwester
  15. Przybylski Marek
  16. Ptok Jzef
  17. Ronawski Roman
  18. Tumulka Benedykt
  19. Walaszek Andrzej
  20. Wencel Joachim
  21. Wgrzyn Stanisaw
  22. Wincierz Pawe
  23. Wrbel Bernard
  24. Zacherczyk Jzef
  25. Szymczewski Jerzy
wychowawca Zenon Radoa

  1. Ajdukiewicz Piotr
  2. Baja Henryk
  3. Baszczok Jzef
  4. Centner Stanisaw
  5. Czernik Alfred
  6. Dzijak Janusz
  7. Graba Zygmunt
  8. Kilar Julian
  9. Konopacki Antoni
  10. Kordas Franciszek
  11. Manterys Ryszard
  12. Mertuszka Andrzej
  13. Musio Jzef
  14. Nowak Wacaw
  15. Ploch Walter
  16. Wyrobek Manfred
  17. Walach Werner
  18. Zamojski Micha
Wicej o absolwentach
Matura 1957
wychowawca Kazimiera Grabowska
  1. Bednarczuk Ryszard
  2. Bies Jerzy
  3. Byczyk Jan
  4. Jamiski Janusz
  5. Kaczmarczyk Pawe
  6. Krtosz Emil
  7. Krupa Jzef
  8. Kubok Adam
  9. Ligacz Zygmunt
  10. Lodzik Antoni
  11. Mokrosz Kazimier
  12. Mrz Jan
  13. Polak Henryk
  14. Porwo Marian
  15. Popiech Krzysztof
  16. Salomon Maciej
  17. Sanina Alojzy
  18. Sobeczko Helmut
  19. Solich Jan
  20. Stuchy Jerzy
  21. Szota Andrzej
  22. Weiner Bernard
  23. Zdebel Janusz
  24. Nowak Czesaw
  25. Szubert Alfons
wychowawca Bolesaw nigurski

  1. Arndt Wolfgang
  2. Derech Stefan
  3. Dudek Konrad
  4. Gacka Jzef
  5. Gorywoda Engelbert
  6. Graca Bernard
  7. Kubiczek Franciszek
  8. Kusz Gerard
  9. Miko Jacek
  10. Nowak Robert
  11. Ostrowski Wojciech
  12. Otlik Gerard
  13. Selaski Andrzej
  14. Smoczyski Krzysztof
  15. wierczek Roman
  16. Thomas Werner
  17. Weleda Rudolf
  18. Widziak Jzef
Wicej o absolwentach
Matura 1958
wychowawca mgr Kornelia Grzyska
  1. Antoczyk Maria
  2. Franciszkiewicz Teresa
  3. Gawron Gerard
  4. Haronska Werner
  5. Helmich Dorota
  6. Kapucik Maria
  7. Kostka Hubert
  8. Kubala Jzef
  9. Kufta Stanisawa
  10. Maj Jerzy
  11. Mitrga Wadysaw
  12. Otlik Werner
  13. Piea Augustyna
  14. Pientka Antonina
  15. Rudzka Maria
  16. Serafin Halina
  17. Szczur Stanisaw
  18. Wernikowska Agnieszka
wychowawca mgr Maria Lipa

  1. Barto Karol
  2. Ciszek Zbigniew
  3. Gawron Ryszard
  4. Huptas Reinhold
  5. Hnida Jzef
  6. Kierdal Stanisaw
  7. Koda Janusz
  8. Kominek Jzef
  9. Krzykaa Herbert
  10. Pawlak Arnold
  11. Ploch Bruno
  12. Ratu Albin
  13. Slenczka Klaudiusz
  14. Strzedua Gerhard
  15. Wierzbicki Szczepan
  16. Witek Henryk
  17. Zemella Ginter
Wicej o absolwentach
Matura 1959
wychowawca mgr Kornelia Grzyska
  1. Biadyga Alfred
  2. Baszczok Ryszard
  3. Brzska Renata
  4. Czub Wincenty
  5. Dbkowski Jzef
  6. Fajfer Rafa
  7. Gb Ireneusz
  8. Hawranek Piotr
  9. Kampik Zygmunt
  10. Kozowski Henryk
  11. Mordzio Franciszek
  12. Pasterna Justyna
  13. Raczek Monika
  14. Raich Janina
  15. Reny Barbara
  16. Ryszka Elbieta
  17. Sawik Karol
  18. Szotys Stanisaw
  19. Szpilka Gerard
  20. Grzyski Jan
  21. Knura Eugeniusz
wychowawca dr Anna Wrbel

  1. Borek Monika
  2. Brodziak Andrzej
  3. Bugla Hildegarda
  4. Bulenda Gerard
  5. Czogaa Ernestyn
  6. Duda Jan
  7. Judzewicz Maria
  8. Krlikowski Andrzej
  9. Krybus Karol
  10. Matyja Wojciech
  11. Pajk Jerzy
  12. Przybysawska Ewa
  13. Roszuk Juliusz
  14. Stuchy Arnold
  15. Szymczak Marek
  16. Tkocz Diter
  17. Witko Maria
  18. urek Irena
Wicej o absolwentach
Matura 1960
wychowawca mgr Jadwiga Kapucik
  1. Boczkowska Magorzata
  2. Bugla Henryk
  3. Fiediuk Janina
  4. Gobek Piotr
  5. Hoffmann Tadeusz
  6. Klimanek Zygmunt
  7. Kosmol Leonard
  8. Kuma Jzef
  9. Mikuka Lidia
  10. Musio Leon
  11. Myliwiec Stefan
  12. Ostrowska Urszula
  13. Palej Franciszek
  14. Zaic Piotr
  15. Pudzich Ingrid
  16. Szpilka Zygfryd
  17. Tarnawska Irena
  18. Zielezny Piotr
  19. Paucha Jerzy
  20. Wolski Jan
wychowawca Kazimiera Grabowska

  1. Bagiska Arnalda
  2. Ballarin Jan
  3. Grzyski Roman
  4. Grabowski Maciej
  5. Hankowska Renata
  6. Janiszewski Andrzej
  7. Kaczkowski Andrzej
  8. Kalwala Wilhelmina
  9. Kost Anna
  10. Markowski Andrzej
  11. Moskwa Jan
  12. Pietruszka Gizela
  13. Zapotocka Barbara
  14. Zinterstein Joanna
  15. Grzeszek Andrzej
  16. Widenka Pawe
Wicej o absolwentach
Matura 1961
wychowawca Irena cibor-Rylska
  1. Arndt Barbara
  2. Bagiska Malwina
  3. Bogacka Jadwiga
  4. Charko Stefan
  5. Brandt Andrzej
  6. Dworczak Joanna
  7. Ejsymont Jolanta
  8. Hryniewicz Eugeniusz
  9. Kaczmarek Izabela
  10. Kascha Dorota
  11. Kembowski Ryszard
  12. Kotzian Jzef
  13. ukoszek Reinhold
  14. Kryk Krzysztof
  15. Maka Tomasz
  16. Kolenda ucjan
  17. Kurek Adelajda
  18. Layh Elbieta
  19. Jaworska Krystyna
  20. Machowska Maria
  21. Matusik Tadeusz
  22. Nowak Zygfryd
  23. Melnyczuk Teresa
  24. Nawrath Rudolf
  25. Mielniczuk Zbigniew
  26. Paczek Rudolf
  27. Trompeta Renata
  28. Paleta Dieter
  29. Pander Waltraud
  30. Prassek Helga
  31. Selaski Roman
  32. Skorka Helga
  33. Smolana Barbara
  34. Schubert Lothar
  35. Schutter Krystyna
  36. Trzaskalik Jerzy
  37. Tyblewska Lucyna
  38. Wjtowicz Jzef
  39. Wrazido Erwin
Wicej o absolwentach
Matura 1962
wychowawca mgr Jerzy Pajk
  1. Balarin Jadwiga
  2. Bratek Barbara
  3. Czech Halina
  4. Czogalla Gabriela
  5. Fedorowicz Krystyna
  6. Hydzik Maria
  7. Kopel Eugeniusz
  8. Kozakiewicz Marzena
  9. Midzik Leszek
  10. Pasternak Adam
  11. Piszczan Edward
  12. Paczek Jadwiga
  13. Posmyk Maria
  14. Przybysawska Krystyna
  15. Richtarski Gerard
  16. Solich Karol
  17. Stawarska Elbieta
  18. Stojak Krystyna
  19. Stotko Ditmar
  20. Stuchly Jan
  21. Szymszel Barbara
  22. Weiser Krystyna
  23. Walaszek Maria
  24. Wenglorz Ingrida
  25. Wiktor Gizela
  26. Winkler Wojciech
  27. Zdybska Maria
  28. Koczwara Agnieszka
wychowawca mgr Marian Lipa

  1. Czerniejewski Romuald
  2. Dzik Maria
  3. Fajfer Halina
  4. Gsiorowska Krystyna
  5. Grabowska Alicja
  6. Goniewicz Jerzy
  7. Huk Eligiusz
  8. Kaczkowska Zofia
  9. Klusek Barbara
  10. Kolos Romuald
  11. Koodziej Rudolf
  12. Krziok Konrad
  13. Lembas Ewa
  14. Manterys Krystyna
  15. ;Morawiec Krzysztof
  16. Orowska Maria
  17. Pietruszewska Urszula
  18. Rudziski Zbigniew
  19. Skaacki Stanisaw
  20. Szczyrko Jacek
  21. Szlachta Lidia
  22. Sikora Roman
  23. Schutter Teresa
  24. Wojaczek Barbara
  25. wierkot Leon
Wicej o absolwentach
Matura 1963
wychowawca mgr Kornelia Grzyska
  1. Bartoszewicz Maria
  2. Bartoszewicz Zofia
  3. Buzek Jan
  4. Charzewska Lucyna
  5. Czech Krystyna
  6. Duda Aleksandra
  7. Fajngold Larysa
  8. Gawliczek Gerard
  9. Kaczmarek Andrzej
  10. agosz Janina
  11. Mitrga Janina
  12. Moryson Barbara
  13. Ostrowska Krystyna
  14. Poznaska Danuta
  15. Radecki Eugeniusz
  16. Roman Jan
  17. Rusiecki Jzef
  18. Siwczyski Maciej
  19. Rynkiewicz Helena
  20. Sobek Halina
  21. Wilczek Wojciech
  22. Wesoowski Jerzy
  23. ymeka Karina
wychowawca mgr Teresa Krzemiska

  1. Bski Krzysztof
  2. Brodziak Marcin
  3. Brzyko Teresa
  4. Demciuch Krzysztof
  5. Grabowska Ewa
  6. Jarzbiska Danuta
  7. Jurczyk Rozalia
  8. Klon Marian
  9. Kolenda Maria
  10. Kozowski Zbigniew
  11. otocka Alicja
  12. Marcinek Antoni
  13. Nowara Barbara
  14. Przybya Jzef
  15. Siatkowska Maria
  16. Skroch Zuzanna
  17. Stal Stanisaw
  18. Suchocki Bogusaw
  19. Szapka Czesaw
  20. Szuba Janina
  21. Zinterstein Alicja
Wicej o absolwentach
Matura 1964
wychowawca mgr Jzef Koloska
  1. Danik Elbieta
  2. Duda Zdzisaw
  3. Dyjakon Danuta
  4. Gospo Jerzy
  5. Kaczkowski Marian
  6. Kiekowska Renata
  7. Klimsza Halina
  8. Krzykawski Janusz
  9. Lesiak Jadwiga
  10. Lose Janina
  11. Lose Wanda
  12. obos Jadwiga
  13. Malcher Przemysaw
  14. Mercik Andrzej
  15. Mrz Jan
  16. Nowosielski Witold
  17. Pawlik Felicja
  18. Raich Stanisaw
  19. Roth Marion
  20. Rusek Aleksander
  21. Sokoowski Andrzej
  22. Strzaka Kazimierz
  23. Walaszek Jacek
  24. Wawrzyczny Piiotr
  25. Wilk Tadeusz
  26. Wolna Janina
  27. Wjtowicz Maria
  28. obicka Helena
wychowawca mgr Anna Szczsna

  1. Baron Janina
  2. Bednarski Andrzej
  3. Bielecki Jerzy
  4. Bujak Jolanta
  5. Hollauer Roman
  6. Jasny Henryk
  7. Kardyka Mirosaw
  8. Kasprzyk Witold
  9. Klon Wenancjusz
  10. Knauer Janusz
  11. Klecka Urszula
  12. Kostecki Kazimierz
  13. Kosiska Elbieta
  14. Krupka Krystyna
  15. Krzykaa Maria
  16. Marszaek Jerzy
  17. Osetek Anna
  18. Pitkowski Marek
  19. Porwo Cecylia
  20. Smyrska Krystyna
  21. Szewczyk Urszula
  22. Schutter Anna
  23. Wciso Zofia
  24. Woniczek Jadwiga
  25. Zygmunt Urszula
  26. Gawdzik Waldemar
Wicej o absolwentach
Matura 1965
wychowawca mgr Elbieta Majewska
  1. Bajer Irena
  2. Bigosiski Bogusaw
  3. Burak Janina
  4. Cichowski Andrzej
  5. Czech Jan
  6. Czech Stanisaw
  7. Czech Zbigniew
  8. Dbrowska Barbara
  9. Fleger Jzef
  10. Fioka Alojzy
  11. Grycman Antoni
  12. Iskra Karol
  13. Junikiewicz Wacaw
  14. Kapucik Janina
  15. Kmoch Gertruda
  16. Kozio Zofia
  17. ysik Janina
  18. Makuliska Irena
  19. Mludek Dorota
  20. Morawski Zdzisaw
  21. Rubin Regina
  22. Rusek Antoni Karol
  23. Sawik Brygida
  24. Solich Rozalia
  25. Sordyl Janina
  26. Stolarski Jerzy
  27. Szaparewicz Maria
  28. Szapka Maria
  29. Szota Boena
  30. Wojciechowski Stanisaw
  31. Zauczkowski Kazimierz
  32. ak Katarzyna
wychowawca mgr Krystyna Wojdaa

  1. Bagiska Albina
  2. Berka Tadeusz
  3. Bortlik Irena
  4. Buchta Pawe
  5. Cybulski Jarosaw
  6. Cyfka Izydor
  7. Czogaa Agnieszka
  8. Gembalczyk Stanisaw
  9. Gob Jolanta
  10. Florkiewicz Ewa
  11. Jaszczykowska Halina
  12. Jurkowska Sonia
  13. Kamiski Antoni
  14. Kania Helena
  15. Klon Helena
  16. Koczwara Stanisaw
  17. Kramarczyk Jerzy
  18. Machura Jerzy
  19. Miczko Hubert
  20. Mikieta Krzysztof
  21. Myliwiec Stanisaw
  22. Lembas Jadwiga
  23. Potrz Adelajda
  24. Pudo Marian
  25. Rumpel Jzef
  26. Selaska Krystyna
  27. Siara Franciszek
  28. Studniczek Maria
  29. Sujdak Alicja
  30. Waniek Franciszek
  31. Woniczek Jzef
  32. amej Eugeniusz
wychowawca mgr Maria Woniak

  1. Awsiuk Teresa
  2. Bogucka Lidia
  3. Braksator Krystyna
  4. Brodziak Ewa
  5. Cikowska Helena
  6. Ciuberek Irena
  7. Czuj Barbara
  8. Danielska Alicja
  9. Giemza Henryka
  10. Glatman Maciej
  11. Goniewicz Wanda
  12. Granieczny Eugenia
  13. Grzeszek Aleksander
  14. Kaleciska Danuta
  15. Keller Jzef
  16. Krtosz Wadysaw
  17. Leko Jzef
  18. Malcherek Irena
  19. Pietrzykowski Krystian
  20. Pimienny Jerzy
  21. Ponka Wadysaw
  22. Rudek Krystyna
  23. Stobierski Janusz
  24. Suchocki Bronisaw
  25. Surowiecki Zbigniew
  26. Szuba Tadeusz
  27. Szuman Marek
  28. Szydowska Irena
  29. Twarg Jan
  30. Wierzbicki Leon
  31. Wjtowicz Andrzej
Wicej o absolwentach
Matura 1966
wychowawca mgr Marian Lipa

  1. Adamczyk Krystyna
  2. Baszczok Krystyna
  3. Bubik Renata
  4. Bugiel Krystyna
  5. Czerniejewska Kinga
  6. Czerwenka Grzegorz
  7. Ganc Weronika
  8. Gawlik Jzef
  9. Godoj Danuta
  10. Grochol Dorota
  11. Iksal Halina
  12. Komander Barbara
  13. Krzemiska Elbieta
  14. Kwiecie Magorzata
  15. Lazar Jzef
  16. Lembas Stanisaw
  17. opacz Henryk
  18. Mitura Jadwiga
  19. Mynek Danuta
  20. Piechula Maria
  21. Pitkowska Barbara
  22. Przybya Katarzyna
  23. Raida Jerzy
  24. Sirek Grzegorz
  25. Siwek Irena
  26. Staisz Helena
  27. Stehler Franciszek
  28. Szuman Dorota
  29. Wesoowska Danuta
  30. Wrblewski Henryk
  31. Ziarnik Andrzej
wychowawca Irena cibor-Rylska

  1. Beracz Irena
  2. Boczo Renata
  3. Cielik Janina
  4. Czogaa Irena
  5. Dedek Eugeniusz
  6. Fajngold Ludmia
  7. Giemza Zygmunt
  8. Grabowski Piotr
  9. Jglet Jacek
  10. Koczy Krystyna
  11. Kogut Zbigniew
  12. Komorowski Krzysztof
  13. Konopnicki Andrzej
  14. Krufczyk Anna
  15. Libera Leszek
  16. Loske Emilia
  17. achoda Krystyna
  18. Mielnik Jadwiga
  19. Natkaniec Wiesaw
  20. Opiela Bogusawa
  21. Pawliczek Urszula
  22. Pikowski Andrzej
  23. Pluta Teresa
  24. Prasek Piotr
  25. Ros Edward
  26. Serwiska Boena
  27. Staro Irena
  28. Szymaniec Irena
  29. Wincer Jolanta
  30. Kitzinger Ewa
wychowawca mgr Jerzy Pajk

Strona klasowa, utworzona z okazji 40 lecia matury

  1. Bagiska Zofia
  2. Banaszek Stanisaw
  3. Bdowska Janina
  4. Czech Urszula
  5. Dowha Antonina
  6. Golonka Jerzy
  7. Hiltawska Aniela
  8. Hoffmann Jerzy
  9. Jurytko Antoni
  10. Kaczmarek Ireneusz
  11. Kampka Lucjan
  12. Kapucik Jzef
  13. Kolenda Anna
  14. Kondzioka Zofia
  15. Krajewski Jerzy
  16. Krzystek Janina
  17. Malcher Marek
  18. Mazurowski Marek
  19. Moskwa Kornelia
  20. Myszor Gabriela
  21. Osiecki Andrzej
  22. Panek Eugeniusz
  23. Paniczek Danuta
  24. Pelan Henryka
  25. Petryszak Jan
  26. Praszelik Jan
  27. Pyzel Ewa
  28. Rozen Adam
  29. Sowa Wiesaw-Wodzimierz
  30. Schutter Magorzata
  31. Tapper Krystyna
  32. Traugut Wanda
  33. Wajzer ucjan
  34. Wicek Barbara
  35. Wramba Henryk
  36. Motyka Stanisaw
Wicej o absolwentach
Matura 1967
wychowawca mgr Irena Janicka-uk

  1. Bratek Maria
  2. Brzostowska Aniela
  3. wik Alfons
  4. Eilmes Barbara
  5. Gembalczyk Rafa
  6. Hejsak Bogumia
  7. Kdzior Zofia
  8. Klomba Ewa
  9. Kowalska Barbara
  10. Krtosz Marian
  11. Krtka Gabriela
  12. Kucznierz Antoni
  13. Kurpanek Micha
  14. Kwanica Joachim
  15. Liszka Jan
  16. Miszkurka Janusz
  17. Paprotny Leon
  18. Petryszak Bogusw
  19. Pientka Maria
  20. Pooczaska Krystyna
  21. Radziecki Andrzej
  22. Selaski Bogdan
  23. Siwek Danuta
  24. Smyczek Boena
  25. Solich Franciszek
  26. Surowiecka Irena
  27. Wyszko Jzef
  28. Ziemnicka Teresa
  29. Golonka Barbara
wychowawca mgr Jadwiga Bogucka

  1. Borecki Zygmunt
  2. Ciuberek Danuta
  3. Czerwenka Franciszek
  4. Gaeczka Agnieszka
  5. Gruszka Maria
  6. Kemu Danuta
  7. Klima Jerzy
  8. Kusz Bernard
  9. Lenik Janusz
  10. Marek Maria
  11. Martynuska Antoni
  12. Mrzygd Bogusaw
  13. Otrba Lesaw
  14. Pasternak Marek
  15. Peechaty Danuta
  16. Pitek Maria
  17. Pieran Grayna
  18. Pierunek Jzef
  19. Rudnik Bronisaw
  20. Skop Bogdan
  21. Sawik Monika
  22. Smuda Krystyna
  23. Stachurski Edward
  24. Szafran Ewa
  25. Waach Stefan
  26. Wsowicz Edward
  27. Widok Maria
  28. Zadora Magdalena
wychowawca mgr Kornelia Grzyska

  1. Anio Zdzisawa
  2. Apostel Urszula
  3. Baranowska Anna
  4. Bijak Elbieta
  5. Bobicz Teresa
  6. Czapla Urszula
  7. Czarny Alicja
  8. Fioka Leon
  9. Grochowski Wiesaw
  10. Januszewska Krystyna
  11. Joniec Cecylia
  12. Kolorz Halina
  13. Kopka Gabriela
  14. Krzepczak Irena
  15. Krzykaa Weronika
  16. Kucia Ewa
  17. Kumek Ilona
  18. Ludwig Krystyna
  19. opacz Stefania
  20. Nitka Maria
  21. Orawska Maria
  22. Orowska Magorzata
  23. Osadnik Dorota
  24. Piegza Norbert
  25. Pientka Hubert
  26. Radecki Jacek
  27. Rupik Maria
  28. Sawik Franciszek
  29. Staro Henryk
  30. Stromska Krystyna
  31. Szua Teresa
  32. Szurdak Krystyna
Wicej o absolwentach
Matura 1968
wychowawca mgr Irena Ciszek

  1. Badura Henryk
  2. Bielecki Andrzej
  3. Baszczok Anna
  4. Bua Irena
  5. Gadzicka Czesawa
  6. Gorywoda Anna
  7. Grzybek Mirosawa
  8. Hajny Jerzy
  9. Harnasz Krystyna
  10. Jaboska Teresa
  11. Kopel Henryk
  12. Kupka Edward
  13. Lamla Franciszek
  14. Marzec Stanisaw
  15. Mikoajec Jzef
  16. Mrozek Magorzata
  17. Pasternak Elbieta
  18. Pordzik Aleksander
  19. Procek Henryk
  20. Przybya Hubert
  21. Psota Janusz
  22. Ssiadek Barbara
  23. Skatua Tadeusz
  24. Staisz Maria
  25. Staniczek Franciszek
  26. Stiebler Piotr
  27. Szkoc Elbieta
  28. Tobiasz Henryk
  29. Wawrzinek Katarzyna
  30. Wilpert Urszula
  31. Wadarz Urszula
  32. Wycisk Brygida
wychowawca mgr Anna Szczsna

  1. Babula Ewa
  2. Bagiski Ludwik
  3. Bortel Barbara
  4. Gackiewicz Aleksander
  5. Jegliczka Anna
  6. Jurytko Adelajda
  7. Kalenik Jerzy
  8. Kaua Krystyna
  9. Kampka Lidia
  10. Kapinos Urszula
  11. Kietyka Wiesaw
  12. Klon Jolanta
  13. Koca Lidia
  14. Kornel Alicja
  15. Kostka Henryk
  16. Krupka Janina
  17. Kukuka Ryszard
  18. Kuayski Marek
  19. Leko Krzysztof
  20. Madeja Anna
  21. Markiewicz Micha
  22. Paleta Joanna
  23. Radziecki Roman
  24. Rakowski Zbigniew
  25. Roik Jzef
  26. Rudziska Krystyna
  27. Rumpel Jan
  28. Skoczkowska Renata
  29. Smykaa Tadeusz
  30. Sowa Ewa
  31. Stanek Ewa
  32. Szajca Danuta
  33. Szymik Weronika
  34. Traugut Grayna
  35. Tytko Krystyna
  36. Tytko Leszek
  37. Winnicka Irena
  38. Wojewoda Marek
  39. Wyszko Urszula
  40. uk Elbieta
wychowawca mgr Jzef Koloska

  1. Braksator Barbara
  2. Calabek Maria
  3. Dbrowska Maria
  4. Jurczyk Krystyna
  5. Kamiska Janina
  6. Kamiska Irena
  7. Kosek Joachim
  8. Konieczny Bernard
  9. Kroczek Magorzata
  10. Krzanowicz Jadwiga
  11. Kudla Krystyna
  12. Loske Krystyna
  13. Mandera Roman
  14. Myliwiec Jzef
  15. Noga Weronika
  16. Praszelik Urszula
  17. Przegendza Danuta
  18. Psota Krystyna
  19. Rpaa Marianna
  20. Stpie Krystyna
  21. Stroka Piotr
  22. Szotys Janusz
  23. wierad Janina
  24. Trytko Irena
  25. Twarg Barbara
  26. Winczek Maria
Wicej o absolwentach
Matura 1969
wychowawca mgr Elbieta Majewska

  1. Biadyga Elbieta
  2. Bogdanik Gabriela
  3. Czech Gerard
  4. Czy Zdzisaw
  5. Drobny Magorzata
  6. Drygalska Teresa
  7. Dzimiera Maria
  8. Fory Andrzej
  9. Jaskulska Maria
  10. Jaworska Magorzata
  11. Junikiewicz Grayna
  12. Juszcz Anna
  13. Kalu Krystyna
  14. Klinik Leon
  15. Kotala Halina
  16. Kowaczek Anna
  17. Kraus Marian
  18. Krzyanek Lilianna
  19. Krzyanowski Henryk
  20. Kubik Edyta
  21. Michalewicz Janina
  22. Piper Hubert
  23. Raczek Krystyna
  24. Reich Magorzata
  25. Rudek Jerzy
  26. Schwerlak Gabriela
  27. Smoczyska Irena
  28. Streler Krystyna
  29. Szymiczek Halina
  30. Tytko Urszula
  31. Urbiska Maria
  32. Wieczorek Roman
  33. Wolanska Barbara
  34. Wrblewska Alicja
  35. Wawrzkiewicz Marian
wychowawca mgr Maria Woniak

  1. Biliski Andrzej
  2. Bugla Maria
  3. Bytomski Bernard
  4. Deca Ewa
  5. Depta Natalia
  6. Dereniowska Barbara
  7. Drobny Maria
  8. Dyrszlag Bernard
  9. Dziadek Krystyna
  10. Fedorowicz Halina
  11. Fioka Elbieta
  12. Jezusek Stefan
  13. Kaczmar Franciszka
  14. Kosek Bogumia
  15. Konopnicka Janina
  16. Konopnicki Wojciech
  17. Koziak Genowefa
  18. Krtosz Urszula
  19. Kubek Norbert
  20. Leksza Anna
  21. Otlik Anna
  22. Pelka Jadwiga
  23. Pytlik Eugeniusz
  24. Rossa Jan
  25. Raska Helena
  26. Samlik Magorzata
  27. Sapek Magorzata
  28. Sawik Adela
  29. Solich Karol
  30. Szafran Mira
  31. Szewczyk Elbieta
  32. Szuman Wojciech
  33. Szczsna Gertruda
  34. Szymiczek Stefania
  35. Tomaszewski Sawomir
  36. Wojtas Alina
wychowawca mgr Krystyna Wojdaa

  1. Babilas Jerzy
  2. Bbnowicz Maria
  3. Buchta Sybilla
  4. Dumin Tadeusz
  5. Gano Violetta
  6. Hibner Anna
  7. Hoffmann Anna
  8. Janas Urszula
  9. Jenczmionka Maria
  10. Jurkowski Witold
  11. Kopisz Magorzata
  12. Kozik Ewa
  13. Kracher Andrzej
  14. Kubiczek Krystyna
  15. Kukuka Marek
  16. Kwaniewicz Helena
  17. Manterys Andrzej
  18. Mika Eleonora
  19. Mikusek Jerzy
  20. Pacharzyna Urszula
  21. Papaj Andrzej
  22. Piper Piotr
  23. Przyby Jacek
  24. Rembak Hanna
  25. Sedlaczek Teresa
  26. Simon Andrzej
  27. Schutter Barbara
  28. Schwan Maria
  29. Szyksznian Elbieta
  30. Tytko Grayna
  31. Wollnik Monika
  32. urek Wiesaw
Wicej o absolwentach
1970 - rok bez matury
Wicej o absolwentach
Matura 1971
wychowawca mgr Irena Janicka-uk

  1. Bierza Stefan
  2. Buchalik Irena
  3. Burek Maria
  4. Gutmajer Zbigniew
  5. Kamierz Krystyna
  6. Kozielski Andrzej
  7. Kraiczek Dorota
  8. Krzyek Brygida
  9. Kubiczek Maria
  10. Kuczyska Magorzata
  11. Kiszka Maria
  12. Kierzkowski Krzysztof
  13. Limaski Andrzej
  14. Markowski Andrzej
  15. Mielczarek Janina
  16. Misiak Halina
  17. Pawowska Ewa
  18. Porombka Gerard
  19. Prasek Jan
  20. Sibor Henryk
  21. Smoa Danuta
  22. Stogniew Lech
  23. Stojak Danuta Szczerba Anna
  24. Wciso Witold
wychowawca mgr Benedykt Motyka

  1. Bielecki Janusz
  2. Chrobok Norbert
  3. Cynke Marek
  4. Cyranka Jzef
  5. Franica Monika
  6. Grabowska ucja
  7. Kamiski Stanisaw
  8. Kolar Aniela
  9. Kopytko Ryszard
  10. Krtki Marian
  11. Kubiak Teresa
  12. Mokry Stanisaw
  13. Niestrawska Aniela
  14. Nowecka Jolanta
  15. Podgrska Alina
  16. Siwek Urszula
  17. Szaparewicz Anna
  18. Szua Urszula
  19. Wiktor Robert
  20. Wilisz Brygida
  21. Wjtowicz Krystyna
  22. Zibicki Krzysztof
Wicej o absolwentach
Matura 1972
wychowawca mgr Jzef Koloska

  1. Biadyga Norbert
  2. Bury Czesaw
  3. Dik Jadwiga
  4. Durajczyk Janusz
  5. Gawlas Grayna
  6. Glenc Jolanta
  7. Hnida Teresa
  8. Himel Krystian
  9. Kdzierska Czesawa
  10. Komnicz Pawe
  11. Kraus Beata
  12. Krzyanek Andrzej
  13. Kwanica Barbara
  14. Malcharczyk Krystyna
  15. Mizerska Anastazja
  16. Mordeja Urszula
  17. Myliwiec Krystyna
  18. Orszulka Piotr
  19. Pientka Gabriela
  20. Rajter Elbieta
  21. Rosina Maria
  22. Sowa Teresa
  23. Szramek Ryszard
  24. ciborski Ryszard
  25. Tatarczyk Sylwia
  26. Urbaska Katarzyna
  27. Wolnik Franciszek
wychowawca mgr Anna Szczsna

  1. Bobko Danuta
  2. Cichopek Tadeusz
  3. Didik Lech
  4. Duda Karol
  5. Glatman Eugeniusz
  6. Godula Teresa
  7. Jaworski Jan
  8. Kacprzak Jolanta
  9. Kampka Barbara
  10. Konzal Stanisaw
  11. Kozakiewicz Janusz
  12. Kretek Maria
  13. Kumek Elwira
  14. Kwanica Janina
  15. Modliska Danuta
  16. Neja Zbigniew
  17. Skoczkowski Tadeusz
  18. Wala Teresa
  19. Wieczorek Aniela
  20. Zauczkowska Krystyna
  21. Zawodziska Ewa
  22. urek Gabriela
wychowawca mgr Kornelia Grzyska

  1. miel Edward
  2. Chmiela Anna
  3. Czogaa Irena
  4. Dymiska Danuta
  5. Friedrich Joachim
  6. Godoj Henryk
  7. Harlak Halina
  8. Janeczek Jadwiga
  9. Kasparek Daniela
  10. Kusz Brygida
  11. Leszczyski Dariusz
  12. Nowak Rudolf
  13. Pelc Jolanta
  14. Pigua Tadeusz
  15. Potrz Weronika
  16. Przewonik Urszula
  17. Restel Urszula
  18. Staniek Edyta
  19. Szendzielorz Urszula
  20. nieek Jerzy
  21. Tatarczyk Krystyna
  22. Zadora Grayna
Wicej o absolwentach
Matura 1973
wychowawca mgr Elbieta Majewska

  1. Baran Monika
  2. Brzozo Jan
  3. Cuber Renata
  4. Franica Irena
  5. Gerlich Monika
  6. Griner Teresa
  7. Herman Jolanta
  8. Klaja Grzegorz
  9. Jegliczka Maksymilian
  10. Kope Leszek
  11. Koselek Maria
  12. abudek Gabriela
  13. Mrzygd Boena
  14. Ochrombel Helena
  15. Pawowska Elbieta
  16. Petela Wadysaw
  17. Piechaczek Irena
  18. Piegza Renata
  19. Raczek Elbieta
  20. Rudyszyn Elbieta
  21. Serafin Jerzy
  22. Szymiczek Henryka
  23. Tobiasz Sabina
  24. Winiarska Grayna
  25. Zarembik Stefan
wychowawca mgr Jzef Oratur

  1. Aleksander Anna
  2. Biaas Iwona
  3. Cuber Roman
  4. Gawliczek Alina
  5. Jaszczod Andrzej
  6. Karpisz Weronika
  7. Konkol Renata
  8. Koszyk Ra
  9. Kowol Franciszek
  10. Kraft Czesawa
  11. Kuma Grayna
  12. Lenik Mirosaw
  13. Nowak Janusz
  14. Prtki Piotr
  15. Rycki Tadeusz
  16. Stopa Henryk
  17. Szkuta Lidia
  18. Szymczak Grayna
  19. Tebel Daria
  20. Walach Helena
  21. Wrzesiska Elbieta
  22. Wyposz Zdzisaw
  23. Zgoll Jerzy
  24. Zibicka Marzena
wychowawca mgr Maria Woniak

  1. Baron Kornelia
  2. Biadacz Janusz
  3. Braksator Grayna
  4. Glenc Ernestyna
  5. Goldman Urszula
  6. Klima Piotr
  7. Konieczny Joachim
  8. Kopel Irena
  9. Kopytko Barbara
  10. Krupiej Henryka
  11. obos Janina
  12. Paczek Anna
  13. Magdo Maria
  14. Makulik Franciszek
  15. Markiewicz Zofia
  16. Morawska Alicja
  17. Muszal Alfred
  18. Pacharzyna Helga
  19. Pieracka Ewa
  20. Rembak Liliana
  21. Skerhut Magorzata
  22. liwa Halina
  23. Wilk Urszula
Wicej o absolwentach
Matura 1974
wychowawca mgr Krystyna Wojdaa

  1. Antos Adam
  2. Fiegiel Brygida
  3. Fojcik Krystyna
  4. Friedrich Bernardeta
  5. Godula Dorota
  6. Jasklska Grayna
  7. Jaszczykowska Danuta
  8. Jaworska Ewa
  9. Kamiska Krystyna
  10. Kapinos Gertruda
  11. Kaczorowska Irena
  12. Kaszuba Alicja
  13. Kobylaska Regina
  14. Koczenasz Piotr
  15. Kuzior Jolanta
  16. Magiera Jolanta
  17. Markowska Jzefa
  18. Matloch Andrzej
  19. Marcol Irena
  20. Peschke Henryk
  21. Sprencel Krystyna
  22. Staniczek Jzef
  23. Szyksznian Grayna
  24. Steinberg Renata
  25. nieek Julianna
  26. witaa Piotr
  27. Rzepka Krystyna
  28. Tkocz Zofia
  29. Tatu Krystyna
  30. Tapper Anna
  31. Wypcho Eryka
  32. urek Janusz
wychowawca mgr Jadwiga Mokra

  1. Aleksander Lubomir
  2. Basista Maciej
  3. Bhm Gizela
  4. Bugdol Jan
  5. Fita Witold
  6. Gawda Grayna
  7. Gawlas Marek
  8. Janus Krzysztof
  9. Klima Eugeniusz
  10. Konzal Roman
  11. Krupka Andrzej
  12. Kupiec Wiesaw
  13. Pieniewski Andrzej
  14. Popow Antoni
  15. Proksza Karina
  16. Puk Danuta
  17. Rakowska Magorzata
  18. Stawinoga Agnieszka
  19. Szotys Maria
  20. Szrama Ernest
  21. Wyglenda Marek
  22. Chabowski Grzegorz
  23. Krupiej Bogdan
  24. Wyrobek Maria
  25. Zabrana Dana
  26. Haiska Elbieta
  27. Solich Mieczysaw
wychowawca mgr Jerzy Kdziea

  1. Borecka Rutlinda
  2. Borowicz Maria
  3. Czech Urszula
  4. Dbro Danuta
  5. Drost Maria
  6. Harlak Janina
  7. Hawrot Marian
  8. Goleczko Maria
  9. Malcharczyk Ilona
  10. Nowicka Krystyna
  11. Kaczmarczyk Anna
  12. Krasek Krystyna
  13. Kalemba Maria
  14. Kurzydem Krystyna
  15. Stpie Gabriela
  16. Sawik Lidia
  17. Siedlok Krystyna
  18. Raczyska Danuta
  19. Pytlik Kazimierz
  20. Przybya Weronika
  21. Utecht Jolanta
  22. Utrata Krystyna
  23. Wilczyska Zofia
  24. Wolny Renata
  25. Zulska Maria
  26. Panek Felicja
  27. Wieczorek Renata
Wicej o absolwentach
Matura 1975
wychowawca mgr Mikoaj Htter

  1. Anio Henryk
  2. Biekowska Ewa
  3. Buchalik Norbert
  4. Chosta Barbara
  5. Dziurdzia Robert
  6. Durajczyk Danuta
  7. Essler Jolanta
  8. Gombik Bernard
  9. Jasiak Andrzej
  10. Kalbarczyk Henryk
  11. Gembarczyk Urszula
  12. Kaua Henryk
  13. Kobiela Marek
  14. Koodziej Barbara
  15. Kowalczyk Gabriela
  16. Krybus Maria
  17. Latus Urszula
  18. agosz Maria
  19. apiski Jacek
  20. Majwald Jzef
  21. Moskwa Urszula
  22. Niestrj Maria
  23. Ryszka Ra
  24. Szczypka Krystyna
  25. Szczygowska Grayna
  26. Szula Renata
  27. Wolnik Irmgarda
  28. Wjcik Tadeusz
wychowawca mgr Helena Zoto

  1. Bbnowicz Zdzisawa
  2. Buchman Iwona
  3. Cuber Magorzata
  4. Depta Maria
  5. Goc Ewa
  6. Hejsak Aleksandra
  7. Jaszczod Piotr
  8. Kachel Gabriela
  9. Kolos Magorzata
  10. Konieczny Zygfryd
  11. Lepiejko Anna
  12. Mrozek Elbieta
  13. Nowak Leokadia
  14. Pays Beata
  15. Pietrasz Julita
  16. Raczkowski Bogusaw
  17. Rychlik Maria
  18. Siwek Krzysztof
  19. Steier Urszula
  20. Szczsna Maria
  21. Wasiucionek Antoni
  22. Winiewska Bogumia
  23. Wojdaa Stanisaw
  24. Zaleska Jolanta
  25. Zeman Halina
  26. Zygar Jzef
wychowawca mgr Benedykt Motyka

  1. Adamek Norbert
  2. Bajgar Krystyna
  3. Balarin Renata
  4. Bugiel Maria
  5. Bulik Ilona
  6. Bulok Maria
  7. Gawliczek Monika
  8. Gembalczyk Zofia
  9. Gomka Irena
  10. Grigarczyk Doris
  11. Janusz Krystyna
  12. Jdrzecka Ewa
  13. Jzefus Teresa
  14. Koodziej Bernardeta
  15. Kuczyska Boena
  16. Kurzelewska Iwona
  17. Myk Ewa
  18. Najgebauer Halina
  19. Pecuch Zygmunt
  20. Pieracka Anna
  21. Sedlaczek Piotr
  22. Piwowar Halina
  23. Rpaa Janina
  24. Sowa Elbieta
  25. Szymczyk Helena
  26. Tytko Janusz
  27. Wilkus Bernadeta
wychowawca mgr Adela Nowak

  1. Belkius Teodor
  2. Bosianek Edwarda
  3. Cela Ewa
  4. Dugosz Marta
  5. Dola Wiesawa
  6. Drabczyk Boena
  7. Furtak Ryszard
  8. Helczyk Irena
  9. Kaus Urszula
  10. Kobrus Jolanta
  11. Komor Rajnard
  12. Kunik Regina
  13. Ktniak Zdzisawa
  14. Lach Halina
  15. Laszczkowska Grayna
  16. Mrozek Janusz
  17. Nieborowska Lidia
  18. Sikora ucja
  19. Szyra Renata
  20. Trzaskalik Kornelia
  21. Wieder Jadwiga
  22. Wyrwo Brygida
  23. Wony Andrzej
  24. amaza Grayna
  25. Schwan Adelajda
Wicej o absolwentach
Matura 1976
wychowawca mgr Anna Szczsna

  1. Dapa Teresa
  2. Gach Klaudia
  3. Galant Maria
  4. Grabuczyk Wiktor
  5. Grbowicz Aleksandra
  6. Groyecki Krzysztof
  7. Jdrzejewski Aleksander
  8. Jokel Jan
  9. Koczenasz Anna
  10. Kolowca Jerzy
  11. Kozik Aleksandra
  12. Kubik Maria
  13. Kudelka Rita
  14. Kulon Magorzata
  15. Kuska Magorzata
  16. Kutrowski Zdzisaw
  17. Lebek Iwona
  18. cka Mariola
  19. Machowska Lidia
  20. Michno Mariola
  21. Moroz Marek
  22. Nitefor Janusz
  23. Nowak Grayna
  24. Przegendza Grayna
  25. ciborski Krystian
  26. Sroka Wanda
  27. Szkoc Regina
  28. Tarasek Alicja
  29. Wadua Barbara
wychowawca mgr Jzef Koloska

  1. Baranowska Danuta
  2. Dbina Jerzy
  3. Dunaj Kazimierz
  4. Hnatiuk Jadwiga
  5. Hudaa Leszek
  6. Jantos Genowefa
  7. Joczy Maria
  8. Kasza Grzegorz
  9. Klima Staniswa
  10. Kobuch Bernadeta
  11. Kolos Barbara
  12. Komorek Rozwita
  13. Konzal Barbara
  14. Krtki Lidia
  15. Kubiczek Krystyna
  16. Mader Maciej
  17. Misopust Barbara
  18. Mludek Jadwiga
  19. Nasieniak Albina
  20. Nawrat Maria
  21. Pietera Izabela
  22. Piwowar Ewa
  23. Puk Antonina
  24. Sobota Ra
  25. Solich Tadeusz
  26. Szramek Anna
  27. Teresiak Krystyna
  28. Wichowska Maria
  29. Winczek Teresa
  30. Wycisk Agnieszka
wychowawca mgr Janina Mularczyk

  1. Arcisz Ludmia
  2. Bzymek Wiesawa
  3. Dbek Alojzy
  4. Drobny Irmgarda
  5. Janus Alicja
  6. Jaworowska Barbara
  7. Kaliciska Cecylia
  8. Kubenko Halina
  9. Lewandowska Halina
  10. Marcol Piotr
  11. Marondel Janina
  12. Mikoajek Bernadeta
  13. Mikulska Janina
  14. Operskalska Ewa
  15. Osadcw Jadwiga
  16. Piechula Renata
  17. Pientka Marcin
  18. Pytlik Urszula
  19. Rufert Ewa
  20. Schoenbach Renata
  21. Sklarz Agnieszka
  22. Staniszewska Alina
  23. wiercz Iwona
  24. Toma Jan
  25. Tyczynska Aleksandra
  26. Wilk Gerard
  27. Wypir Krystyna
  28. Wystyrk Sylwia
wychowawca mgr ucja Gurbierz

  1. Barachaczek Ilona
  2. Gembalczyk Renata
  3. Gomola Ewa
  4. Hardziejko Janina
  5. Jezusek Stanisaw
  6. Janik Tadeusz
  7. Jdrzejewska Renata
  8. Joczyk Krystyna
  9. Juraszek Monika
  10. Kasperzec Krystyna
  11. Kopisz Renata
  12. Korotusz Eugenia
  13. Kozielska Urszula
  14. Kwiato Aleksandra
  15. Leniak Henryk
  16. Migas Halina
  17. Piotrowska Janina
  18. Paczek Gerard
  19. Sichma Irmgarda
  20. Stanienda Alfons
  21. Szewczyk Leonarda
  22. Taszka Aniela
  23. Tytko Zbigniew
  24. Wojtyna Brygida
  25. Wolny Stanisaw
  26. Chudziski Leszek
Wicej o absolwentach
Matura 1977
wychowawca mgr Jzef Oratur

  1. Ambroewicz Grayna
  2. Augustyska Grayna
  3. Babilas Henryk
  4. Bezeg Anna
  5. Bugla Krzysztof
  6. Burek Aleksandra
  7. Burszyk Zygfryd
  8. Dziba Teresa
  9. Fita Bogumia
  10. Gadysz Barbara
  11. Goc Magdalena
  12. Huetter Leonard
  13. Jarecka Ewa
  14. Jordan Cezary
  15. Kostrzewa Karol
  16. Kramarczyk Gilbert
  17. Liebert Sawomir
  18. Lipa Krystian
  19. Liszka Hanna
  20. Majewska Iwona
  21. Malczok Maria
  22. Malon Halina
  23. Markowska Danuta
  24. Michalczuk Piotr
  25. Myga Bogusawa
  26. Pitkowska Elbieta
  27. Prochaska Krystyna
  28. Szczepanek Romuald
  29. Skatua Ryszard
  30. Szymczak Janusz
  31. mieowski Henryk
  32. witliski Mariusz
  33. Tabisz Wiesaw
  34. Urbaczyk Edward
  35. Wjcik Janina
  36. Zelek Aleksandra
  37. Znamirowska Barbara
wychowawca mgr Maria Woniak

  1. Adamek Sylwia
  2. Blacha Magorzata
  3. Chapek Bernadeta
  4. Chromy Bernadeta
  5. Dereniowska Olga
  6. Durlak Krystyna
  7. Filipczyk Brygida
  8. Glenc Darina
  9. Gombik Barbara
  10. Grabe Gabriela
  11. Helebrand Magorzata
  12. Jdroka Ewa
  13. Kampka Edyta
  14. Kaszuba Magorzata
  15. Klaja Jakub
  16. Knauer Bernadeta
  17. Koczy Elbieta
  18. Krupa Brygida
  19. Krupiej Celina
  20. Machnik Magorzata
  21. Majewska Marzena
  22. Muszaa Joanna
  23. Paszkiewicz Lucyna
  24. Pawowska Ewa
  25. Restel Rozwita
  26. Stachowska Anna
  27. Szczygowska Renata
  28. Szymanski Roman
  29. Tapper Ewa
  30. Toczyowska Anna
  31. Tomaszek Irmgarda
  32. Wadarz Maria
  33. Wochnik Gabriela
  34. Zygmund Grayna
wychowawca mgr Elbieta Majewska

  1. Biskup Piotr
  2. Buchta Renata
  3. Gemalczyk Gabriela
  4. Gruszka Florian
  5. Jankowska Danuta
  6. Jelocha Wiktor
  7. Joszko Alicja
  8. Kasek Trauta
  9. Krent Lidia
  10. Krwawnik Boena
  11. Nowak Elbieta
  12. Opolona Edyta
  13. Piela Daniel
  14. Piszczan Barbara
  15. Przegendza Irena
  16. Radler Edyta
  17. Rzega Helmut
  18. Sordyl Krystyna
  19. Wacawczyk Gabriela
  20. Wyderka Grayna
wychowawca mgr Eugeniusz Radecki

  1. Baszczok Ingeborga
  2. Brzoska Edyta
  3. Czogaa Hildegarda
  4. Gorgula Ruta
  5. Detyna Halina
  6. Gorzalnik Urszula
  7. Grycman Renata
  8. Halfar Irena
  9. Kamionka Magorzata
  10. Kuziak Mirosawa
  11. Laszczkowska Krystyna
  12. Lewek Bernadeta
  13. Marcinek Anna
  14. Marek Gertruda
  15. Matuszek Gizela
  16. Ochrombel Maria
  17. Ogrek Halina
  18. Opolony Barbara
  19. Panic Krystyna
  20. Piechaczek ucja
  21. Piechula Stefania
  22. Pytlik Stefan
  23. Ryborz Renata
  24. Sedlaczek Lotar
  25. Sieczak Krystyna
  26. Skalak Maria
  27. Sawik Bernard
  28. Sawik Brygida
  29. Wojtyczko Grayna
  30. Woniczek Renata
  31. ydek Ilona
Wicej o absolwentach
Matura 1978
wychowawca mgr Jadwiga Janik

  1. Dengel Waltrauda
  2. Drozdowska Anna
  3. Faryna Irena
  4. Flak Boena
  5. Gdek Jolanta
  6. Giezek Marzena
  7. Hajzyk Irena
  8. Hassel Beata
  9. Jarosz Irena
  10. Karasiska Alicja
  11. Klyta Urszula
  12. Kostka Monika
  13. Kosubek Helena
  14. Kozubska Urszula
  15. Kuczera Aniela
  16. Martinus Urszula
  17. Misiarz Jolanta
  18. Otawa Sylwia
  19. Perucka Magorzata
  20. Piechota Boena
  21. Sobeczko Zofia
  22. Sowiska Mariola
  23. Wilisz Joanna
  24. Wolnik Gabriela
wychowawca mgr Jadwiga Muelak

  1. Cyranek Dorota
  2. Gacka Bernadeta
  3. Groborz Grayna
  4. Gzuk Ewa
  5. Hermet Joachim
  6. Kopaska Bernadeta
  7. Kozielski Rudolf
  8. Kroczek Wolfgang
  9. Kucharczyk Elbieta
  10. Leniak Krystyna
  11. Ottawa Lidia
  12. Soroka Wadysaw
  13. Swoboda Ingeborga
  14. Szewieczek Barbara
  15. Szulc Barbara
  16. Szulik Teresa
  17. Szymczyk Anna
  18. Tomaska Barbara
  19. Tomaszek Maria
  20. ymeka Mario
  21. Szramowski Wilhelm
wychowawca mgr Jadwiga Mokra

  1. Chrzonszcz Marlena
  2. Iwaski Zbigniew
  3. Klaja Henryk
  4. Kucharczyk Krystyna
  5. Labus Marek
  6. Lato Stefan
  7. Marciniak Zbigniew
  8. Michno Mariusz
  9. Mikiewicz Andrzej
  10. Mleczko Andrzej
  11. Nawrat Gabriela
  12. Nowacki Marek
  13. Olender Piotr
  14. Przygoda Jacek
  15. Pytlik Magorzata
  16. Rumpel Zygfryd
  17. Simek Krzysztof
  18. Sochocki Wiesaw
  19. Stogniew Kazimierz
  20. Szrajer Urszula
  21. Szymczyna Marzena
  22. Wojdaa Elbieta
  23. Zaleska Beata
  24. Zaleski Piotr
wychowawca mgr Malwina Sobala

  1. Blokesz Brygida
  2. Czorny Krystyna
  3. German Jzef
  4. Gurk Teresa
  5. Heim Beata
  6. Kalyciok Irena
  7. Kaniewska Joanna
  8. Kaszta Brygida
  9. Kuagowski Zbigniew
  10. Kurowska Czesawa
  11. Mrozek Grayna
  12. Mucha Ryszard
  13. Neudeker Edmund
  14. Okrt Krystian
  15. Pustelnik Andrzej
  16. Salinger Manfred
  17. Widok Norbert
  18. Urbaska Rita
  19. Witasek Zygryda
  20. Wjtowicz Andrzej
  21. Wycisk Rozwita
  22. Wyglenda Kornelia
wychowawca mgr Janusz Herud

  1. Binasz Gabriela
  2. Caban Danuta
  3. Duka Piotr
  4. Dzimiera Wiktor
  5. Herman Kornelia
  6. Jendrzejczyk Ewa
  7. Jdruch Danuta
  8. Kersten Dorota
  9. Kostorz Joachim
  10. Lechowicz Zbigniew
  11. Martynus Krystyna
  12. Mendrela Barbara
  13. Polak Adam
  14. Siewierska Ewa
  15. nigurski Witold
  16. Solich Piotr
  17. Szyksznian Maria
  18. Wgrzyn Ewa
  19. Wolnik Krystyna
  20. Zieliska Maria
Wicej o absolwentach
Matura 1979
wychowawca mgr Helena Zoto

  1. Adamczyk Irena
  2. Broja Jzef
  3. Kamczyk Brygida
  4. Kocman Kazimiera
  5. Kolar Brygida
  6. Kosel Gabriela
  7. Kozie Danuta
  8. Krzykawska Jolanta
  9. Krl Ewa
  10. Lenart Renata
  11. abta Iwona
  12. ukaszek Weronika
  13. Majewski Mariusz
  14. Marcinek Urszula
  15. Masarczyk Renata
  16. Mleczko Barbara
  17. Moskwa Irena
  18. Pawlik Danuta
  19. Piontek Klara
  20. Syrewicz Teresa
  21. Szynol Krystyna
  22. Szulc Jadwiga
  23. Wajda Luiza
  24. Wilczyska Teresa
  25. Wooszyn Edward
wychowawca mgr Hubert Piper

  1. Adamczyk Halina
  2. Chlebus Edward
  3. Ebhardt Weronika
  4. Groyecki Jacek
  5. Helak Joanna
  6. Hercog Edyta
  7. Huetter Magorzata
  8. Jaga Waldemar
  9. Kachel Maria
  10. Kosek Janusz
  11. Kupczyk Danuta
  12. Lewicki Swomir
  13. Malcharczyk Joachim
  14. Morciniec Piotr
  15. Musia Bogusawa
  16. Nowak Jacek
  17. Orawski Krzysztof
  18. Rut Ireneusz
  19. Smandek Jerzy
  20. Socha Gabriela
  21. Stroka Jerzy
  22. abieowicz Alina
wychowawca dr Seweryn Molenda

  1. Chmel Lidia
  2. Fojcik Katarzyna
  3. Furmanowicz Marek
  4. Golla Henryk
  5. Herud Krystyna
  6. Huwer Krystyna
  7. Janecko Beata
  8. Karska Joanna
  9. Kentnowska Maria
  10. Laska Barbara
  11. cka Boena
  12. Machelski Piotr
  13. Machnik Gabriela
  14. Maek Jolanta
  15. Nawrat Edyta
  16. Paciok Karina
  17. Sotys Wiesawa
  18. Skupie Roman
  19. Stal Barbara
  20. Tatus Sonia
  21. Wieczorek Boena
  22. Wjcicka Jolanta
wychowawca mgr Adela Nowak

  1. Cuber Jolanta
  2. Gsty Teresa
  3. Grski Maciej
  4. Hanslik Kornelia
  5. Jokisz Halina
  6. Kampka Lidia
  7. Kasparek Norbert r
  8. Klon ucja
  9. Klon Bernadeta
  10. Kosek Dorota
  11. Knura Danuta
  12. Kochmaski Dariusz
  13. Kogut Bernadeta
  14. Kozubek Eugeniusz
  15. Kuka Mariola
  16. Lazar Kornelia
  17. Piszczatowska Iwona
  18. Skirtun Ludmia
  19. Sotwiski Zbigniew
  20. Sowik Bernard
  21. Stryjska Anetta
  22. Szyksznian Krzysztof
  23. Szyra Daniela
  24. Szyra Urszula
  25. Urbiska Janina
  26. Wilke Manfred
  27. Wojtas Barbara
wychowawca mgr Mikoaj Htter

  1. Baranowska Maria
  2. Budzicki Zbigniew
  3. Caban Halina
  4. Cyfka Jolanta
  5. Czogaa Renata
  6. Dugosz Weronika
  7. Fabian Teresa
  8. Gb Krystyna
  9. Grecka Kornelia
  10. Kryst Boena
  11. Miensopust Maria
  12. Mrozek Anna
  13. Niedziela Urszula
  14. Niewrzo Gabriela
  15. Sawik Brygida
  16. Szulc Elbieta
  17. Zaremba Eugenia
  18. Zymelka Henryk
  19. Baszowiecki Leopold
Wicej o absolwentach
Matura 1980
wychowawca mgr ucja Gurbierz

  1. Andrzejczyk Hanna
  2. Czogaa Irena
  3. Frydrych Grzegorz
  4. Fuss Magorzata
  5. Habrom Gabriela
  6. Jaboska Halina
  7. Koodziej Mariusz
  8. Komarnicki Jan
  9. Kramm Romuald
  10. Krupa Hubert
  11. Kurowska Loreta
  12. Kuzior Andrzej
  13. Liebert Piotr
  14. Leszczyska Beata
  15. Liszka Kornelia
  16. Mdra Barbara
  17. Nowak Ra
  18. Otrba Mirosaw
  19. Pastuszko Ewa
  20. Pekara Gabriela
  21. Simon Aleksandra
  22. Szczygielska Jolanta
  23. Szapka Gabriela
  24. Szymaska Violetta
  25. Topa Jolanta
  26. Waaszek Beata
  27. Ziba Elbieta
wychowawca mgr Anna Szczsna

  1. Adamiec Donata
  2. Behr Krystyna
  3. Baszczok Celina
  4. Chrzonszcz Sylwia
  5. Dudzic Marzena
  6. Fedczyszyn Ewa
  7. Fridek Barbara
  8. Gulec Irma
  9. Hutter Klaudiusz
  10. Jelocha Fabiana
  11. Koek Maria
  12. Machowska Grayna
  13. Maracewicz Jan
  14. Nowak Helena
  15. Nowak Ilona
  16. Olejnik Henryk
  17. Osicki Romuald
  18. Procek Danuta
  19. Sielski Bernard
  20. Sywak Jolanta
  21. Szewczyk Sylwia
  22. mierzchalska Kornelia
  23. Tomaska Magorzata
  24. Wgrzyn Elbieta
  25. Wielgos Jolanta
wychowawca mgr Benedykt Motyka

  1. Bilewicz Aleksandra
  2. Bitomska Gabriela
  3. Broja Elbieta
  4. Bugiel ucja
  5. Dobosz Barbara
  6. Fros Magorzata
  7. Gajda Kornelia
  8. Gaweek Sylwia
  9. Gowacz Magorzata
  10. Gral Katarzyna
  11. Hanczarek Wiesaw
  12. Kostrzewa Brygida
  13. Kozakiewicz Urszula
  14. Krasek Andrzej
  15. Krtorz Jolanta
  16. Krzykaa Barbara
  17. Kulpa Grayna
  18. Kura Kornelia
  19. Lazar Lidia
  20. Lazar Mariusz
  21. Magiera Ewa
  22. Malik Mirosaw
  23. Mazur Andrzej
  24. Myk Aleksandra
  25. Ploszka Andrzej
  26. Porwo Jadwiga
  27. Rybicka Ewa
  28. Rydygiel Lidia
  29. Wider Piotr
  30. Wycisk Eugeniusz
  31. Zoto Aleksander
wychowawca mgr Janina Mularczyk

  1. Chyliski Jarosaw
  2. Czorny Ewa
  3. Dziurdzia Monika
  4. Galiski Roman
  5. Grabiec Dorota
  6. Jazowiecka Danuta
  7. Jdrysik Marek
  8. Kocioek Alicja
  9. Koloska Janusz
  10. Korbel Joanna
  11. Krutki Magorzata
  12. Laszczkowski Stanisaw
  13. Meca Marek
  14. Pajk Mirosawa
  15. Roznerska Magorzata
  16. Solich Aurelia
  17. Starzyski Andrzej
  18. Szymczyk Wojciech
  19. Wochnik Daria
  20. Wramba Jolanta
  21. Zajc Marek
  22. Zalewski Andrzej
Wicej o absolwentach
Matura 1981
wychowawca mgr Jzef Koloska

  1. Blonka Danuta
  2. Boguc Ewa
  3. Bugla Andrzej
  4. Choroba Gizela
  5. Czyewska Ewa
  6. Demidowicz Anna
  7. Frydrych Aleksandra
  8. Garguliski Krzysztof
  9. Gonicki Kazimierz
  10. Jaboska Renata
  11. Jon Gabriela
  12. Jonderko Magorzata
  13. Koek Alicja
  14. Koziarska Irena
  15. Kubin Kornelia
  16. Leniak Maria
  17. Makowiak Maria
  18. Niemiec Irena
  19. Ploch Adriana
  20. Pelc Dorota
  21. Przybya Maria
  22. Robenek Monika
  23. Stodoa Artur
  24. Wallach Lidia
  25. Wygo Teresa
  26. Zakrzewski Stanisaw
  27. Zips Eleonora
wychowawca mgr Jzef Oratur

  1. Baron Bogdan
  2. Bugdol Sybilla
  3. Cielik Genowefa
  4. Czech Ewa
  5. Dzimiera Cecylia
  6. Grygiel Anita
  7. Heflinger Mieczysaw
  8. Hytro Gabriela
  9. Jambor Irena
  10. Janeczek Jarosaw
  11. Jaskot Magorzata
  12. Kalbarczyk Sabina
  13. Kasza Barbara
  14. Kocjan Beniamin
  15. Kosselek Anna
  16. Kosiska Mariola
  17. Krzyek Lucyna
  18. Kurka Lidia
  19. Kurowski Kazimierz
  20. Laszczkowska Maria
  21. Liszka Zofia
  22. Matusik Magorzata
  23. Mludek Regina
  24. Mrozek Joanna
  25. Musio Weronika
  26. Nitefor Krystyna
  27. Oratur Anita
  28. Orowska Ewa
  29. Popela Elbieta
  30. Ruczaj Barbara
  31. Siostrzonek Dorota
  32. Skupie Sylwia
  33. Swora Danuta
  34. Tomala Kornelia
  35. Wollny Waldemar
wychowawca mgr Franciszek Wielocha

  1. Bartosiska Barbara
  2. Bugla Ewa
  3. Eckert Barbara
  4. Gnot Maria
  5. Golijasz Mirosaw
  6. Grzesica Dorota
  7. Grzesik Beata
  8. Hebda Maria
  9. Herud Magorzata
  10. Krybus Ewa
  11. Martinus Gabriela
  12. Matera Dariusz
  13. Michalewicz Barbara
  14. Muszal Urszula
  15. Pasia Andrzej
  16. Pawowska Mirela
  17. Piechaczek Gabriela
  18. Popela Magorzata
  19. Popow Bernadeta
  20. Przybya Jolanta
  21. Seidel Barbara
  22. Skotarczyk Beata
  23. Szczudlek Urszula
  24. Tomaszczyk Ewa
  25. Waluga Sylwia
  26. Widok Marta
  27. Zielonko Andrzej
  28. Zygar Helena
  29. Walach Marian
  30. Kuban Mariola
wychowawca mgr Eugeniusz Radecki

  1. Badura Aldona
  2. Balawender Barbara
  3. Brudziana Piotr
  4. Bugajska Hanna
  5. Burek Krzysztof
  6. Cay Adam
  7. Chlebek Mariusz
  8. Franiczek Andrzej
  9. Gombik Urszula
  10. Gromotka Gabriel
  11. Jedz Andrzej
  12. Krel Tomasz
  13. Kwaniewicz Boena
  14. Labus Grzegorz
  15. Lubo Piotr
  16. Mazurkiewicz Jarosaw
  17. Murzyska Barbara
  18. Myga Ewa
  19. Nowak Jolanta
  20. Nowak Katarzyna
  21. Olizo Wolfgang
  22. Pawlik Marek
  23. Pitkowska Anna
  24. Potrz Katarzyna
  25. Procek Magorzata
  26. Rybiski Krzysztof
  27. Syrnik Janina
  28. wierkot Maria
  29. Trudzik Marian
  30. Weidler Sylwia
  31. Wojcieszyn Andrzej
  32. Zgrzendek Ilona
  33. Zubko Adam
  34. elisawski Janusz
  35. ychska Anna
  36. Huppert Janusz
Wicej o absolwentach
Matura 1982
wychowawca mgr Janusz Herud

  1. Bitomska Eryka
  2. Danuch Anna
  3. Fojcik Beata
  4. Handszuh Sylwia
  5. Kapinos Marzanna
  6. Kosek Ewa
  7. Knura Kornelia
  8. Kozielska Magorzata
  9. Krzykaa Gabriela
  10. Lenicka Anna
  11. Libera Anita
  12. Libera Daria
  13. Machelska Lucyna
  14. Marcinek Gizela
  15. Nachlik Bernadeta
  16. Niewiera Gabriela
  17. Opala Koryna
  18. Pigua Marian
  19. Robenek Krystyna
  20. Rudnik Jolanta
  21. Skoniecka Ewa
  22. Sawik Rajmund
  23. Sawik Alicja
  24. Stopyra Magorzata
  25. Szczygielski Wiesaw
  26. liwiska Magorzata
  27. Tatarczyk Kornelia
  28. Wacha Bernadeta
  29. Wieczorek Gabriela
  30. Wieland Zdzisaw
  31. Wrazido Gabriela
  32. Wziontek Marian
  33. Zimna Agata
wychowawca mgr Jadwiga Mokra

  1. Burek Michalina
  2. Cielecki Jacek
  3. Czy Ewa
  4. Droyska Elbieta
  5. Fica Edyta
  6. Flegel Krystian
  7. Gacka Edyta
  8. Gnot Roman
  9. Gogulska Joanna
  10. Groyecki Jan
  11. Harlak Zbigniew
  12. Jaski Marek
  13. Kenska Iwona
  14. Kupczyk Brygida
  15. Krybus Magorzata
  16. Kryst Helena
  17. Martyniak Roman
  18. Mielnik Wioletta
  19. Molenda Jacek
  20. Olech Magorzata
  21. Paszek Edyta
  22. Paukszteo Andrzej
  23. Prach Katarzyna
  24. Stogniew Piotr
  25. Szeliga Mariusz
  26. Wgrzyn Boena
  27. Wojciechowska Irena
  28. Wo?niak Ewa
  29. Zychma Mariusz
wychowawca mgr Elbieta Majewska

  1. Bugiel Artur
  2. Bugla Teresa
  3. Chodenko Beata
  4. Doga Elbieta
  5. Ehring Mariola
  6. Kasowska Alicja
  7. Kocjan Bernadeta
  8. Kolarczyk Rajmund
  9. Korbel Dorota
  10. Lewandowska Joanna
  11. j Mariola
  12. Matuszek Artur
  13. Modliska Barbara
  14. Piela Krystian
  15. Ponulak Magorzata
  16. Rzodeczko Mirosawa
  17. Smykaa Judyta
  18. Sobeczko Maria
  19. Ulbrich Boena
  20. Wrbel Leszek
  21. Zdrzaek Artur
  22. Zygmund Damian
Wicej o absolwentach
Matura 1983
wychowawca mgr Mikoaj Htter

  1. Bindacz Gertruda
  2. Buczkowska Irena
  3. Bulenda Kornelia
  4. Chmiel Jolanta
  5. Dudkowska Janina
  6. Dziuba Andrzej
  7. Fros Bernadeta
  8. Harupa Anna
  9. Jarosawska Bogusawa
  10. Jezusek Alicja
  11. Joszko Edyta
  12. Kasprzak Brygida
  13. Kasza Dorota
  14. Kluska Anna
  15. Kucza Mirella
  16. Kurowska Krystyna
  17. Lach Elbieta
  18. Lewicki Jacek
  19. Mazur Halina
  20. Miedziak Dariusz
  21. Mludek Edyta
  22. Myliska Iwona
  23. Nowaczewska Mirela
  24. Olszowa Mirosawa
  25. Rubin Sylwia
  26. Sowikowski Janusz
  27. Snopek Wanda
  28. Wegner Beata
  29. eczak Iwona
wychowawca mgr Anna Szczsna

  1. Badura Gabriela
  2. Baszczok Mirosawa
  3. Bukowska Maria
  4. Chrobok Ewa
  5. wik Halina
  6. Danuch Renata
  7. Dudkiewicz Wojciech
  8. Fichna Jzef
  9. Hibszer Adam
  10. Janiczko Wojciech
  11. Klobuczek Henryk
  12. Kotula Klaudiusz
  13. Kozik Zuzanna
  14. Kulbaka Leszek
  15. Kura Bogna
  16. Mirski Marek
  17. Mynarczyk Krzysztof
  18. Nawrat Danuta
  19. Olech Marek
  20. Osuchowski Jacek
  21. Piasecki Leszek
  22. Piwowarczyk Mirosaw
  23. Paczek Blanka
  24. Soroka Marek
  25. Szymczyk Piotr
  26. Waniczek Jacek
  27. Wgrzyn Jerzy
  28. Wincierz Magorzata
  29. Woch Krzysztof
  30. Wranik Mirosaw
  31. urek Marek
wychowawca mgr Helena Zot

  1. Domska Magorzata
  2. Gajda Damian
  3. Grzesik Magdalena
  4. Jczmionka Jadwiga
  5. Kampka Beata
  6. Kosek Gabriela
  7. Kosek Klaudia
  8. Konkol Klaudia
  9. Kraska Jadwiga
  10. Kubik Weronika
  11. Mdrzyska Sawa
  12. Nawrat Grayna
  13. Niedziko Elbieta
  14. Pason Beata
  15. Pasternak Magorzata
  16. Piszczan Karina
  17. wierczek Katarzyna
  18. witliska Halina
  19. Wrona Danuta
wychowawca mgr Jadwiga Janik

  1. Chronszcz Beata
  2. Czerny Kornelia
  3. Dbrowska Edyta
  4. Depta Bernard
  5. Kroker Romuald
  6. Maciesowicz Ewa
  7. Nicz Krystyna
  8. Lato Kornelia
  9. Krakowczyk Rita
  10. Sobeczko Renata
  11. Urbas Lidia
Wicej o absolwentach
Matura 1984
wychowawca mgr Bolesaw nigurski

  1. Bar Roman
  2. Bodziuch Jolanta
  3. Bugdol Urszula
  4. Burek Ireneusz
  5. Cituk Dariusz
  6. Gacka Ewald
  7. Janeczek Krzysztof
  8. Karpiski Maciej
  9. Kaszny Sybilla
  10. Krel Jarosaw
  11. Krzyek Wojciech
  12. Michalak Piotr
  13. Michalski Bogdan
  14. Mokra Jolanta
  15. Mosidz Jarosawa
  16. Nowak Aleksandra
  17. Paczyska Anna
  18. Pohl Wojciech
  19. Radecki Piotr
  20. Rusek Ryszard
  21. Swoboda Magorzata
  22. Szczsna Magorzata
  23. Tomczak Ewa
  24. Weidler Beata
  25. Zoto Dariusz
  26. Kozimenko Barbara
  27. Hebda Krystyna
  28. Grabiec Marek
wychowawca mgr Janina Mularczyk

  1. Benedykt Mariola
  2. Bulenda Grayna
  3. Chlipaa Beata
  4. Czogalik Marek
  5. Goc Agata
  6. Jambor Mariola
  7. Kasprzak Monika
  8. Kutermankiewicz Iwona
  9. Kwana Alina
  10. Lipczyk Grayna
  11. yczek Gizela
  12. Michalska Koryna
  13. Mikoajek Magorzata
  14. Musiolik Aurelia
  15. Myrdzio Jadwiga
  16. Nachlik Rita
  17. Pyrkosz Sybilla
  18. Romanowicz Aleksander
  19. Sok Barbara
  20. Szczygielski Adam
  21. Szmigielska Magorzata
  22. Urbas Grayna
  23. Urbas Marek
  24. Waliduda Mariusz
  25. Wyrtki Renata
  26. ywica Joanna
wychowawca mgr ucja Gurbierz

  1. Apollo Ewa
  2. Benek Barbara
  3. Baszczok Krzysztof
  4. Kluska Magorzata
  5. Krzyanowska Urszula
  6. Lenicka Ewa
  7. Manthej Roland
  8. Marciniak Joanna
  9. Mikaszek Irena
  10. Pendziaek Ewa
  11. Piszczan Danuta
  12. Popiel Magorzata
  13. Rzytki Sabina
  14. Smok Anna
  15. Staniek Ewa
  16. Torbiska Danuta
  17. Wallach Monika
  18. Widok Wilhelm
Wicej o absolwentach
Matura 1985
wychowawca mgr Krystyna Duber

  1. Adamska Grayna
  2. Bedrunka Gabriela
  3. Bikiewicz Joanna
  4. Chwalczyk Jolanta
  5. Droyska Beata
  6. Dzijak Ilona
  7. Erd Janusz
  8. Galiska Danuta
  9. Gb Krzysztof
  10. Grzeszczuk Iwona
  11. Grzywacz Maria
  12. Hanusz Barbara
  13. Kempiska Bogumia
  14. Kolar Sylwia
  15. Kowol Janina
  16. Krawczyk Urszula
  17. Kwanica Jadwiga
  18. Lenartowicz Boena
  19. Mikoajec Jolanta
  20. Nabradlik Magorzata
  21. Nowak Gabriela
  22. Pypacz Iwona
  23. Ratuszna Iwona
  24. Wrazido Beata
  25. Wyglenda Antonina
  26. Zamiara Magorzata
wychowawca mgr Jzef Koloska

  1. Bielicka Irena
  2. Bosowska Beata
  3. Brytaczyk Irena
  4. Burek Beata
  5. Dzimiera Dorota
  6. Gajewska Halina
  7. Gitler Brygida
  8. Grudzie Boena
  9. Kolenik Grayna
  10. Kramny Kornelia
  11. Laska Iwona
  12. Lazar Dariusz
  13. Lipczyk Przemysaw
  14. Mikieko Boena
  15. Moskwa Beata
  16. Moskwa Joanna
  17. Musio Sylwia
  18. Pawowski Andrzej
  19. Prochaska Ra
  20. Stojaowska Beata
  21. Uliczka Elbieta
  22. Zagrobelna Magorzata
  23. agiel Dorota
  24. towska Jolanta
wychowawca mgr Eugeniusz Radecki

  1. Biel Dariusz
  2. Bugajska Iwona
  3. Fichna Teresa
  4. Furman Tomasz
  5. Gorbacki Remigiusz
  6. Gorzoka Joanna
  7. Gral Marcin
  8. Habuda Marzena
  9. Hupa Martyna
  10. Jaboska Elbieta
  11. Klimanek Izabela
  12. Kral Piotr
  13. Krupa Lidia
  14. Kura Katarzyna
  15. Latka Marian
  16. Marcinek Henryk
  17. Masny Henryk
  18. Mielnik Krzysztof
  19. Mokry Mariusz
  20. Morawiec Wojciech
  21. Nowak Mariola
  22. Pczko Pawe
  23. Popiech Sabina
  24. Prach Jacek
  25. Rykoj Marek
  26. Schubert Monika
  27. Sadek Wojciech
  28. Soroka Roman
  29. Tober Grzegorz
  30. Woch Jzefa
  31. Wolnik Boena
  32. Woniak Sawomir
  33. Wypir Barbara
wychowawca mgr Ryszard elazko

  1. Antoczyk Boena
  2. Bednarski Jacek
  3. Bugdol Marek
  4. Ciupka Teresa
  5. Chowaniec Jacek
  6. Cyran Celina
  7. Cyranka Teresa
  8. Czogaa Dorota
  9. Dulak Ilona
  10. Galiska Jadwiga
  11. Gaszczyk Sylwia
  12. Grab Beata
  13. Guzik Dominika
  14. Jczmienna Magorzata
  15. Jucha Lidia
  16. Kalska Dorota
  17. Kentowska Elbieta
  18. Kolik Ilona
  19. Lazinka Jolanta
  20. Mikiewicz Katarzyna
  21. Mokrosz Ra
  22. Noga Irena
  23. Nosiadek Gerd
  24. Papierz Marzena
  25. Szrajer Agata
  26. Tkocz Grayna
  27. Tunk Maria
  28. Tyl Elbieta
  29. Zapotoczny Wadysaw
  30. Zgrzendek Maria
  31. ychska Jadwiga
Wicej o absolwentach
Matura 1986
wychowawca mgr Jadwiga Mokra

  1. Biel Grayna
  2. Chwalczyk Iwona
  3. Cyco Teresa
  4. wik Gabriela
  5. Fajfur Janusz
  6. Fulneczek Regina
  7. Gadecka Grayna
  8. Gocman Jan
  9. Kobuch Mariusz
  10. Machelski Jacek
  11. Maczak Boena
  12. Mazur Joanna
  13. Mielczarek Dagmara
  14. Mielniczyn Ewa
  15. Morawiec Brygida
  16. Masidz Aleksandra
  17. Pietrzak Janusz
  18. Pohl Tomasz
  19. Praszelik Lidia
  20. Spula Ewelina
  21. wierkot Jerzy
  22. Wojciech Katarzyna
  23. Wojtas Dariusz
  24. elazko Olgierd
wychowawca mgr Janusz Nowak

  1. Biskup Joanna
  2. Depta Bogdan
  3. Glania Gabriela
  4. Hanczarek Dariusz
  5. Holas Bogusawa
  6. Ignacek Izabella
  7. Janik Igor
  8. Jucha Lubomira
  9. Kaptur Dariusz
  10. Komor Beata
  11. Kopczyk Jolanta
  12. Kszuk Krystyna
  13. Lato Brygida
  14. Ligacz Alina
  15. Modrzejewski Maciej
  16. Ploch Monika
  17. Pachetka Weronika
  18. Poomska Magorzata
  19. Szuba Sabina
  20. wierz Danuta
  21. Weidler Gryzelda
wychowawca mgr Janusz Herud, mgr Eugeniusz Radecki

  1. Bizo Damian
  2. Bobek Beata
  3. Buczek Aleksander
  4. Capek Gizela
  5. wik Felicja
  6. Dzierga Janusz
  7. Golba Malgorzata
  8. Jacek Teresa
  9. Janiczko Magdalena
  10. Jaroszewicz Wiktoria
  11. Kajzer Sabina
  12. Kampka Dariusz
  13. Ludwig Iwona
  14. Mako Jacek
  15. Mordeja Monika
  16. Ochrombel Wanda
  17. Osadnik Gizela
  18. Pawlak Leonard
  19. Rodzenko Mariola
  20. Ryborz Krystyna
  21. Starzyska Irena
  22. Szendzielorz Ewa
  23. Szendzielorz Gabriela
  24. Sztuka Urszula
  25. Szymura Danuta
  26. Tomala Jolanta
  27. Wciso Marek
  28. Wadarz Janina
  29. Wyrwo Dorota
  30. Zielonka Pawe
wychowawca mgr Janusz Knauer

  1. Benek Gabriela
  2. Bojarzyski Jarosaw
  3. Brzoska Mariola
  4. Czekaa Karina
  5. Dbrowska Izabela
  6. Gaweek Anita
  7. Golijasz Ewa
  8. Inorowicz Boena
  9. Kocjan Andrzej
  10. Koczy Jan
  11. Kowolik Sybilla
  12. Lukoszek Monika
  13. o Joanna
  14. Moro Jolanta
  15. Nieborowska Brygida
  16. Panek Aleksandra
  17. Piegza Irena
  18. Piksa Karina
  19. Rybicki Adam
  20. Schneider Ireneusz
  21. Sdzielewska Iwona
  22. Stuchy Aleksandra
  23. Unger Piotr

  1. Krzykaa Renata
  2. Fichna Henryk
  3. Rulka Jan
  4. Zdanowski Pawe
Wicej o absolwentach
Matura 1987
wychowawca mgr Elbieta Majewska

  1. Bajer Barbara
  2. Bara Elbieta
  3. Baraska Joanna
  4. Blana Koryna
  5. Czogalik Marian
  6. Ekiert Arkadiusz
  7. Fabian Barbara
  8. Gaida Beata
  9. Guchnik Edyta
  10. Holas Danuta
  11. Jasna Maria
  12. Kostka Marcin
  13. Kowol Beata
  14. Kubik Magorzata
  15. Kutermankiewicz Boena
  16. Leniak Anna
  17. Leniak Lucyna
  18. Maler Katarzyna
  19. Mastalerz Gabriela
  20. Mastyga Bogusawa
  21. Olbrich Renata
  22. Remiorz Jolanta
  23. Romowicz Iwona
  24. Rewska Joanna
  25. Rzytki Magorzata
  26. Rymarowicz Magorzata
  27. Smykaa Urszula
  28. Staniek Katarzyna
  29. Tylus Jolanta
  30. Wochnik Mariola
wychowawca mgr Anna Szczsna

  1. Baron Aleksandra
  2. Benek Beata
  3. Berger Adela
  4. Brudziana Katarzyna
  5. Chlebek Jzef
  6. Dziurd Alicja
  7. Filipczyk Kornelia
  8. Gogulska Liliana
  9. Grochowski Jacek
  10. Harupa Zbigniew
  11. Hupa Magdalena
  12. Jedz Tomasz
  13. Kasprzyk Dariusz
  14. Klimanek Magorzata
  15. Korzuchowska Boena
  16. Lorek Eugeniusz
  17. odziak Beata
  18. Maksym Joanna
  19. Milewska Katarzyna
  20. Ralska Magorzata
  21. Rybiski Bogusaw
  22. Schulz Katarzyna
  23. Sobina Maciej
  24. Walencik Pawe
  25. Wieczorek Arnold
  26. Wycisk Jolanta
  27. Zuber Andrzej
wychowawca mgr Jzef Koloska

  1. Andrzejewska Iwona
  2. Bakota Magorzata
  3. Broniewicz Ewa
  4. Choroba Kornelia
  5. Ciupka Brygida
  6. Drohomirecka Magorzata
  7. Dzumla Oskar
  8. Florek Ludmia
  9. Gawron Aleksandra
  10. Gorbacki Witold
  11. Jurecka Gabriela
  12. Kampik Regina
  13. Kobuch Monika
  14. Kobrus Stanisaw
  15. Kokot Ewa
  16. Konieczny Joachim
  17. Majewska Violetta
  18. Michalczuk Maria
  19. Mocniak Beata
  20. Paczek Iwona
  21. Restel Brygida
  22. Strzemecka Halina
  23. Szczypka Beata
  24. Trojnar Jolanta
  25. Weiner Urszula
  26. Widok Beata
  27. Wramba Sylwia
  28. Zitek Ireneusz
wychowawca mgr Mikaj Htter

  1. Arendarska Elbieta
  2. Baszczok Boena
  3. Jadczyszyn Dariusz
  4. Jendros Brygida
  5. Lenik Bogusawa
  6. ukasik Ewa
  7. Marcinek Gabriela
  8. Migalski Marek
  9. Muszyska Danuta
  10. Stromiska Edyta
  11. Szwan Katarzyna
  12. Wieczorek Zbigniew
  13. Wieder Sylwia
  14. Wilczek Grayna
  15. Zakowicz Czesawa
  16. ydek Jolanta
Wicej o absolwentach
Matura 1988
wychowawca mgr Janina Mularczyk

  1. Adamska Izabela
  2. Besz Boena
  3. Bielska Wioletta
  4. Brzeziska Katarzyna
  5. Czepala Jolanta
  6. Chapek Maria
  7. Feil Karina
  8. Joko Izabela
  9. Koton Alicja
  10. Kuczera Beata
  11. Kudliski Wojciech
  12. Kura Jolanta
  13. Ludwig Karina
  14. Matuszek Dorota
  15. Mikiewicz Dorota
  16. Morawiec Rafa
  17. Mrowiec Walter
  18. Niebudek Krzysztof
  19. Niemiec Beata
  20. Podruczna Sylwia
  21. Porombka Magorzata
  22. Popiech Piotr
  23. Przybya Dariusz
  24. Skoniecki Maciej
  25. Skupnik Zuzanna
  26. Szyra Boena
  27. Trojaska Irena
  28. Turakiewicz Agata
  29. Wrbel Ilona
wychowawca mgr Bolesaw nigurski

  1. Bajsarowicz Marek
  2. Biel Joanna
  3. Burda Jzef
  4. Ciechanowicz Andrzej
  5. Czepalla Marek
  6. Grygiel Grzegorz
  7. Gwizdak Wojciech
  8. Halama Magorzata
  9. Jarosz Joanna
  10. Klimanek Dominik
  11. Krzyak Edward
  12. Kucharczyk Andrzej
  13. Kulbaka Andrzej
  14. Kwoczek Joanna
  15. anoszka Barbara
  16. Malczewska Joanna
  17. Mucha Roman
  18. Nierycho Sylwia
  19. Sikora Grzegorz
  20. Skwierczyska Agnieszka
  21. Sadek Joanna
  22. Stanik Marcin
  23. Szecwka Przemysaw
  24. Szczecina Tomasz
  25. Szwan Izabela
  26. lzak Roman
  27. Trompeta Wojciech
  28. Utrata Danuta
  29. Waligra Pawe
  30. Wdzina Krzysztof
  31. Wilk Piotr
  32. Witkowski Tomasz
  33. Zalewski Radosaw
wychowawca mgr ucja Gurbierz

  1. Cielik Elbieta
  2. Czogaa Grayna
  3. Fros Bernadetta
  4. Furgol Iwona
  5. Goldeman Ilona
  6. Grzesik Ewa
  7. Hryniewicz Beata
  8. Jachimowicz Magda
  9. Klimek Halina
  10. Kolik Danuta
  11. Kura Alicja
  12. Kuroczik Ra
  13. Majer Magorzata
  14. Majowicz Lidia
  15. Manderla Joanna
  16. Wysokiska Natalia
  17. Benczew Beno
  18. Grecka Jolanta
  19. Marcinek Roman
  20. Mosidz Magorzata
  21. Mucha Boena
  22. Ostrowicz Anna
  23. Schreiber Zuzanna
  24. Siwo Kornelia
  25. Suchorab Urszula
  26. Szuba Bogusawa
  27. Urbaczyk Joanna
  28. Wgrzyn Ewa
  29. Wnuk Joanna
  30. Wojtas Beata
  31. Worobiec Beata
  32. Wranik Teresa
  33. Wydra Iwona
wychowawca mgr Adela Nowak

  1. Czepalla Karina
  2. Dere Dorota
  3. Dyrszlag Anita
  4. Gnot Magorzata
  5. Groborz Dorota
  6. Grzesik Beata
  7. Knura Sylwia
  8. Koek Iwona
  9. Kruczek Barbara
  10. Kuziel Barbara
  11. Mazur Robert
  12. Mielniczyn Elwira
  13. Molda Hanna
  14. Motoch Bogusawa
  15. Ozga Ewa
  16. Pasker Renata
  17. Pielczyk Dariusz
  18. Piskorz Waldemar
  19. Pytlik Ewelina
  20. Rosiski Dariusz
  21. Rycka Andrzej
  22. Rzodeczko Magorzata
  23. Serafin Arlena
  24. Tkocz Marek
  25. Wony Grzegorz

  1. Manderla Marek
  2. Macha Anna
Wicej o absolwentach
Matura 1989
wychowawca mgr in. Jolanta Dbiska-Banak

  1. Buban Izabela
  2. Huppert Grzegorz
  3. Kukuczka Ewa
  4. Kwaniewicz Janusz
  5. Latka Magorzata
  6. Mercik Anna
  7. Mynarczyk Agata
  8. Morgaa Jerzy
  9. Muelak Katarzyna
  10. Noworyta Waldemar
  11. Piszczatowski Adam
  12. Radecki Aleksander
  13. Radziewicz Ilona
  14. Szymaska Magdalena
  15. Winnicka Barbara
  16. Wypir Rafa
  17. Baszczok Alina
  18. Cituk Joanna
  19. Chodenko Jarosaw
  20. Danek Klaudiusz
  21. Gajda Sabina
  22. Motyka Piotr
  23. Nowak Arnold
  24. Obuszko Jarosaw
  25. Pakosz Anna
  26. Pietrzak Iwona
  27. Pietrzak Mariola
  28. Szczepanik Justyna
wychowawca mgr Ryszard elazko

  1. Cholewa Piotr
  2. Deryo Stanisawa
  3. Fojcik Mariola
  4. Gotzmann Daniela
  5. Grska Lucyna
  6. Ignacek Beata
  7. Janczewski Dariusz
  8. Jezusek Jolanta
  9. Krzykaa Elbieta
  10. Lustig Joanna
  11. Marcol Marek
  12. Mularczyk Arkadiusz
  13. Powska Agnieszka
  14. Remiorz Danuta
  15. Rzeczkowska Izabela
  16. Sapaa Katarzyna
  17. Slawik Violetta
  18. witek Wojciech
  19. Wdokowska Ewa
  20. Wielecka Magdalena
  21. Wojciechowski Andrzej
wychowawca mgr Janusz Knauer

  1. Dada Alina
  2. Dziedzioch Rajmund
  3. Gnot Barbara
  4. Grny Andrzej
  5. Iwanik Joanna
  6. Jagielski Piotr
  7. Kasza Brygida
  8. Kasza Izabela
  9. Kitel Karina
  10. Koton Sylwia
  11. Korus Janusz
  12. Kosowski Piotr
  13. Krzykaa Gabriela
  14. Lamaczek Maria
  15. Pli Katarzyna
  16. Popiech Jarosaw
  17. Pytlik Urszula
  18. Schneider Violetta
  19. Sepioo Sabina
  20. Skiba Katarzyna
  21. Sotysiak Aleksandra
  22. Szczudek Sebastian
  23. Szumilak Katarzyna
  24. Wieczorek Andrzej
  25. Wieder Zuzanna
  26. Wojciechowska Anna
  27. Wjcik Elbieta
  28. Wycisk Sabina
  29. Zychma Marcin
wychowawca mgr Ewa Dorobisz

  1. Burdzik Monika
  2. Cyganek Celina
  3. Czekaa Marian
  4. Gacka Kornelia
  5. Helczyk Helena
  6. Jankowska Halina
  7. Kaliciska Ewa
  8. Kazuk Joanna
  9. Laskowska Kamila
  10. Libera Sylwia
  11. Mental Magorzata
  12. Osadnik Jadwiga
  13. Palej Katarzyna
  14. Pawowska Beata
  15. Pachetka Klaudia
  16. Powaa Monika
  17. Siedlaczek Joanna
  18. Szczypua Szymon
  19. Szubert Lidia
  20. Trojaska Magorzata
  21. Wenglorz Urszula
  22. Widuch Anna
  23. Wodecki Marek
  24. Zoto Joanna
  25. Plura Marek
Wicej o absolwentach
Matura 1990
wychowawca mgr Eugeniusz Radecki

  1. Banaszak Magdalena
  2. Brzeniak Ewelina
  3. Burczyc Boena
  4. Cioek Jolanta
  5. Demczuk Jerzy
  6. Furmanowicz Magorzata
  7. Hajzyk Danuta
  8. Lamczyk Ilona
  9. Mekeresz Aleksandra
  10. Nawrat Katarzyna
  11. Ralska Justyna
  12. Szemicka Sylwia
  13. Taski Waldemar
  14. Wieczorek Ewa
  15. Adamczyk Edyta
  16. Gizowska Joanna
  17. Jeznach Katarzyna
  18. Konopacka Irena
  19. Kozub Ewa
  20. Krupa Karina
  21. Kulig Halina
  22. ska Aneta
  23. Malajka Beata
  24. Maryszczak Monika
  25. Owczarek Aleksandra
  26. Procek Adam
  27. Weis Gabriela
  28. Wooszyn Zbigniew
  29. Wramba Edyta
wychowawca mgr Andrzej Mercik

  1. Augustyska Hiacynta
  2. Bilka Joanna
  3. Buban Eugeniusz
  4. Cmok Gabriela
  5. Dudzik Joanna
  6. Dziuba Dorota
  7. Gospodarczyk Barbara
  8. Klimanek Tomasz
  9. Kolenda Lidia
  10. Kostera Gabriela
  11. Kunik Iwona
  12. Lazar Ryszard
  13. Lubo Marcin
  14. Mamorski Piotr
  15. Mateja Dorota
  16. Mczka Arkadiusz
  17. Michalska Joanna
  18. Miczajka Beata
  19. Niedbaa Weronika
  20. Okrent Piotr
  21. Owicimska Lilianna
  22. Pak Aleksandra
  23. Paczek Sylwia
  24. Radziewicz Marzena
  25. Rostek Barbara
  26. Sezeniewska Boena
  27. Sikora Barbara
  28. Sobina Joanna
  29. Sochocki Jacek
  30. Solich Elbieta
  31. Tomczak Magdalena
  32. Trompeta Jacek
  33. Waligra Grzegorz
  34. Zaska Barbara
  35. Brzczek Zygmunt
wychowawca mgr Jadwiga Mokra

  1. Bentkowska Elbieta
  2. Gawron Iwona
  3. Jaszczura Agnieszka
  4. Jurecka Lidia
  5. Kolega Jolanta
  6. Kolosko Danuta
  7. Koodziejczyk Karina
  8. Krybus Karina
  9. Kubica Klaudia
  10. Manderla Jolanta
  11. Mikoajec Danuta
  12. Minkina Mariola
  13. Meca Tomasz
  14. Mitrga Magorzata
  15. Muc Joanna
  16. Musio Mariusz
  17. Nowakowska Violetta
  18. Pczko Piotr
  19. Plura Adrian
  20. Polak Katarzyna
  21. Poznaska Maria
  22. Priebe Dorota
  23. Rosochacka Ewa
  24. Szlosarek Karina
  25. Szponder Adam
  26. Szweda Piotr
  27. Wrazido Ewa
wychowawca mgr Jadwiga Janik

  1. Czekaa Beata
  2. Czogaa Halina
  3. Deszka Gabriela
  4. Hazuka Iwona
  5. Herbut Wioletta
  6. Kalabis Gabriela
  7. Kretek Gabriela
  8. Krupa Izabela
  9. Krzykaa Irena
  10. Kunik Joanna
  11. Laton Barbara
  12. Marcinek Alicja
  13. Michalska Joanna
  14. Mocniak Halina
  15. Morawiec Izabela
  16. Pietrasz Jolanta
  17. Rumpel Laura
  18. Rusnarczyk Joanna
  19. Swoboda Grayna
  20. Szymiczek Karina
  21. Targowska Boena
  22. Wrblewska Anna
  23. Wycisk Dorota
  24. urek Iwona
Wicej o absolwentach
Matura 1991
wychowawca mgr Benedykt Motyka

  1. Cymerman Ewa
  2. Fica Gabriela
  3. Jakubek Joanna
  4. Janiczek Joanna
  5. Kiepas Joanna
  6. Klima Renata
  7. Kocioek Alicja
  8. Koloska Wojciech
  9. Kornak Micha
  10. Kozub Mirella
  11. Kupka Klaudia
  12. Sieradzka Iwona
  13. Szarata Magorata
  14. Wechowski Sylweriusz
  15. Wielocha Sebastian
  16. Giemza Katarzyna
  17. Hupta Renata
  18. Ilcewicz Katarzyna
  19. Jakubiec Magorzata
  20. Kroker Renata
  21. Machaj Damian
  22. Mikua Ireneusz
  23. Morawiec Violetta
  24. Motyka Agata
  25. Ponka Anna
  26. Rostek Honorata
  27. Ry Sabina
  28. Stuka Alicja
  29. Weniak Boena
  30. Wrbel Boena
  31. Lara Ewa
wychowawca mgr Anna Szczsna

  1. Bencal Justyna
  2. Bodzianowski Tomasz
  3. Diadyk Rafa
  4. Fila Czesaw
  5. Furman Magdalena
  6. Gdek Grayna
  7. Gwka Jacek
  8. Gralczyk Adam
  9. Jarosz Agnieszka
  10. Jelocha Grzegorz
  11. Knop Zbigniew
  12. Koczwara Mariusz
  13. Mazurkiewicz Krzysztof
  14. Mokrzycka Izabela
  15. Musio Joanna
  16. Otawa Magorzata
  17. Pakosz Magorzata
  18. Pazurek Adam
  19. Pilar Beata
  20. Posmyk Edyta
  21. Przybysawski Adam
  22. Skaacka Barbara
  23. Skwierczyska Barbara
  24. Szpila Aneta
  25. Turakiewicz Romuald
  26. Wierczek Barbara
  27. Wiewira Katarzyna
  28. Wilk Tomasz
  29. Witko Katarzyna
  30. Woszek Zygmunt
  31. Wrbel Mirosaw
wychowawca mgr Jzej Koloska

  1. Benisz Elbieta
  2. Buczarski Andrzej
  3. Cyfka Teresa
  4. Czech Renata
  5. wik Magorzata
  6. Daczuk Iwona
  7. Dastig Katarzyna
  8. Drobna Barbara
  9. Glenc Weronika
  10. Glenc Zbigniew
  11. Grabowska Iwona
  12. Jakobi Ewa
  13. Jeremiasz Magorzata
  14. Jurecki Tomasz
  15. Kalus Ewa
  16. Kijaska Anna
  17. Klasten Magorzata
  18. Klon Andrzej
  19. Koodziej Janusz
  20. Krl Barbara
  21. Krzyewska Katarzyna
  22. Meissner Klaudia
  23. Pagacz Iwona
  24. Paka Joanna
  25. Sekua Renata
  26. Sus Dariusz
  27. Wojtak Przemysaw
  28. Wonica Michalina
  29. Zawojski Maciej
wychowawca mgr Elbieta Majewska

  1. Bdowska Boena
  2. Brzenczka Beata
  3. Bugla Katarzyna
  4. Filar Magorzata
  5. Gembalczyk Stanisaw
  6. Giero Izabela
  7. Gitling Iwona
  8. Gnot Jarosaw
  9. Gocya Jolanta
  10. Grkiewicz Magorzata
  11. Kasprzycki Andrzej
  12. Kasza Beata
  13. Kiszka Joanna
  14. Kojtek Anna
  15. Konieczniak Marek
  16. Kostka Maciej
  17. Krzemie Adam
  18. Lamich Piotr
  19. Machalska Izabela
  20. Majka Julita
  21. Morawiec Ewa
  22. Pietras Joanna
  23. Paczek Celina
  24. Purol Ewa
  25. Rodak Dariusz
  26. Rycka Lidia
  27. Rymarowicz Katarzyna
  28. Sipajo Anna
  29. Sotwiska Elbieta
  30. Sowa Justyna
  31. Staszak Boena
  32. Tapper Katarzyna
  33. Wodarczyk Mirosaw
  34. Wranik Beata
  35. Wranik Zygmunt
  36. Zygar Magorzata
Wicej o absolwentach
Matura 1992
wychowawca mgr Janina Mularczyk

  1. Byczyk Aleksandra
  2. Cielik Danuta
  3. Iwaczuk Aleksandra
  4. Kazuk Urszula
  5. Kozowska Justyna
  6. Kolik Iwona
  7. Lokaj Lidia
  8. Matuszek Sabina
  9. Oko Barbara
  10. Polak Boena
  11. Potyka Ilona
  12. Strzaka Aleksandra
  13. Uba Joanna
  14. Wysokiska Wirginia
  15. Zajc Bogusaw
  16. Zientek Joanna
  17. ya Joanna
  18. Bachut Zbigniew
  19. Hrebeniak Grayna
  20. Kucia Magorzata
  21. Majewska Katarzyna
  22. Mekeresz Ewa
  23. Pasternak Jacek
  24. Sokoowska Magorzata
  25. Struzik Beata
  26. Szczerbiski ukasz
  27. Szumera Magorata
  28. Wroa Monika
wychowawca mgr Bolesaw nigurski

  1. Draszczyk Iweta
  2. Graca Barbara
  3. Heller Anna
  4. Jeremicz Krzysztof
  5. Mercik Szymon
  6. Mielczarek Jacek
  7. Mikaszewicz Adam
  8. Mikaszewicz Piotr
  9. Motyka Magorzata
  10. Mucha Aleksander
  11. Okrent Jarosaw
  12. Piasecka Aleksandra
  13. Rudzki Marcin
  14. Sobota Arkadiusz
  15. Tokarczyk Grzegorz
  16. Weiner Zuzanna
  17. Witko Ewa
  18. Bujnowska Ewa
  19. Bywalec Joanna
  20. Chapek Renata
  21. Dudzik Tomasz
  22. Ewy Andrzej
  23. Gembalczyk Mirosawa
  24. Jabrzyk Tomasz
  25. Morawiec Barbara
  26. Pistka Mariusz
  27. Stelmach Daniel
  28. Tomalik Katarzyna
  29. Wrazido Katarzyna
wychowawca mgr ucja Gurbierz

  1. Bania Iwona
  2. Florek Anna
  3. Gawlas Magdalena
  4. Huk Magorzata
  5. Januszewska Ewa
  6. Kasprzycka Joanna
  7. Klobuczek Marek
  8. Krakowczyk Dariusz
  9. Majer Anna
  10. Modrzyk Izabela
  11. Morawiec Natalia
  12. Mostek Dorota
  13. Mrowiec Teresa
  14. Rodak Mariusz
  15. Rosiska Katarzyna
  16. Smajdor Magorzata
  17. witaa Beata
  18. Antonin Barbara
  19. Cyfka Boena
  20. Golasz Piotr
  21. Libowska Gabriela
  22. Mikiewicz Helena
  23. Muc Katarzyna
  24. Paskuda Marek
  25. Wajzer Beata
  26. Wolnik Urszula
  27. Zawisz Janusz
wychowawca mgr Mikoaj Htter

  1. Bajer Sylwia
  2. Bentkowska Joanna
  3. akolli Zyjahmi
  4. Czekaa Gabriela
  5. Czogaa Katarzyna
  6. Eichner Elwira
  7. Florczak Joanna
  8. Frankowski Grzegorz
  9. Godula Monika
  10. Kalabis Gizela
  11. Kapinos Izabela
  12. Kiszka Boena
  13. Kuc Marzena
  14. Kuczera Czesawa
  15. Kulak Joanna
  16. Musiolik Katarzyna
  17. Paka Jolanta
  18. Olbrot Tatiana
  19. Rzerzacz Henryk
  20. Skrijka Mirela
  21. Stryjska Sylwia
  22. mieja Alina
  23. Wolna Magdalena
  24. Zmuda Klaudia
  25. ebrowska Alicja
  26. Krzykaa Artur
Wicej o absolwentach
Matura 1993
wychowawca mgr Halina Kwiecie

  1. Amborska-Sawowa Sylwia
  2. Chrzonszcz Mariola
  3. Dbczak Robert
  4. Flerczak Anna
  5. Gdesz Mirosaw
  6. Gurda Agnieszka
  7. Kraska Agnieszka
  8. Pasternak Ilona
  9. Piszczek Ewa
  10. Raciborska Katarzyna
  11. Rudzka Magdalena
  12. Rydz Monika
  13. Sieradzka Katarzyna
  14. Stojaowski Maciej
  15. Subocz Sylwia
  16. Widota Andrzej
  17. ylak Jagienka
  18. Abramczyk Urszula
  19. Baczyk Beata
  20. Baron Henryka
  21. Hajduk Katarzyna
  22. Junik Marzena
  23. Komarnicka Ewa
  24. Krybus Liliana
  25. Lara Anna
  26. uszcz Radosaw
  27. Mokanek Katarzyna
  28. Sepioo Iwona
  29. Sojka Przemysaw
  30. Stanienda Teresa
  31. Tutak Ewa
  32. Zajc Magorzata
  33. oneczko Barbara
wychowawca mgr Eugeniusz Radecki

  1. Chosta Katarzyna
  2. Filocha Iwona
  3. Friedrich Bartomiej
  4. Gdzikiewicz Monika
  5. Gralczyk Piotr
  6. Grska Ewa
  7. Gurbierz Jacek
  8. Hiltawska Sylwia
  9. Horak Janina
  10. Janiczko Anna
  11. Kamiska Katarzyna
  12. Kie Adam
  13. Kolarczyk Estera
  14. Konopnicki Marek
  15. Kornel Bartomiej
  16. Knura Iwona
  17. Kuklewicz Wieczysaw
  18. Kupka Weronika
  19. Maczak Celina
  20. Mika Aleksandra
  21. Morciniec Stanisaw
  22. Mode Arkadiusz
  23. Nowak Maciej
  24. Pajczkowski Krzysztof
  25. Paczek Sylwia
  26. Polak Iwona
  27. Popiech Dariusz
  28. Romaniak Jolanta
  29. Rybicka Anita
  30. Skaacka Katarzyna
  31. Skorupa Jarosaw
  32. Scheithauer Marek
  33. Walencik Anna
  34. Witkowski Marek
  35. Zdziech Alicja
  36. Zygmunt Katarzyna
wychowawca mgr Krystyna Grdalska

  1. Chwaek Elwira
  2. Janus Mirosawa
  3. Jaworowska Katarzyna
  4. Kaua Barbara
  5. Katolik Zofia
  6. Kiernicka Aleksandra
  7. Kwanica Sabina
  8. Knap Joanna
  9. Kocz Mariola
  10. Libera Marcin
  11. Matioszek Sabina
  12. Mika Tomasz
  13. Moskwa Maria
  14. Nikiel Magorzata
  15. Paczkowska Alina
  16. Sokoowaska Magorzata
  17. witaa Boena
  18. Trojanowska Urszula
  19. Burek Zuzanna
  20. Gawe Iwona
  21. Golla Karina
  22. Grbowicz Ewa
  23. Hoszycka Barbara
  24. Jagielska Katarzyna
  25. Kolarczyk Magorzata
  26. Kura Edyta
  27. Kuziel Agata
  28. Mocha Boena
  29. Paac Maciej
  30. Zajc Anna
  31. Zdobylak Renata
wychowawca mgr Joanna Gogulska

  1. Adamczyk Jolanta
  2. Bajsarowicz Mirosawa
  3. Geldner Aleksandra
  4. Glajsner Tomasz
  5. Junka Magorzata
  6. Makieo Leszek
  7. Markiton Jolanta
  8. Mordal Zuzanna
  9. Napieraa Alicja
  10. Napieraa Katarzyna
  11. Niemann Joanna
  12. Otlik Marcin
  13. Rostek Ewa
  14. Rycka Piotr
  15. Siedlaczek Danuta
  16. Somiany Robert
  17. Trojnar Iwona
  18. Woejko Katarzyna
  19. Zaborowska Magdalena
  20. Bugla Gabriela
  21. Gaworowska Anna
  22. Grek Alicja
  23. Hahn Ryszard
  24. Hefko Ewa
  25. Mikieko Anna
  26. Myga Magdalena
  27. Olszewska Elbieta
  28. Pilch Aleksandra
  29. Ploch Daniela
  30. Smykaa Joanna
  31. widerska Anna
  32. wis Adrian
  33. Wieczorek Lidia
  34. Winiewska Barbara
  1. Lenik Iwona
Wicej o absolwentach
Matura 1994
wychowawca mgr Bogumia Jankowska

  1. Blok Izabela
  2. Brzeziska Agnieszka
  3. Brzoza Leonarda
  4. Czech Jeremiasz
  5. Dbrowska Katarzyna
  6. Gra Katarzyna
  7. Joczyk Ewa
  8. Kieyska Agnieszka
  9. Kostka Mirosawa
  10. Kucharska Jolanta
  11. Kwiatkowska Patrycja
  12. Marciniak Agata
  13. Morawiec Bogumia
  14. Paweek Stanisaw
  15. Palanowski Maciej
  16. Silbernagel Izabela
  17. Sito Ewa
  18. Struzik Joanna
  19. Szewczuk Tatiana
  20. Torbus Sawomir
  21. Urbiska Ewa
  22. Wencel Monika
  23. Wickowska Ewa
  24. Wok Joanna
  25. Wycisk Magorzata
  26. Wygna Wojciech
wychowawca mgr Ryszard elazko

  1. Bodzianowski Krzysztof
  2. Brygider Bogumia
  3. Bugdo Anna
  4. akolli Jazyska
  5. Czerepok Jan
  6. Duchnik Sawomir
  7. Ewy Joanna
  8. Fioka Beata
  9. Gembalczyk Tadeusz
  10. Gwka Dorota
  11. Golonka Sebastian
  12. Jaworek Oktawian
  13. Jezusek Karina
  14. Kaczmarczyk Piotr
  15. Kujbida Dorota
  16. Labus ukasz
  17. Nasieniak Katarzyna
  18. Otlik Sybilla
  19. Opiela Barbara
  20. Panek Sebastian
  21. Pietrzyk Sylwia
  22. Przybya Piotr
  23. Szydeko Anna
  24. liwiski Bartomiej
  25. liwka Ewa
  26. widerski Pawe
  27. Wala Micha
  28. Wieczorek Tomasz
  29. Woek Damian
  30. Wronka Tomasz
  31. Wysocka Iwona
  32. Zioa Sabina
wychowawca mgr Jadwiga Janik

  1. Bozio Zuzanna
  2. Czesak Joanna
  3. Demczuk Iwona
  4. Dybaa Katarzyna
  5. Filar Wojciech
  6. Frej Katarzyna
  7. Gowacz Aleksander
  8. Halama Marek
  9. Komorek Tomasz
  10. Komidek Dariusz
  11. Kucharczyk Barbara
  12. Modrzyk Boena
  13. Mucha Andrzej
  14. Musio Renata
  15. Noga Urszula
  16. Ojczyk Agnieszka
  17. Przybya Elbieta
  18. Pytel Jolanta
  19. Rabiega Boena
  20. Ryszka Izabela
  21. Sok Joanna
  22. Stuchy Anna
  23. Szlezinger Lidia
  24. Szuba Aleksandra
  25. Tabisz Beata
  26. Wawrzkiewicz Iwona
  27. Widenka Sylwia
  28. Jdrzejewska Joanna
wychowawca mgr Joanna Karkocha

  1. Atachowicz Daniel
  2. Balcer Barbara
  3. Bobrzik Sylwester
  4. Bogacz Agata
  5. Czekaa Renata
  6. Czorny Jacek
  7. Gwosdz Krzysztof
  8. Iwanik Magorzata
  9. Jczmionka Dorota
  10. Krzykaa Robert
  11. Wramba Jakub
  12. Malinowski Grzegorz
  13. Opic Marian
  14. Paleta Edyta
  15. Pierzchaa Jacek
  16. Potek Karina
  17. Powzka Magdalena
  18. Saczek Magorzata
  19. Storka Dariusz
  20. Szczasny Leszek
  21. Szurgacz Gabriela
  22. lusarek Alina
  23. Wahl Maria
  24. Wdoowski Andrzej
  25. Weleda Sonia
Wicej o absolwentach
Matura 1995
wychowawca mgr Krystian yczek

  1. Btkowska Barbara
  2. Botorek Teresa
  3. Buczek Dorota
  4. Chromicz Jolanta
  5. Czwal Ewelina
  6. Czyszczo Agnieszka
  7. Drzymaa Marek
  8. Dudek Mirosawa
  9. Ekiert Bogna
  10. Harazim Ewa
  11. Janiec Magdalena
  12. Jaworek Ewa
  13. Jeznach Aleksandra
  14. Kowal Violetta
  15. Krauze Aleksandra
  16. Krtosz Marzena
  17. Kucia Joanna
  18. Majchrowicz Elbieta
  19. Witczak Violetta
  20. Kuczyska Justyna
  21. Lucyga Monika
  22. Michalczuk Anna
  23. Michalicka Dorota
  24. Motyka Ewa
  25. Niklas Izabela
  26. Nosiadek Patrycja
  27. Pater Karina
  28. Pietras Ewa
  29. Plinta Sabina
  30. Sarna Grzegorz
  31. Sekua Ewa
  32. Turakiewicz Karolina
  33. Wiewira Anna
  34. Zgraja Aleksandra
  35. Deryo Agnieszka
wychowawca mgr Jadwiga Mokra

  1. Chroboczek Sabina
  2. Cielik Fabian
  3. Czech Tomasz
  4. Grabo Andrzej
  5. Hiltawski Marcin
  6. Kapucik Marcin
  7. Kie Sebastian
  8. Klichta Wojciech
  9. Kondys Adam
  10. Kolik Piotr
  11. Kraiski ukasz
  12. Mazur Baej
  13. Mazur Tomasz
  14. Milewska Magdalena
  15. Musio Rafa
  16. Nowak Ewa
  17. Nowak Katarzyna
  18. Rudzka Anna
  19. Paszowska Kamila
  20. Piasecki Artur
  21. Pielczyk Tomasz
  22. Ronowski Przemysaw
  23. Ryborz Elbieta
  24. Stryjecki Radosaw
  25. Stuchy Szymon
  26. Studniczek Maria
  27. Szepelawy Joanna
  28. Wolski Zenon
  29. Wala Aleksandra
  30. Woszek Ewa
  31. Wojta Magorzata
  32. Wodzyski Przemysaw
  33. Woniak Maciej
  34. Wjcik Jolanta
  35. Zajc Rafa
  36. Ziombra Andrzej
  37. Zulski Wojciech
  38. Zychma Adam
  39. Kaczmarczyk Krzysztof
wychowawca mgr Urszula Majewska

  1. Baster Katarzyna
  2. Buba Edyta
  3. Budek Dawid
  4. Bulak Monika
  5. Duda Agata
  6. Gral Ewa
  7. Grycman Grayna
  8. Janiec Katarzyna
  9. Jarzbiska Aleksandra
  10. Kapro Barbara
  11. Kapro Joanna
  12. Kojder Sylwia
  13. Ledniowska Barbara
  14. Pilch Joanna
  15. Radzikowska Magorzata
  16. Sowa Marzena
  17. Szewczuk Daria
  18. Tabisz Anita
  19. Jaskua Aneta
  20. Koroblewska Iwona
  21. Korus Katarzyna
  22. Krakowczyk Boena
  23. Krzyanowska Zuzanna
  24. Kuliga Joanna
  25. Lokaj Ewa
  26. Matusik Anna
  27. Miczko Ewa
  28. Micher Anna
  29. Piekarska Katarzyna
  30. Pietras Beata
  31. Pytlik Barbara
  32. Pucka Elbieta
  33. Rzodeczko Iwona
  34. Sanecznik Iwona
  35. Sotys Anna
  36. Wieczorek Jan
  37. Ziegler Maria
wychowawca mgr Beata Paduch

  1. Cis Mariola
  2. wik Krystyna
  3. Dbiska Barbara
  4. Drost Halina
  5. Dworczak Klaudiusz
  6. Dylus Dominika
  7. Franiczek Beata
  8. Gackowiec Leszek
  9. Grycman Anna
  10. Bobrzik Iwona
  11. Kura Mariusz
  12. Mandera Anna
  13. Rut Katarzyna
  14. Sawek Remigiusz
  15. Zagola Katarzyna
  16. Zamojska Magorzata
  17. Bednarz Bogusawa
  18. Gaida Krystyna
  19. Hupka Irena
  20. Kania Mirela
  21. Kowol Anna
  22. Kunik Weronika
  23. Ludwig Anita
  24. Ogrodnik Monika
  25. Pientka Klaudia
  26. Sekua Magorzata
  27. Solich Ewelina
  28. Szmuk Katarzyna
  29. Szumera Izabela
  30. Szumera Katarzyna
  31. Tomaszowski Daniel
  32. Weleda Sybilla
  33. Wieczorek Ilona
Wicej o absolwentach
Matura 1996
wychowawca mgr in. Jolanta Dbiska-Banak

  1. Affanasowicz Micha
  2. Amborski- Sawow Daniel
  3. Bednarz ukasz
  4. Beil Dawid
  5. Burban Grzegorz
  6. Dymek Tatiana
  7. Gralczyk Patrycja
  8. Klimczak Magdalena
  9. Knop Witold
  10. Kopel Marek
  11. Kroker Ilona
  12. Kwiatkowski Sawomir
  13. Malczeski Mirosaw
  14. Michalec Joanna
  15. Michalik Maja
  16. Nowak Wojciech
  17. Szkuat Beata
  18. Tomaszewska Justyna
  19. Cyprys Wojciech
  20. Czysz Boena
  21. Grdalski Przemysaw
  22. Knop Agnieszka
  23. Kokoszka Tomasz
  24. Kukuczka Janusz
  25. Langer Karina
  26. Mederska Karolina
  27. Michna Jacek
  28. Mucha Adrian
  29. Musio Daniel
  30. Niewrzo Aleksandra
  31. Pielczyk Katarzyna
  32. Sobala Grayna
  33. Spula Wioletta
  34. Szwed Mirosaw
  35. Wiecha Oktawiusz
  36. Witko Andrzej
  37. Zygmunt Adam
wychowawca mgr ucja Gurbierz

  1. Brzoska Rafa
  2. Czerwenka Zofia
  3. Dudek Baej
  4. Friedrich Aleksandra
  5. Gnot Barbara
  6. Kopisz Anna
  7. Kostrzewa Magorzata
  8. Kunierz Magorzata
  9. Makowska Magorzata
  10. Palica Karina
  11. Pendzich Sabina
  12. Solich Magdalena
  13. Szecwka Maria
  14. Tabaka Marzena
  15. Tomalik ukasz
  16. Trzepizur Ewa
  17. Waniowski Rafa
  18. Wojtas Alina
  19. Zdziebczok Beata
  20. Bdowska Barbara
  21. Brykaa Joanna
  22. Czekaska Agnieszka
  23. Gronowicz Anna
  24. Kania Adriana
  25. Konopka Joanna
  26. Kopaniecka Iwona
  27. Kostka Wojciech
  28. Krzysztofka Marzena
  29. Kuka Boena
  30. Nasieniak Anna
  31. Ostaowska Alina
  32. Rezler Gabriela
  33. Rybka Boena
  34. lusarz Joanna
wychowawca mgr Janina Mularczyk

  1. Adamek Marek
  2. Blucha Mariola
  3. Bociuk Tatiana
  4. Brakowiecki Wojciech
  5. Chrapiska Beata
  6. Jakiewicz Paulina
  7. Kaszczyszyn Ewelina
  8. Pli Agnieszka
  9. Pytel Magorzata
  10. Rzytki Anita
  11. Szczasny Roman
  12. Wieczorek Weronika
  13. Wojtas Patrycja
  14. Wolny Przemysaw
  15. Cwibel Beata
  16. Flegel Anna
  17. Kroczak Karolina
  18. Kusido Ewa
  19. Matioszek Iwona
  20. Mrozek Sylwia
  21. Naciuk Aneta
  22. Nowak Weronika
  23. Ostafiska Anna
  24. Sklarz Joanna
  25. Tkocz Beata
  26. Wziontek Agata
wychowawca mgr Benedykt Motyka

  1. Biskup Krzysztof
  2. Brytaczyk Ewa
  3. Chrobok Anna
  4. Cielik Jadwiga
  5. Duda Monika
  6. Dyrszlag Ewelina
  7. Filipowska Anna
  8. Florek Elwira
  9. Gawron Wojciech
  10. Hajduk Krzysztof
  11. Karpiski Krzysztof
  12. Kempanowska Joanna
  13. Kowalewska Beata
  14. Lorenz Ewa
  15. Mikoajczyk Magdalena
  16. Pazderyn Wioletta
  17. Pczko Justyna
  18. Pieczarek Dorota
  19. Pikulska Halina
  20. Raczek Agnieszka
  21. Rajchel Aleksandra
  22. Rajter Anna
  23. Rehlis Tomasz
  24. Rosochacka Agnieszka
  25. Ruchaa Joanna
  26. Staniek Magdalena
  27. Stryjska Stella
  28. Urbaniec Urszula
  29. Widriska Teresa
  30. Wolnik Weronika
  31. Zwolana Katarzyna
  32. Banasiak Sawomir
wychowawca mgr Ewa Dorobisz

  1. Cybulski Rafa
  2. wik Ewelina
  3. Daniel Justyna
  4. Dbiska Joanna
  5. Duda Agnieszka
  6. Duraj Mariola
  7. Kosek Aurelia
  8. Kosek Mateusz
  9. asocha Magorzata
  10. Mielnik Ewa
  11. Niebielska Maria
  12. Prusinowska Magdalena
  13. Szumilak Lidia
  14. Szyma Elwira
  15. Tkocz Kornelia
  16. Hunia-Sochiera Joanna
Wicej o absolwentach
Matura 1997
wychowawca mgr Danuta Kasperkiewicz

  1. Chrobok Monika
  2. Dekorda Elbieta
  3. Dbska Anna
  4. Duda Aleksandra
  5. Dunkel Katarzyna
  6. Fatyga Anna
  7. Furman Elwira
  8. Glajzner Anna
  9. Grska Anna
  10. Joko Micha
  11. Klima Mariusz
  12. Klyta Katarzyna
  13. Korczok Daria
  14. yko Joanna
  15. Machnik Teresa
  16. Mikusek Ewa
  17. Nowak Anna
  18. Poloczek Marzena
  19. Rutkowska Iwona
  20. Siedlaczek Karolina
  21. Siorak Agnieszka
  22. Sokoowska Magdalena
  23. Stawinoga Magorzata
  24. Stuka Izabela
  25. Wiencierz Lidia
  26. Zieliska Katarzyna
  27. ydek Marcin
  28. Piechula Magdalena
wychowawca mgr Andrzej Mercik

  1. Atachowicz Aneta
  2. Bula Bartomiej
  3. Centkowski Robert
  4. Ciechanowska Anna
  5. Czapkowski Leszek
  6. Duda Lech
  7. Gawlik Marek
  8. Gadysz Maciej
  9. Kaczor Bartosz
  10. Koczwara Joanna
  11. Komidek Anna
  12. Krakowczyk ukasz
  13. Krupa Aleksandra
  14. Kucybaa Magdalena
  15. Kuszka Agnieszka
  16. Mazur Janusz
  17. Mucha Anna
  18. Pietrzykowski Bartosz
  19. Ponka Przemysaw
  20. Sywak Karolina
  21. Szpila Rafa
  22. Szymczyk Krzysztof
  23. Wolski Patrycjusz
  24. Zygmunt Agata
  25. Brzostowski Jakub
  26. Cierpia Anna
  27. Diadyk Beata
  28. Gogiewicz Anna
  29. Klinik Joanna
  30. Lewandowska Natalia
  31. Mikoajek Patrycja
  32. Podstawka Marzena
  33. Smandek Sylwia
  34. Staniek Wojciech
  35. Widenka Marek
  36. Wodarczyk Tomasz
  37. Zaremba Magdalena
wychowawca mgr Joanna Gogulska

  1. Apolony Aneta
  2. Balcer Nina
  3. Czyszczon Sybilla
  4. Delijewska Katarzyna
  5. Glissnik Agnieszka
  6. Gospodarczyk Beata
  7. Kirchniawy Beata
  8. Kupka Aldona
  9. Makarska Ewelina
  10. Mielaczyk Justyna
  11. Michalski Bartomiej
  12. Mrz Mateusz
  13. Nowak Ewa
  14. Adamczyk Martyna
  15. Flegel Pawe
  16. Ojczyk Wojciech
  17. Olchawa Boena
  18. Olizo Elbieta
  19. Paleta Katarzyna
  20. Pietrzyk Krzysztof
  21. Paczek Iweta
  22. cianek Sabina
  23. Tomczyk ukasz
  24. Wieczorek Monika
  25. Ziele Anna
  26. Zippel Wojciech
wychowawca mgr Kazimiera Nowosiada

  1. Banaszak Karolina
  2. Barto Anna
  3. Bielawska Emilia
  4. Bienia Katarzyna
  5. Chaupiski Damian
  6. Czerniecka Marzena
  7. Czesak Aleksandra
  8. Dyrszka Patrycja
  9. Fory Ewa
  10. Gobiowski Micha
  11. Gomka Bronisawa
  12. Grochowska Magdalena
  13. Hanka Lidia
  14. Jaroszewicz Iwona
  15. Jeremicz Joanna
  16. Kobylaska Iwona
  17. Kuliga Ewa
  18. Lampka Arkadiusz
  19. Mikoajczyk Zuzanna
  20. Mirek Barbara
  21. Myga Agnieszka
  22. Napieralska Adriana
  23. Niestrj Agata
  24. Nizioek ukasz
  25. Opolony Helena
  26. Pohl Sabina
  27. Puzio Joanna
  28. Ruchaa Ewa
  29. Sikora Agnieszka
  30. Strzedula Monika
  31. Szymiczek Ilona
  32. Szczchor Sawomira
  33. Witek Agata
  34. kiewicz Emilia
Wicej o absolwentach
Matura 1998
wychowawca mgr Krystyna Grdalska

  1. Betnerowicz Katarzyna
  2. Choroba Monika
  3. Daczak Agnieszka
  4. Dbek Paulina
  5. Duda Pawe
  6. Gobiowska Anna
  7. Grabo Aleksandra
  8. Hadam Iwona
  9. K ukasz
  10. Kobylaska Aneta
  11. Kooczek Mariusz
  12. Komor Karina
  13. Maruszczyk Agnieszka
  14. Merwa Kamilla
  15. Michna Beata
  16. Mikiewicz Magdalena
  17. Morawiec Tomasz
  18. Musztafaga Joanna
  19. Opic Gabriela
  20. Persiska Milena
  21. Pietrzkiewicz Leszek
  22. Siegmund Edyta
  23. Sienkiewicz Anna
  24. Staniek Anna
  25. Synowiec Anna
  26. Urbas Halina
  27. Wiewirka Agata
  28. Winiarczyk Aleksandra
  29. Wojnarska Karolina
  30. Ziewiec Jarosaw
  31. Zygmunt Maciej
wychowawca mgr Benedykt Motyka

  1. Bochenek Klaudia
  2. Jaworek Rafa
  3. Knura Kordian
  4. Kondys Micha
  5. Krzemiski Krzysztof
  6. Lorek Dariusz
  7. Osuchowski Sergiusz
  8. Popawski Adam
  9. Pytel Leszek
  10. Rybosz Marta
  11. Sataa Przemysaw
  12. Schubert Micha
  13. Sobociska Magdalena
  14. Szlosarek Magorzata
  15. Szwan Rafa
  16. Szwed Sawomir
  17. Wgrzynowska Mirela
  18. Wjcik Sawomir
  19. Zitak Magdalena
  20. Boje Wojciech
  21. Chosta Maciej
  22. Domska Anna
  23. Duda Ewa
  24. Dzido Artur
  25. Girek Alicja
  26. Jankowska Karolina
  27. Kaliska Ewa
  28. Kastelik Aleksander
  29. Kosztya Przemysaw
  30. Krtosz Zuzanna
  31. Olchawa Elbieta
  32. Rzodeczko Agnieszka
  33. Sowiska Agata
  34. Surowiec Joanna
  35. Wallach Justyna
  36. Woniak Alicja
  37. Zaborowski ukasz
wychowawca mgr Halina Kwiecie

  1. Bednarska Agnieszka
  2. Dziekaska Lidia
  3. Kudowska Magorzata
  4. Kulig Urszula
  5. Mucha Grzegorz
  6. Pawlik Aleksandra
  7. Prchniak Iwona
  8. Sapa Agnieszka
  9. Somiana Dagmara
  10. Traka Magorzata
  11. Witkowska Ewa
  12. Zieliska Aleksandra
  13. Andres Katarzyna
  14. Bizo Magdalena
  15. Bizo Monika
  16. Czogalla Aleksander
  17. Gawlik Tomasz
  18. Iskaa Zofia
  19. Jaskka Rafa
  20. Klinik Monika
  21. Kocjan Anna
  22. Korzonek Monika
  23. Orszulka Joanna
  24. Piekarska Barbara
  25. Siegmund Beata
  26. Sobol Jacek
  27. Staniecka Olga
  28. Wenglorz Ewelina
  29. Zawisz Danuta
  30. Zymeka Dominik
wychowawca mgr Eugeniusz Radecki

  1. Barcz Boena
  2. Bednarz Agnieszka
  3. Bzumowski Marcin
  4. Ciela Joanna
  5. Ciszek Patrycjusz
  6. Fleger Robert
  7. Goofit Monika
  8. Gonsior Edyta
  9. Gronert Patrycja
  10. Gwd Tomasz
  11. Jarzbiski Andrzej
  12. Kie Ewa
  13. Krlczyk Magdalena
  14. Kycia Marek
  15. Nowak Dominika
  16. Ploch Aleksandra
  17. Radaj Leszek
  18. Riedel Beata
  19. Strojna Daniela
  20. Synowiec Grzegorz
  21. Thym Jarosaw
  22. Widota Ryszarda
Wicej o absolwentach
Matura 1999
wychowawca mgr Joanna Karkocha

  1. Banak Przemysaw
  2. Borys Jacek
  3. Cierpia Andrzej
  4. Czarnacki Piotr
  5. Glajsner Piotr
  6. Grdalska Maja
  7. Hiltawski Piotr
  8. Kot Agnieszka
  9. Kozubek Joanna
  10. Lompart Hanna
  11. Opiela Tomasz
  12. Orszulka Marek
  13. Paniczek Alicja
  14. Paczek Ewelina
  15. Tytko Andrzej
  16. Urbaczyk Aleksandra
  17. Weiner Sebastian
  18. Barya Ewa
  19. Biegaska Dominika
  20. Blucha Katarzyna
  21. Girek Marek
  22. Iwanicka Aleksandra
  23. Jankowska Monika
  24. Kopel Magdalena
  25. Krzyanowski Grzegorz
  26. Mrz Boena
  27. Paac Anna
  28. Paszowska Daria
  29. Pczko Anna
  30. Pelc Dawid
  31. Przycki Marcin
  32. Sawicka Anna
  33. widerska Katarzyna
  34. Woniak Aleksandra
  35. Wycik Anna
  36. Wysokiska Katarzyna
wychowawca mgr Zuzanna Koloska

  1. Gomolec Ewa
  2. Jachimowska Jolanta
  3. Jegerska Anna
  4. Kincel Adam
  5. Kogut Iwona
  6. Krl Magdalena
  7. yczko Monika
  8. Mikita Katarzyna
  9. Pierzycka Ewa
  10. Samojedna Justyna
  11. Stabla Ksenia
  12. Topr Marta
  13. Wendelski Roman
  14. Zieliska Joanna
  15. Bochenek Beata
  16. Czyszczo Dorota
  17. Godziecka Agnieszka
  18. Klichta Tomasz
  19. Kramny Jolanta
  20. Kudyba Andrzej
  21. Kura Edyta
  22. Manterys Magdalena
  23. Marcinek Katarzyna
  24. Piwek Agnieszka
  25. Romanowski Jakub
  26. Rudek Barbara
  27. Solich Agata
  28. Solich Tomasz
  29. Staco Agnieszka
wychowawca mgr Jadwiga Muelak

  1. Beil Karolina
  2. Bieko Jolanta
  3. Biront Janusz
  4. Bugla Szymon
  5. Furman Joanna
  6. Gawron Barbara
  7. Hebda Patrycja
  8. Helmich Magdalena
  9. Jaksik Dominik
  10. Jeremiasz Klaudia
  11. Jzefowicz Irena
  12. Kasprzycka Alina
  13. Kliniecka Jolanta
  14. Komarek Estera
  15. Kowalczyk Katarzyna
  16. Krzykowska Urszula
  17. Machnik ucja
  18. Maciejoczyk Ilona
  19. Mederski Pawe
  20. Orszulka Grzegorz
  21. Piszczek Katarzyna
  22. Popiech Patrycja
  23. Ryborz Anita
  24. Staniek Jacek
  25. Stodolak Radosaw
  26. Til Sylwia
  27. Ziewiec Krzysztof
  28. Cela Dariusz
  29. Tomczyszyn Oktawia
Wicej o absolwentach
Matura 2000
wychowawca mgr Aleksandra Mekeresz

  1. Bindacz Anna
  2. Budnik Elbieta
  3. Cyprys Anna
  4. Czuluk Monika
  5. Garbas Agnieszka
  6. Grim Monika
  7. Iwanik Mirosawa
  8. Kanclerz Jolanta
  9. Kokot Wiesawa
  10. Komor Renata
  11. Konior Joanna
  12. Kozielska Boena
  13. Kuligowska Joanna
  14. Kura Magorzata
  15. Lenartowicz Wojciech
  16. Nawrot Joanna
  17. Litarska Agnieszka
  18. ukaszczykiewicz Ewa
  19. Plis Michalina
  20. Radecka Anna
  21. Sawicka Wiktoria
  22. Stopa Krzysztof
  23. Stroka Ewa
  24. Szymaska Kamila
  25. lzak Anna
  26. Winiarczyk Adam
  27. Zawisz Alina
  28. Zygmunt Ewa
wychowawca mgr Anna Strojny

  1. Balcarek Olga
  2. Brautsch Tadeusz
  3. Dhner Edyta
  4. Komarek Ilona
  5. Koszowska Grayna
  6. Kopel Katarzyna
  7. Lazar Weronika
  8. Nowak Iwona
  9. Otawa Sandra
  10. Piech Joanna
  11. Pytlik Piotr
  12. Wittek Daniela
  13. Wolna Marta
  14. Gadziarowska Marta
  15. Krlikowska Agnieszka
  16. Rychlik Jarosaw
  17. Stabla Sonia
  18. Szlaga Magdalena
  19. Wojas Roman
  20. Wojtak Justyna
  21. Fojcik Weronika
wychowawca mgr Jadwiga Mokra

  1. Biegus Lech
  2. Brakowiecki Micha
  3. Brakowiecki Patryk
  4. Chrapla Karolina
  5. Herud Artur
  6. Mikoda Joanna
  7. Prochal Sebastian
  8. Scheithauer Grzegorz
  9. Skurzewski ukasz
  10. Stryjecki Marek
  11. Smieowski Tomasz
  12. Winiarski ukasz
  13. Zarzycki ukasz
  14. Benda Katarzyna
  15. Glinka Agata
  16. Kopisz Jolanta
  17. Kaczmarz Maciej
  18. Lewaczuk Ewa
  19. Ogiska Daria
  20. Pietrzyk Katarzyna
  21. Rusnarczyk Daniel
  22. Traka Dorota
  23. Wodzyska Kinga
  24. Wrbel Grzegorz
  25. Ziombra Anna
wychowawca mgr Ewa Dorobisz

  1. Dziedzioch Krzysztof
  2. Dziedzioch Sebastian
  3. Gociska Angelika
  4. Grabiec Bartosz
  5. Grabowska Magorzata
  6. Jasklski ukasz
  7. Nowakowski Wojciech
  8. Pajkert Krzysztof
  9. Pawliczek Sebastian
  10. Pielczyk Agnieszka
  11. Pokorny Wojciech
  12. Rogo Justyna
  13. Schneider Anna
  14. Zuwaa Katarzyna
  15. Bachowicz Aleksandra
  16. Duchnik Dominika
  17. Kobierska Anna
  18. Konopka Marta
  19. L geyska Anna
  20. Niedzwied Magdalena
  21. Nowak Beata
  22. Ratu aneta
  23. Roskosz ukasz
  24. Stukator Boena
  25. Szymiczek Micha
wychowawca mgr Beata Paduch

  1. Bizo Ewa
  2. Czechowska Alicja
  3. Daczak Anna
  4. Degorska Magorzata
  5. Duka Katarzyna
  6. Franica Karolina
  7. Giza Regina
  8. Grska Barbara
  9. Halama Bernadeta
  10. Heyduk Pawe
  11. Janicki Kamil
  12. Kania Dominika
  13. Kobylaska Sylwia
  14. Kopciuch ukasz
  15. Koziarski Marcin
  16. Ksol Anna
  17. Orzechowska Ilona
  18. Piskaa Agnieszka
  19. Pohl Anna
  20. Popiech Sylwia
  21. Ptak Katarzyna
  22. Rembacz Ewa
  23. Sojka Anna
  24. Stopa Anna
  25. Szmuro Katarzyna
  26. Szulc Jolanta
  27. Szybiski Radosaw
  28. Taratuta Katarzyna
  29. Walaszek Klaudia
  30. Wysocki ukasz
  31. Wjciszyn Andelika
  32. Zalewska Anna
  33. Zgalik Piotr
wychowawca mgr Piotr Michalak

  1. Czapla Artur
  2. Czekaa Izabela
  3. Galda Grayna
  4. Fitzon Aurelia
  5. Gerlich Ilona
  6. Gsty Magdalena
  7. Haider Anna
  8. Hosumbek Adriana
  9. Kamuzela Kornelia
  10. Kiekowska Krystyna
  11. Koczy Ewa
  12. Kowalczyk Gabriela
  13. Ledniowska Krystyna
  14. Liszka Anna
  15. awnik Brygida
  16. Maciejowska Anna
  17. Mitrga ukasz
  18. Musio Mirela
  19. Nowak Bernadeta
  20. Rumpel Katarzyna
  21. Sobeczko Monika
  22. Szczchor Mirosawa
  23. Tomaszowska Alina
  24. Wjcik Maciej
  25. Wycik Maria
  26. Wyglenda Edyta
Wicej o absolwentach
Matura 2001
wychowawca dr Janusz Nowak

  1. Bochenek Tomasz
  2. Chmel Magorzata
  3. Czerwiska Magorzata
  4. Hnatczuk ukasz
  5. Kolorz Anita
  6. Kooczek Krzysztof
  7. Komorek Dominika
  8. Konior Sara
  9. Kosela Joanna
  10. Kosmidek Beata
  11. Kowalik Hanna
  12. Kowalik Karolina
  13. Kuballa Barbara
  14. Kucznierz Alina
  15. Latosiski Marian
  16. Machnik Alina
  17. Macul Edyta
  18. Mrz Agnieszka
  19. Nawrot Wewelina
  20. Nowak Monika
  21. Proksz Edyta
  22. Rusnak ukasz
  23. Ruszczyk Grzegorz
  24. Rzytki Beata
  25. Stangret Wiktoria
  26. Stojer Joanna
  27. Tarkota Anna
  28. Wijatyk Kazimiera
  29. Zygmunt Bartomiej

wychowawca mgr Bogumia Jankowska

  1. Baran Barbara Katarzyna
  2. Barto Ewa
  3. Bindacz Magdalena
  4. Budnik Iwona
  5. Kania Adam
  6. Koek Sylwester
  7. Kosorz Agnieszka
  8. aba Krzysztof
  9. Marciniak Anita
  10. Mieta Stanisaw
  11. Mroczek Joanna
  12. Napirkowski Adam
  13. Pielczyk Stanisaw
  14. Pohl Eryk
  15. Sawicka Aurelia
  16. Wojtek Karolina
  17. Chrusciel ukasz
  18. Dziurd Barbara
  19. Franke Marcin
  20. Groszowski Marcin
  21. Huczek Dawid
  22. Klima Pawe
  23. Kwiatkowski Bartosz
  24. Kuta Artur
  25. Lach Krzysztof
  26. Maciejowski ukasz
  27. Maryszczak Krzysztof
  28. Mazurkiewicz Dagmara
  29. Morgaa Katarzyna
  30. Serafin Micha
  31. Wolny Alan
  32. Wyleych Katarzyna
  33. Zamojska Dagmara

wychowawca mgr Urszula Majewska

  1. Guretzki Sabina Agnieszka
  2. Bugiel Aleksandra
  3. Chromiska Monika
  4. Franica Beata
  5. Gizicka Aneta
  6. Janda Katarzyna
  7. Kondys Alina
  8. Konieczny Marek
  9. Kwiatkowska Anna
  10. Pytlowany Marzena
  11. Ruchaa Paulina
  12. Strecker Irena
  13. Strecker Jakub
  14. Szczepaski Robert
  15. Wiczok Magdalena
  16. Wojnarski ukasz
  17. Zajc Dominika
  18. Gaj Szymon
  19. Gocya Stefan
  20. Grska Ewa
  21. Guzia Joanna
  22. Jezusek Marcin
  23. Kobierska Agnieszka
  24. krahl Sabina Agnieszka
  25. Kobylaska Mariola
  26. Nowak Magorzata
  27. Osadcw Dominika
  28. Piech Jarosaw
  29. Stochniaek Katarzyna
  30. Wojtas Agnieszka
  31. Zamojska karolina
  32. ya Anna

wychowawca mgr Magorzata Wranik

  1. Bondarewicz Martyna
  2. Godula Agnieszka
  3. Hofrichter Sabina
  4. Jaworska Anna
  5. Kirchniawy Ewelina
  6. lasak Mirela
  7. Lewosiski Marcin Jarosaw
  8. ysie Agnieszka
  9. Malina Stefania
  10. Mazurkiewicz Anna
  11. Naciuk Jolanta
  12. Pasieczna Barbara
  13. Podkalicki Marek
  14. Pype Monika
  15. Rajman Iwona
  16. Sobczuk Elbieta
  17. Weiner Anna
  18. Wodarska Jolanta
  19. Wygna Iwona
  20. Wygna Grzegorz
  21. Baraska Anita
  22. Klimczuk ukasz
  23. Machalski Mirosaw
  24. Ponka Jacek
  25. Prusicka Anna

wychowawca mgr Piotr Libera

  1. Biy Joanna
  2. Czogaa Agnieszka
  3. Elsner Ewa
  4. Goldman Edyta
  5. Himmel Jolanta
  6. Knapik Monika
  7. Koza Wiktoria
  8. Kanarek Arkadiusz
  9. Kotula Sabina
  10. Kramarczyk Adriana
  11. Klencz Asenata
  12. Lasak Agnieszka
  13. Lazar Rafaela
  14. Marcol Laura
  15. Michalska Sabina
  16. Newerla Adriana
  17. Piea Iwona
  18. Rybka Dominika
  19. Sznajder Ewa
  20. Wieczorek Magorzata
  21. Wyglenda Beata
  22. Zimon Dorota
  23. Bedyk Barbara Maria
  24. Baszczyk Tomasz
  25. Prusik Sylwia
  26. Wnukowska Magorzata
Wicej o absolwentach
Matura 2002
wychowawcy: 3 lata - mgr Benedykt Motyka, klasa maturalna - mgr Boena Widota
  1. Busoleanu Ewa
  2. Drobna Anna
  3. Dziedziora Iwona
  4. Fludziski Sawomir
  5. Franica Magda
  6. Garlak Agnieszka
  7. Gawroska Katarzyna
  8. Grziowska Monika
  9. Kaczmarek Barbara
  10. Klejnowski ukasz
  11. Klichta Aleksandra
  12. Klyszcz Micha
  13. Koodziejska Anna
  14. Konior Maciej
  15. Kozowy Anna
  16. Kramarczyk Justyna
  17. Langer Aleksander
  18. Ludwik Andrzej
  19. Nitefor Joanna
  20. Polowczyk Kamil
  21. Sepioo Anna
  22. Siniakiewicz Natalia
  23. Skalska Alicja
  24. Szalc Aleksndra
  25. Szczygielski Szczepan
  26. Szwan Zuzanna
  27. Wojtek Beata
  28. Wycik Agnieszka
wychowawca mgr Joanna Gogulska

  1. Banak Anna
  2. Baranowski Baej
  3. Kdzierski Pawe
  4. Konopnicka Marta
  5. Kucznierz Elbieta
  6. Kwasny Maciej
  7. ugowska Katarzyna
  8. Marzec Iwona
  9. Marzec Karolina
  10. Pelc Magdalena
  11. Rycka Natalia
  12. Siekierzyska Ewa
  13. Tytko Micha
  14. Waga Wojciech
  15. Waach Marcin
  16. Wendelska Justyna
  17. Wiecha Mateusz
  18. Zippel Zuzanna
  19. Biaas Maciej
  20. Budnik Wojciech
  21. Czerny Olga
  22. Fleger Artur
  23. Marcalik Beata
  24. Kamczyk Magdalena
  25. Krasowska Joanna
  26. Krzemiski Stefan
  27. Marciniak Krzysztof
  28. Okas Anna
  29. Riedel Patrycja
  30. Ruszczyk ukasz
  31. Skrka Tomasz
  32. Stasiak Patryk
  33. Stiebler Karolina
  34. Szwiec Krzysztof
  35. Tomaszewski Tomasz
  36. Widota Magdalena
  37. Woch ukasz
wychowawca mgr Anna Kucybaa

  1. Gogolin Karina
  2. Grska Jadwiga
  3. Gronowska Aleksandra
  4. Heyduk Sawomir
  5. Kaczyska Anna
  6. Kaletka Irena
  7. Korzonek Agata
  8. Kramarczyk Magorzata
  9. Mader Szymon
  10. Marciniszyn Alina
  11. Mastalerz Magorzata
  12. Moraska Agata
  13. Olszewska Ewelina
  14. Rogowski Tomasz
  15. Ruczaj Anna
  16. Steczkiewicz Hanna
  17. Grzesiczek Agnieszka
  18. Hanowska Anna
  19. Jegerska Bogusawa
  20. Kaleta Klaudia
  21. Kdzierska Kinga
  22. Koczwara Marianna
  23. Lasak Agnieszka
  24. Mucek Anna
  25. Ploch Justyna
  26. Pomaska Alicja
  27. Preisner Marta
  28. Szydowska Agnieszka
  29. Tarnawska Sylwia
  30. Tomaszek Joanna
  31. Wilke Anna
wychowawca mgr Anna Lesniak - Stc

  1. Adamowicz Magdalena
  2. Batg Anna
  3. Bochniak Michalina
  4. Fryga Iwona
  5. Kdzir ukasz
  6. Kuliga Micha
  7. Makulik Sebastian
  8. Skawiski Mateusz
  9. Sowiski Andrzej
  10. Wjciszyn Dagmara
  11. Depta Wiesawa
  12. Fila Sabina
  13. Groeger Monika
  14. Grzybek Jolanta
  15. Kaua Joanna
  16. Kornas Alan
  17. Kostowska Ewa
  18. Latosiska Marta
  19. Lisowska Wioletta
  20. Maslanka Alina
  21. Medyski Adrian
  22. Nawrocki Artur
  23. Palowski Krzysztof
  24. Puzynowska Alina
  25. Spychaa Anna
  26. Sztyber Pawe
  27. Tomaszek Dorota
  28. Wolna Katarzyna
  29. Woryna Izabela
wychowawca mgr Kazimiera Nowosiada

  1. Buba Anna
  2. Buczek Monika
  3. Kosira Kornelia
  4. Kocjan Martyna
  5. Knzer Marta
  6. Lamaczek Martyna
  7. Musio Monika
  8. Pieczarek Danuta
  9. Paczek Krystian
  10. Procek Katarzyna
  11. Schmidt Robert
  12. Sirzisko Dajana
  13. Skupie Tomasz
  14. Strzedua Joanna
  15. witaa Ewa
  16. Dastig Teresa
  17. Gacka Elwira
  18. Gawlik Sabina
  19. Hluchnik Boena
  20. Jawor ukasz
  21. Koj Beata
  22. Kiekowska Lucyna
  23. Komarek Micha
  24. Kuklewski Szymon
  25. Lamla Edyta
  26. Lasak Kornelia
  27. Pelka ukasz
  28. Riemel Ewelina
  29. Strehler Sabina
  30. Stroka Ewa
  31. Dziaa Aleksandra
  32. Mynek Ewa
  33. Piszczyk Pawe
  34. Ronowski Jarosaw
  35. Witzisk Monika
  36. ya Barbara
Wicej o absolwentach
Matura 2003
wychowawca: mgr Janina Mularczyk
  1. Beata Bednarska
  2. Mateusz Chroboczek
  3. Anita Cuber
  4. Anna Cuber
  5. Tomasz Fioka
  6. Joanna Gsiorkiewicz
  7. Katarzyna Gowacka
  8. Katarzyna Janusz
  9. Joanna Junka
  10. Szymon Knauer
  11. Kinga Kogut
  12. Dominika Krauze
  13. Marek Krawczyk
  14. Martyna Kusma
  15. Dagmara Latoch
  16. Micha abu
  17. Ewa Maryszczak
  18. Tomasz Nawrocki
  19. Monika Niewrzo
  20. Piotr Nitner
  21. Anna Otlik
  22. Renata Pawliczek
  23. Anna Rutkowska
  24. Katarzyna Rzepecka
  25. Aleksandra Stochmiaek
  26. Wioleta Szach
  27. Simona Waszecki
  28. Aleksandra Weiner
  29. Elbieta Zajc
  30. Anna Zajczkowska
  31. Barbara Krl
wychowawca mgr Grdalska Krystyna

  1. Justyna Gumieniak
  2. Aleksandra Jezusek
  3. Ewelina Kulig
  4. Krzysztof Lewkowicz
  5. Jakub Matyja
  6. Karolina Michalska
  7. Magorzata Petryk
  8. Joanna Roskosz
  9. Iwona Rygua
  10. Aleksandra Sitek
  11. Jarosaw witliski
  12. Iga Teluk
  13. Marcela Kowol
  14. Edyta Sawik
  15. Ewelina Wojtaczka
  16. Agnieszka Basiak
  17. Agnieszka Czekaj
  18. Maciej Hamczyk
  19. Agnieszka Hnatczuk
  20. Patrycja Kluger
  21. Jagoda Kruszewska
  22. Klaudyna Malinowska
  23. Benedykta Marcw
  24. Alicja Mrozowicz
  25. Julia Pastuszko
  26. Simona Pelka
  27. Aleksandra Skra
  28. Barbara Stefaska
  29. Alina Tytko
  30. Kamila Wieder
  31. Maria Wielecka
  32. Karolina Wojdaa
  33. Maciej Wok
  34. Patrycja Zaczyk
  35. Weronika Konsek
wychowawca mgr Janusz Sobczak

  1. Agnieszka Basista
  2. Jolanta Baszczuk
  3. Anna Bugdol
  4. Agnieszka Ciela
  5. Szymon Dulian
  6. Joanna Dymowska
  7. Iwona Fioka
  8. Daria Fleger
  9. Jacek Gralczyk
  10. Tomasz Grabuczyk
  11. Zbigniew Humeniuk
  12. Tomasz Janecki
  13. Tomasz Kaka
  14. Jarosawa Kawako
  15. Hanna Knapik
  16. Wojciech Kowalski
  17. Marek Kozub
  18. Aneta Kusy
  19. Robert Lasak
  20. Przemysaw Majchrzak
  21. Hanna Majnusz
  22. Micha Marzec
  23. Micha Morzywoek
  24. Aleksandra Pacut
  25. Justyna Pistelok
  26. Justyna Rycka
  27. Tomasz Rycerz
  28. Przemysaw Sienkiewicz
  29. Magdalena Sobota
  30. Magdalena Sochacka
  31. Agnieszka Stako
  32. Maria Stawinoga
  33. Marzena Stukator
  34. Aleksandra Sudenis
  35. Teresa miglewicz
  36. Karolina Winiarska
  37. Paulina Zaska
wychowawca mgr Beata Paduch

  1. Micha Bajak
  2. Monika Bajer
  3. Katarzyna Gasilewska
  4. Agnieszka Gluza
  5. Rafa Jagieo
  6. Ewa Kaczuk
  7. Zbigniew Kilanowski
  8. Micha Klima
  9. Adrian Kos
  10. Agata Kondrat
  11. Micha Kuballa
  12. Klaudia Kwieciska
  13. Iwona Lemiech
  14. Lidia Leszczyska
  15. Aleksander Leszczyski
  16. Katarzyna Macio
  17. Piotr Marek
  18. Karolina Mazacz
  19. Joanna Mazurkiewicz
  20. Hanna Miecznikowska
  21. Monika Mrozek
  22. Marzena Mrz
  23. Aneta Olbrecht
  24. Aneta Olszewska
  25. Joanna Pacharzyna
  26. Elwira Piea
  27. Anna Polaczy
  28. Magdalena Polucha
  29. Anita Pytlik
  30. Agata Sikora
  31. Micha Sitek
  32. Anna Sitnikow
  33. Anna Stroka
  34. Magorzata Surtel
  35. Szymon Szelewski
  36. Anna lusarczyk
  37. Joanna Tomaszek
  38. Pawe Wilman
wychowawca mgr Kachel Teresa

  1. Irena Chroboczek
  2. Anna Galda
  3. Martyna Hajduk
  4. Marcin Herud
  5. Bernadeta Kukuczka
  6. Monika Pawelak
  7. Eliza Procek
  8. Anna Pytlik
  9. Adam Rokosz
  10. Krzysztof Sienkiewicz
  11. Karina Skupin
  12. Joanna Szarek
  13. ukasz Szczepaniak
  14. Dawid Zygmund
  15. aneta Franiczek
  16. Agnieszka Jelocha
  17. Sabina Kramarczyk
  18. Marcin owicki
  19. Anna Mika
  20. Weronika Mika
  21. Barbara Misnankin
  22. Agata Rycka
  23. Daria Tiszbierek
  24. Dorota Wieczorek
wychowawca mgr Michalska Ewa

  1. Agnieszka Antos
  2. Agnieszka Boje
  3. Marek Borsukowski
  4. Monika Czekaa
  5. Mateusz Garbowski
  6. Ewelina Gorczyska
  7. Tomasz Gregorczyk
  8. Adrian Gzuk
  9. Marek Hanslik
  10. Pawe Kapica
  11. Adam Karpiniec
  12. Magdalena Kaszta
  13. Alicja Kopczyska
  14. Tomasz Kubaszek
  15. Pawe Leszczyski
  16. Szymon aba
  17. Tomasz Mandrysz
  18. Mariusz Mazur
  19. Aleksandra Napirkowska
  20. Mateusz Peszka
  21. Marcin Pieczka
  22. Damian Pilas
  23. Ewa Piontek
  24. Leszek Piszczyk
  25. Piotr Smolka
  26. Joanna Wierciska
  27. Hanna Witkowska
  28. Jacek taski
  29. Agnieszka Chyliska
  30. Izabela Jurkiewicz
  31. Tomasz Cyfka


dodatkowo:

  1. Maria Dylus
  2. Karina Gwd
  3. Boena Lenik
  4. Magdalena Schie
  5. Robert Tarnawski
Wicej o absolwentach
Matura 2004
wychowawca: mgr Magorzata Sokoowska

  1. Elbieta Brejer
  2. Marta Buczkowska
  3. Agnieszka Chromicz
  4. Anna Ciepiel
  5. Oliwia Fioka
  6. Aleksandra Fory
  7. Agnieszka Grecka
  8. Anna Grska
  9. Magda Grziowska
  10. Beatrycze Jambor
  11. Karolina Kaliciak
  12. Katarzyna Klejnowska
  13. Agnieszka Makulik
  14. Anna Miowicka
  15. Katarzyna Olszyniak
  16. Barbara Orszulka
  17. Justyna Pawlikowska
  18. Maciej Rogowski
  19. Honorata Tabaka
  20. Sabina Zarzycka
  21. Magorzata Dbska
  22. Magdalena Kalemba
  23. Anna Kapica
  24. Natalia Koroblewska
  25. Agnieszka Korotusz
  26. Patrycja Krtka
  27. Katarzyna Lepka
  28. Patrycja Maryszczak
  29. Karolina Misiak
  30. Karolina Mrz
  31. Aleksandra Nowak
  32. Dorota Podgajna
  33. Kamila Preisner
  34. Karolina Rabiniak
  35. Elbieta Sawicka
  36. Marta Schie
  37. Agata Szot
wychowawca: mgr Magorzata Sokoowska

  1. Marzena Abramczyk
  2. Katarzyna Bojarczuk
  3. Joanna Brych
  4. Justyna Brzuchnalska
  5. Judyta Cicho
  6. Aleksandra Ciuru
  7. Ewelina Gowacz
  8. Katarzyna Krupa
  9. Katarzyna Ksiek
  10. Jan Kucznierz
  11. Magdalena Mainka
  12. Ewelina Medyska
  13. Daniela Mika
  14. Damian Staniek
  15. Anna Stefaniszyn
  16. Joanna Stuchy
  17. Renata Urbaniec
  18. Micha Wicek
  19. Sabina Witek
  20. Jarosaw Wycik
  21. Natalia Wyka
wychowawca: mgr Joanna Karkocha

  1. Agnieszka Adamowicz
  2. Agata Buchalik
  3. Laura Chyliska
  4. Grzegorz Cyranka
  5. Dominika Halama
  6. Micha Kasperczak
  7. Grzegorz Kubiczek
  8. Aleksandra Ludorowska
  9. Marcin apiski
  10. Marzena ukaszczykiewicz
  11. Marta Markowicz
  12. Agata Michalaszek
  13. Dagmara Pundyk
  14. Bernadeta Puzynowska
  15. Oliwia Trojnar
  16. Szymon Waga
  17. Magorzata Waliduda
  18. Micha Ziewiec
  19. Szymon Dunkel
  20. Natalia Krzykaa
  21. Katarzyna Kustos
  22. Anna awnik
  23. Justyna Machalska
  24. Anna Muszalik
  25. Krzysztof Ros
  26. Marcin Rusnarczyk
  27. Justyna Sowa
  28. Dorota Winiowska
wychowawca: mgr Wojciech Janiczko

  1. Barbara Antos
  2. Pawe Gadysz
  3. Magdalena Grabiec
  4. Agnieszka Harny
  5. Anna Jzefw
  6. Wojciech Kaczmarek
  7. Bogumi Konopka
  8. JacekKozowski
  9. Anna Czekaa
  10. Roman Jokel
  11. Karolina Maarska
  12. Pawe Meyer
  13. Edyta Obrunik
  14. Mateusz Rak
  15. Roman Sonnek
  16. Magdalena Tomaszek
  17. Joanna Muelak
  18. Marcin Wrbel
  19. Aleksandra Zganiacz
  20. Dariusz Szyksznian
  21. Wojciech Wojtaszek
  22. Jerzy Barto
  23. Ewa Glajzner
  24. Pawe Guzia
  25. Aleksandra Komorek
  26. ukasz Kretek
  27. Aleksandra Kuczyska
  28. Justyna Kudla
  29. Marek Niestrj
  30. Piotr Krybus
wychowawca: mgr Anna Strojny

  1. Aleksandra Adamczewska
  2. Anna Bizo
  3. Maria Broda
  4. Magdalena Cielik
  5. Agnieszka Drobna
  6. Joanna Gwd
  7. Katarzyna Haadus
  8. Joanna Jarosz
  9. Ewa Korzonek
  10. Marzena Kowalska
  11. ukasz Maanowicz
  12. Krzysztof Marek
  13. Anna Pytlik
  14. Alicja Szafirska
  15. Anna lusarczyk
  16. Anna Waser
  17. Tatiana Rostkowska
  18. Jagoda Baran
  19. Justyna Czech
  20. Marta Drobna
  21. Michalina Hibner
  22. Ilona Imieowska
  23. Irena Kania
  24. Magorzata Koco
  25. Piotr Krupa
  26. Jacek Mrowiec
  27. Martyna Pietrzak
  28. Iwona Pochwyt
  29. Justyna Porbka
  30. Micha Rudnicki
  31. Karolina Szczygielska
  32. Joanna Szwagrzyk
  33. Beata Wajzer
wychowawca: mgr Andrzej Widota

  1. Magdalena Arendarska
  2. Tomasz Czach
  3. Danuta Goldman
  4. Agnieszka Hajok
  5. Ewelina Kogut
  6. Tamara Marosz
  7. Monika Masarczyk
  8. Marcin Miketa
  9. Iwona Pendzioch
  10. Marcin Praszelik
  11. Patrycja Sajecka
  12. Marcin Szymiczek
  13. Ewelina Werner
  14. Bogusawa Zdziebo
  15. Anita Zwierzyna
wychowawca: mgr Magorzata Szewczuk

  1. Jzefina Adamczyk
  2. Karolina Adamiec
  3. Justyna Ciela
  4. Justyna Giza
  5. Pawe Glasman
  6. Agnieszka Jakubowska
  7. Judyta Jedrzejczyk
  8. Klaudia Kleczka
  9. Beata Koczy
  10. Sylwia Kotalla
  11. Ewelina Krzikalla
  12. Maria Kustos
  13. Daniel yczek
  14. Anita Malarz
  15. Anna Mandrysz
  16. Barbara Sebralla
  17. Roman Szafarczyk
  18. Sandra Adamek
  19. Agnieszka Boska
  20. Aleksandra Buczek
  21. Magorzata Grzegorczyk
  22. Daniela Herud
  23. Marta Koczwara
  24. Magdalena Kotula
  25. Karina Krzyek
  26. Szymon Kupka
  27. Katarzyna Michna
  28. Robert Neukirch
  29. Marcelina Nowak
  30. Sylwia Piontek
  31. Martyna Piszkaa
  32. Elbieta Pytlik
  33. Magorzata Rzega
  34. Sandra Sedlaczek
  35. Justyna Stuchy
Wicej o absolwentach
Matura 2005

wychowawca: mgr Krystian yczek

  1. Blacha Magdalena
  2. Gackowiec Aldona
  3. Gadaj Lucyna
  4. Kania Katarzyna
  5. Kudla Agnieszka
  6. Sobeczko Magdalena
  7. Urbanczyk Joanna
  8. Witek Magdalena
  9. Szczypka Tomasz
  10. Godziski Mirosaw
  11. Jaboski Pawe
  12. Kamiski Kamil
  13. Kirszniak Katarzyna
  14. Sokoowski Maciej
  15. Bacia Anna
  16. Domaska Agnieszka
  17. Gocya Justyna
  18. Jasion Kamil
  19. Korbica Aleksander
  20. Kudla Katarzyna
  21. Machnik Monika
  22. Pytlik Magorzata
  23. Warunek Lech
  24. Duda Justyna
  25. Kaczmar Rafa
  26. Kowol Jadwiga
  27. Koza Jolanta
  28. Mularczyk Maksymilian
  29. Pochwyt Magorzata
  30. Senczkowska Aldona
  31. Skorupa Ewa
  32. witaa Iwona
wychowawca: mgr Bogumia Jankowska

  1. Chmielarz Joanna
  2. Czajkowska Alicja
  3. Dulian Agata
  4. Gowala Sandra
  5. Koodziej Barbara
  6. Laszczkowska Dominika
  7. Mastalerz Aleksandra
  8. Multaniak Agnieszka
  9. Niklewicz Anna
  10. Pielka jacek
  11. Swierczyna Magorzata
  12. Wyka Marta
  13. Chapek Magdalena
  14. Durkalec Sonia
  15. Gawliczek Beata
  16. Heyduk Katarzyna
  17. Mandera Roksana
  18. Neuwald Anna
  19. Pordzik Magdalena
  20. Skalik Aneta
  21. Smereka Magorzata
  22. Stania Dorota
  23. Staniszewska Patrycja
  24. Stojer Magdalena
  25. Wieder Katarzyna
  26. Wdowiak Natalia
  27. Zakowicz Edyta

wychowawca: mgr Ewa Dorobisz

  1. Ciaowicz Jacek
  2. Ciapa Rafa
  3. Gorzalnik Joanna
  4. Knura Justyna
  5. Kolman Krzysztof
  6. Kubica Joanna
  7. Kumierz ukasz
  8. Olczyk Micha
  9. Sleska Wojciech
  10. Sobociski Szymon
  11. Szczuka Barbara
  12. witek Micha
  13. Baka Beata
  14. Borzyszkowski Jakub
  15. Bugla Anna
  16. Chrubasik Dorota
  17. Krupa Natalia
  18. Kuras Ewa
  19. Kutrowski Marcin
  20. Lato Adam
  21. Machowska Katarzyna
  22. Nowacki Marek
  23. Pdzisz Mariusz
  24. Podpora Magorzata
  25. Rabczuk Magdalena
  26. Rycka Mirosawa
  27. Szczepaniak Iwona
  28. Tobiasz Arkadiusz
  29. Wiglenda Rafa
  30. Witecki Jakub
  31. Wnuk Anna

wychowawca: mgr Urszula Majewska

  1. Hajok Pawe
  2. Haneczko Katarzyna
  3. Janda Justyna
  4. Konopka Marta
  5. Masarczyk Elbieta
  6. Matela Pawe
  7. Ploch Dawid
  8. Raczek Dominik
  9. Radwaski Marek
  10. Rostek Michaela
  11. Stpie Magdalena
  12. Werner Krzysztof
  13. ok Pawe
  14. Bakaj Marek
  15. Borkowski Krzysztof
  16. Chrapla Paulina
  17. Faryna Marcin
  18. Jaksik Micha
  19. Jokel Monika
  20. Krycka Monika
  21. Mansz Marek
  22. Maryszczak Micha
  23. Nizborski Maciej
  24. Pakulec Krzysztof
  25. Pastuszko Robert
  26. Rubin jarosaw
  27. Sordyl Jzef
  28. Soroka Wojciech
  29. Szymczak Marcin
  30. Snieek Przemysaw
  31. amej Szymon
  32. Woyski Przemysw

wychowawca: mgr Aleksandra Mekeresz


  1. Aertz Andrzej
  2. Czechowicz Artur
  3. Czorny Magdalena
  4. Dawidw Anna
  5. Gawlik Monika
  6. Jaworek Joanna
  7. Klimaszka Marta
  8. Kolowca Magdalena
  9. Krupa Anna
  10. Nawrat Dorota
  11. Popela Dawid
  12. Stroka Edyta
  13. Surma Justyna
  14. Stuchy Adriana
  15. Adaszynska Barbara
  16. Berka Ewa
  17. Drzeniek Beata
  18. Duda Rafa
  19. Florek Judyta
  20. Franke Jan
  21. Gawron Wioleta
  22. Groborz Agata
  23. Krl Magdalena
  24. Marcisz Micha
  25. Minczakiewicz Dagmara
  26. Musztafaga Kamil
  27. Nowak Dariusz
  28. Piszczek Zuzanna
  29. Procek Anna
  30. Siedlok Natalia
  31. Sobocik Anna
  32. Wrbel Mira

wychowawca: mgr Magorzata Wranik

  1. Franica Grayna
  2. Grygu Magdalena
  3. Krzykaa Justyna
  4. Kubica Arleta
  5. Kupka Artur
  6. Labuda Justyna
  7. Mainka Katarzyna
  8. Niestrj Dariusz
  9. Noga Krystyna
  10. Otwinowska Maria
  11. Rusnak Marzena
  12. Stania Judyta
  13. Boczula Ewa
  14. Borek Anna
  15. Dugosz Kamila
  16. Hendryks Boena
  17. Jache Kamil
  18. Kurdziel Przemysaw
  19. Niestroj ukasz
  20. Ostrowska Justyna
  21. Panicz Adriana
  22. Pilgun ukasz
  23. Rogowski Rafa
  24. Skawiska Joanna
  25. Telega Justyna
  26. Teodorowicz Ewa
  27. Wroski Maciej

wychowawca: mgr Piotr Michalak

  1. Cyran Natalia
  2. Czogaa Sabina
  3. Duda Joanna
  4. Gzuk Joanna
  5. Kasza Dorota
  6. Kotula Dagmara
  7. Krziok Betina
  8. Kula Marcin
  9. Kusnik Damian
  10. Mludek Edyta
  11. Muszol Micha
  12. Plura Monika
  13. Paczek Zuzanna
  14. Rohowska Juta
  15. Solich Justyna
  16. Waach Dominika
  17. Wesoy Mariola
  18. Zagolla Krystyna
  19. Adamczyk Aleksandra
  20. Baron Adrian
  21. Bizo Dorota
  22. Hajduk Agnieszka
  23. Koj Adam
  24. Komor Sabina
  25. Loska Marta
  26. Marek Alina
  27. Michna Marta
  28. Mikoajek Waldemar
  29. Morawin Kamila
  30. Panek Martin
  31. Paniczek Roland
  32. Szarowski Grzegorz
  33. Wawrzynek Anna
  34. Weiner Dominika

Wicej o absolwentach
Matura 2006
wychowawca dr Janusz Nowak

  1. Adamczyk Patrycja
  2. Bobowska Anna
  3. Brejer Alicja
  4. Doleych Izabela
  5. Dreszer Sandra
  6. Gadkowska Elzbieta
  7. Jezusek Wojciech
  8. Kotunowska Ewa
  9. Makiewicz Magdalena
  10. Mazur Jan
  11. Mrugaa Natalia
  12. Pereka Agnieszka
  13. Rybarczyk Justyna
  14. Staniszewska Sabina
  15. Strojws Sandra
  16. Strzedua Maria
  17. Swoboda Teresa
  18. Adamczyk Rafa
  19. Bakowska Aleksandra
  20. Chadrian Marek
  21. Gawliczek Marta
  22. Gawron Agata
  23. Gocya Dorota
  24. Kotas Kamil
  25. Kozak Ewelina
  26. Makulik Judyta
  27. Musiol Aneta
  28. Musio Anna
  29. Musio Natalia
  30. Pielczyk Sylwia
  31. Rajman Ewa
  32. Rosina Estera
  33. Wojaczek Aleksandra
  34. Lewak Miron

wychowawca: mgr Boena Widota

  1. Ciupka Agata
  2. Gocman Agnieszka
  3. Jesioowska Paulina
  4. Kozowy Barbara
  5. Kulpa Anita
  6. Paszowska Marta
  7. Pilok Kamil
  8. Raczkowska Joanna
  9. Schabowska Magorzata
  10. Szalacha Katarzyna
  11. Woryna Jolanta
  12. Wjcik Martyna
  13. Adamowicz Anna
  14. Baranowska Marta
  15. Cieliski Tymoteusz
  16. Dymek Wojciech
  17. Godaj Anna
  18. Koodziejska Joanna
  19. Konior Beniamin
  20. Kurakiewicz Jakub
  21. Kuziel Emanuela
  22. Labus Marta
  23. Majcher Krzysztof
  24. Matusewicz Barbara
  25. Mazur Karolina
  26. Tomala Barbara
  27. Uchmanowicz Agnieszka
  28. Sojka Kamila

wychowawca: mgr Joanna Gogulska

  1. Brzoska Adrian
  2. Chrubasik Grzegorz
  3. Gsiorek Magdalena
  4. Jelocha Szymon
  5. Kowalski Maciej
  6. Kubica Piotr
  7. Kustos Aleksandra
  8. Majnusz Marta
  9. Makulik Mateusz
  10. Michalaszek Bartomiej
  11. Olczyk Marek
  12. Somka Agnieszka
  13. Stroka Dariusz
  14. Szczuka Iwona
  15. Dbrowski Maciej
  16. Du Kamila
  17. Garguliska Aleksandra
  18. Handall Jacklin
  19. Jaboska Agnieszka
  20. Kajstra Anna
  21. Knura Malwina
  22. Kowalska Izabela
  23. Macio Karolina
  24. Markowska Boena
  25. Matyja Krzysztof
  26. Mikoajec Jolanta
  27. Przybya Mateusz
  28. Ruda Antonina
  29. Skurk Pawe
  30. Sotys Kinga
  31. Wjcicka Marta
  32. Siekierzyska Agnieszka

wychowawca: mgr Joanna Sokoowska

  1. Gocya Agnieszka
  2. Hanslik Piotr
  3. Hutny Magdalena
  4. Kostowska Aleksandra
  5. Leniewska Beata
  6. Maciejoczyk Sandra
  7. Neuwerth Pawe
  8. Otrba Mateusz
  9. Paradowska Justyna
  10. Sedlaczek Micha
  11. Tumulka Anita
  12. Wglarz Dawid
  13. Wilaszek Mariola
  14. Kpa Elbieta
  15. Krauze Krzysztof
  16. Kr Agata
  17. Majcherek Filip
  18. Majewska Joanna
  19. Majewska Magorzata
  20. Nowak Micha
  21. Ochocka Agnieszka
  22. Staniek Danuta
  23. Szafirski Micha

wychowawca: mgr Anna Kucybaa

  1. Czogaa Natalia
  2. Gmyz Mariusz
  3. Goclik Natalia
  4. Grek Ewa
  5. Hanka Alicja
  6. Kania Aleksandra
  7. Kostrzewska Anna
  8. Kuliga Marek
  9. Kura Sylwia
  10. Lach Aleksandra
  11. Ploszka Aldona
  12. Procek Jan
  13. Sozaski Tomasz
  14. Stanienda Karolina
  15. Wieczorek Dominika
  16. Wita Adam
  17. Bolik Szymon
  18. Dunkel Artur
  19. Gurnik Katarzyna
  20. Jawor Magdalena
  21. Karpisz Michaela
  22. Marker Ewa
  23. Merkel Katarzyna
  24. Miczko ukasz
  25. Nega Marek
  26. Niegowska Agata
  27. Pytlik Adrian
  28. Tirzbierek Dawid
  29. Wilk Piotr
  30. Zajc Boena
  31. Majer Katarzyna

wychowawca: mgr Ewelina Klein

  1. Chrobok Adriana
  2. Filips Anna
  3. Fitzon Justyna
  4. Goldman Karolina
  5. Komor Klaudia
  6. Komor Robert
  7. Komorek Agnieszka
  8. Mandrysz Marek
  9. Michna Dagmara
  10. Nowak Rafa
  11. Pawlik Edyta
  12. Rzega Anna
  13. Sternisko Maria
  14. Strzedua Elbieta
  15. Wittek Sabrina
  16. Niemiec Sandra
  17. Wyszkon Martina
  18. Badura Magdalena
  19. Baszton Krzysztof
  20. Kozak Aleksandra
  21. Mikieta Izabela
  22. Nowak Beata
  23. Przybya Anita
  24. Siwo Agnieszka
  25. Sadek Judyta
  26. Szczepaniak Rafa
  27. Zygmunt Beniamin
Wicej o absolwentach
Matura 2007
wychowawca mgr Robert Myliwy

  1. Bugdol Justyna
  2. Cwanek Anna
  3. Frczek Joanna
  4. Galda Michaela
  5. Giero Karolina
  6. Guszczak Sergiusz
  7. Gwd Katarzyna
  8. Hanka Justyna
  9. Kolanko Dominika
  10. Komornicki Piotr
  11. Koterba Tomasz
  12. Kozub Michalina
  13. Kretek Anna
  14. Krybus Weronika
  15. Krzyzek Joanna
  16. Libowski ukasz
  17. Litka Magdalena
  18. Maciejak Zuzanna
  19. Mamczyski Mateusz
  20. Marcisz Pawe
  21. Matusik Magdalena
  22. Niemiec Joanna
  23. Olejarnik Tomasz
  24. Piasecki Kamil
  25. Pikul Micha
  26. Podpora Bartomiej
  27. Radziszewska Monika
  28. Skoczylas Wojciech
  29. Stroka Izabela
  30. Stronciwilk Piotr
  31. Strzelczyk Adriana
  32. wierczek Pawe
  33. Topr Baej
  34. Tumulka Piotr
  35. Twarg Agnieszka
  36. Waiser Izabela
  37. Wieliczko Tomasz

wychowawca: mgr Krystyna Grdalska

  1. Adamowska Martyna
  2. Batg Natalia
  3. Behrendt Dominika
  4. Cielik Dominika
  5. Cyranek Natalia
  6. Dzierga Sabina
  7. Glenc Daria
  8. Gogolewska Agnieszka
  9. Jambor Simona
  10. Kalemba Katarzyna
  11. Kasza Karolina
  12. Kegel Anna
  13. Kriwienok Anita
  14. Kwiatkowski Maciej
  15. Majewska Aleksandra
  16. Noga Agnieszka
  17. Nowak Anna
  18. Paszkowska Aleksandra
  19. Peszka Katarzyna
  20. Radecka Sandra
  21. Rek Julia
  22. Siwak Anna
  23. Sowa Katarzyna
  24. Stawicka Natalia
  25. Tomaszek Andrzej
  26. Waszczuk Sandra
  27. Wsik Aleksandra
  28. Wiciak Nina
  29. Wyrostek Agata
  30. Zaremba Aleksandra

wychowawca: mgr Ewa Michalska

  1. Basista Katarzyna
  2. Bachowicz Paulina
  3. Burban Maksymilian
  4. Ccek Zuzanna
  5. Chlebus Przemysaw
  6. Ciechanowska Ewa
  7. Doleych Weronika
  8. Gembalczyk Magorzata
  9. Gralak Magorzata
  10. Grzeszczuk Agnieszka
  11. Hajduk Tomasz
  12. Haracz Kacper
  13. Janiczko Tomasz
  14. Jedz Robert
  15. Kornobis Maciej
  16. Kowol Katarzyna
  17. Lepiorz Tomasz
  18. yczek Mateusz
  19. Materzok Aleksandra
  20. Mucek Pawe
  21. Neuwerth Adriana
  22. Piecha Maria
  23. Piechaczek Patrycja
  24. Prus Mirela
  25. Rybiska Dorota
  26. Rycerz Micha
  27. Sobczak Aleksandra
  28. Szczudo Natalia
  29. Szymaska Martyna
  30. widerski Grzegorz
  31. Trafas Paulina
  32. Wieczorek Katarzyna
  33. Trepiak Maciej
  34. Zubko Tomasz

wychowawca: mgr Teresa Piecha

  1. Bednarczuk Elbieta
  2. Bogacz Marcin
  3. Chrzonszcz Danuta
  4. Cielik Ludmia
  5. Depta Micha
  6. Ekiert Agnieszka
  7. Gajda Aleksandra
  8. Garbowska Martyna
  9. Gontarek Mirosaw
  10. Grzybek Maciej
  11. Harny Adam
  12. Jarosz Micha
  13. Jurczyk Justyna
  14. Kapica Karolina
  15. Kowalczyk Martyna
  16. Krawiec Patryk
  17. Krybus Marek
  18. Marks Krzysztof
  19. Nawrat Monika
  20. Orzechowska Maria
  21. Piotrowski Tomasz
  22. Schabowska Danuta
  23. Siedlaczek Bartosz
  24. Slany Rafa
  25. Stachaczyk Adriana
  26. Stawinoga Anna
  27. Szczurek Grzegorz
  28. Widenka Tomasz
  29. Witecka Karolina
  30. Wolanin Kamil
  31. Wydra Piotr
  32. Zaska Martyna

wychowawca: mgr Anna Leniak-Stc

  1. Badura Mirosawa
  2. Berezowski ukasz
  3. Czeszyk Zuzanna
  4. Danielweicz Maria
  5. Dolla Krystyna
  6. Dziedzioch Klaudia
  7. Dziedzioch Ramona
  8. Hajok Sylwia
  9. Hipnarowicz Kinga
  10. Kaliciak Inatalia
  11. Kampka Iwona
  12. Kaszta Joanna
  13. Kedzior Bartomiej
  14. Keler Maria
  15. Kosek Mariola
  16. Koek Natalia
  17. Kozowska Agata
  18. Malcharczyk Dominika
  19. Malcher Beata
  20. Tapper Aleksandra
  21. Wierciski Tomasz
  22. Wojtek Magorzata
  23. Wjcicki Karol
  24. Zajc Rafa
  25. Zawada Julita

wychowawca: mgr Beata Paduch

  1. Adamek Betina
  2. Burek Magorzata
  3. Dmytrek Dawid
  4. Grabiec Monika
  5. Kiernicki Bartosz
  6. Kochel Krzysztof
  7. Koodziej Mikoaj
  8. Korzewniowski Mateusz
  9. Pacek Michalina
  10. Paczek Danuta
  11. Rams Dorota
  12. Siedlok Matylda
  13. Siwo Paulina
  14. Smyczek ukasz
  15. Sta Monika
  16. Zadurska Aleksandra
  17. Biaek Tomasz
  18. Czorny Sabrina
  19. Galda Sabina
  20. Grzywocz Edyta
  21. Gdek Agata
  22. Karkosz Sabina
  23. Krybus Weronika
  24. Krzosok Ewa
  25. Krzykaa Dorota
  26. Mikoajec Anita
  27. Porwo Tadeusz
  28. Rpaa Jolanta
  29. Stanek Andrzej
  30. Swoboda Marlena
  31. Wilczek Magdalena
  32. Zuba Aleksandra

wychowawca: mgr Sybilla Weleda-Krlewska

  1. Baszczok Judyta
  2. Brauntsch Karol
  3. Buchta Ewa
  4. Kulik Monika
  5. Mrozek Marian
  6. Pendziaek Anita
  7. Restel Simona
  8. Sosna Krzysztof
  9. Szynol Magdalena
  10. Waniczek Anna
  11. Wardga Manuela
  12. Woniczek Krzysztof
  13. Choroba Karolina
  14. Dziedzioch Damian
  15. Haase Marcin
  16. Kasper Julia
  17. Kubik Waldemar
  18. Kalika Justyna
  19. Lustig Angelika
  20. Matioszek Patryk
  21. Mruszczyk Agnieszka
  22. Pawlar Baej
  23. Piechaczek Natalia
  24. Polok Patrycja
  25. Purszke Stefan
Wicej o absolwentach
Matura 2008
wychowawca mgr Wojciech Janiczko

  1. Bochenek Beata
  2. Bolik Sylwia
  3. Borukao Katarzyna
  4. Burnat Tomasz
  5. Bury Aneta
  6. Czarny Katarzyna
  7. Dytrych Aleksandra
  8. Dziedziska Katarzyna
  9. Frczek Magdalena
  10. Georges Karolina
  11. Janecka Sabina
  12. Janeta Dominika
  13. Kamczyk Marzena
  14. Kamiska Joanna
  15. Krzyek Martin
  16. ugowska Natalia
  17. Marciniszyn Daria
  18. Mazur Sabina
  19. Modzelewska Magdalena
  20. Mrugaa Agnieszka
  21. Noworyta Magdalena
  22. Olbrich Aleksandra
  23. Oliwa Krzysztof
  24. Olszyna Anna
  25. Orawska Paula
  26. Poczebut Katarzyna
  27. Rusiewicz Katarzyna
  28. Soroka Hanna
  29. Staniszewska Barbara
  30. Szelewska Karolina
  31. Zagrobelny Beata
  32. agiel Anna

wychowawca: mgr Kinga Wystub

  1. Biernacka Beata
  2. Cielik Anna
  3. Czarna Anna
  4. Dudaa Magdalena
  5. Dziedzioch Sabina
  6. Fila Karolina
  7. Herzog Monika
  8. Jaboska Katarzyna
  9. Jary Wiktoria
  10. Karassek Natalia
  11. Knura Micha
  12. Konik Kamila
  13. Kozak Dominika
  14. Kuczera Paulina
  15. Kura Magdalena
  16. Kustra Barbara
  17. Lipiec Sonia
  18. Majcherczyk aneta
  19. Malanka Adrianna
  20. Mazur Nicola
  21. Mroczka Judyta
  22. Musiol Iwona
  23. Nowacka Aleksandra
  24. Orc Magorzata
  25. Pawowicz Aleksandra
  26. Radecka Anna
  27. Skupie Robert
  28. Swaczyna Karolina
  29. Szramowska Justyna
  30. Szwetka Patrycja
  31. Trepiszczonek Magdalena
  32. Waach Patrycja
  33. Wicha Anna
  34. Wieczorek Justyna
  35. Zuber Magdalena

wychowawca mgr Magorzata Sokoowska

  1. Bogusawska Agata
  2. Bozio Hanna
  3. Draus Ewelina
  4. Dzwoniarek Patrycja
  5. Front Malwina
  6. Gawowska Katarzyna
  7. Giermala Joanna
  8. Gadysz Aleksandra
  9. Gnot Anna
  10. Gnot aneta
  11. Herba Piotr
  12. Hiltawska Patrycja
  13. Iwaszko Kamila
  14. Jurkiewicz Katarzyna
  15. Kochmaska Aneta
  16. Kruczek Aleksandra
  17. Krzyok Barbara
  18. uszczyk Katarzyna
  19. Majcher Paulina
  20. May Simona
  21. Nikel Karolina
  22. Niborski Jakub
  23. Ogorzaek Wojciech
  24. Pakulec Patrycja
  25. Paczynska Iwona
  26. Przybya Karina
  27. Susa Katarzyna
  28. Szlapaska Joanna
  29. Szostak Tamara
  30. Szurgacz Elbieta
  31. Wierzbicka Maria

wychowawca mgr Joanna Karkocha

  1. Bedryj Katarzyna
  2. Chlebus Grzegorz
  3. Chwalczyk Krzysztof
  4. Dymowska Magdalena
  5. Gembalczyk Katarzyna
  6. Goldman Agnieszka
  7. Groczak Katarzyna
  8. Grygiel Micha
  9. Halfar ukasz
  10. Karpisz Damian
  11. Kondys Magdalena
  12. Kosorz Sebastian
  13. Kozielski Jakub
  14. Kubiczek Agnieszka
  15. Lasak Marcin
  16. Litwinowicz Wojciech
  17. Lokaj Micha
  18. Lompart Micha
  19. apiska Magdalena
  20. Militowski ukasz
  21. Molda Marcin
  22. Musio Sandra
  23. Niedopia Lidia
  24. Pawowska Anna
  25. Ploszka Adam
  26. Siwek Martyna
  27. Straszak Damian
  28. Szymczak Wojciech
  29. Toczyowski Jakub
  30. Topa Andrzej
  31. Woszczek Beata
  32. Wyszkowska Natalia
  33. Zalewski Pawe
  34. Ztaski Piotr

wychowawca mgr Damian Krlewski

  1. Adamek Dariusz
  2. Biauski Kamil
  3. Borkowski Aleksander
  4. Charuk Pawe
  5. Cielik Micha
  6. Dudek Marek
  7. Gajda Tomasz
  8. Gowala Andrea
  9. Jokel Anna
  10. Klar Aneta
  11. Koek Marta
  12. Komorek Edyta
  13. Konecki ukasz
  14. Kowalewski Tomasz
  15. Kretek Adam
  16. Krolik Marek
  17. Krl Piotr
  18. Kubiczek Adam
  19. Markowicz Marcin
  20. Matela Wojciech
  21. Mizioch Monika
  22. Noga Adrian
  23. Nowak Dominika
  24. Otlik Dawid
  25. Pacha Pawe
  26. Pikua Dawid
  27. Piontek Iwona
  28. Piotrowska Monika
  29. Przybya Marcin
  30. Ptok Daniel
  31. Rak Micha
  32. Rzdowski Kamil
  33. Sotys Nina
  34. Staszewski Rafa
  35. Strzedua Micha
  36. Wanat Micha
  37. Witecki Kajetan

wychowawca mgr Aleksandra Bycina

  1. Baszczok Karolina
  2. Ceglarski Andrzej
  3. Dudu Pawe
  4. Flegel Patrycja
  5. Grzybek Agnieszka
  6. Gwodzik Sylwia
  7. Jarosz Anna
  8. Kamczyk Martyna
  9. Klczar Edyta
  10. Koczwara Ewa
  11. Kotulska Agata
  12. Kowol Magdalena
  13. Kusma Aleksandra
  14. Lasak Marcin
  15. Lesik Ewelina
  16. ysie Katarzyna
  17. Makulik Mateusz
  18. Malanka Mateusz
  19. Morcinietz Roman
  20. Morka Agata
  21. Piekarska Agata
  22. Pradela Barbara
  23. Przybysz Kamila
  24. Ruzik Aneta
  25. Sigmund Michaela
  26. Skonieczna Magdalena
  27. Soroka Marcin
  28. Szklarz Aleksandra
  29. Szubert Justyna
  30. liwiska Katarzyna
  31. Teodorowicz Magdalena
  32. Trzeciak Paulina
  33. Weihser Justyna
  34. Wilk Paulina
  35. Zoto Anna

wychowawca mgr Anna Strojny

  1. Dobrowolski Micha
  2. Dorobisz ukasz
  3. Dymurski Sabina
  4. Fioka Ewa
  5. Gatlik Aleksandra
  6. Giewska Magorzata
  7. Grek Emilia
  8. Haba Karolina
  9. Haba Marzena
  10. Hajda Bartosz
  11. Haat Elbieta
  12. Jarosz Kinga
  13. Kamiski Andrzej
  14. Kochel Mateusz
  15. Koek Helena
  16. Kopel Magorzata
  17. Kornobis Sara
  18. K. S.
  19. Langer Edyta
  20. Maryszczak Aleksandra
  21. Molda Barbara
  22. Nawrocki Jakub
  23. Paluch Joanna
  24. Pilch Aleksandra
  25. Piskorz Judyta
  26. Pogoda Dorota
  27. Rajczykowski Krzysztof
  28. Rusnak Dawid
  29. Rybak Magdalena
  30. Siedlok Magdalena
  31. Slawik Gabriela
  32. witaa Ewa
  33. Wilaszek Agata
  34. Wisowska Kasprzyk Joanna

wychowawca mgr Teresa Kachel

  1. Biskup Aneta
  2. Basiak Aleksandra
  3. Baszczuk Ewa
  4. Brzoska Anna
  5. Choroba aneta
  6. Cikowska Ewa
  7. Franiczek Halina
  8. Herud Aleksander
  9. Jambor Nikol
  10. Kozio Marta
  11. Kretek Magorzata
  12. Lopocz Mateusz
  13. Loska Olga
  14. Madeja Nikoletta
  15. Manica Weronika
  16. Michna Natalia
  17. Miketa Klaudia
  18. Mludek Anna
  19. Posmyk Mariusz
  20. Restel Jessica
  21. Schatton Aleksandr
  22. Schuetz Krzysztof
  23. Waniek Anna
  24. Wolnik Patrycja
  25. Wysocka Justyna
  26. Zgraja Manuela
  27. Zygar Katarzyna
  28. ymeka Weronika

Wicej o absolwentach
Matura 2009
wychowawca mgr Bogumia Jankowska

  1. Bolik Tomasz
  2. Bugiel Magdalena
  3. German Barbara
  4. Kretek Justyna
  5. Krupa Justyna
  6. Krziek Mateusz
  7. yczko Anna
  8. Machnik Kamil
  9. Malanka Klaudia
  10. Menyk Robert
  11. Oslislo Karolina
  12. Pryga Sergiusz
  13. Siedlok Micha
  14. Sobala Olga
  15. Stopa Katarzyna
  16. Witeczek Aneta
  17. Wollny ukasz
  18. Woszczek Natalia
  19. Atachowicz Martyna
  20. Belkius Aneta
  21. Humeniuk Mateusz
  22. Janeczek Anna
  23. Kdzior Przemysaw
  24. Krzu Dominika
  25. Krzyek Karina
  26. Mamczur Maricn
  27. Marcalik Sabina
  28. Rzodeczko Marta
  29. Siwo Karolina
  30. Szewczyk Magorzata
  31. Szymkw Magorzata
  32. witaa Pawe
  33. wiewski Krzysztof
  34. Zajda ukasz

wychowawca mgr Aleksandra Mekeresz

  1. Brych Alicja
  2. Figurniak Ewa
  3. Kowalska Aleksandra
  4. Kunik Edyta
  5. Leksza aneta
  6. Manderla Tomasz
  7. Martyniak Mateusz
  8. Marut Joanna
  9. Michalska Ewa
  10. Mrowietz Estera
  11. Sajecka Agnieszka
  12. Stochel Paulina
  13. Wgiel Marcelina
  14. Zychma Agnieszka
  15. Bartodziej Magorzata
  16. Klekocki Rafa
  17. Kliszewska Kinga
  18. Pietrzak Agata
  19. Poloczek Justyna
  20. Stosiek Justyna

wychowawca mgr Janusz Sobczak

  1. Charuk Damian
  2. Joczyk Mateusz
  3. Kolasa Julia
  4. Konieczny Mateusz
  5. Konopka Dominik
  6. Kumicz Zuzanna
  7. Malanka Elbieta
  8. Mynarczyk Karol
  9. Mokrzycka Katarzyna
  10. Monkiewicz Justyna
  11. Myga Mateusz
  12. Nowogrski ukasz
  13. Piczak Klaudia
  14. Pisula Pawe
  15. Stanik Rafa
  16. lczka Jacek
  17. Wiglenda Andrzej
  18. Beck Agnieszka
  19. Dulska Martyna
  20. Hawrot Magdalena
  21. Knapik Marek
  22. Macio Maciej
  23. Matuszek Klaudia
  24. Muszal Aleksandra
  25. Paszowska Anna
  26. Polska Paulina
  27. Rabczuk Micha
  28. Rostek Agnieszka
  29. Skorupa Lucyna
  30. Sojka Joanna
  31. Tylec Beata
  32. Wadarz Mateusz
  33. Wony Marcin
  34. Zagolla Robert

wychowawca mgr Ewa Dorobisz

  1. Baczyk Mateusz
  2. Cielik Sylwia
  3. Ciupek Justyna
  4. Cyco Justyna
  5. Grzondziel Krzysztof
  6. Kikomber Dawid
  7. Litka Ewa
  8. Markiewka Joanna
  9. Musio Sebastian
  10. Niklewicz Katarzyna
  11. Pieruszka Mateusz
  12. Piwowar Danuta
  13. Poniszowska Marta
  14. Praszelik Pawe
  15. Wieczorek Alina
  16. Badura Edith
  17. Czogaa Tomasz
  18. Gnot Katarzyna
  19. Grygier Teresa
  20. Kobierski Daniel
  21. Krzywania Mateusz
  22. Kuma Zuzanna
  23. Lechowicz natalia
  24. Matejka Ryszard
  25. Morka Tomasz
  26. Otrba Patryk
  27. Piechaczek Tomasz
  28. Reichel ukasz
  29. Sbeczka Rafa
  30. Suzalec Pawe
  31. Turkiewicz Aleksandra
  32. Wilczek Joanna

wychowawca mgr Anna Kucybaa

  1. Badura Magorzata
  2. Cegielski Bartomiej
  3. Ciapa Katarzyna
  4. Gomuka Beata
  5. Jambor Sandra
  6. Kaua Martina
  7. Karcz Agnieszka
  8. Kotunowski Rafa
  9. Krl Paulina
  10. Krzyewska Ewa
  11. Machowski Tomasz
  12. Nowak Mateusz
  13. Ochwat Aleksandra
  14. Otrba Marceli
  15. Pater Agnieszka
  16. Piasecka Patrycja
  17. Przywara Anna
  18. Wchaa Anna
  19. Wysocki Pawe
  20. Fojcik Justyna
  21. Grytner Marietta
  22. Latka Marek
  23. unkiewicz Maja
  24. Muszalik Beata
  25. Ostrowski ukasz
  26. Panek Anna
  27. Pazurek Wioleta
  28. Piskorz Sandra
  29. Szach Adam
  30. Szydo Filip
  31. wierczek Joanna
  32. Uliczka Justyna
  33. Zajc Joanna

wychowawca mgr Piotr Michalak

  1. Arendarska Karolina
  2. Bedrunka Rafa
  3. Bizo Dominika
  4. Blania Luiza
  5. Chrobok Agnieszka
  6. Erlebach Daniela
  7. Gawron Anna
  8. Herzog Marta
  9. Juraszek Ewa
  10. Kapuscik Klaudia
  11. Komorek Martina
  12. Miketa Kornelia
  13. Reclik Agnieszka
  14. Sciborski Claudia
  15. Smyczek Anna
  16. Sochiera Mariusz
  17. Spach Dajana
  18. Wojtaszek Grzegorz
  19. Zgraja Dominika

Wicej o absolwentach
Matura 2010
wychowawca mgr Krystian yczek

  1. Blochel Magdalena
  2. Dziuda Agnieszka
  3. Gaj Marta
  4. Kamiski Micha
  5. Kochel Jarosaw
  6. yczko Katarzyna
  7. Porys Natalia
  8. Skupin Angelika
  9. Socha Karina
  10. wierzy Magorzata
  11. Szczubia Anna
  12. Urbaniec Sara
  13. Wawrzynek Desika
  14. Winiewski Dawid
  15. Zeman Magdalena
  16. Bugdol Jakub
  17. Fitzo Marta
  18. Iska Stephanie
  19. Kotulska Monika
  20. Krupa Katarzyna
  21. Natooczna Magdalena
  22. Pkaa Martyna
  23. Semczuk Karolina
  24. Skrobek Patrycja
  25. Szerner Karolina
  26. Tokarczyk Natalia
  27. Wo Micha
  28. Zagrska Jowita
  29. urkowska Katarzyna

wychowawca mgr Boena Widota

  1. Adamczyk Magorzata
  2. Brysz Hanna
  3. Chomtowska Adriana
  4. Korus Damian
  5. Mka Patrycja
  6. Modzelewska Krzysztofa
  7. Nowakowska Klaudia
  8. Pikul Aleksandra
  9. Szapert Aleksandra
  10. Szlachcic Malwina
  11. Szyszko Roksana
  12. miechowska Ramona
  13. Tabor Aleksandra
  14. Trybus Karolina
  15. Tylec Barbara
  16. Wicawek Roksana
  17. Bobowska Sylwia
  18. Boru Magdalena
  19. Haberkiewicz Mateusz
  20. Hanka Sandra
  21. Heider Magdalena
  22. Jdrzejewska Aleksandra
  23. Komor Sandra
  24. Matuszek Monika
  25. Porbka Joanna
  26. Sochacka Pamela
  27. Tober Grzegorz
  28. Wilczok Monika
  29. Wolny Aneta
  30. Wyleych Anna

wychowawca mgr Joanna Gogulska

  1. Bakaj Marcin
  2. Czech Krzysztof
  3. Dembski Maciej
  4. Fioka Mateusz
  5. Fojcik Rafa
  6. Hajduk Bartosz
  7. Lokaj Marta
  8. aciok Karol
  9. Majewska Joanna
  10. Malinowski Wojciech
  11. Nawrotkiewicz ukasz
  12. Pacut Emilia
  13. Petela Marcin
  14. Pilch Justyna
  15. Rosiski Micha
  16. Szewczuk Adam
  17. Tytko Maciej
  18. Adamczyk Agnieszka
  19. Benda Szymon
  20. Czajka ukasz
  21. Doleych Klaudia
  22. Fioka Patrycja
  23. Frczek Ignacy
  24. Hadamiec Marlena
  25. Humeniuk Krzysztof
  26. Janik Marta
  27. Kowalski Adam
  28. Marcinek Micha
  29. Migus Olaf
  30. Pielczyk Micha
  31. Prus Agnieszka
  32. Stoiski Bartosz

wychowawca mgr Joanna Sokoowska

  1. Altmann Roman
  2. Badura Christian
  3. Bugdol aneta
  4. Dbski Krzysztof
  5. Fluder Tomek
  6. Jarosz Sebastian
  7. Jezierzaski Sebastian
  8. Jezusek Monika
  9. Lazar Celina
  10. Luyna Kamila
  11. obos Katarzyna
  12. uska Weronika
  13. Magdewicz ukasz
  14. Matusik Jan
  15. Newerla Marek
  16. Nowak Magdalena
  17. Otlik Konrad
  18. Paczek Monika
  19. Reichel Anna
  20. Tkocz Justyna
  21. Wilczek Anita
  22. Winiewska Daria
  23. Wochnik Micha
  24. Zalewski Adam
  25. Zygmund Michaela
  26. Lihs Rafa
  27. Musio Rafa
  28. Nie Leszek

wychowawca mgr Urszula Majewska

  1. Bartosz Adam
  2. Bether Sylwia
  3. Burdzik Marek
  4. Cycon Paulina
  5. Depta Krzysztof
  6. Doleych Aleksandra
  7. Klimaszka Agnieszka
  8. Macheta Marta
  9. Salniger Katarzyna
  10. Stottko Mateusz
  11. Wanat Helena
  12. Borek Marcin
  13. Dzioba Pawe
  14. Gaeczka Agnieszka
  15. Gzuk Aleksandra
  16. Jedz Marcin
  17. Kokoszka Damian
  18. Komorek Izabela
  19. Kopel Anna
  20. Kunierz Filip
  21. Musio Patrycja
  22. Pieruszka Bernard
  23. Siwo Jacek
  24. Szefler Dawid
  25. Szelewska Martyna
  26. Tchrz Joanna
  27. Tysa Aleksandra
  28. Zajda Maciej
  29. Steciak Sandra

wychowawca mgr Anna Strojny

  1. Baka Magdalena
  2. Beck Magdalena
  3. Borek Magorzata
  4. Ciuberek Karolina
  5. Gniady Piotr
  6. Koj Klaudia
  7. Kozielska Marta
  8. Kutscha Daria
  9. Lemiech Sebastian
  10. Militowska Marta
  11. Niemiec Damian
  12. Ploch Anna
  13. Preisner Alicja
  14. Rokita Anna
  15. Sklarek Marta
  16. Rajczykowska Marta
  17. Czajkowska Katarzyna
  18. Dugosz Magorzata
  19. Goldman Sarah
  20. Grka Aleksandra
  21. Heyduk Ewelina
  22. Humeniuk Anna
  23. Jankowska Natalia
  24. Kloc Aleksandra
  25. Lach Karolina
  26. Malcharczyk Ewelina
  27. Panek Kinga
  28. Paradowska Aleksandra
  29. Poniatowska Agnieszka
  30. Syma Anna
  31. Tarnawska Angelika
  32. Zajc Agnieszka

wychowawca mgr Ewelina Klein

  1. Bogacki Rafa
  2. Bortel Sabina
  3. Bulenda Martyna
  4. Fojcik Mateusz
  5. Gacka Amanda
  6. Kotalla Edyta
  7. Kucharz Sabina
  8. Miera Agnieszka
  9. Multan Patrick
  10. Neblik Stefan
  11. Proksza Sara
  12. Rabiej Michalina
  13. Sedlaczek Marek
  14. Spix Anna
  15. Sterzik Sylwia
  16. wierczek Aleksandra
  17. Wawrzynek Ewa
  18. Wyglenda Krzysztof
  19. Zajc Magdalena
  20. Zimermann Aleksandra
Wicej o absolwentach
Matura 2011
wychowawca: mgrGrayna Strzik

  1. Bolik Aleksander
  2. Domaski Adrian
  3. Du Paulina
  4. Elbin Magdalena
  5. Gacka Klaudia
  6. Gawda Marcin
  7. Gwd Sandra
  8. Jasek Kamil
  9. Kampka Patrycja
  10. Kasza Anika
  11. Kos Patrycja
  12. Konik Wojciech
  13. Kosel Debora
  14. Kozicki Przemysaw
  15. Kruczek Grzegorz
  16. Kuczyski Karol
  17. Kunierz Denis
  18. Kutrowska Magdalena
  19. Mazurkiewicz Magdalena
  20. Mika Sabina
  21. Okrent Justyna
  22. Pieruszka Agata
  23. Szczudo Emilia
  24. nieek Bartosz
  25. witaa Jakub Tlon Karina
  26. Tyrtania Simona
  27. Wieder Magdalena
  28. Wnuk Agata
  29. Wyrba Weronika
  30. Zajonc Monika

wychowawca mgr Magorzata Sokoowska

  1. Bedrunka Marta
  2. Dados Paulina
  3. Furman Marta
  4. Gsior Anna
  5. Gucik Angelika
  6. Hoyk Magdalena
  7. Istel Jolanta
  8. Kajstra Katarzyna
  9. Kalinowski Rafa
  10. Konior Noemi
  11. Kuziel Hanna
  12. Lepczyska Oliwia
  13. Michna Emilia
  14. Niesporak Dominika
  15. Nowak Magdalena
  16. Ostrowska Agnieszka
  17. Paszczyska Angelika
  18. Ponka Magorzata
  19. Rycerz Aleksandra
  20. Rzepka Kamila
  21. Rzytki Marta
  22. Skura Cynthia
  23. Staro Monika
  24. Szmelich Anna
  25. Szramek Maciej
  26. liwicka Katarzyna
  27. Urlik Mateusz
  28. Wysopal Daniel
  29. Zajda Patrycja

wychowawca mgr Teresa Piecha

  1. Augustyn Micha
  2. Bba Katarzyna
  3. Baszczok Damian
  4. Bratkowska Hanna
  5. Burek Micha
  6. Ciela Magdalena
  7. Dastig Micha
  8. Duniewska Ewa
  9. Gakowski Bartosz
  10. Gorzalnik Ewa
  11. Grdek Agnieszka
  12. Kapinos Dawid
  13. Kubaszek Mateusz
  14. Kudela Agnieszka
  15. Lazar Beata
  16. Naumowicz Joanna
  17. Niedopia Aneta
  18. Nieychowski Maciej
  19. Paskuda Maciej
  20. Piechula Tomasz
  21. Piszcz Dorota
  22. Plewa Pawe
  23. Pyrcek Agnieszka
  24. Siedlok Magdalena
  25. Sitek Bartosz
  26. Sroka Micha
  27. Strik Andrzej
  28. Turkiewicz Dajana
  29. Urbaniec Estera
  30. Wisniowska Ewa
  31. Wroska Magdalena
  32. Ziemiski Marcin

wychowawca dr Andrzej Widota

  1. Bindacz Patryk
  2. Cuber Magdalena
  3. Czech Justyna
  4. Dulski Kamil
  5. Dziwoki Damian
  6. Galda Marcin
  7. Grabiec Robert
  8. Grabowski Daniel
  9. Handall Jakub
  10. Holcer Filip
  11. Jenderko Tomasz
  12. Kamradek Sabina
  13. Kasprzyk Dawid
  14. Kiebasa Pawe
  15. Kosorz Artur
  16. Krawiec Krzysztof
  17. Kubaszek Marek
  18. Lamczyk Mateusz
  19. Lasak Krzysztof
  20. Pal Magdalena
  21. Paluch Krzysztof
  22. Parys Paulina
  23. Pikua Mateusz
  24. Rybarz Robert
  25. Skrzyszowski Patryk
  26. Stuka Rafa
  27. Szeliga Patryk
  28. Wilczek Andrea
  29. Zelek Marcin

wychowawca mgr Anna Leniak-Stc

  1. Adam Justyna
  2. Borysiuk Nastia
  3. Budnik Monika
  4. Cyco Dajana
  5. Czech Micha
  6. Czogaa Kamil
  7. Domaska Aneta
  8. Flak Lidia
  9. Gaida Sandra
  10. Gembalczyk Joannna
  11. Goldman Wioleta
  12. Grzegorczyk Ramona
  13. Hrycko Teresa
  14. Jambor Agata
  15. Kapinos Monika
  16. Kozio Wojciech
  17. Kozowska Olga
  18. Kubica Dorota
  19. Kudla Mateusz
  20. Machowski Adam
  21. Niestrj Mateusz
  22. Ptorak Damian
  23. Sitkowski Patryk
  24. Starok Justyna
  25. Stromska Patrycja
  26. Studniczek Justyna
  27. Szeptak Paulina
  28. Szymiczek Adriana
  29. Ziaja Milena

wychowawca mgr Beata Paduch

  1. Boczar Magdalena
  2. Brauner Paulina
  3. Cwik Barbara
  4. Cynarska Aleksandra
  5. Czogaa Justyna
  6. Gre Martyna
  7. Grochowski Jakub
  8. Herbut Anna
  9. Humeniuk Agnieszka
  10. Ignacy Pawe
  11. Jagieo Aleksander
  12. Jambor Edyta
  13. Jasek Aleksandra
  14. Jezierzaska Sara
  15. Kampka Robert
  16. Karwaska Magdalena
  17. Krzyek Pawe
  18. Kuczwara Katarzyna
  19. Kuroczik Katharina
  20. Lukoszek Marta
  21. uszczyk Karolina
  22. Mainczyk Klaudia
  23. Morzywoek Joanna
  24. Mulowski Bartosz
  25. Nowogrska Katarzyna
  26. Otlik Magdalena
  27. Paszek Agata
  28. Pohl Natalia
  29. Sekua Alicja
  30. Tokar Jadwiga
  31. Wojtek Kinga
  32. ya Karolina

wychowawca mgr Ewa Pytel

  1. Baczyk Ewelina
  2. Bednarska Katarzyna
  3. Boczyk Aneta
  4. Burek Zuzanna
  5. Chowaniec Natalia
  6. Czarnota Sara
  7. wik Patrycja
  8. Dere Marta
  9. Drozdowski Radosaw
  10. Frydel Malwina
  11. Hasse Michaela
  12. Herzog Agnieszka
  13. Koncewicz Pamela
  14. Kociek Agnieszka
  15. Kociek Jagoda
  16. Krzosok Monika
  17. Kumicz Justyna
  18. Labud Karina
  19. aciak Dominika
  20. yczko Magorzata
  21. Nietrzpiel Nike
  22. Olejak Michaela
  23. Pazderyn Marta
  24. Salachna Anna
  25. Stania Markus
  26. Swadba Dominika
  27. Turko Kacper
  28. Wgrzyn Tomasz
  29. Wieczorek Samanta
  30. Wieder Ewelina
  31. Wypir Maciej
  32. Zalas Aneta

wychowawca mgr Zuzanna Koloska

  1. Belkius Sandra
  2. Blania Nikola
  3. Cielik Alexander
  4. Czech Marcin
  5. Gerlich Klaudia
  6. Gieron Sandra
  7. Hanczuch Andrea
  8. Herzog Bernadetta
  9. Jendrysik Patrycja
  10. Kordula Joanna
  11. Krajczy Andreas
  12. Majchrzak Karolina
  13. Mazacz Kamila
  14. Mrowiec Karina
  15. Pieczarek aklina
  16. Piela Agnieszka
  17. Raczek Melanie
  18. Spach Nikol
  19. Szyszkowska Katarzyna
  20. Ternka Sabina
  21. Wrbel Justyna


Wicej o absolwentach

Zeskanowane zdjcia oraz tabla klasowe, informacj o zjazdach rocznika 53 oraz o Stowarzyszeniu Absolwentw i Przyjaci I Liceum Oglnoksztaccego mona znale na wydanym o szkole CD-ROMie.

Napiszcie, jeli macie jakie uwagi.
Kontakt z nami


Gimnazjum z Oddzia�ami Dwuj�zycznymi



Internetowa Szko�a Olimpijska

http://www.ukie.gov.pl

Zag�osuj na nas! Szukaj w Eduseeku!

Interklasa - Polski Portal Edukacyjny




DSD

ogem: 2390732
dzisiaj: 1

statystyki dokadne

47-400 Racib�rz, ul. Kasprowicza 11, tel. (32) 4154452, 4154453 fax. (32) 4140324
CMS: Mymen. Strona zosta�a wygenerowana w 0.292658 s